|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
5.4.2011 10:50:14   
fluf
evo mene tud iz pregleda...

kar se tiče izcedkov, mi je naredla bris, tko da čez en teden bodo rezultati, pa morm poklicat :)

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Majčice 2011
5.4.2011 11:00:45   
bobica
po dolgem času se javljam.....sem kar ok in komaj čakam da zagledam user posted image ....še dober mesec...

zanima me kako boste oblekle vaše user posted image pri odhodu iz porodnišnice? jaz sem mislila en tanek pliš pajac brez rokavov in odspodej bosi..a bo ok? če bo še vedno tako toplo...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Majčice 2011
5.4.2011 16:24:13   
happy85
No jaz tudi sedaj začela z dopustom in bom lahko aktivna na forumu - prej enostavno ni bilo časa. Čez 10 dni pa še s porodniško začnem - moti me edino to, da še vedno nisem dobila odločbe o porodniškem dopustu iz csd... Za paket sem pa takoj dobila....

Drugače počutje vredu in upam, da bo še naprej lep sonček, da bom lahko hodila na sprehode user posted image

Ravno v šoli za starše poslušala kako obleči otroka za izhod iz porodnišnice, ampak mislim, da je kar malce težko vnaprej planirati, ker se vreme kar naprej spreminja - enkrat vroče, drugič mrzlo....

No pa lepo preživite popoldne user posted image




(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Majčice 2011
5.4.2011 16:28:42   
antonia
Hej, hej!
Kljub temu, da mi že od decembra grozi prezgodnji porod, kaže, da mi mogoče celo uspe prigurati do maja in postati majčica 2011, kar bi tudi uradno morala biti.
Vas kar redno berem, ampak, ker je tukaj zatišje, me zanima, kako se vam lahko priključim na FB?

Hvala in LP

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 9:03:14   
Nefretiti
Jutro!

No pa sem končno tudi jaz potegnila cunjice iz podstrešja.

Kompletek, ki ga bo dete obleklo ob odhodu iz porodnišnice je: body na preklop, tanek bombažen pajacek, žabice in tanka bombažna jopica. Seveda so tukaj še nogavičke (kar termo), kapica (sama nakvačkala) in copatki (tašča naštrikala). Pokrito bo dete z dekico (tudi sama nakvačkala) in ker je v lupinici sigurno ne bo premalo.

Antonia: dobrodošla in upam, da nam uspe pregurati do maja.

A katero dajejo krči v nogah? V prvi N je bilo to kar pogosto, sicer se z Mg stanje izboljša, ampak tako tankat ga pa tudi ne morem....



_____________________________

(\_(\
(=' :')
(,('')('')

(odgovor članu antonia)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 9:17:45   
najkica
Dobro jutro punce,

ja, na RR je pa res zatišje....smo res vse pobegnile na FB...tam pa komaj sledim user posted image user posted image user posted image
Antonia, lajko pošlješ meni na ZS tvoje ime in priimek, da te najdem na FB in te dam med prijatelje naše skupine.

Jst sem pa odločbo o dopustu dobila takoj, po 3 dneh. Denarja od paketa pa še sedaj nimam user posted image  in je minilo že 1 mesec.... Pričakujem naslednji teden, ker baje se take stvari nakazujejo 11. v mesecu...

Imam le še 27dni do PDP!! user posted image user posted image  Kar pomeni, da bom v ponedeljek polnih 37. tednov in dete lahko pride vsak čas... Upam no, da bo počakal do roka oz do konec aprila. Sem prepričana, da ne bo čez rok...prvega sem rodila 5 dni pred rokom in itak imam stalno ene čudne izcedke... Ampak punce, mene je zdej veliko bolj strah poroda kot 1.! Vem kaj me čaka....

Imam pa že vse pripravljeno! Jst sem mu spakirala več stvari in bom v porodnišnici izbrala glede na vreme. Ne vem no, ampak tudi če bo takole toplo (21st), mu jst ne bi glih dala kratkih rokavov in da je bos. Tudi sama nisem zunaj v kratkih in sploh otrok je navajen 37st ter si še ne zna uravnavati temperature... Planiram, da ga oblečem v žabice + bodi + tanek bombažen kompletek...ampak bom takrat ocenila...

Lepo uživajte na sončku!!




(odgovor članu antonia)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 9:41:43   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: Nefretiti

A katero dajejo krči v nogah? V prvi N je bilo to kar pogosto, sicer se z Mg stanje izboljša, ampak tako tankat ga pa tudi ne morem....




Ja, mene tudi dajejo krči v nogah. Morem prav pazit, kadar se pretegnem, takrat najraje udari. user posted image Sicer Mg ne pijem, no, samo kakšen dan si vzamem eno šumečo tableto. Res pa je, da stanje ni tako hudo.

Kaj pa krčne žile? Meni so se naredile na eni nogi. user posted image Na dotik me tudi bolijo. Pa ful grdo zgleda. Jaz upam, da bo to izginilo po porodu...če ne bo še huje. user posted image

Za oblečt bom pa jaz tudi kakšno stvar več pripravila v torbo in potem glede na vreme ocenila, koliko in kaj obleči. Pa dekica bo itak zraven. user posted image Doma narajena!
Aja, vsekakor pa ne kratkih rokavov in bosih nogic!!!!

