|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 12:02:17   
koala.cek
boga majana user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 12:02:30   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
ja, muč better. user posted image   ampak bom prišla with family


user posted image

Pridem tut jaz in Katmat. Smo že triuser posted image

Babe, torej : nedelja ob 17h kuhanc v centru!!!

Ker me na forumu do nedelje več ne bo, se zmenite same, upam da pride še katera.

Koalka, jaz ti pa ZS napišem, da se bomo našleuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 12:18:52   
PapuaNG
uh nedelja-mi smo takrat še božični. Mamo od petka do nedelje zabukirana kosila oz večerje. To je pa tko, ko maš tri žlahte za popedenat. Še dobro, da mojedva nista ločena, bi moral še pravoslavnega praznovat, ker bi zmanjkalo frej dni user posted image Sem končno oddala še predzadnjo sodbo za to leto, jutri grem še po eno, pol pa zaključim...do januarja. Dost mam že kazenskega prav, mi je pretežko, ko moram o kazni razmišljat.

Pri nas v vrtcu jih je tudi že manj, naslednji teden so pa itak vsi združeni, sam ne vem, a jih je tok bolnih al majo babi servis. Mi na babi servis ne moremo računat še pet let po tamalem. Ko pa bo, bojo pa itak že dost stari, da bojo lahko sami doma user posted image

Zdej se moram pa pospravljanja lotit počasi, da ne bo vse za zadnji dan ostalo pa da po novem letu pridem v čisto stanovanje. Kokr tok user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:02:04   
nikolet
da nas postavim na prvo stranuser posted image

dones pa sm po dr. dopovdne pr dohtarji zarad tamalih dveh, je zdej še T. zbolu, no popoldne pa jz  na očesni in , sem dobila ene močne kaplce k se jih lahko daje sam enkrat na danuser posted image user posted image , no in zdej grem spet v četrtek, aja in pol je bi shopping, nabavla fasengo user posted image

no in zdaj moram met odprt učk in peče k hudič, baje se celi če peče, saj tak so rekluser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:19:44   
Dudica1
OMG nej mi ena pomaga...mi je T. spremenil jezik na fb zdej bi pa rabila potek kako si spremenim nazaj v slovenščinouser posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:21:42   
nikolet
živjo dudi kako kaj M. a je kaj bolje?? a darilo za T. je vredu... veš smo bolni pa ne vem kdaj bomo utegnil pridit pa sem kr mami dala... upam da je vredu...

za FB ti pa ne znam pomagatuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:23:47   
betty.ford
user posted image  Dudica, grem na FB pogledat, kako ti lahko pomagam.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:27:25   
betty.ford
ah, nič ne bo... me ven mečeuser posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:37:00   
betty.ford
 

user posted image user posted image user posted image  za palčke bolančke in zate, majana, da se čimprej pozdraviš. dobra odločitev, da se greš zdravit domov.

vrtec danes se je za zmajčka dobro obnesel, ga je očitno pogrešal. mulček 1 pa se je očitno moral kregati, ker ni bil ravno zadovoljen, ko sem ga spraševala o vrtcu.

sem pa včeraj ujela intervju z Ireno Grafenauer. neverjetno, koliko pozitivne energije mi je oddajala! prav prijetno jo je bilo poslušati in gledati - všeč so mi tako pozitivno naravnani ljudje!
me je vrnila na svetlo stranuser posted image

za nedeljo pa: mogoče tudi jaz spravim družino v mesto. čeprav bo okrog jaslic dren... pa vseeno, je enkraten doživljaj. upam, da bo lepo vreme.

imejte se skrajno lepo!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:39:48   
nikolet
oo betty... ti se tudi imej lepouser posted image




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:43:39   
Dudica1
In še en tak jezik je da pojma nimam,če bi blo v ang. ni problema user posted image ...mulc!
Pa svoj računalnik ma in mi še zmeri po tem tacauser posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:47:56   
Leela
betka enako...Sem glih zadnjič razmišljala kako je z Ireninim zdravjem. Upam, da je boljše.

majana pozdravi se user posted image user posted image user posted image  ja tile decembri so zmeraj divji.

nikolet tudi tebi želim, da se ti uček hitro zaceli in da zdravilo prime. Ma z učmi je tudi hudič. Pa pikepoke za otroke.

F. je imel danes kontrolo in ima še ventolin na 4 ure do sredine kontrole.

šivilja kako H?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 19:54:33   
Leela
aja bila v službi. Spet sem ruski prostovoljec za nove projekte evrov pa nobenih novih.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 20:17:48   
Dudica1
uspelo user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 21:13:35   
tubby
hej hej

jaz se vračam po preboleli GRIPIuser posted image zdaj veš gripa s tabo sem opravila. Šef je ugotovil da mi je predal virus pa mislim da je mel slabo vset je bil elo prijazen danesuser posted image

hej kdo bolan? Šivilja pr vas tud padate kot domine? upam da ni hujšga user posted image user posted image user posted image

Majana kaj pa se je tebe lotilo? user posted image user posted image user posted image

Kuhanček? Flaška se oglaša še kdo? I'm in, samo da bom doma takrat

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 8:32:47   
maja1488
Jutro!

Padle na drugo stran. A smo sploh ble kdaj na drugi strani?

Bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 8:46:22   
nikolet
jutro

no smo po zajterku.. otroci so že na zgornem štuku pr dediju... jz se pa mal relaksiramuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 9:10:44   
PapuaNG
jutro,


sem bla že pridna-mulca v vrtec, na sodišče po nov primer in peš domov. Je pasalo malo se zluftat. Zdej nej bi se pa počasi spravila pospravit in posesat, pa se mi takooo ne daaaaa....včeri sem kopalnici spucala, popoldne smo šli pa do brata in njegove malo na obisk. Ugotavljam, da imam prav pridnega mulčka. Najprej sicer rabi malo časa, da se asimilira, potem pa sploh ni več panike. Sam da ima igračke, pa je ok. Upam samo, da kaj ne zbolimo in da smo opravili z virozami za to leto.

Bolančkom pa en koš zdravja! Da bodo vsi zdravi do novega leta. Ali pa kar že do božiča user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 11:06:07   
majana79
Dan!

Pri nas nič novega, samo potrjena viroza. user posted image Kaj ni angina, bi vsaj kej dobila. user posted image

J. je malenkost boljše, samo uček še kar teče, sem dobila pri moji osebni kapljice in mast, da mi ni treba hodit v LJ samo zato.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 11:11:59   
ledenka
majana user posted image user posted image user posted image  probaj čim več počivat... 

kolk sem jaz zoprna danes user posted image  

prosim za izkušnje tistih, ki plačujete s PayPalom - en frend se je registriral in hotel nekaj večjega naročit. Morali bi mu odtegnit tistih 1,5 EUR, da potem s kodo te transakcije potrdi tavečjo, ampak ta tamala transakcija se mu ni izvedla user posted image  sej bom šla pogledat, ampak a je katera že mela ta problem?

ko sem jaz mela za potrdit transakcijo, sem vidla malo plačilo na moji banki po par urah, tko da nisem mela problemov.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 11:52:07   
majana79
ledenka, a ni pri paypalu neka fora, da ne moreš takoj opravljat ful velikih nakupov? da šele po določenem času oziroma določenih nakupih? ne vem če je samo en manjši nakup dovolj? user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 12:02:51   
PapuaNG
uf, za paypal sem pa čisti analfabet. So me pa klical, grem jutr dežurat v pripor user posted image Še dobro, da sem dopust vzela, drugače bi bla pečena. No, bo pa vsaj zanimiva izkušnja, vsaj upam. Se pa še nisem lotila pospravljanja-sem raj gledala en solzast božični film, mal sprostila solzevode, zdej sem pa redi za akcijo user posted image

Aja-a ni dans neka luna? Mali se je zjutraj že zbudil tečen. Sicer je bil pol ok, ampak začetek ni najbolje kazal. Upam, da bo tudi popoldne ok, da ne bomo živcev zgubljali...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 12:14:48   
eelyy
hoi

evo T. je bolan ima še drisko in še L. se je nalezla mislim super.K zdravniku ga nimam kej peljati,edino če se neumiri mislim,da 3 dni driska in mora veliko popiti.
Vsaj zajterk sem pojedla skuhano že imam je tašča prinesla,ker kuhala pa sihurno nebi....imam danes res pestro obadva za rihtat.

Pospravila sem vsaj te igračke in pomila po tleh,stroj že pere itd...Potem jih bom malo peljala ven na zrak,da bosta k sebi prišla.

nikolet: za učko user posted image ,če ne nič drugega si se vsaj utegnila izogniti gužve v službi.
papuang;Kaj pa ti študiraš...glede na to,da boš dežurala v priporu?
majana: user posted image ,čimprej se pozdravi.
leela: Tudi za F. user posted image .

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 13:05:33   
šivilja
Malo poročila iz bojišča.

Ata je OK, je bil včeraj še doma, danes je že v službi. K je OK, He trenutno tudi (danes prespi v vrtcu). Za H. pa nisem prepričana.
Včeraj sva bili na kontroli in je ukinla ventolin, pa se mi zdi, da danes neprimerno bolj kašlja in da ji piska in hrope. Ma, kaj pa jez vem, lahko so pa samo smrklji. Ima pa za povrhu vsega še močno vneto uho. Se mi je že v nedeljo zdelo, ker se ji je nekaj izcedilo, pa ene parkrat se je prijela in rekla av, ampak je punca pridno zdržala do ponedeljka popoldan. Tako imamo zdaj še AB, ki ga pa jasno noče jemat in ga veselo pluva ven. Sem pogruntala, da če ji zmešam z jaboljčnim sokom, pa popije afna mala.
Itak sem AB iskala po celi LJ, ker ima sum na alergijo na hikoncil in sva dobili nekaj drugega, kar pa nimajo v vsaki lekarni IN sem se cel popoldan vozila po LJ.

Jutri moram nujno na en sestanek v službo , pa H. na kontrolo.

Sem pa v dvomih ali naj jo že danes peljem, ali ne. Je včeraj rekla P., da če bo dihanje slabše, naj prideva že danes, jaz pa ne vem ali delam paniko ali je kaj na tem.


Včeraj sem kar še jaz vročino fasala od sekiranja.



Paypal - pa nimam pojma

Hb sa copy paste

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.12.2010 13:48:05   
koala.cek
no, pa smo mi tudi zakuhaliuser posted image  in revež kašlja. upam, da ga bo mož lahko šel iskat. meni se bo pa svuzlalouser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?