|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 59 [60] 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
31.5.2012 22:07:34   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: _vanilija_

In jst se sprašujem kje ste user posted image
 

Jaz ostajam tukaj...
Sem se sicer priključila skupini, ampak mi ne znese spremljati in tu in tam in še pri marčevkah na RR in marčevkah na FB...tako da bom morala malo omejiti svoje aktivnosti na netu.

Katera še ostane tu?
Bankc, Arwen, Nena, Simona...ste prešaltale na FB?




Evo mene...večinoma sledim tukaj amoak več kot prebrat kaj ste napisale mi ne zneseuser posted image
Tudi na FB sem tam pa samo kaj polajkam in mogoče kaj pokomentiram ampak ne dosti. Na FB na moojem profili moj igrce špila in mogoče kera pol misli, da sem skoz prjavljena user posted image

Moj user posted image pa me ma ful lpod kontrolo, saj vedno ko se konektam na net se začne kaj bunit al pa se po možnosti zbudi in začne full jokat user posted image

Zdaj že lahko malo bolj naglas govorim. Sem v popolnih pripravah na krsti in takrat se bova tudi midva vzela. Sem misla, da ker bo vse skup bolj na izi, da ne bo dosti dela...ampak ga je dosti. še malo pa bo vse organizirano in pole čakam samo še dan D, ko postanem GOSPA

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Primorke!!
31.5.2012 22:13:24   
n€na
....sem prehito objavilauser posted image

Z malim je pa tako, da imava že skoraj en obrok na dan in zelo lepo je. Danes po obroku ni hotel več mojega mleka, če bo tudi jutri tako mu ga po obroku ne bom več ponujala.
Zobki nam pa zelo zelo nagajajo, ponoči se zbuja ker ga boli. Ko ga namažem z gengigelom se umiri in zaspi. Komaj čakam, da pokuka ven, saj ga matra že precej časa.
RAste pa ko konoplja, nobena cunjica 68 mu ni več prav, bo treba v nabavouser posted image

Nič grem še malo prebrat kaj ste kaj naisale.

Lep morski pozdravuser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Primorke!!
31.5.2012 22:15:54   
n€na
...objavlo 2xuser posted image


< Sporočilo je popravil n€na -- 31.5.2012 22:17:01 >

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Primorke!!
31.5.2012 23:23:16   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Mi pa imamo prav rutino da smo po cel dan vzunaj.. sploh pa ko sem pri mojih in jo imam v vozičku na vrtu.. samo ko dojim al jo dam na trebuščka smo not.. in včeraj smo po dolgem času bili doma in je komaj zaspala popoldan.. sem mogla v avto po voziček in it na sprehod enkrat hehe...



Ej, pri ta prvem otroku sem bila tudi jaz večinoma zunaj, ker se je tako lepo umirl že samo ko si prestopil prag...samo da je bil zunaj pa je bilo vse v redu...pa v avtu je zaspal v 2 sekundah in potem si ga lahko prekladal po mili volji iz jajčka v vozička in obratno in ni mrdnil. Tako da tudi ko sem bila doma, sem ga dajala spat kar ven pred hišo, je lepo ninal zunaj v senčici, jaz pa lepo pustila odprta balkonska vrata in notri kaj delala, gledala tv ipd...Je bil moj voziček konstantno parkiran zunaj s spečim user posted image ... user posted image user posted image user posted image

Pri šinjorinci je pa druga štorja: ona za ninat rabi mir. Najlepše in najdlje spi doma v svoji košarici v enem kotičku, kjer je nič ne moti. Zaspi pa v par minutah: dudo v usta, pozibam košaro, da se umiri in grem iz sobe, zaprem vrata in ona se lepo sama uspava user posted image user posted image user posted image . Spi pa najmanj eno uro, včasih tudi 3 ure v kosu.

