|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 11:40:04   
.tojeto.
Pozdravček od Julijke 2010. Upam, da ne zamerite, ker se vam gužvam v vašo temo. Vas tako rada prebiram in obujam spomine na lanski julij user posted image .

Hotela sem samo nekaj pripomnit na temo oblačenja. Lani so tudi meni vsi govorili, da mora imeti dojenček dolge rokave in podobno. In sem to zelo resno vzela, nisem niti enega bodija kupila s kratkimi rokavi user posted image . Potem sva pa takle čas prišla iz porodnišnice in je bil prav takle vročinski val. Mi je babica rekla, naj bo mali kar samo v plenički, da se ne bo skuhal. Seveda je potem možek letal po trgovinah in kupoval najtanjša mala oblačilca brez rokavčkov. Pa je bil mali kljub zelooo skromni obleki še vedno ves pikast zaradi vročine user posted image .
Ponoči sem ga pokrila samo s tanko dekico, pa je bilo še to preveč.

Upam, da ne zamerite, ker pametujem. Ampak meni bi lani takle nasvet sigurno prav prišel.

Želim vam veliko cartanja z malimi štručkami. Pa lepe porodne zgodbe. Meni je porod ostal v prav lepem spominu. Ko v rokah držiš štručko, minejo vse bolečine (tega nisem nikoli verjela, ampak je res).

Papa

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 12:08:18   
mlavla
Evo danes je moj PDP. Zjutraj sem imela CTG in pregled. Odprta sem 4,5 cm...tako, da samo še čakam na akcijo. Imam pa jutri zjutraj tudi pregled v P. Si pa zelo želim, da se samo od sebe začne..in nikakor ne dovolim, da mi sprožijo porod če je z otročkom vse ok.

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 12:11:04   
juhica
Ni škode - sm poklicala moža - trpežen avto ni kej, že tko al tko, ga moj skoz goni po raznih makadamih in rovtah, nabuta prikolico z drvmi čez vse meje, otroci se noter igrajo, pol pa še jst flašo vanjga zabrišem user posted image .

Sam kok te znajo eni mački razkurt - mam sterilizirano mačko, pa še kr težijo, trikrat sm šla vn, preden sem čist znorela. Pa v naši vasi je čista tišina in tema, pol pa jst prižgem luč na balkonu, pa ploskam, pa ŠŠŠŠŠŠc vpijem - pa sej sosedi komi čakajo da grem rodit user posted image

Julijka11 ti se kr zjoki ti bo lažje - jst sem se štiri dni nazaj dobesedno cel dan in noč prejokala, sicer je bil razlog konkreten - me je ena soseda razkurila - sej zdej sem itak pomirjena in sem razčistila - je blo pa res bedno. Je pa res da bi jokala v vsakem primeru, k je blo res mim... tak je življenje, poleg lepih trenutkov so tudi grdi...

(odgovor članu .tojeto.)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 12:20:08   
Anonimen
Nea_Teja že carta...Nal; 52 cm, 3430g.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 12:37:44   
julijka11
Nea_Teja, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

mlavla, 4.5cmuser posted image ...ja, pomoje si naslednjauser posted image , držimuser posted image

juhica jok res pomaga, mi je pa vseeno malo nenavadno, ker drugače sem bolj razumska

mi je pa danes pulz fejst povišalo (121 v mirovanju ), ne vem, ali je možno to zaradi bolezni? ali vremena?...sva z malo zdaj pojedli kremšnito, da bo zdržala do kosila, ki ga bom kar možu prepustila.....komaj čakam, da pride domov, da grem lahko zalegnit..HB za risanke: sicer me počasi že vest peče, ker ji še sama kdaj predlagam, da kakšno pogleda, ampak z energijo sem pod nulu, pa še pulz mi tak hitro narasteuser posted image ....do zdaj sem ga sicer mela vedno okrog 100, danes mi pa nič ni jasno....eh, bom nhala jamrat in si bom zraven tamale pogledala čebelico Majouser posted image

