|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 10:13:07   
FLASK_A
Ojoj, pridem prečekirat in... pravo virozno stanje!!! Vsem en veelik koš pikapok da boste kmalu zdravi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 10:27:58   
šivilja
NO, takole, zdaj pa še ata bruha. Smo čist predpraznični.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 10:36:05   
lake
Dobro jutro!

Mal miru, dokler je otrok pri očiju v kleti.

user posted image user posted image user posted image user posted image za vse bolančke. Je obdobje viroz, ni kej. Tud T. kašlja da nič ne spimo.

Evo konec miru user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 10:45:27   
Dudica1
Mene tud nekaj lovi ampak se ne dam ta teden še zdržim,bo pomoje pestro v službi ker je zadnji teden user posted image user posted image ...sem popila kapljico evkaliptusa...potem se grem še namakat v materino dušico in evkaliptus pa ima da gre stran!


Pikepoke za vse!

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 11:52:29   
Anonimen
DAN!

Pečem muffine, ker mi kosila danes ne bo treba delat user posted image user posted image user posted image   Gremo popoldne v LJ na lazanjo user posted image Upam, da bo dobra user posted image

In včerajšnjega dneva je končno konec, danes pa sije sonček user posted image Upam, da bo sonce sijalo tudi sicer, ne samo na nebu user posted image

MAJANA!!!! PIKEPOKE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image    Jaz sem danes boljše... Po 2 tednih lahko diham čez nos user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 15:43:12   
nikolet
evo smo po kosilu in po počitku, pa še pomila sem potleh k je sonce sijalo in je blo vidit ful umazanouser posted image user posted image



tak da ne gresta letos več v vrtec, drugo leto spetuser posted image user posted image
možek še spi na kavču, N. je skutni zavitek, T. pa gleda risanke, jz sem pa mal na rač. pršla pokukatuser posted image

l.p.



_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 19:41:11   
betty.ford
a če gre mularija jutri v vrtec, jih pošiljam na virusno bojišče?

ampak socializacija bi jima dobro dela,...user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 19:54:06   
majana79
betka, od prijateljice je prišla po tamala v vrtec po 3 tednih za 2 dni... in sta spet doma

samo to je po moje brezveze razmišljat, ker sej veš da niso vsi enaki...

lahko ti prineseta domov kaj, al pa ti njima iz službe, kaj veš

sej mene isto skrbi, ko bo šel, pa nimam kaj, pri nas bo sigurno tako, ker je izredno dovzeten za vse živo

and I wished for a perfect child user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 21:05:23   
Anonimen
Bety jaz sem našega tako prejšnji teden dala v vrtec in mi ni žal. Še smrkat je nehal user posted image   Bil je pa tako vesel, da mi bo naslednjič žal, ko ne bo smel iti user posted image Pa še dedka mraza je videl, ker ga sicer verjetno ne bi user posted image

Mi smo doma... Smo še mojo teto obiskali in se malo nasmejali in kuhančka napili. Pa avto smo odpeljali, da se bo jutri poservisiral, tko da imamo zdej "nadomestno vozilo" mojih dveh user posted image   In zgleda da bom mogla na račun tega jutri še mojo babico po dohtarjih vozit user posted image

Majana kako si? user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.12.2010 22:41:06   
majana79
živček, se držim, ni pa boljše... na živce si grem user posted image zdej vidim zakaj so tamali tako sitni ko so bolni...

grem spat, na dvignjeno vzglavje, da bom lahko dihala... pa ne mislit da mi spiranje pomaga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 7:50:10   
FLASK_A
Majanček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 7:52:00   
koala.cek
majana - a je drsališče v tivoli že odprto ? danes berem v financahuser posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 8:35:40   
PapuaNG
jutro,


uf, vikenda je konec. Smo šli v soboto ven mal žurat, mulca sem pri tastarih pustila, milina. Je blo vse ok, tko da upam,da kmalu spet kej ponovimo. Sem pa ta teden na dopustu, imam par stvari za zrihtat, tko da bo bolj na izi. Smo danes do pol osmih potegnili s spanjem, ker je šel včeraj kasneje spat. Zdravi zaenkrat smo.