Sem včeraj še enkrat poskusila, kako je z njo zunaj.
Npr. sem jo dala ven ob 11h ko je bil ravno čas za jo uspavat. In jo jaz zunaj pred hišo malo pozibam v vozičku, ji dam dudico in grem. In valjda nič od tega, da bi sama zaspala, je stalno neki cmihala in negodovala, tako da sem se stalno vračala k vozičku jo pocimbat - vgl. 20 minut, rezultata pa nobenega. Pa se spokam in grem en giro z njo v vozičku...no in po poti je lepo bila mirna...je zgledalo, da spi. Tako da po 20 minutah sprehoda, se vrnem nazaj in parkiram voziček. Niti nisem stopila čez vrata, evo ti njo začne njurkat user posted image .
Doma pa bi zaspala v minutki, spala eno uro in to je to.

Sta si tako različna ona in on glede vsega in tako tudi glede tega, kaj jima paše glede spanja.

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 31.5.2012 23:31:29 >

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Primorke!!
31.5.2012 23:30:07   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: _vanilija_

In jst se sprašujem kje ste user posted image
 

Jaz ostajam tukaj...
Sem se sicer priključila skupini, ampak mi ne znese spremljati in tu in tam in še pri marčevkah na RR in marčevkah na FB...tako da bom morala malo omejiti svoje aktivnosti na netu.

Katera še ostane tu?
Bankc, Arwen, Nena, Simona...ste prešaltale na FB?




Evo mene...večinoma sledim tukaj amoak več kot prebrat kaj ste napisale mi ne zneseuser posted image
Tudi na FB sem tam pa samo kaj polajkam in mogoče kaj pokomentiram ampak ne dosti. Na FB na moojem profili moj igrce špila in mogoče kera pol misli, da sem skoz prjavljena user posted image

Moj user posted image pa me ma ful lpod kontrolo, saj vedno ko se konektam na net se začne kaj bunit al pa se po možnosti zbudi in začne full jokat user posted image

Zdaj že lahko malo bolj naglas govorim. Sem v popolnih pripravah na krsti in takrat se bova tudi midva vzela. Sem misla, da ker bo vse skup bolj na izi, da ne bo dosti dela...ampak ga je dosti. še malo pa bo vse organizirano in pole čakam samo še dan D, ko postanem GOSPA



Oj!

Lepo te je brati ponovno! Sem že mislila, da si nam pobegnila...

Kdaj pa imate krst in poroko? Ma lepo to, da ste združili oboje skupaj in da se poročiš! user posted image user posted image user posted image

Ko bo dan D mimo in boš gospa pa upam, da ne boš pozabila na nas in da se tudi kaj dobimo kot smo načrtovale z vozički kje v Kopru!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Primorke!!
31.5.2012 23:48:46   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

....sem prehito objavilauser posted image

Z malim je pa tako, da imava že skoraj en obrok na dan in zelo lepo je. Danes po obroku ni hotel več mojega mleka, če bo tudi jutri tako mu ga po obroku ne bom več ponujala.

user posted image user posted image user posted image Super, da pridno papa!
S čim ste začeli uvajanje GH?
....joooj, še par mesecev, pa bo treba tudi pri moji dečvi začet s papicami, pa glih smo lepo zalaufali z dojenjem...


Zobki nam pa zelo zelo nagajajo, ponoči se zbuja ker ga boli. Ko ga namažem z gengigelom se umiri in zaspi. Komaj čakam, da pokuka ven, saj ga matra že precej časa.

Ajej božec on, ma tudi ti, da se vas tako zbujajo ponoči zobki...eh, tudi to me še čaka, ni kaj...Kaj ta gengigel se dobi pri nas v lekarni? Evo pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da pride zobek hitro ven...

RAste pa ko konoplja, nobena cunjica 68 mu ni več prav, bo treba v nabavouser posted image

Ma moja pupa je stara 2 meseca in ji je 68 že skoraj tesna user posted image . Nekatere stvari že nosimo 74 user posted image . Pravi moj user posted image da bo kot hulk ko bo velika in je noben ne bo maral user posted image

Nič grem še malo prebrat kaj ste kaj naisale.