< Sporočilo je popravil julijka11 -- 8.7.2011 12:39:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 12:56:46   
frufru
user posted image
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .  user posted image
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
4.7.
 pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
medipu, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?  user posted image   
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
mlavla, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 17.6. user posted image
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?  user posted image  
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.6.  user posted image
12.7.
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 22.6.  user posted image
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.6.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.   user posted image
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 10.6. user posted image
17.7.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 10.6. user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.6.    user posted image
20.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 24.6. user posted image
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
daška91, 19, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.7. user posted image
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
27.7.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.6.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.6.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Lycia, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., user posted image
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14, SmInCa, nhaya, Angelica Wald, *Lili*, anak, aTri
  user posted image    RODILI SMO     user posted image

 
datum rojstva / nick user posted image / ime user posted image  / teža , cm
 
13.6.2011       / mismis              user posted image   Brina 1810g, 45cm 
                                                     user posted image   Zarja 2210g, 46cm
18.6. 2011      / balem               user posted image   Zala 3080g, 49cm
19.6. 2011      / marjetka15      /  user posted image  Tia 2940g, 48cm
21.06.2011     / Suziiika             user posted image  
Brianna 
2930g, 50 cm
22.6. 2011      / Total                  /  user posted image     Teo 
26.6.2011       / Piccolina1983  /   user posted image    Mark 2500g, 47 cm
28.6. 2011      / Monmar             /  user posted image Melani 3190g, 51 cm
01.07.2011     / tajs                     user posted image Taja 3365g, 52 cm
01.07.2011     / Tamcika             /   user posted image   Andraž 
02.07.2011     / Matejita             / user posted image  Nina Karina
02.07.2011     / Smuki                /   user posted image    Erik 3190g, 49cm 
03.07.2011     / Rijana                user posted image  Lina 3210g, 52cm 
04.07.2011     / Dekle23             /   user posted image   Gal 3300g, ?? cm
                                                    /    user posted image  Vid 2560g, ?? cm
05.07.2011     / Roži_                 /    user posted image   Jan  2410g,  49cm
06.07.2011     / Janica15           /  user posted image  Špela 2730 g, ?? cm
 
07.07. 2011    / Anci banci          /  user posted image     Vid 2.980g, ?? cm
07.07. 2011    / ???                      /  user posted image  Ela 3.550g, ?? cm
08.07. 2011    / Nea_Teja           /   user posted image    Nal 3430g, 52cm

user posted image       20  
   11 user posted image :    9
user posted image


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:11:16   
sunny24
Dan! Kako smo?
Vidim, da mamo novo mamico in novega julijčka...Nea_tea ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image

Jst sem bla pa v Postojni na pregledu, ctg OK, po pregledu je G reku, da se še nič ne dogaja, zaprta...Tko da drugi petek ponovimo vajo oz če ne bo prej akcije...Lahko bi bla ne...user posted image user posted image user posted image

Me je una teta na ctg vprašala, če kaj dogaja, pa ji rečem da nič še...In mi reče nazaj, sej prov, ker mamo tako gužvo da bi te lahko sam na hodnik dali...No, v tem času ko sem mela ctg (15 minut) so prišle dve punci s popadki, porodne sobe pa polne...

Ta mala je z mojimi, so šli malo pohajčkat, zdej čakam da jo prpeljejo domov, da gremo malo počivat...Je taka vročina, da nism sposobna delat nič...

juhica, faca...Bogi avtek...user posted image   user posted image user posted image user posted image   Sam to gonjenje mačk je res zoprno...Zavijajo ko zmešane in te spravjo ob živce! user posted image

julijka, glede pulza...Meni je tko lani kar naenkrat narstu pulz na 130...Lahko je od vročine, malo nardijo hormoni...No, jst sem opazla, da mi pulz naraste, ko mi pritisk pade...Takrat sem res adijo...Pij full vode, pa malo v ležečki! user posted image

Oblačilca za iz P...Ma jst sem nabavla bombažne hlačke na naramnce in bombažno majčko, pa tudi bodi s kratkimi rokavi mam za vsak slučaj sabo. Če bo full kurlo, mu pač bodija ne bom dala ospodi.
Mam pa doma naštimano oboje...z dolgimi rokavi in kratkimi. Z dolgimi imam itak od ta male (bodiji, hlačke s stopalci, pajacki), s kratkimi sm pa tudi nabavla. Ker pri 35C res ne mislim otroka matrat v dolgih rokavih...Mu dam kratke, pa eno pleničko za pokrit in to je to. user posted image

Kaj pa kapica??? A to je nujno? Sej neki jih mam teh bombažnih, sam a v tej vročini se jim daje gor? Mater, sem vsa zgubljena, k Gaja je rojena februarja in je zdej lih vse kontra...user posted image user posted image user posted image

aqua, a si bla na pregledu? In? Sej maybe smo se še vidle...user posted image  

metilu, a te je dragi razkuru navsezgodi...Sej mene tudi...Smo zmenjeni, da bo vstal ob 8h, da gre še pod tuš in da pičimo, da ne bomo prevč čakali...Ga zbudim, reče ja ja, zdej bom...No, ob 8:30 sm ga še zmeri budila...user posted image