Bolančkom pikepoke, naj se hitro pozdravijo!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 9:41:01   
koala.cek
petrazg - si videla ?

http://www.luckyluka.si/stran/?D=66

mi bomo verjetno začeli. do ta čas, bomo pa malo vadili, da vidimo če mu je še v interesu, al grozno trpiuser posted image

v plesu pa tako uživa, da smo ga vpisali v nadaljevalni tečaj. pa ful mi je všeč, ker mu ni nič nerodno. je včeraj plesal pred polno športno dvorano in se samo smejal. ga ni bilo nič strah.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 9:42:43   
eelyy
Jutro

sem zadnič napisala doug post pa mi je vrglo ven...Danes imam spet kup cunj za zložit pa cel vikend sva z mojim pospravljala.
L. spančka jo zobki matrajo vse v usta tlači,T. mi je včeraj zbolel kar naenkrat je zakuhal in lekadol sirup velja samo 3 mesece po odprtju,tako da je moj moral na Metelkovo iz Kamnika in je še en dodatni kupil za rezervo.
Po žlički sirupa je bil čist dober celo noč sem ustajala in hodila gledat,če je spet vroč...tako,da tud večerje nism mogla pojesti se sekiram za vsako malenkost in sem čist slabe volje,ko sta bolana tako kot ti majana,mene je ful ful ful strah vročinskih krčov sem bila enkrat poleg,ko je od prijateljice brat imel in je grozno,sloh neveš kaj bi naredil.

dudi; Vse najboljše T.
papuang;važno,da se vsaj malo spočiješ ko greš ven si odihneš vsega.
živa;pri nas je pri T. tudi tako,je tok vesel ko gre v vrtec kar sam odpera vrata,mu je všeč so otroci tam in vedno nekaj počnejo

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 9:44:11   
koala.cek
pri našemu zmajčku, so danes v vrtcu samo 4 otrociuser posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 9:44:56   
eelyy
Še bolančkom pošiljam velik kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 10:25:22   
ledenka
jutro user posted image  

pri nas jih je tud ful malo v vrtcu... Mja neki lovi, kašlja in nos ima poln. vročine (še) nima... bomo videli, kako bo, upam, da ga samo polna luna meče user posted image

majana user posted image user posted image user posted image  čuvaj se!

šivilja user posted image user posted image user posted image  kako ste danes?

za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 10:35:54   
Anonimen
Jutro!  Mislim je bilo enih 5 ur nazaj user posted image

Mene je zjutraj neki navijalo, pa se je spet vse ustavlo user posted image   Kok si grem na živce user posted image

Majana a si misliš bit tak, pa še noseč zraven, ko ne smeš nič razen Lekadola vzet user posted image user posted image user posted image   Upam da boš čim prej bolje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 11:32:03   
FLASK_A
Nedelja 18.00 kuhanček v centru, boste že zdrave do takrat? Pofočkejte se user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 11:47:25   
koala.cek
flaška - kje pa si nedeljo najdla ? user posted image

če že, potem bi kakšno uro prej, da pridem z malimi in da gremo še jaslice pogledat.

Ob 18 mi je pa glih taka ura, da bi šli že domov.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 11:51:07   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

flaška - kje pa si nedeljo najdla ? user posted image

če že, potem bi kakšno uro prej, da pridem z malimi in da gremo še jaslice pogledat.

Ob 18 mi je pa glih taka ura, da bi šli že domov.


takrat sem frejuser posted image

a ob 17h pol?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 11:58:06   
majana79
Dan!

Hvala za pikepoke, ma očitno še niso pršle... Jaz sem vsak dan slabše, danes pokava v NM k mojim, ker nisem za nobeno rabo. Se grem še k osebni pokazat. Molim za kak AB, ki bi prijel takoj. user posted image

J. tut še ni ok, zdej se mu je še desni uček nekaj vnel, moramo spirat, ni pa še za AB...

Skratka, žur.

Trenutno sovražim vse, z veselim decembrom vred.

koalka, vem da notri v dvorani drsajo že nekaj časa, za zunaj pa ne vem, nisem bila že 10 dni med ljudmi user posted image

živček
, lani februarja sem mela tako hudo virozo, sem bla 3 tedne doma, kuhala sem ko nora, pa nič kot lekadol nisem smela... o ja, to je blo tut fajn user posted image

grem, ker širim slabo voljo, no pa še spakirat moram do konca

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 12:00:00   
koala.cek
ja, muč better. user posted image   ampak bom prišla with family


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.12.2010 12:00:41   
FLASK_A
Majanauser posted image Pozdravte se že nooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





20 jesenskih dejavnosti za otroke na prostem
Jesen prinaša hladnejše dni, vendar to ni izgovor, da se z otroki ne bi mogli igrati zunaj. Tukaj je 20 idej, kaj lahko ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?