He he, boš pa imela enega dela zdaj user posted image

Lep morski pozdravuser posted image



(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Primorke!!
1.6.2012 20:58:02   
n€na
Pa imam spet nekaj časa zaseuser posted image

Mali spi, tavečja je šla z nonotom po nono, ati pa še zunaj nekaj delauser posted image ..si bo treba večkrat izboriti čas samo zameuser posted image

sirenetta..hvala za user posted image jaz sem začela z uvajanjem GH tako, da sem mu najprej dala korenček, krompir, bledež, bučko, cvetačo..na tri dni sem mu dajala novo živilo..sedaj mu skuham mineštrico iz te zelenjave in poje ko velik. Včeraj sem mu naredila Bledež in pire krompirček..namesto mleka sem mu dodala moje iztisnjeno mleko. Mu je bilo zelo fino, saj ko je zmanjkalo je še vedmo odpiral usta.

moram pa še povedat, da sem danes malemu dala prvič čaj za pit in ga je sprejel brez problemov. Prej mu ga pa nisem rabila dajati, ker mu je bilo zgleda dovolj moje mleko.

gengigel se dobi pri nas v lekarni in je tam okol 6€

Danes sem pa šla narediti zapisnik na UE in v sredo 13. se poročiva na UE v soboto pa pol finiš. Sla sva tudi naročit prstane, komaj čakam, da jih dobim. Vzela sva nekaj klasičnega saj tisto načičkano ni nobenemu všeč.

Jutri pa začnemo s peko peciva, mi bo pomagala sestra od mojega..-tortice so naročene, konfeti pa bodo tudi kmalu končani. Upam samo da me v ponedeljek kličejo iz agrarije, da so prišli moji zamaški iz plute, ki jih potrebujem za kozarčke.

Sem pa našla na tržnici eno full fajno trgovinco imajo full lepih stvari. Sem nekaj rabila in tipica je šla v nabavo in ko je bla v nabavi me je klicala in mi govorila kaj vse je tam in sem ji potem povedala kaj želim. Izbrala mi je res lepe stvari. Carica je..Ena redkih ki se trudi za svoje strankeuser posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Primorke!!
1.6.2012 21:02:26   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: _vanilija_

In jst se sprašujem kje ste user posted image
  

Jaz ostajam tukaj...
Sem se sicer priključila skupini, ampak mi ne znese spremljati in tu in tam in še pri marčevkah na RR in marčevkah na FB...tako da bom morala malo omejiti svoje aktivnosti na netu.

Katera še ostane tu?
Bankc, Arwen, Nena, Simona...ste prešaltale na FB?




Evo mene...večinoma sledim tukaj amoak več kot prebrat kaj ste napisale mi ne zneseuser posted image
Tudi na FB sem tam pa samo kaj polajkam in mogoče kaj pokomentiram ampak ne dosti. Na FB na moojem profili moj igrce špila in mogoče kera pol misli, da sem skoz prjavljena user posted image

Moj user posted image pa me ma ful lpod kontrolo, saj vedno ko se konektam na net se začne kaj bunit al pa se po možnosti zbudi in začne full jokat user posted image

Zdaj že lahko malo bolj naglas govorim. Sem v popolnih pripravah na krsti in takrat se bova tudi midva vzela. Sem misla, da ker bo vse skup bolj na izi, da ne bo dosti dela...ampak ga je dosti. še malo pa bo vse organizirano in pole čakam samo še dan D, ko postanem GOSPA



Oj!

Lepo te je brati ponovno! Sem že mislila, da si nam pobegnila...

Kdaj pa imate krst in poroko? Ma lepo to, da ste združili oboje skupaj in da se poročiš! user posted image user posted image user posted image    

Ko bo dan D mimo in boš gospa pa upam, da ne boš pozabila na nas in da se tudi kaj dobimo kot smo načrtovale z vozički kje v Kopru!


