|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.1.2011 13:20:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 13:42:53   
obcinarka
jah)) sej vem... kolk ji doziraš Antiflatt?? mi jih dobimo v soboto, ker smo nekaj zamutili z naročilom.. no moj user posted image je, pa sem bla jezna ko user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 15:42:09   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

jah)) sej vem... kolk ji doziraš Antiflatt?? mi jih dobimo v soboto, ker smo nekaj zamutili z naročilom.. no moj user posted image je, pa sem bla jezna ko user posted image


Tako kot piše v navodilih, 1ml na obrok.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 16:20:56   
kpmk
tz - JA a lahko prijaviš mene in še eno punco???!!!! HVALA!!!! ostalo pol prečikiram user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 16:37:40   
Anonimen
kpmk: pošlji mi podatke na zs! al pa preko fb!

arwenko: lepo vaju je bilo videti! punce, ko bi vedele kak cukerček je Alex!!!! user posted image

obcinarka: to je normalno, jej vse v normalnih količinah. meni so tudi pridigali: vseeeeeee!!!! pa nam so res pomagale BioGaia kapljice, mu jih še zdaj dajem po 2 na dan, ker ga manj zvija pri prdenju in kakanju...

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 16:48:06   
janca27
občinarka jaz sem mu tut dajala bio gaja kapljice, še zdaj mu jih ko se spomnimuser posted image in po 10 dneh je blo že boljše s

krči. Drugače pa mislim, da hrana nima veliko vpliva na krče pri otrocih, po moje so eni otročki samo bolj nagnjeni h temu.
Kapljice Lefaxin in antiflat se dozirajo enako en brizg pred obrokom, lahko tudi po ali če je hudo tudi vmes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 19:46:00   
Anonimen
eto, jaz sem pa pospravila košaro od voza (ma je res majhna in je naš fant hudo stišan not v zimskih cunjah) in sem aktivirala športni del. sem o tem razmišljala že kak mesec nazaj ampak se mi je zdel še premajhen danes sem pa poskusila in je prav srečen not... user posted image
sem imela občutek, da se manj poleže šp.del (pač moderna oblika voza) ampak se v bistvu čisto poleže user posted image  pa še zimska vreča se lepo zmontira, ker imam originalno pa je reeeeeeees topla (ej arwenko prej ko sem mela tok zdekanega sem ga skoraj skuhala, resno...!)

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 20:29:55   
Arwenko
Heheh T.Z. pol pa prideš jutri že s športnim delom user posted image Naša je pa bila menda ravno prav, razen mogoče bi ji rokavičke lahko dala, se mi zdi, da je imela rokice mrzle, ker se je pol v avtu odkrila.

Jaz sem pa tak slabe volje user posted image user posted image user posted image
Moja mami je dobila za božička tak komplet, ko se naredi odtis dojenčkove nogice ali rokice ne in sem ji hotla danes naredit, ravno ko je ta mala 1 mesec stara ne. In najprej mi moj itak sploh ni hotel pomagat, pol mi sicer nekaj je. Ampak naredila sem maso, pa tamali nogo noter potunkala in tamala se je drla ko jesihar, vlekla nogo ven, da jo je skoraj pod pazduho potegnila in pol ji dam nogo ven, obrišem in hočem roko potunkat, sem mislila, da ji bo lažje, zaradi položaja ne in v tem času se je masa že strdila, torej smo uničili paket. Ej, tak sem žalostna ne user posted image user posted image user posted image

Saj vem, da ni konec sveta, pa vseeno mi je ful bad. Pa še moj se mi zdi, da mi prav privošči, da ni uspelo, ker se mu je itak zdelo ful brezveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 20:50:55   
kpmk
 Arwenko - sicer ni isto, pa vendar - če še vedno želiš podariti odtis, daj na papir nogico in rokico (če gre zn nogico lažje, lahko samo nogico) in potem slikaj (če ne moreš tako lepo skupaj ujeti ) malo urediš v kakem foto programu (in lahko napišeš... npr...najboljši babici- malo improvizacije,.... - datum ,..-) in potem razviješ in daš v okvir in mislim da bo babi zelo vesela


npr moja slikca je meni Full všeč (nočem se hvalit, ampak zato ker smo vsi mi not... moja 2 srčka, mi2 z dragim in kužika)  user posted image  

evo jo dam še povečano... meni so te slikce FULL kjutiš, pa babicam za darilo za kr tk so bile tudi všeč :)

ta je letošnja - natur primerjava med rokami (ko nas je večuser posted image )

user posted image

lanska (psičkina tačka je povečana,... he he obe sta povečaniuser posted image )

user posted image

< Sporočilo je popravil kpmk -- 6.1.2011 20:53:33 >


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 21:09:39   
Arwenko
hvala kpmk, saj ni težava v tem, da bi bila babica jezna...se je samo smejala, pa je rekla, da bo kupla novo in bomo probali drugič ko pridemo na obisk, jaz sem razočarana ful, pa še moj se tak čudno obnaša.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 21:41:48   
kpmk
Arwenko - user posted image  bo pa drugič še lepše kot bi bilo sedaj!!!!  in ko bo ati videl izdelek se bo omehčal in mu bo full lepo, sploh ko bo čez kkašno leto pogledal odtis.... ne izgubi volje!"

tz - hvala!!

