|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 7:42:41   
mismis
Dobro jutro...

user posted image

takole najprej ena dobra kavica, da pridemo k sebi user posted image , priznam da sem danes malo bolje spala, sicer še vedno v dnevni sobi, ker počakam da mine rafal kašljanja (tako se moj revež vsaj malo naspi), potem sem pa drnjohala do 6.30, ko me je zbudil sonček user posted image


aloje, hvala za lepe želje user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz želim vsem skupaj en lep materinski dan...

user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 25.3.2011 7:48:34 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 7:43:25   
bucibirba
‎"Le eno, edino, jaz mamo imam in tega zaklada nikomur ne dam..." Drage moje, tiste, ki ste že mamice in tiste, ki boste to zelo kmalu postale user posted image  - vse najlepše ob materinskem dnevu!

user posted image

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 7:44:22   
smuki
Dobro jutro user posted image !!

Tudi od mene en kup user posted image user posted image user posted image rožic za materinski dan. Sem v nekakšnem pričakovanju kot mali froc, kaj bo danes v vrtcu - vem, da so nekaj pripravljali...

Juhica - naša tamala je stara 13 mesecev in ponavadi spije flaško mleka pred spanjem in eno proti jutru, če se zbudi že bolj zgodaj. Vedno v upanju, da jo bo uspavala nazaj, vendar je to bolj redko... Je pa tak, da se mi smili, če se zbudi že pred šesto, pa da bi bila do osmih brez česarkoli... oz. samo na čaju oz. vodi.

Depilacija - za enkrat še lahko sama, čeprav tam spodaj je že zelo na blef... in to že kr nekaj časa (pri prvi sem se še sama pobrila spodaj preden sem šla rodit). Si pa tudi jst ne predstavljam kako bo potem, ko bo toplo in bodo prišle naše noge na svetlo... ma bo že...

Glede spanja - naša kr spi zdaj ponoči - čeprav je bila kot dojenček katastrofa. Potem smo jo pa pri 9ih mesecih dali v svojo sobico, pri desetih smo se nehale dojit... in od takrat spi celo noč, z občasnimi zbujanji (mislim, da so sanje) in pitjem čaja. Me pa zdaj moj heca ponoči, saj po novem smrči (!!!) in potem se selim v drugo sobo ali jaz ali on...
Me pa zjutraj in pa zvečer vse tako boli, da bi rabila že hijap, da bi me obrnil iz enega boka na drug.... ah... radosti nosečnosti...

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 8:02:20   
MetiLu
Dorbo jutro!

Lep materinski dan vsem user posted image user posted image user posted image  očitno bo res lep, saj se spet kaže sonček user posted image  Meni je Janez že včeraj v vrtcu dal rožico, ki so jih naredili iz papirja. Bi moral počakati do danes, pa je naš mulček čist neučakan in si je to včeraj malo po svoje zamislil user posted image  ...

Smo pa danes že od 6.00 pokonc user posted image  Ne vem kaj mu je bilo, a se mu je ura že dones prestavila user posted image  v glavnem imamo zdej spet manijo gledanja Frančka in čarobni božič, ko s sestrico Albinco nekaj ušpičita... in je bil celo jutro na programu... zdele ga je pa možek peljal s kolesom v vrtec in je to cela dogodivščina. Jaz pa čakam na svež kifeljček iz pekarne za moj priljubljeni sendvič. Sem že ful lačna.

Danes je kar nekaj stvari v planu, pa najbrž ne bo vse izvedljivo. Nekaj likanja, šivanje, na depilacijo bi mogla it, pa po darilo za sosedovo deklico, ki jutri praznuje 1. rojstni dan, pa zavarovalni agent pride mal pregledat najina zavarovanja, morava neki spremenit oz. optimizirat jaz temu rečem user posted image  v glavnem pestro...

Grem kar po kavo, da bom lažje na zajtrk počakala user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 9:10:01   
**M**
Dobro jutro,
najprej en lep materinski dan vsem user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes tut že od 6 pokonci, sm mislila, da mi bo ratal nazaj zaspat pa ni šlo. Sm dala že kuhat pa prat, pol pa šibam mal na sončka pa v trgovino. zdele zajtkujem, kislo mleko pa kruh. Mi je včeri po dolgem času zadišu, da sm ga mogla kupt, je tok dobr. Šibam še mal pospravit.