Bom imela kar dva dneva Duser posted image enega v sredo 13 in enega v soboto 16user posted image

pozabila pa sigurno ne bom na vas, saj ste fajna družba in res upam, da se bomo kmalu videle tudi v živo. Ko pa letam po KP po opravkih se pa vedno spomnem na vas.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Primorke!!
2.6.2012 21:41:03   
simona84
čao punce....evo podolgem času se vam javljam..sem bila malo odsotna ker me ni blo doma...sva s tamalo bile malo pri mojih starših in malo na vikendu...tko da res uživava maximalno....drugače smo super...Tia je pridna, res nimam se kaj pritoževat, ponoči mi lepo spi, cca okrog 9-ih zvečer gre spat in pol mi spi tam do treh, štirih zjutraj, pojemo in pol spet naprej spit 3-4 urce...tko da res super....pa fullllllllll se smeji, samo da jo malo ogovoriš se smeji hehehe...prov lepo jo je gledat :)
evo zdaj sem pa doma in sem rekla da se vam morem javit, da ne boste mislile da sem pozabila na vas hehehe...
jaz se fb nisem pridružila ker niti ne vem kam oz. komu morem javit da se pridružim...
a kaj vozičkate...bo kaj od tega našega srečanja ali nič?

pozdravček vsem

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Primorke!!
3.6.2012 16:35:55   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Pri šinjorinci je pa druga štorja: ona za ninat rabi mir. Najlepše in najdlje spi doma v svoji košarici v enem kotičku, kjer je nič ne moti. Zaspi pa v par minutah: dudo v usta, pozibam košaro, da se umiri in grem iz sobe, zaprem vrata in ona se lepo sama uspava user posted image user posted image user posted image . Spi pa najmanj eno uro, včasih tudi 3 ure v kosu.


Kot, da bi gledala mojo tamalo.. Ona najraje in najlepše zaspi doma v sobici, v svoji posteljici user posted image user posted image
Čim jo dam v voziček, da greva na sprehod, začne protestirat in cmihat.. No ja, če je res fajn sita in srednje zaspana, se umiri in 3 dni nazaj mi je celo začuda med vozičkanjem zaspala in spala cele pol urce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Primorke!!
5.6.2012 20:12:14   
n€na
Smo padle na drugo stran user posted image

kako ste kaj??



(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Primorke!!
5.6.2012 22:35:19   
_vanilija_
Jst sem dans čist katastrofa user posted image Tina cel dan nekaj zabušava, sesa 15min, zaspi 15 min, potem joka... Cel dan user posted image Ob 6ih smo mal šli ven na vozičkanje, na pol poti se je zbudila in seveda začela tolk jokat da smo jo mogli vzeti ven... Najprej smo probali peljat po travi če bi kaj pomagalo da se umiri, ma nič ni blo od tega... Folk nas je tko čudno gledu ker nam se otrok tolk dere... Še moj je voziček ful rukal, kot da bi jo mal umiril in meni se zdelo da preveč ruka, bogi otrok je skakal v vozičku in seveda čist prestrašen bil, z široko odprtmi oči... In seveda sem se še jst začela dret na mojega da ne smo tko otroka rukat, da ga lahko ubije tko, ker še vedno ma mehko glavico... Mi ni treba povedat da sem user posted image kot konj ko sem pršla domov, ker se je bogi otrok tolk zmatral od jokanja...

Komaj čakam da se dan konča....

_____________________________

11.4.2012, 13:43, Tina, 53cm 3800gr

---------------------------------------------

Dojimo se dojimo,
Se mame veselimo,
Ko pa mama pride k nam,
Mi veselo recemo HAM!

:D

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Primorke!!
6.6.2012 1:28:24   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Smo padle na drugo stran user posted image

kako ste kaj??





Ojla!

Jaz sem bolj leteča te dni...si moram kupit nekaj za oblečt za na poroko od mojega svaka...se poroči 16.6. tako da je bolj malo časa...

Primorke, kakšna ideja, kam grem lahko še pogledat? ...Do zdaj smo obdelali Planet tuš - HM, CA, Takko....Mercator - Modiana....Oviesse in Coin....Čez mejo - Diffusione tessile, Monte d`oro...

Problem so kriteriji (elegantno, ker bo moj user posted image priča in bo neka hudo fina poroka, moje viška kile po porodu, moj trebušlek po porodu, pokrita ramena zaradi naramnic neelegantnega modrčka za dojenje...), tako da po vsem tem smo našli samo eno ustrezno v diffusione tessile, ampak me barva ne stoprocentno prepriča...

Tako da če ima katera še kakšno idejo, kam lahko grem pogledat, prosim na dan s predlogi...