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 21:48:28   
Anonimen
kpmk: ni za kaj user posted image

arwenko: jop, jutri sem s športnim delom in celo cel vozek spravim v prtljažnik, ni da verjameš ha? tako da zdaj lahko dejansko kdo še zadaj sedi user posted image

drugače pa... te čisto razumem, res. ne vem pa zakaj se tvoj čudno obnaša, morda je jezen, ker se on ni tega spomnil user posted image  pa se zdaj dela, kot da "to pa res ni nič pomembnega"

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 22:06:41   
Arwenko
t.z. a pol se za jutri kr zmenimo, tam nekje ob isti uri približno? Za točno se itak slišimo, pa upamo, da bo vreme ok in da mi ne zaspimo, ker zadnje dneve komaj opoldne vstajam s tamalo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 22:39:20   
Anonimen
13:30? user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 22:40:01   
Arwenko
Jap...če se katera pridruži, smo nekje ob Savinji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
6.1.2011 22:42:49   
Anonimen
ma so vse prpe, nobena ne upa zram pridet user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 8:17:09   
kpmk
jutro!

jst bi se vama naslednjič pridružila, če lahko user posted image
danes ne morem kr mamo zdle dr za oba škratka in pol še dobimo obisk, naslednjič pa če bomo zdravi, prideva

naj hitr povem da sem čist hepi, ker je bil že poštar tu in prnesu knjige in mali sploh ni htel zajtrkovat, ker bi gledal user posted image user posted image user posted image  jst pa tak hepiii, upam, da še pr dr ok zrihtamo..... upam, da se je mala kej zredilauser posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 8:46:16   
Anonimen
kpmk: iiii super za knjigice user posted image  mislim nate zaradi dr, fajn poštimajte. aja, za zumbo je pa urejeno, samo oba gsm-ja mi še pošlji, da dam k prijavi prosim!!!

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 9:26:17   
kpmk
tz - pošljem na zs hvalaaa zlata si in upam, da bomo RES hodile!!!!!

dan se je začel super :

zjutri pršu poštar  user posted image
bili pr dr in sta oba super in NIA je pridobila 100 g - kar je SUPERCA!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja res sem hepiiiii hepiiiii

amopak čakam okoli 12 še eno novico in upam, da ne bo pokvarila začetka dneva


aja pa pozabla še na eno novico povezano s tz - kilce bom začela dol spravljat user posted image user posted image

jao že 3 1A noviceuser posted image




_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 10:13:40   
Anonimen
ej jaz bom RES hodila, ker je trebaaaaaa kilce dol spravit!!! wiiiiiiiiiiiii supeeeeer za gramčke, vidiš, saj bo šloooo!!!  user posted image  user posted image  user posted image  btw: ko dobiš novičko čakaš pa še obisk ane? ker drugače se kar lepo "naslikaj" v park na šetnjo! user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 10:45:28   
Arwenko
Mi smo že v nizkem štartu user posted image

Tamala ravno je, pol pa se gremo zrihtat počasi, pa bo treba it ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 11:11:20   
Anonimen
naš tamal pa še lepo pančka... tko da upam, da mi ga rata prav čas poštimat, če ga bom zbudila bo extra tečn... user posted image  ne sej se hecam, prav čas bova, brez skrbi user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 11:55:30   
janca27
oj bejbe
tut mi smo bili malo zunaj, je super toplo. Krasno za prezračit se.

kpmnk super za gramčke, zdaj bo šlo samo na boljeuser posted image , drugače pa super za vašo telovadbo, vas občudujem, ker jaz sem pa še kar lena, pa govorim da bom že enkratuser posted image . Super za vas.

No če bi bla bližje Celju bi se vam pridružla pri vozičkanju, nikoli pa se ne ve, mogoče pa si mal izleta do Celja kdaj naredimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 12:05:00   
kpmk
jaaa fulll bi prišla pa mam škratka doma ki zdle gre v mižule,....
dobr da sem šla sm gor,... evo grem klicat novičko :)
pa ja babi pride na obisk

naslednjič ziher, pa načvekajte se (itak) sreča da ne bote same mamice (zarad dežja) user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
7.1.2011 12:36:22   
brezcopatka
Živjo punce!

Velikokrat vas berem, pisala pa res še nisem nikoli.

Tudi jaz sem iz okolice Celja in imam skoraj 4 mesece starega fantka. T.Z. in Nadko poznam po pisanju s foruma septembrke:)

Če dovolite, bi se vam mogoče tudi jaz kdaj pridružila na kakšnem vozičkanjuuser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za fanta
Olija



Robert (24%)

Denis (26%)

Mihael (25%)

Maksim (24%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!