|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 12:23:47   
eelyy
Dan!!

No tole leto sploh nisem praznična nevem zakaj,verjetno,ker je bil T. bolan in niakmer cel teden nismo šli ta teden je pa zunej mrzlo,da ga le do avta odnesem in to je to.Jutri pa silvestrovo,za nas nebo nič posebnega( zmajčke je še majhen da bi kam šli,L. je pa napolnila komaj 5 mes. in jih nemislim nikjer puščat,da bi žurala,ker se mi tudi neljubi)in bomo skupaj doma.
Kam boste pa vi šli??Meni je bilo super,zdej,ko smo bili skupaj 2 tedna doma in zmajček ni šel v vrtec v ponedeljek pa spet gre...upam,da ne zboli.

Možek bi mogel še jutri delat,pa bo doma hvala bogu,da mu je dal prosto vsaj 3 praznične dni,da mi pomaga in nisem vedno sama za vse in da se malo odihnem.

Komaj a čakam razprodaje si moram pošteno nabaviti...kdaj se to leto začnejo ali katera ve?

ledenka;joj tale tvoj možek je tud kot ena strela.Vsi se po sebi razlikujejo,pomoje je problem v tem,da si mu od začetku popuščala in to gre le naprej...user posted image user posted image user posted image

grem do konca pospraviti in se beremo

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 12:27:18   
eelyy
Pa še za bolančke veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da se čim rej pozdravite.

Še eno vprašanje;ali vaši zmajčki gledajo risanke (naš ima zelo rad Noddija) in mi reče mami še nonijauser posted image ..me zanima,kje bi mu lahko nabavila kakšno majčko ali kaj takega od njega,ker v bc nisem bila že 2 meseca in nevem,da prodajajo.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 14:16:20   
ledenka
prej sem že pisala, pa je seveda bil error user posted image

razlika od prej do zdaj je, da sem končno uspela zlezt iz pidžame user posted image  sem resno vzela dan za relaksiranje! pa M trenutno spi, potem greva pa po hrano, da bomo meli kaj za jest čez vikend.

o mojem ne bom zgubljala besed. preveč en mimo drugega živiva... bo že.

in še enkrat hvala za včeraj! zlate ste user posted image  absolutno gremo na večerjo po NL. še VHM je rekla, da bi prišla, če se zmenimo user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 14:31:04   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

prej sem že pisala, pa je seveda bil error user posted image

razlika od prej do zdaj je, da sem končno uspela zlezt iz pidžame user posted image  sem resno vzela dan za relaksiranje! pa M trenutno spi, potem greva pa po hrano, da bomo meli kaj za jest čez vikend.

o mojem ne bom zgubljala besed. preveč en mimo drugega živiva... bo že.

in še enkrat hvala za včeraj! zlate ste user posted image  absolutno gremo na večerjo po NL. še VHM je rekla, da bi prišla, če se zmenimo user posted image  




jst tuuuuuuuuuut, sam da se pozdravim user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 14:38:13   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

prej sem že pisala, pa je seveda bil error user posted image

razlika od prej do zdaj je, da sem končno uspela zlezt iz pidžame user posted image  sem resno vzela dan za relaksiranje! pa M trenutno spi, potem greva pa po hrano, da bomo meli kaj za jest čez vikend.

o mojem ne bom zgubljala besed. preveč en mimo drugega živiva... bo že.

in še enkrat hvala za včeraj! zlate ste user posted image  absolutno gremo na večerjo po NL. še VHM je rekla, da bi prišla, če se zmenimo user posted image  




jst tuuuuuuuuuut, sam da se pozdravim user posted image

se ga bova skup usule user posted image  (mene prime že po 2 kozarcih... user posted image )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 14:48:53   
majana79
jaaaa user posted image user posted image user posted image

sej mene se tut user posted image HB da obstaja taxi user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 14:57:43   
koala.cek
mmmm večerja...dones moram najprej našo banjo luko v red spravit. pa privoščila si bom eno kopel v domači banji. s svečkah in koktajlom. gospoda bo kap zadela, ko bo videl staro, da ležiuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 14:58:32   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

prej sem že pisala, pa je seveda bil error user posted image

razlika od prej do zdaj je, da sem končno uspela zlezt iz pidžame user posted image  sem resno vzela dan za relaksiranje! pa M trenutno spi, potem greva pa po hrano, da bomo meli kaj za jest čez vikend.

o mojem ne bom zgubljala besed. preveč en mimo drugega živiva... bo že.

in še enkrat hvala za včeraj! zlate ste user posted image  absolutno gremo na večerjo po NL. še VHM je rekla, da bi prišla, če se zmenimo user posted image  




jst tuuuuuuuuuut, sam da se pozdravim user posted image



jst tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut, bom se usula in pr tebi spala. Dam polovico za taxi.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 15:18:46   
FLASK_A
večerja in vino?
čakte, čakte.
kje sm pa jaz takrat?