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Primorke!!
6.6.2012 1:30:35   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: _vanilija_

Jst sem dans čist katastrofa user posted image Tina cel dan nekaj zabušava, sesa 15min, zaspi 15 min, potem joka... Cel dan user posted image Ob 6ih smo mal šli ven na vozičkanje, na pol poti se je zbudila in seveda začela tolk jokat da smo jo mogli vzeti ven... Najprej smo probali peljat po travi če bi kaj pomagalo da se umiri, ma nič ni blo od tega... Folk nas je tko čudno gledu ker nam se otrok tolk dere... Še moj je voziček ful rukal, kot da bi jo mal umiril in meni se zdelo da preveč ruka, bogi otrok je skakal v vozičku in seveda čist prestrašen bil, z široko odprtmi oči... In seveda sem se še jst začela dret na mojega da ne smo tko otroka rukat, da ga lahko ubije tko, ker še vedno ma mehko glavico... Mi ni treba povedat da sem user posted image kot konj ko sem pršla domov, ker se je bogi otrok tolk zmatral od jokanja...

Komaj čakam da se dan konča....


Vanilija si poskusila obrnit vrstni red, na 1. dojenje in podiranje kupčka, 2. previjanje in igra, 3. uspavanje in spanje...?

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Primorke!!
6.6.2012 1:37:25   
sirenetta
Arwen se ti moram čisto zahvalit za tisti "recept" s tetra pelničko in dudico!

Ej, pri moji full pali.....pa še tako ji paše tako stiskat in mencat tisto pleničko. Pa jaz imam roke lepo proste za pocimbat voziček ali pa na sprehodu za furat voziček ne da ji bi skozi duda ven padala in jaz se stalno ustavljala za ji jo ponovno dat v ustka...

Me je zdaj en dan soseda vprašala, da če ima že ninico (tetra plenička, ki jo je stiskala k sebi in si vlekla k obraščku) user posted image

Moja ta mala že skozi full grabi z rokicami, tako da zdaj ima lepo tole pleničko in jo čisto pomiri, ko jo med uspavanjem tako mečka... V glavnem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tole foro s plenico in dudko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Primorke!!
6.6.2012 7:31:50   
škratka 007
Pozdravljene pupe!

Evo tudi mene po dolgem času user posted image
Uživam v porodniški, počasi zaključujem priprave na novega družinskega člana in odštevam dneve do PDP - še 14 dni user posted image user posted image user posted image

Sicer vsake toliko pridem pogledat kaj dogaja pri Primorkah, ma vidim da je bolj zatišje, zgleda vse veselo vozičkate in se cartate s svojimi user posted image Lep, tudi jaz komaj čakam na te lepe trenutke.

Sirenetta na Čevljarski ulici, od stopničk proti Titovem trgu, na desni strani je ena trgovina, ki imajo elegantne stvari. Mogoče najdeš kaj primernega.

No jaz se bom počasi odpravila na CTG in pregled, uživajte in lep dan vsem skupaj.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Primorke!!
6.6.2012 9:12:51   
_vanilija_

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: _vanilija_

Jst sem dans čist katastrofa user posted image Tina cel dan nekaj zabušava, sesa 15min, zaspi 15 min, potem joka... Cel dan user posted image Ob 6ih smo mal šli ven na vozičkanje, na pol poti se je zbudila in seveda začela tolk jokat da smo jo mogli vzeti ven... Najprej smo probali peljat po travi če bi kaj pomagalo da se umiri, ma nič ni blo od tega... Folk nas je tko čudno gledu ker nam se otrok tolk dere... Še moj je voziček ful rukal, kot da bi jo mal umiril in meni se zdelo da preveč ruka, bogi otrok je skakal v vozičku in seveda čist prestrašen bil, z široko odprtmi oči... In seveda sem se še jst začela dret na mojega da ne smo tko otroka rukat, da ga lahko ubije tko, ker še vedno ma mehko glavico... Mi ni treba povedat da sem user posted image kot konj ko sem pršla domov, ker se je bogi otrok tolk zmatral od jokanja...

Komaj čakam da se dan konča....


