|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Makroni
25.10.2012 18:19:21   
mateyka
user posted image I see it clearly.. you will fail!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Makroni
25.10.2012 19:05:04   
Tutan
Jaz sem jih zadnjič delala po identičnem receptu, ki ga je dala mateyka (krema brez masla).
Edina finta, ki naredi makrone tiste res prave je, da jih pečeš pri par cm odprti pečici (una temna manekenka al kaj je, ko kuha, je zadnjič to povedala in ja - pali user posted image ) - uspeli v prvo user posted image

Zdaj sicer ne vem, ali je bila to makronova začetniška sreča ali je to res keč v odprti pečici user posted image
Naslednjič delam pistacijeve.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Makroni
25.10.2012 19:06:30   
Tippi
Uf. Kapo dol babe user posted image jaz sicer rada prčkam kakšne simpl slaščice, tud kdaj kaj ustvarjam po svoje, ampak da bi se pa lotila česa takega, ki bi mi vzelo praktično pol šihta cajta, pol pa da mi še ne rata joooj, ne hvalauser posted image . se pa povabim h kakšni, tist pa prec user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 25.10.2012 19:08:07 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Makroni
25.10.2012 19:13:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

original makroni niso tok pisani user posted image
user posted image
user posted image



meni so tej všečuser posted image  še recept prosim!!!


Odlično :). Kateri je pravi recept za originalke?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Makroni
25.10.2012 20:57:56   
mateyka
Stanislava, teli zgoraj so amaretti (makroni z mandlji)
http://wall.hr/wine-and-dine/desert-dana-carobni-amaretti/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Makroni
25.10.2012 21:14:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Stanislava, teli zgoraj so amaretti (makroni z mandlji)
http://wall.hr/wine-and-dine/desert-dana-carobni-amaretti/


Ooo, hvala.

Še štaub šećer prevedem, in sem ready user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Makroni
25.10.2012 22:35:13   
mateyka
štaub šećer je šećer u prahu user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Makroni
25.10.2012 23:20:41   
pelin
Mateyka a ti to name kličeš tele zlobne uroke in me strašišuser posted image ....boš videla da mi bo uspelo....sedaj se bom pa zagotovo spravila tole delat iz inata....danes sem za ogrevanje naredila marmorni kolač...cela znanostuser posted image ...ni vrag da mi tudi tole ne bi uspelo....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Makroni
26.10.2012 0:22:14   
mateyka
neee, to je kristalna krogla, jaz samo gledam v prihodnost - a nisi prebrala komentarja? user posted image

drugače pa; super, se mi je zdelo da bo reverse psychology delala na tebi user posted image

lepo, treba testirat svoje meje, vaja dela mojstra - pogumno naprej user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Makroni
26.10.2012 14:07:10   
pelin
Prebrala komentar prebrala...saj zato, ker kao ta tvoja čarovnica že naprej jasno vidi , da nam bo vsem spodletelo, je mene zagrabla trma....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Makroni
30.12.2012 13:58:31   
miša99

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest ti svetujem, da probaš s tistim silikonskim pekačem... se ga dobi tut pri nas pa pomoje je kr fajn, no, k lahko kr fajn pogoljufaš.


Silikonski pekač NE igra prav nobene vloge pri makronih, sploh pa se ne da nič goljufati, ker so tisti robovi res minimalni (cca. 2 mm ali še manj). Takole - jaz sem jih delala, prvič so bili za silo, drugič so bili na uč fenomenalni - visoki (1 piškotek visok skoraj centimeter in pol) in z lepim kranceljčkom oz. nogico. Sem jih pa po mojem malo prepekla, ker notri je nastala malo luknjica in nisem čutila tistega softy kremice, ki naj bi jo imeli makroni), tretjič, četrtič in petič pa spet "bog pomagaj". Ampak se ne dam, jutri morajo biti na mizi takšni kot se šika.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Makroni
31.12.2012 14:10:30   
katjandraž
Svaka čast, da ste se spravile to delat user posted image Meni jih bo pa danes Dedek Mraz prinesel, tiste iz Zvezde, komaj čakamuser posted image . še dobro, da so tako dragi, da si jih privoščim samo ob posebnih priložnostih, drugače bi se kotalilauser posted image

(odgovor članu miša99)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!