< Sporočilo je popravil sunny24 -- 8.7.2011 13:14:47 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:24:27   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

aqua, a si bla na pregledu? In? Sej maybe smo se še vidle...user posted image   


ojla user posted image

sem bla na pregledu in je situacija ista kot pri tebi. naslednji pregled čez 14 dni, to bo že par dni čez rok! user posted image  
po moje sva se vidle! user posted image  jaz sem bla v črni oblekici. user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:26:14   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

aqua, a si bla na pregledu? In? Sej maybe smo se še vidle...user posted image   


ojla user posted image

sem bla na pregledu in je situacija ista kot pri tebi. naslednji pregled čez 14 dni, to bo že par dni čez rok! user posted image  
po moje sva se vidle! user posted image  jaz sem bla v črni oblekici. user posted image


Itak da smo se...še menle smo se! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:27:45   
aqua77
Ja, ja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej se mi je zdelo že iz pogovora, pa mi je blo mal nerodno vprašat, ker kaj pa če falim, bi me pa ful čuden gledala! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:30:12   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Ja, ja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej se mi je zdelo že iz pogovora, pa mi je blo mal nerodno vprašat, ker kaj pa če falim, bi me pa ful čuden gledala! user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej jst sem te tudi tela uhvatit, sam bi mi blo res mimo, če ne bi bla ti...user posted image user posted image user posted image   Sam smo smotane, a? Ej, a komi čez 14 dni te je dal na pregled??? Uf, to je pa full.

Ej, a ta dohtar je Merlo al kdo je bil? K jih ne poznam...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:36:50   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Ja, ja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej se mi je zdelo že iz pogovora, pa mi je blo mal nerodno vprašat, ker kaj pa če falim, bi me pa ful čuden gledala! user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej jst sem te tudi tela uhvatit, sam bi mi blo res mimo, če ne bi bla ti...user posted image user posted image user posted image   Sam smo smotane, a? Ej, a komi čez 14 dni te je dal na pregled??? Uf, to je pa full.

Ej, a ta dohtar je Merlo al kdo je bil? K jih ne poznam...



Ja, ta je Merlo. user posted image  Me je dal čez 14 dni pregled ker ima po mojem dopust vmes. user posted image  Itak bom pa jaz že prej tam, ker 14 dni pa že ne bom čakala... user posted image user posted image  

Drugače mi je pa rekel, da imam blage popadke, ko me je pregledal je pa rekel da je še vse nezrelo in nam ne ostane drugo kot čakat. user posted image  

Mogoče bom pa rodila 23.07. ko ima tud moj sine RD. Bosta dva na isti datum... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem prav vesela, da sem te vidla! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 13:43:23   
sunny24
Sej je faca dohtar! Bolj kot Tašev...un mi je tak smotan...

Ja, jst sem tudi vesela, da smo se vidle, pa malo počvekale, pa čeprov nismo kao vedle, kdo smo...user posted image user posted image user posted image

Jst tudi upam, da bo drugi teden že akcija, ker v tej vročini čez rok pa res ne bi rada šla...

Sam ej, a veš da si mi full neki znana? Je mogoče, da smo se kdaj že vidle kje???

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 14:09:44   
bucibirba
 
Nea_teja in Anci banci čestitkeee!user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil bucibirba -- 8.7.2011 14:11:39 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 14:25:01   
frufru
sunny, aqua sta pa hecniuser posted image , no saj jaz sem bila v prvo tudi, smo bile 3 s foruma pa smo se pogovarjale med sabo, pa si nobena ni upala vprašatuser posted image

men se je pa začelo vlečt user posted image zapovrh, me je moj  user posted image poklical, da so ga dal naslednji teden na dopust, da ga ne bo koristil po očetovskem  user posted image pol naj pa amalo še zamuja  user posted image in na kilaži pridobi  user posted image user posted image user posted image , ko je bil že pri 2.morfologiji dvokilski. Hb mi saj kile ne grejo več gor. samo to bo zato, ker kar brizga  švic od mene  user posted image lepo se hladite, kolikor se da



< Sporočilo je popravil frufru -- 8.7.2011 14:26:19 >

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 14:50:35   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Sej je faca dohtar! Bolj kot Tašev...un mi je tak smotan...

Ja, jst sem tudi vesela, da smo se vidle, pa malo počvekale, pa čeprov nismo kao vedle, kdo smo...user posted image user posted image user posted image

Jst tudi upam, da bo drugi teden že akcija, ker v tej vročini čez rok pa res ne bi rada šla...