Vanilija si poskusila obrnit vrstni red, na 1. dojenje in podiranje kupčka, 2. previjanje in igra, 3. uspavanje in spanje...?



Sem, zdej tko delamo in večinoma je ok, samo včeraj je blo karnekaj... Pojma nimam zakaj je bla tolk nervozna cel dan... Bomo vidli kako bo dans. Včeraj je zaspala okrog 10tih (ko sem pisala post, je bla na (.)) in zbudila se ob 5tih za jest, potem spančkala spet do pol 8ih.

_____________________________

11.4.2012, 13:43, Tina, 53cm 3800gr

---------------------------------------------

Dojimo se dojimo,
Se mame veselimo,
Ko pa mama pride k nam,
Mi veselo recemo HAM!

:D

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Primorke!!
6.6.2012 21:30:05   
Arwen_84
Pozdravčke Primorke...

Pri Aprilčkih kar pridno pišem...tukaj pa pejstat istih stvari itak nima skoraj smisla...user posted image

V glavnem, sirenetta supermegastično za tole!!user posted image hehe, vsaj nekaj uporabnega, ki prihaja iz ust do ust (je kolegici ena babica to fino povedala in je pri njih tudi palilo)(škoda, da pri nas ne pali, ker dudo vstrajno ven meče....mater ej, mi gre na živce, ker se bojim, da bo prst začela...pa napor mi je, ko se recimo prebudi, ki jo kej začrviči...in bi ji lahko samo dudiko dala, jo malo potolažla, itd...tko, da (ponavadi) morem jožka...in pol jo morem vzet iz košare, se še bolj razbudi in pol še pomalem pije...(kar spet ni dobro skozi malo, namesto da vse naenkrat) - tako ni vedno, ker ko spi mirno odspi tisto 1,5-3h in je vse OK...tko vmes je pa naporno, sem tudi jaz izčrpana pol in se mi zdi, da kar malo ujeta (priklenjena k njej), da moram za vsak drekec ji dat jožko...pa menjavam vmes, da jo na finto vržem z dudo, itd...pa se začne tko histerično dret samo, ko čuti dudo...sem jo že preveč navadla na to, da vedno nekaj ''ven priteče?''user posted image katastrofa v glavnem.

Drugače smo pa super...včeraj in predvčerejšnim je blo pri nas tudi pestro, polna luna al kaj nevem, ampak je tudi slabo spalauser posted image ...sem pa opazla, da naša pikapolonca full prdi in se posledično zbuja vsakih 20min, če jaz jem Nutellouser posted image . Včeraj je nisem in je danes boljše...jao, sicer nevem če je 100 % od tega ampak...shit, marsičemu bi se odpovedala...tole je pa adijouser posted image je pa res da je ful težka in je jaz kar nekaj pojem zvečer. Kakšen čas je približno hrana-v mleko? A je to takoj al kasneje? Tko da če ma ona to zjutraj, da približno vem kdaj je kaj narobe blo v hrani...al pri kosilu al večerji?

škratka 007 Super, če malo pa finish...glih sem pri aprličkih danes napisala kako mi je blo na pregledu pa bom kar postala sem...v glavnem srečno!Pa se oglasi kaj tudi ko bo mimo...na začetku bo malo pestro ampak pol vidiš, da najdemo vse cajt tudi za RRuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Arwen_84
gin pregled Danes sem na pregledu prvič začutla tisto ''''''''pogrešanje trebuščka''''''''...sem sedela tam med nosečkami, z materinsko knjižico v rokah...amm, sicer ful ponosna, ker sem uspešno zaključila tole obdobje...ampak mirna in sproščena...se spomnem kako je blo prej pred pregledi, malo živčnosti, pričakovanja, komaj sem čakala UZ-je, se smejala brcam pred pregledom, ''''''''''''strah'''''''' pred tehtanjem in občudovanje drugih, ki so nestrpno čakale na malčka z mano...itd...res nekaj posebnegauser posted image . Meni je blo res tole eno najlepših obdobij v življenju, ki se seveda nadaljuje...



grem, ki je tečna in še ne spi....