< Sporočilo je popravil Klaraklara30 -- 6.4.2011 9:42:38 >

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 10:21:43   
Angel miss
krči v nogah - jaz sicer ne pijem Mg, ker je v tabletkah cukr, pijem pa Donat in mi pomaga. Sicer me res včasih prime kakšen krč ko se pretegnem (kot Klaraklara), ampak ni sile, hitro popusti. Krčnih žil pa nimam, vem pa, da lahko bolijo k user posted image , je morala sestrična na operacijo po porodu zaradi njih. Nič luštno. A niso prodajali nekih nogavic na recept. A si s tem lahko pomagaš v nosečnosti?

oblačila za domov - definitivno body, žabice in en bombažen kompletek, kapica in termo nogavičke, pa pletena dekica.

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 10:39:26   
Osala
Hoj. Tule je še ena, ki se še vedno uspešno upira FBju user posted image . Še našemu gmailu nisem mogla slediti - le kje najdete čas za vse to ...

oblekce za iz porodnišnice hm, težko rečt, ker bo lahko 3 stopinje ali pa 30 - za maj nobena od teh skrajnosti ni preveč čudna. Čeprav sem jaz raje za manj kot preveč, ker je v lupinici hitro vroče, v avtu se lahko naštima gretje, za tiste 2 min po cesti (od bolnice do avta) pa otročka pokriješ z dekco, pa je. Dojenčki se precej hitreje pregrejejo kot pa prehladijo. Seveda pa je za kratke rokave tudi po moje prezgodaj. Važna je kapica in kaki topli copatki, ki jih v avtu itak lahko snameš, če je prevroče.
krči v nogah mene malček silijo dajat, tudi najbolj takrat, ko se kaj pretegujem, ampak me zaenkrat še ni prav zašvasalo user posted image
papirji za porodniško  uf, moram še vse urediti ...

najkica ti si pa res tik pred zdajci že, jaz sem prvič rodila 37 2/7. Upam, da dete tokrat počaka tudi vsaj toliko.

krčne žile  na srečo jih tudi tokrat ni (še), čeprav naj bi bila kar podvržena tej nadlogi (sodeč po moji mami).

klaraklara krčne žile moji mami po porodu žal niso izginile user posted image , ampak so ostale za vedno ...

Lep sončen dan!

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 12:08:46   
najkica
Osala, dej nehi user posted image ...to bo pri meni točno čez 1 teden... user posted image  Jst res upam, da bo moj pikolin počakal še kakšne 2 tedna, čeprav verjamem da bi bilo lažje roditi, ker bi bil manjši... No, ko bo pripravljen bo pravi čas!

Jst kar še vedno pijem Magnesol, ker mi ful grdo otrdeva trebuh. Vem da naj ga zadnji mesec ne bi več pil...ampak ena tableta ne more nič ustaviti poroda... Ga bom pila še kakšen teden, potem pa tud s tem neham.
Krčnih žil pa na srečo nimam...

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 13:52:26   
lili8
Lepo, da je danes malo več objav, da niste še čisto vse na FB pobegnile user posted image .

Krči mene zaenkrat še ne dajejo, v prvi user posted image  pa me je ene parkrat kar fajn zagrabilo v mečih.

Oblačila za domov, hm ne vem še, no kratki rokavi in hlače gotovo ne. Najbrž bom imela pripravljeno več tankih slojev. Čisto odvisno od vremena, lahko da bo 30 stopinj ali pa 10. Maja je vse možno.

Papirji , tudi jaz moram še vse urediti. Jutri grem v službo, da mi izpolnijo, potem v petek pa odnesem na socialno.

A bo katera oz. a že katera pije čaj iz malinovih listov? Jaz razmišljam o tem, da bi ga začela. Baje, naj bi se ga pilo zadnji mesec.

Jutri grem še enkrat na odvzem krvi za tokso. Držite pesti, da bo vse v redu.

Lepo bodite.

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 14:26:26   
kokapoka
ojla!

da še tukaj poročam dons sm mela pregled sm 33t4/7 sva pogledale kako je naša bejba obrnena in je na glavo in naj se nebi več obračala zdj...rekla je da ma kr velko glavco...dubla sm napotnce za v porodnišnco in za rešilca...nasledn pregled mam ko vom 37 tednov in mam že ctg pa tud uz rasti mi bo nardila glede na to da mi cukr mal nagajauser posted image user posted image user posted image sm pa +7 s kilami in ni nč rekla ker sem shujšala eno kilo ker sm itak na dieti...
tko...

ja glede kako oblečt otročka bom js tud pomoje več stvari prpravla v torbo ker res ne veš kako bo al bo toplo al mrzlo...
torba za v porodnišnico se pa tud že polniuser posted image morm še kozmetko pa to nakupt pol mam pa vse...tud dudo sm dala not k v prvo sm jo pozabla in mi je narobe hodil...no sj mi jo je pol moj prnesu sam vsejnuser posted image

lili držim pesti da bo jutr pokazal negativnouser posted image pa javi potem kako je...
lp čvekice