user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 15:29:51   
ivanamdb
uuuuuuuuuu kupila 1.5 kg (solidnih) skampi! in to za fajn ceno, ker so glih zapirali stand na trznici....user posted image user posted image niso prav "kapitalci" ampak solidni so!
aaaah za vecerjo bodo skampi na buzaro....mnjammmmmmmm slurp mljacccccc....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 15:34:30   
ivanamdb
ellyy - hm..moja risanke vec al manj ignorira, sam 5 sekund gleda tega shaun the sheep in se 5 sekund racmana...drugo nc....hm u babycentru nisem nc od noddija vidla, mislim, za oblect. ampak v PO ni prav velika trgovina.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 15:53:04   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

večerja in vino?
čakte, čakte.
kje sm pa jaz takrat?

user posted image


em, zraven? user posted image  sam ti ga ziher več neseš k 2 kozarca user posted image  

ivana, super za škampe, jaz jih sam jem, kuham pa ne user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 15:54:00   
ledenka
nič, gremo u borbo v trgovino al kaj user posted image  upam, da tule pr nas ni katastrofalne gužve...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 16:43:55   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

uuuuuuuuuu kupila 1.5 kg (solidnih) skampi! in to za fajn ceno, ker so glih zapirali stand na trznici....user posted image user posted image niso prav "kapitalci" ampak solidni so!
aaaah za vecerjo bodo skampi na buzaro....mnjammmmmmmm slurp mljacccccc....



v tem trenutku sem ti tako fouš da te ne maram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 16:45:21   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

nič, gremo u borbo v trgovino al kaj user posted image  upam, da tule pr nas ni katastrofalne gužve...


upam da si še živa user posted image

pri eni je prej bilo na FB, da je v leklerku taka gužva, da če kej komu pade po tleh, nobene ne pobira, ker se ne da user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 17:32:58   
maja1488
Mene gužvanje čaka jutri. Je zbolela še M.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 17:37:19   
Leela
ja res ni filinga, da je jutri silvestrovo...user posted image  na večerjo bi tudi jaz šla, če maja pelje user posted image . Jaz bom pila.

Vidim vaši otročki že kar govorijo. Moj je tudi poliglot. Govori kitajsko...Problem je ker jaz nič ne zastopim.

ivana tvoja D. pa mislim, da bi ji bilo bolj všeč kaj za odrasle. user posted image  Moja sodelavka ima teorijo (o svojem sinu), da je pač del osebnosti že prinesel iz prejšnjega življenja in zato ni čist taprav otrok ampak da drugače razmišlja, ker ima že več "izkušenj".

betka moj se še uredu oblači. Če kaj protestira itak ne zastopim ali zaradi tega.

Bila sem pri doktarju in bom hodila na fizioterapijo. Upam, da se bom lahko zmenila za neko normalno uro. Zdajle grem pa na masažo... u je

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 17:38:04   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mene gužvanje čaka jutri. Je zbolela še M.



ojej user posted image user posted image user posted image

midva greva tudi jutri, malo pred zaprtjem. lani takrat ni bilo toliko gužve.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 18:08:49   
maja1488
Leela, komot peljem sam greva drug dan nazaj. Če naju hotel majana ne vzame, bove šle pa v M v šiško user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 18:30:04   
majana79
komot, sam bosta mogli delit eno posteljo user posted image

J. je tut topel, ma 38, ampak po vedenju pa ni nič videt?! user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 18:42:44   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za bolančke

Ledenka, jaz ga nesem... Em... Dva kozarca pa se že smejem. user posted image user posted image user posted image Tko da smo kar tam-tam.

A zgledam alkoholik al kajuser posted image user posted image Mislim tu mač, kaj si ve o meni mislite. Si grem kar ene borovničke odpret.

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 30.12.2010 18:43:01 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 18:43:49   
FLASK_A
zdele sem mulca nagonila na bus in v mesto. na dedka mraza in tisti zabavni program. ful sta uživala! jaz pa tudi, po dolgem času user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 19:08:34   
majana79
maja, dej, se dobiva nekje na pol poti, pa se ga napijeva... mene bo pobralo, res

jst bolna, J. SPET bolan... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 19:12:24   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: majana79
maja, dej, se dobiva nekje na pol poti, pa se ga napijeva... mene bo pobralo, res
jst bolna, J. SPET bolan... user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 19:27:13   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

maja, dej, se dobiva nekje na pol poti, pa se ga napijeva... mene bo pobralo, res

jst bolna, J. SPET bolan... user posted image



Glede na to kje si zdej, je na pol poti glih nekje pri brezovci user posted image  Al pa če udariva čez hrvaško stran, je mnde še bližje. Pa greva zjutrej zmačkane še v gapa.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?