Drugače pa sem za kakšen sprehod čez čas, ko bo naša pupa malo bolj opazovala okolico in bo lažje kam it....zdje je bolj tko - v voziček in lupinco, ko spi...če ne je jok in stok...sem pa kupla ring wrap za jo nosit, če bo palilo...enkrat sme jo not dajala pa ni bla glih navdušena...no, vstrajnost se pri svem splačauser posted image

lep večer,...

_____________________________

¦A moment in my tummy...a lifetime in my heart...¦

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Primorke!!
6.6.2012 22:00:42   
bodoba mamica
Lep pozdrav punce iz nove gorice
Jst pa pricakujem prvega odojencka v oktobru in komej cakam. Kaj menite jst se kar trudim da
poslusam bolj umirjeno muziko zvecir, preberem kako pravljico se pogovarjam z njo mislte da to kej
pomaga za potem k pridde vn?

Lp

(odgovor članu Arwen_84)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Primorke!!
7.6.2012 16:51:11   
Arwen_84
bodoba mamica Pozdravljene, čestitke za user posted image , veliko sreče v glavnem...

jaz mislim, da če se ob tem (mirni glasbi,...) ti dobro počutiš in te to sprošča, potem sigurno pozitivno vpliva tudi na tvojega user posted image ...Zato pravijo, da v nosečnosti čim manj sekiranja, živčnosti, stresa...(čeprav je ravno v tem obdobju tega veliko), ker to negativno vpliva na plod, ki ob vsem šumenju v tvojem trebuhu v pozni nosečnosti tudi sliši zvoke v zunanjosti...predvsem je pomemben tvoj glas, tako, da če čez dan manj govoriš (taka služba,...) potem je branje zgodbice zvečer bolj v ta namen (kolegica je recimo brala na glas podnapise na TV, ker je bila cele dneve sama in se zato ni imela s kom pogovarjat....bi bla lahko dejansko več al manj tiho čez dan)user posted image . Da bi pa dejansko to direktno vplivalo na user posted image , da bi se recimo po porodu umiril na določeno glasbo, pravljico, itd....ki jo zdaj redno poslušaš pa nevem...sem prebrala, da je tudi to res, jaz pa čisto ne verjamem....gre bolj za prijetno počutje in vez mama-user posted image , če mene prašaš...

n€na Sem včeraj hitela...tko, da čestitke ob dveh ''D-dayjih''user posted image user posted image !!!

bankc Ti verjetno tudi že počasi odštevaš dneve, ne....še mesec, če se ne motim? Vem, da se pred finišom to smešno sliši ampak vseeno...uživajte v user posted image do konca in srečno pri porodu sevedauser posted image

_____________________________

¦A moment in my tummy...a lifetime in my heart...¦

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Primorke!!
7.6.2012 20:29:23   
LadyMa
Ciao.
Z velikim veseljem (seveda, če me sprejmete)user posted image , se pridružujem skupini primork, ki so v veselem pričlakovanju oz. so se že spoznale s svojimi srčki. user posted image
Jaz imam rok 27.09.2012 in komaj čakam, da pride ta veseli trenutek. To bo moj prvi otročiček. A je morda še katera septembrska?
Zanima me ali je katera začela že hodit v materinsko šolo 06.06.2012 v KP? Jaz grem jtri namreč prvič, ker včeraj žal nisem mogla priti.
No pa se še kaj beremo.
Lep preostanek dneva vam želim.user posted image

(odgovor članu Arwen_84)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Primorke!!
8.6.2012 0:25:18   
kimica86
No, moja tamala je pa pred slabim tednom ugotovila, da sta njena palčka fullll užitna user posted image user posted image user posted image
Pa takos mešna je, ko začne vlečt palčka user posted image user posted image Ne bom ji pa branila, ker ga vleče samo, ko je živčna/sitna in pred hranjenjem, ko je precej lačna user posted image

(odgovor članu LadyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Primorke!!
8.6.2012 8:14:23   
bankc

Jutro! Evo se javljam spet po dolgem času user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Arwen_84


bankc Ti verjetno tudi že počasi odštevaš dneve, ne....še mesec, če se ne motim? Vem, da se pred finišom to smešno sliši ampak vseeno...uživajte v user posted image do konca in srečno pri porodu sevedauser posted image



