|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 15:08:02   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

ledenka - tebi pa tale kuhan tud ni usojen user posted image


tko k men ne

ampak jst mam vsaj limonce user posted image

babe, jutr grem k dohtarci, sva se že slišale, bomo spet gledal kri pa te fore, ker nisem ok spljoh user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 15:24:59   
ivanamdb
ledenka - 7 koncno gremo gor! user posted image uh ze me je groza pakiranja... v "pisarniski" sobi/shrambi sm pustila vse stvari ki jih moramo dat v avto....... no comment...ne vem kam bom vse to dala.... a  moj se zeli kupit specerije v SLO/IT.....user posted image user posted image

majana - fingers crossed za jutr! in da ti da tako "drogo" ki funkcionira!

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 29.12.2010 15:25:51 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 15:37:47   
ledenka
majana, vleče se ti. upam, da ni kaj resnejšega kot viroza user posted image user posted image user posted image

ivana, to je pa hitro user posted image  najboljš, da kombi najamete user posted image  pakiranje je vedno muka!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 15:44:54   
ivanamdb
ledenka - jp koncno! D pa ze zacne uvajanje 10.!user posted image
ma kaksen kombi...nam ne zadostuje kamion! in un tavelik....user posted image user posted image
ah ja....fresh news..moj si hoce tud kitaro (ki ji ni z omare dal dol ze 5 let) v avto dat user posted image user posted image .....aha....to bomo se vidli....



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 15:46:37   
majana79
ledenka, a veš da si po eni strani želim ker drugega kot virozo, da lepo dobim AB širokega spektra in mi kej prime... ker tole stanje je kr neki

bom se javila, takoj ko kaj zvem

bova pa kar ostala pri mojih, bo J. vesel, sploh z zajčkom sta velika prjatla po novem user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 15:47:42   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

ledenka - jp koncno! D pa ze zacne uvajanje 10.!user posted image
ma kaksen kombi...nam ne zadostuje kamion! in un tavelik....user posted image user posted image
ah ja....fresh news..moj si hoce tud kitaro (ki ji ni z omare dal dol ze 5 let) v avto dat user posted image user posted image .....aha....to bomo se vidli....





ivana, ma vi bi res rabili en selitveni kombi user posted image za kitaro mu dej pa ultimat, če je ne bo vsak dan vzel v roke, jo po enem mesecu daš na ebay user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 18:17:13   
nikolet
živjo

evo noro šele zdejle sem si mal pavze naredila....

majana: seveda da je super k tojk hiter mine šiht, prov uživam v njem... s šefico se pa še zastopve, je zelo na realnih tleh, in pove kaj si misle pa tudi posluša mnenje ostalih.... tak da bo kar vredu...

no grem še mal delat, pol pa spat...

jutri a popoldne v službo...

uživajte...


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 18:32:42   
Dudica1
Čer!
Smo bli mal na obisku user posted image ...zdaj pa večerjo še nardim in končam.Se mi pozna mal manj spanja user posted image čeprav smo spali do 8.30 user posted image

majana kako je,limonce kaj prijele?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 18:57:03   
FLASK_A
Majana, zdej pa že nehej bit bolana noooo, boš kuhanca zamudila! user posted image user posted image user posted image

Torej, Ledenka, a si za naslednjo sredo??!user posted image Enibadi els?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 19:34:13   
koala.cek
babe - kakšen verz pls.

sodelovka je jutri zadnji dan - odhaja na porodniško. ste dobile kakšno lepo posvetilo, da kopiram ?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 20:43:20   
majana79
dudi, niso user posted image upam da jutri dobim kak AB al pa neki... meša se mi že

koalka, žal nimam nič takega, se ni nihče veselil da grem user posted image so že vedeli da bom potem skoz na bolniški user posted image

flaskona, sem se žal sprijaznila, da letos jih zame ni, vsaj na štantih ne user posted image

lahko se pa potem dobimo v unem lokalu kot lani, k smo ble same tri z ledenko, se spomniš?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 21:13:11   
ledenka
o jaaaa, gremo nekam naslednji teden!

moj je sicer rekel, da bo pazil M, če bo spal, ampak... doma ga ni. je na večerji user posted image user posted image user posted image  besna sem do amena, lahko bi vsaj sporočil, ne pa, da najprej obljubi, pol pa nič. me ma, da bi silvestrovanje skenslala... ker gremo z njegovimi znanci, ki so itak u iber boring. pa naj gre sam, men pa da mir. pol vsaj tašče ne bom rabla gledat, ker bi prišla, da pazi M, ko bova na večerji.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
ok, boljše. ni pa dobro. upam, da bo kozarec teranovega likerja naredil to, kar mora.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 21:37:20   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

babe - kakšen verz pls.

sodelovka je jutri zadnji dan - odhaja na porodniško. ste dobile kakšno lepo posvetilo, da kopiram ?


ja če pa kaj ne bomo vedli te pa pokličemo...user posted image  to je standardno posvetilo.


maja mi smo fajn tnx, zaenkrat zdravi toktoktok...ko bi vsaj trajalo ene dva tedna.

majana držim pesti za ab in da prime seveda.

ivana kaj pa če vam kakšni romuni kombi rentajo in še prikolico zraven? saj oni si bodo že zrihtali prevoz, če ne drugega kakšno gradbeno vozilo.