Sam ej, a veš da si mi full neki znana? Je mogoče, da smo se kdaj že vidle kje???



tud ti se mi zdiš nekam znana pa tud ne vem, kam bi te dala! user posted image  smo pa zdaj ko smo na koncu noseče itak vse spremenjene v faco, pa zatečene! user posted image  Škoda ker nisva še več čvekali... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 15:38:22   
sunny24
Moj miš spi, jst spet nism mogla...

Kaj mi je prej frajrka mala prjavla...Smo z mojim skori umrla od smeha...

Jem melono, pride ta mala, mi vzame vilco in začne ona jest. Ji rečem, da če mi da en košček, pa me pogleda in reče "Ne"...S tem, da me istočasno poboža po trebuhu in reče, da je že zadosti velik...   



frufru
, ja sej to je smotano k sine upaš uprašat da ne budala izpadeš...Pa tam full folka, ti pa eno punco napadeš, da če je na RR pod tem in tem nickom...user posted image user posted image user posted image
Mene je tudi malo "strah" kolko bo težek user posted image ...14 dni nazaj je mel že 3 kile...Upam, da sene bo prevč zredil še do roka...user posted image user posted image user posted image

aqua, a je možno da smo ble kej na faxu sošolke??? Ti, sej če bomo drugi teden rodile, bomo lahko da cimre, pa bomo nadoknadle! user posted image   A zdej v drugo tudi fantka pričakuješ? Kolko je pa ta prvi star?

< Sporočilo je popravil sunny24 -- 8.7.2011 15:45:27 >

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 15:52:57   
Špelca21
 Oj, oj. En nasvet. V H&M sem gledala žabice za tamale (prov tiste bombažne, k jih mamo punce za h krilu), pa me zanima kaj mislite ali bi prišle v poštev za dojenčico staro dober mesec? Prvi vikend v sept. gremo namreč na žurko za abrahama, pa mam tile dve kombinaciji za tamalo (jopčka pride k eni ali drugi) zdej sm pa razmišljala kaj bi ji spodaj oblekla. user posted image Itak moram še eno kapico al klobuček kupit.

Grr. ne znam vstavit  slikce (v albumu je)

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 8.7.2011 16:03:09 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 15:57:24   
frufru
a je by any chance katera pravnica?user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 15:59:50   
sunny24
špelca, vse odvisno, kako vreme bo...Če bo toplo, ji jst ne bi tlačla žab gor, ampak sam nogavičke. Če pa bo bolj frišno, pol pa ja.
Mi smo bli lani na eni birmi konec maja, vse dni prej je blo toplo za znoret, tisti dan je pa lilo kot iz škafa, mraz...Tko da sm ji pod oblekico dala tudi žabe.

Jst bi jih nabavla, če vzameš v HM so itak večje cifre, vzemi cifro 62-68 in če ti tisti dan ne bojo pršle prov, jih boš ponucala za potem v jeseni in pozimi! user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 16:03:00   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

a je by any chance katera pravnica?user posted image



Ne, sm diplomiran turist...user posted image user posted image user posted image   Tko da ti v tej smeri ne morem pomagat.

Vem pa da so ene tu na RR prave majstrice glede zakonov in ostalega. Odpri temo na družinsko življenje, pa ti bojo zmajaz al pa kerensa zihr pomagale, k obvladajo! user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 16:04:22   
Špelca21
sunny24 hvala za odgovor.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 16:08:26   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

sunny24 hvala za odgovor.


Ni za kej! user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 16:47:50   
rakica82
Anci_banci in Nea_teja čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kaj je pa na sezmamčku en vprašaj? Mamo še eno pa ne vemo kero al kakouser posted image .

Mlavla ti si pa očitno naslednja na vrsti.

Frufru jaz sem pravnica po izobrazbi, sicer zdej ne delam v tej smeri tko da ne vem, če ti lahko kaj pomagam.




_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Julijke 2011
8.7.2011 17:22:39   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24
aqua, a je možno da smo ble kej na faxu sošolke??? Ti, sej če bomo drugi teden rodile, bomo lahko da cimre, pa bomo nadoknadle! user posted image   A zdej v drugo tudi fantka pričakuješ? Kolko je pa ta prvi star?


ja, to bi blo super, da bi ble cimre!user posted image user posted image user posted image  Zdaj spet fantka čakamo, prvi je pa že zeloooo velik, ima 13 let, oziroma jih bo imel 23.07. user posted image  Tako da je po taki pavzi vse kot da je spet prvič. Bomo imeli dva edinčka... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Maribor (13%)

Ljubljana (28%)

Slovenj Gradec (10%)

Drugod po Sloveniji (44%)

Avstrija (3%)

Druge države (3%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!