Lepo izkoristite sonček, pravjo, da je lahko jutri popoldne že dež

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 9:12:21   
juhica
Lep materinski dan vsem, saj smo vse tukaj že mamice, samo eni otročki so še spravljeni na posebej ugodnem kraju user posted image .

Mismis - user posted image  super da se kašelj umirja, ampak a nisva midve že tm januarja skupi kašljale??

Naš starejši fantek pa danes ni mogel v vrtec, in mi je kar hudo, ker vem, da že cel teden neki izdelujejo za danesuser posted image . Je pa včeraj na hitrco (seveda takrat ko smo glihkarf vsi zaspali) začel bruhati, in to ene desetkrat do dveh ponoči, tok da mam dons goro posteljine in cunj za oprat (ker je bilo vse v spanju in ni zmogel niti malo počakati). Pa je bil cel dan ok, še zvečer smo šli na en sprehod ponoči, na sosednji hrib, potem pa tkole. Rihtal ga je kar ati, ker sem bla jst čist fuč od prejšnje noči, pa da se česa ne nalezem. No dons je pa samo enkrat bruhal in je že bolje, mislim, da bo do večera čist ok...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 9:24:29   
Anonimen
Vsem mamicam, tistim, katerih otroci že veselo skačejo naokoli in tistim, ki še čakajo na svoje otročke, da pridejo na ta svet, želim prečudovit materinski dan.







Mama,
tvoje roke so kot rahel vetrič čez polje,
tvoj objem je kot toplo sonce,
ki nikoli ne ugasne,
tvoj glas je kot najlpša pesem,
ki povzdigne nas v nebo,
tvoj poljub je poln obljub, upanja in želja,
hvala ti za vse kar storila si zame,
v mojem srcu za vedno si ti, ko ob meni si ali pa te ni, vem da vsak za takšno mamo hrepeni user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil piccolina1983 -- 25.3.2011 9:25:22 >

(odgovor članu juhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 9:28:02   
aqua77
Morgen!!! user posted image user posted image

En prelep materinski dan želim vsem user posted image !!!!

Mismis, a ti nam pa spet krehaš ko pr norcih! Ja madoniš, dej se mal merkej no.. user posted image  Drugač pridem k vam, pa te bom jaz z dekco pokrivala!!! user posted image user posted image user posted image

Bucibirba, a bo kaj slikic, da vidmo kako je uspelo dekoriranje sobice???

Jaz sem pa rezervirala nalepke tudi za sobico in zdaj čakam torek, da pridejo, da jih grem iskat!!!
Eko so take...user posted image

En lep pozdravček z obale...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 10:06:43   
Anonimen
Punce, a ima katera jutri pregled pri dr. Pušenjaku, v okviru njegove UZ šole? Jaz imam termin ob 11.00, pa me zanima, če bo še katera tam ob tem času? Pa lep dan vsem user posted image in user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 10:12:17   
spetko
hvala vsem za voščila...
enako pa želim vse vam ki ste že mamice in tudi boste...naj vam dan lep in super preživet..

mene tudi zanima kaj bojo naredili v vrtcu za mamice..:D

šibam delat ki imam gužvo ..pa se kasneje kaj javim...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 10:13:41   
bucibirba
Aqua77, lepe nalepkice! user posted image  Ja ja, bom poslikala, pa si bom dala v album na RR, ker meni shrani.si ne dela user posted image  Drugače pa ne znam gor limat...

MetiLu, joj, kako lepo za rožico user posted image  ! Upam, da ti uspe vse plane opravit user posted image !

Mismis, upam, da kašelj čimprej mine!

Juhica, naj ta mali čimprej ozdravi!

Punce, uživajte danes v lepem vremenu, jaz ga grem zdaj izkoristit za en sprehod!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 10:16:00   
rakica82
Dan punce,

najprej en lep materinski dan vsem user posted image user posted image user posted image user posted image .
Za vse tiste, ki že imate otročičke doma in tiste, ki jih še čuvamo v trebuščkih, danes je praznik vseh!