Ja drugače pa že odštevam dneve in nestrpno čakam prihod našega fanta, upam da bo kaj pohitel in bo kaj prej pokukal na svet user posted image . Sem pa že vse pripravila in spakirala za porodnišnico. Sem pa zadnje čase zelo zaposlena. Vmes sem bila za 5 dni na Dunaju, pol sva z mojim dragim praznovala oba rojstne dneve, ta vikend praznuje od mojega dragega oči, naslednji vikend praznujemo dve 50.letnici, še en vikend kasneje pa bo moj sine praznoval 5 rojstni dan. Nekje med temi datumi pa resnično upam da bom šla rodit user posted image .


Dobrodšle vse nove user posted image user posted image user posted image

Kimica ja prstke pa na žalost kar hitro najdejo, čeprav jaz sem mojemu sinu kar vztrajno turila dudico dokler jo končno ni zagrabil. Ker je vseeno lažje odvajat od dude kot od prsta. Živ primer za to sem bila jaz, ker sem vlekla prst do osnovne šole user posted image

(odgovor članu Arwen_84)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Primorke!!
8.6.2012 9:01:25   
bankc


PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image user posted image


MAREC


simona84, 2.3.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image user posted image
sirenetta, 30.03.2012, doma 1 user posted image 4 l , Koper, pričakujemo user posted image  user posted image


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, doma 0 , Nova Gorica, user posted image user posted image
smrketa3, 28.04.2012, doma 2user posted imageuser posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image

Arwen_84, 23.4.2012, doma 0 , Koper, pričakujemouser posted image user posted image

JUNIJ

mina88, doma 0 , 01.06.2012, user posted image
pika001, 05.06.2012, doma 1 user posted image 13 l , Postojna, pričakujemo user posted image
škratka 007, 20.6.2012, doma 0 , obala, pričakujemo user posted image

JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l, Portotož, user posted image
bankc, 2.7.2012,doma 1user posted image user posted image 4L, Pomjan,pričakujemo user posted image
Elieli, 11.7.2012, doma 0 ,?,user posted image
TinKkara, 12.7.2012, doma ?, ?, pričakujemo ? user posted image

AVGUST

crtek, 16.8.2012, doma 0, Kras, user posted image


SEPTEMBER

manuelca, 4.9.2012, doma 1user posted image 4 in pol, Izola, user posted image (ali user posted image )
LadyMa, 27.9.2012, doma 0 user posted image , ?, pričakujemo user posted image

OKTOBER

Medved Pu, 13.10.2012, doma 0 user posted image , Goriško, pričakujemo user posted image
Bodoba mamica, ?, doma 0 user posted image , Nova Gorica, pričakujemo user posted image

SKUPAJ = 20

št. user posted image : 6
št. user posted image : 4
št. user posted image : 10






< Sporočilo je popravil bankc -- 8.6.2012 9:02:18 >

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Primorke!!
8.6.2012 9:03:53   
bankc




user posted image



Nena
, 21.12.2011, user posted image Gašper user posted image (2720 g, 52 cm)

Kimica
, 22.01.2012, user posted image Alina user posted image (3320 g, 51 cm)

Trobentica, 22.01.2012, user posted image user posted image

Pathra, 2.2.2012, user posted image Sofija user posted image (3555 g, 56 cm)

Simona84, 4.3.2012, user posted image Tia user posted image (3390g, 53cm)

Sirenetta, 29.3.2012, user posted image Evelin user posted image (4120g, 55cm)

Arwen_84, 23.4.2012,user posted image Naia user posted image (3200g, 51 cm)


user posted image user posted image : 5
user posted image user posted image : 2

Skupaj št. user posted image : 8





(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 59 [60] 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 59 [60] 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




šampon in ostalo
piule

ali kupujete lsno kozmetiko pri frizerju?

da (8%)

ne (83%)

šampone (4%)

lake,utrjevalce (2%)

balzame (1%)

maske (2%)


Število vseh glasov: 439

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!