Jaz sem crknjena.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 21:51:31   
Anonimen
Ajsi za ziher lahko kar dva rukneš user posted image   Pokliči ga in povej, da te čakajo, kje hodi user posted image

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 22:16:26   
PapuaNG
čer,

mene je pa včeraj zvečer čist zvilo, pojma nimam od česa in sem polovico noči preživela na skretu, pa pol še polovico dneva user posted image In pol itak nč nisem mogla, tko da je moral moj vse rihtat, jst sem pa kavč pa posteljo grela. Proti večeru sem celo en krožnik riža pojedla (pa spet se me neki lakota loteva...), drugače mi je bilo pa skos slabo za znoret. Mam na sumu šampanjc, da je neka čudna serija al kaj...al mi pa enostavno ne paše več. Mi je bilo podobno že v petek, ko me je kar neka čudna slabost popoadla po njem...bomo videli. Upam, da bo do jutri vse ok, ker gremo za en teden v moravce, pa moram še vse spakirat, dohtarju po bolniško, neki v službo zrihtat za poročila (upam, da mi ne vzame več kot deset minut), pa še v lekarno...in potem vozit še do moravcev. Jupiiii....no, bo pa tam toliko lažje, se tolažim....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.12.2010 22:48:25   
ledenka
punce moje, hvala!!! it made my night user posted image user posted image user posted image  RVI!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 7:05:57   
koala.cek
jutro,

ledenka - i'm sorry, ampak meni bi pisker dvignilo tudi do platfona, če bi mi moj nekaj obljubil in potem pozabil. in to nekaj tako pomembnega kot je kuhanec v mestu. user posted image  

papua - džizus. user posted image  nč fouš. oja, za moravce pa že.

čakam mulčke, da se zbudijo in da jih odpeljem na počitnice. mi pa še te dva dni oddelamo, po novem letu bo pa itak boljše kajne ? če ne drugega, bomo šli že kmalu na morjeuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 7:53:13   
nikolet
no pa mi je zginu tekstuser posted image

jutro

vsak dan hitreje mine.. bo treba neki ukrent glede tega da življenje živi nas namesto da bi mi njega....

vsem bolančkom user posted image user posted image user posted image čimhitrejše ukrevanje...

mene tud neki hoče uhvatit pa se ne pustimuser posted image

l.p.


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 8:19:13   
Dudica1
Sončno jutro user posted image
Smo spet spali do 7.30 ful dobr user posted image ...kavo smo že spili...

Moram spet mal v trgovino da ne bom zadnji dan spet tam kje v vrsti obtičala...popoldne gremo pa na en obisk.

majana velik user posted image da ti ja kaj zrihtajo in da bo boljše čimprej!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 9:12:54   
majana79
Dan!

Mam AB končno, zgleda je sinusitis, glede na ves gnoj, ki gre iz mene... upam da prime kmalu user posted image

sploh nimam občutka da je konc decembra...

papua user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 10:05:15   
petrazg
Dan...

Včeraj je bilo super na kuhančku, pa niti ni bilo mrzlo zelo... no vsaj dokler smo bile pri gobici. Ledenka smo te pogrešale, tako da naslednjič naj se pazi tvoj... bomo prišle še kam dlje... user posted image Ne vem kako bo ukrotil 5 babnc... Samo naslednjič gremo definitivno jest, ker smo potem vse doma ropale hladilnike :)

Drugače sva pa danes z mojim sama! in bova malo uživala. Zdajle bova pospravila stanovanje, da v novo leto stopimo v bleščeče stanovanjeuser posted image , popoldan greva pa v savno in zvečer na večerjo. Super bo... druga polovica dneva. Mala dva sta na počitnicah, jutri gremo na otroško silvestrovanje skupaj v Pravljično deželo...

Majana... zdej je pa čas, da se pozdraviš!!!!

Živa... že predihavaš?



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 10:14:31   
betty.ford
ohohoho... user posted image user posted image user posted image ... pa eno pikico zase ukrademuser posted image ... sem vedno bolj zabasana pa gripozno razpoložena. silvestrovanje tudi za nas letos odpade. potrebujem počitek ne zabaveuser posted image
malo mi je zoprno zaradi mulčka 1, ker ima res željo po druženju na silvestrovo...

pa sladkarije moram skrivat, ker mi že vse najdejo... ne bo nič zame ostalo!

ledenka, nič prijetno user posted image

koalčka, ko sem brala, da švicaš med napravljanjem, si me spomnila na mojega... predlagam, da narediš kot naredi on: se napravi in reče, da bo avto pripraviluser posted image  

Leela, Romuni?user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 10:16:38   
betty.ford
petra, hello!

zdaj pa hitim, ker me zmajček sili, da ugasnem računalnik! lepo mi bodite!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 10:30:19   
maja1488
Jutro!
O likoholičarke, ste uživale?

Ledenka, brez zamere ampak kapo dol, da ga prenašaš. Pri meni bi že kako leto pa pol nazaj dobu brco čez vrata.

Bolančki in majana in papua, pozdravte se čimprej.

Pri nas je Z boljše, sicer še kašlja in smrka ampak ni več 40 vročine.
Jst morem popoldan še v pisarno potem sem pa fraj do ponedeljka.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.12.2010 11:40:47   
ivanamdb
leela - romuni user posted image user posted image user posted image ja ja tako da potem moje skatle gredo na istok proti romuniji, ne proti DE...user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?