Jaz sem že bila na Šmarni, samo do pol poti, ker me nekaj boli glava in sem se raje obrnila, ker mam že celo življenje teđave z glavoboli in vem ,da bi bilo pol na soncu samo še huje. Tako,da sem si zdej naredila en čajček, pa homeopatijo, pa upam da mine da še malo izkoristim vreme pol. JUtri bo že slabše, midva greva za vikend k mojim in bo že jutri slabo vremeuser posted image .

Mismis upam, da bo kašelj kmalu boljši, da lahko nehaš kampirat na kavču.

Juhica
, upam da ni kmalu bolje, ni prav nič prijetno tole nočno bruhanje.

Aqua77 lepe nalepkice, lušne barve in motivi. Kje si jih dobila?

Glede depilacije pa jaz že precej let hodim na depilacijo z voskom, cele noge in bikini, sem se tako navadila. Samo brazilska, ne vem to si pa ne upam, si predstavljam da kr fejst boli.

Lepo bodite, jaz morem še ene cunje obesit, sem ful jezna ker sem včeraj oprala in posušila na sončku pa so itak pol cel popoldne vozil gnojnico in sem mogla vse še enkrat oprat, ker vse smrdi user posted image .
In zdej namesto ,da bi lep osušila zunaj na sončku in bi mela vse suho v dveh urah, prekladam stojala po stanovanju.
Jah to so radosti življenja na vasi, kaj češ user posted image



.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 10:33:11   
anci banci
jutro:)

lep dan želim na danjašnji materinski dan vsem bodočim in že mamicam...

za mano spet ena neprespana noč....kriva zgaga....sem se zbudila ob pol dveh in do pol petih nisem mogla zaspat....sem stankala cel liter donata in mi je malo pomagalo....

glede brazliske depilacije...hmmm, imam precej visok prag bolečine in iz moje strani rečem da ne boli ...ko sem šla pred Svitovim rojstvom na brazlisko, me je opozorila, da boli...pa sm ji rekla verjetno ne boli tolk kokr to kar me čaka a ne?:) pogelda moj ogromni trebuh in se je samo zasmejala..in res me ni tolk bolelo...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 10:40:09   
_Mavrica_
Najprej ČESTITKE VSEM OB MATERINSKEM DNEVUuser posted image ! Sem nekje danes prebrala lepo misel, ki pravi: Brez mam ne bi bilo človeštvauser posted image ....torej ne se podcenjevat!
Da se še jaz po doooolgem času malo javim user posted image , sem se spet spravila na diplomo ki jo BOM DOKONČALA DO PORODA.pika.
In sem spet za računalnikom in seveda takoj na RR vse prebrat user posted image ...
Na MF sva že bila, naše dete je načeloma zdravo, pričakujeva user posted image  in sva zelo veselauser posted image . Edino me pa skrbi ker G ni videla vsega dobro pri srčku in moram aprila še enkat na UZ. Zelo sem vesela, da bo spet UZ samo me je pa zdaj začelo skrbet, da ni kaj narobe in zato ni hotela še zaključit, ker hoče še enkrat za sigurno videt, da se prepriča!!?? Imata pa moj in moja mami prirojene srčne napake, kar pa vem da ni dedno, samo kaj pa čeuser posted image
Sem pa tudi jaz v obdobju kašljanjauser posted image , no pa mož tudi, se izmenjujeva, samo ni tako hudo, redne krvavitve iz nosu me bolj skrbijo in slabo spim ponoči, ker težko diham, sem pa podnevi zato ves čas utrujena....
Za seznamček naslednji pregled 5.4. z OGGT..se pa kar malo bojim ker sem se že zredila več kot 10kg user posted image  in so me že 3x opozorili da je preveč, pa se res trudim da se ne bi in poskušam zdravo jest, pa gre kar samo gor in gor, lačna pa itak cel čas...


_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 12:24:05   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Lep materinski dan vsem, saj smo vse tukaj že mamice, samo eni otročki so še spravljeni na posebej ugodnem kraju user posted image .


user posted image Se strinjam. In pridružujem čestitkam in lepim željam! user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: piccolina1983

Punce, a ima katera jutri pregled pri dr. Pušenjaku, v okviru njegove UZ šole? Jaz imam termin ob 11.00, pa me zanima, če bo še katera tam ob tem času? Pa lep dan vsem in


Imam jaz. Sem že spraševala, če je kakšna za kavico, pa se nobena ni javila... Si za? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Aqua77 lepe nalepkice, lušne barve in motivi. Kje si jih dobila?



Tudi mene zanima, ker so fulll lušne. Sploh pa žirafica!


Joj, tako je lep dan! Še kavico spijem in grem na sončka! Mi je prav rekla mentorica na kliničnih, naj ga danes lepo izkoristim... user posted image

Uživajte in se beremo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 14:41:47   
MetiLu
Da vidim, če bo uspelo... Takole zgleda moja umetnija user posted image  ni ravno vrhunski šiv, ampak je vseeno izpadlo boljše kot sem si predstavljala user posted image

user posted image

Sicer mi pa še ni uspelo it v šoping za darili in na depilacijo, vse ostalo pa je pošimano za danes user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 14:55:46   
Anonimen
bubu_bibi Imam jaz. Sem že spraševala, če je kakšna za kavico, pa se nobena ni javila... Si za?







Seveda sem za user posted image  kavica in malo klepeta bi se prav prileglo user posted image

MetiLu...tvoja umetnija izgleda fantastično, jaz na žalost nimam teh sposobnosti, da bi kaj lepega izvezla, zato vse vas, ki to zmorete prav občudujem.

Lep dan še naprej...jaz grem še malo ven na sončka.

< Sporočilo je popravil piccolina1983 -- 25.3.2011 14:56:39 >

(odgovor članu bubu_bibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 15:08:33   
MetiLu
Sej nisem samo izvezla, sem tud prišila bombažno podlogo z medvedki na drugi strani odejice user posted image  pa sem se malo ****, ker mi je šivalni stroj skoz odejico vlekel, ker je pač iz velurja... mah, se bolj poredko usedem za šivalni stroj, nimam skor nobene prakse ... ampak sem zadovoljna user posted image  bom zdej nehala težit s tem ...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 15:34:27   
rakica82
Metilu tole zgelda super user posted image user posted image . Zelo lepo.

Punce vsem želim en lep vikend, čeprav se bo vreme malo skisalo user posted image , jaz se kot ponavadi odklapljam od računalnika do ponedeljka.

lp

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 15:42:12   
bubu_bibi
rakica82 - uživaj brez računalnika, pa nadoknadi pisanje med tednom! user posted image

piccolina1983 - kdaj se torej dobiva? Kar tam, recimo pol urce prej? Ali iamš kak drug predlog? Jaz sicer pridem s trolo (dvema), tako da upam, da mi bo uspelo biti 'on time'; kako te prepoznam? user posted image

MetiLu - a torej sta/ste se odločila/i za ime? Lepo! Pa res fino izgleda ta odejica...

Tako lep sonček je, sprehod mi je prav pasal, samo ti psi oz njihovi lastniki. Vsi spuščeni! Pa po možnosti pol kilometra stran od lastnika... user posted image Ali sem jaz preobčutljiva? Pa ajde, nismo mi na vasi! To je ena bolj obiskanih sprehajalnih poti! user posted image



_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 15:58:59   
juhica
MetiLu, sem se že spraševala, a si Albinca izvezla user posted image user posted image user posted image . Lepo si naredila, lepo da je ime že izbrano, to je najtežje izbrati se mi zdi user posted image .

Jst v mislih tamalemu skoz rečem Julian, možek pa ni najbolj za, ker ga je mal zadel komentar moje ginekologinje na MF, ko je rekla, da ne ve, kok nam bo kej hvaležen tale Julian čez dvajset let (za tak ime). Čist mim mi je ta komentar, sploh ob obilici raznoraznih imen, ni več nobeno ime nekaj posebno čudno drugačnega, njega je pa le malo ruknilo user posted image . No na srečo so še štirje meseci, da se zmeniva...

Hvala za želje, so pomagale, tamal se je tok pozdravu, da smo bili dve uri zunaj. Sicer je prišla soseda z otroci mimo in sem mu rekla, naj počiva notri, mi bomo pa na terasi in so bile solze, potem sem rekla, naj gre ven in naj bo miren. Ja pa ja, so že vsi tekali okoli hiše po terasi, midve sva pa pometli, naštimali mizo s stoli in pomili tla... Zdej je pa le zaspal (smo vsi), tko da se bo tudi spočil, bruhal pa ni nič več od zjutraj, tko da mislim, da je mimo....

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 16:18:16   
tajs
_Mavrica_    glede kilaže..... mah ne se sekirat, jst sm se pri obeh nosečnostih  zredila skupi skor 30 kg, pa je prec po porodu šlo dol. zdej v tretje pa kaže da glih 30 ne bo bo pa vseen več k je priporočljiv, zdej sm telo nadgradila za 6 kg. pa ravno tko pazm koliko in kaj pojem, pa nič ne pomaga! tko da brez slabe vesti!!!!
drugače pa prejmite mamice še iz moje strani čestitke, tudi moja dva fanta sta iz vrtca prinesla darila. pa doma,.... mam zdej skor tolk rož da bi lahko odprla cvetličarno user posted image user posted image user posted image user posted image
sm pa jst dons tud mal pospravla, bla zunej (piha k norc), zdej sm pa notr in ne grem več vn; nism jst ljubitelj vetra, čakam moža da končno pride iz službe danes je mogu podaljšat mu gre že cel dan neki narobe user posted image user posted image user posted image user posted image
potem pa pozno kosila in banja in zgodnje spanje, kr tudi moji otroci niso vzor lepega spanja in zdej že kakšen mesec vstajamoob šetih. vsaj ob šestih.
lep vikend vsemuser posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 16:53:49   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: juhica


Jst v mislih tamalemu skoz rečem Julian, možek pa ni najbolj za, ker ga je mal zadel komentar moje ginekologinje na MF, ko je rekla, da ne ve, kok nam bo kej hvaležen tale Julian čez dvajset let (za tak ime). Čist mim mi je ta komentar, sploh ob obilici raznoraznih imen, ni več nobeno ime nekaj posebno čudno drugačnega, njega je pa le malo ruknilo user posted image . No na srečo so še štirje meseci, da se zmeniva...



A resno? A si jo vprašala, kako so s svojimi imeni zadovoljni njeni otroci. Baba (ona). user posted image

Me je kar podražilo... Ne vem, nekako razjezljiva sem postala, pa tako lepo je zunaj... user posted image Mah, je že ok!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 17:11:06   
MetiLu
Ja Juhica, jaz sem se kar odločila user posted image user posted image  Moj ni dal nobene ideje, jaz sem pa to ime začutila, da je pravo in sem ga kar izvezla user posted image  pa še Janez se zdaj navaja na to ime, se mi zdi, da mu bo lažje, če se bo že sedaj zavedal, kdo prihaja v družino. Tud meni bo "lažje", bolj oprijemljivo. Tud možek se ne pritožuje. Sem ga dva dni nazaj slišala izrečt to ime brez sarkazma in zafrkancije in je res lepo lepo zvenelo user posted image  Tko, da mislim, da je to to user posted image

Zaradi komentarja se pa ne sekiraj. Kaj vse sem jaz slišala za Janeza, zdej se pa vsem zdi ful šponsko ime... seveda, ko ga povežejo z otrokom in mu pristoji user posted image  

Zdej grem pa nazaj ven k mojim dvema. Tamal je HB ok, ta dva dni vrtca je preživel, tako da predvidoma gremo v ponedeljek veselo na morčka user posted image  Vikend bo še pester, jutri dopoldan nas čaka šoping, ki je danes padel iz plana, popoldan pa zabava za rojstni dan pri sosedi. Sem ji obljubila, da ji bom pekla pice, ker (spet malo samohvale user posted image user posted image  user posted image ) baje naredim res hudo dobro user posted image  V nedeljo me pa čaka pakiranje in to bo vse za ta teden...

No, šibam še malo na luft

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Julijke 2011
25.3.2011 17:29:03   
julijka11
vsem user posted image  iskrene čestitke ob materinskem dnevuuser posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz kličem mojega škrateka že po imenuuser posted image ; zaenkrat se še ni pritožil...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?