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 17:27:12   
Osala
lili8 Jaz sem v prvo pila ta čaj iz malinovih listov in zgodilo se je tako, da sem v 37. tednu prišla na redni pregled, prvi CTG, kjer me je G čisto za vsak slučaj preverila še spodaj ... odprta sem bila 5-6 cm in sploh vedla nisem. Tokrat se prezgodnjega poroda malo bojim in bom definitvno počakala do 37. tedna in če bo takrat še vse zaprto, ga začnem pit. Držim pesti za tokso! 

najkica Ja, hitro gre čas user posted image . Tudi jaz upam, da rodim kvečjemu po prvomajskih (rok imam 26.5.) ... ker imam še toliko za podelat in za dete bo velik boljše. 

< Sporočilo je popravil Osala -- 6.4.2011 17:29:01 >

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Majčice 2011
6.4.2011 17:51:48   
Angel miss
joj punce ne me strašit no. Prezgodaj je še za porod. Jaz nimam še čisto nič pripravljeno, no, kompletek za iz porodnišnice je opran in zlikan, ostalo mi bo mami. Ampak posteljica, voziček, lupinica in ostala oprema je še v škatlah. Da ne govorim, da sem zadnjič gledala seznam kaj potrebujem za v ruzak za porodnišnico - mi večina stvari še manjka. Moram iti v šoping še, potem bom pa pripravljala nahrbtnik. A to ve že vse imate pripravljeno, ali kaj?

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Majčice 2011
7.4.2011 7:30:35   
Osala
Angel miss mah, jaz tudi prvič nisem imela nič kaj pripravljeno ... pa saj ne rabiš drugega kot rodit user posted image . Doma lahko vse prštimajo, ko si ti v porodnišnici (tako je bilo pri meni user posted image ). Kaj pa že rabimo za v porodnišnico ... hm, zobna ščetka, pasta, šampon, telefon - to lahko vržeš v ruzak v minuti oz. ti prav tako lahko tvoj dragi prinese drug dan. Sicer pa večina rodi bliže določenemu roku poroda, zato se ne sekiraj vnaprej.

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Majčice 2011
7.4.2011 7:50:36   
bambika
Pa da se še jaz malo javim,v torek sem imela pregled,vse je ok,le da ima glavico malo večjo ,za 2 tedna naj bi prehiteval.Upam,da ni kaj narobe me je potolažil,da naj bi fantki imeli mal večje glave,in da pač lahko malo prej rodim,glede na to da sem prvič tudi.Kr naj še počaka tja do 20.maja,potem pa se lahko začne akcija.user posted image
Tehtal naj bi pa 1900g v 32t 2/7, naslednji pregled 26.4.,kile so pa na +9,sem kar zadovoljna glede na to kaj vse pristane v mojmo želodčku.user posted image
Oblačila bom jaz tud kar mal več dala v torbo,ko ne veš pri tem vremenu,enkrat je ful toplo drugič spet  malo majn pa piha.Torbo si bom jaz pripravila,ker preden jaz mojmu dopovem kaj naj mi prinese za oblečt pa v kateri omari naj najde,je cel proces.user posted image
Včeraj so mi pripeljali voziček in sem ga že vozla po hiši,ful je lep in ni mi žal za na kup,manjka nam še samo buggy board za našo frkolinko.Naročla sma pa viper luxa črno-zelenega.
V soboto se gremo kopat,pa me zanima če je katera že bila v Atlantisu v Lj,in kako je tam?

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Majčice 2011
7.4.2011 8:03:00   
Klaraklara30
user posted image

user posted image


APRIL

7.4.

user posted image vesna_b
user posted image klaraklara30
user posted image zmaja2
14.4.
user posted image luskica
user posted image RAKICA2007
15.4.
user posted image melitkica
26.4.
user posted image bambika

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Majčice 2011
7.4.2011 8:16:21   
Klaraklara30
user posted image

PDP, NICK, ŠT. user posted image , ŠT.user posted image DOMA, STAROST, KRAJ, SPOLuser posted image user posted image user posted image
PP(prvi pregled), NP(NASLEDNJI PREGLED), NS(nuhalna svetlina), user posted image
_______________________________________________________

30.04.2011
user posted image Nitkica11 , 25let, 2 user posted image , 0 user posted image ,user posted image user posted image
01.05.2011
user posted image kajbosbil 29 let, 3 user posted image , 1 user posted image
user posted image mami 1.5 user posted image user posted image
user posted image Njeli , 23 let 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image - MB
02.05.2011
user posted image Anonimna3
user posted image mami411 , 4user posted image , 3 user posted image , user posted image user posted image
user posted image amoruccio 2 user posted image , 0 user posted image ,user posted image
user posted image snežinka7
user posted image najkica, 30let, 3 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image -LJ
user posted image jakipaki83, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image
03.05.2011
user posted image Anonimna2 , 2 user posted image , 1 user posted image
user posted image pajkica2 , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image Tanja K , 26let 1 user posted image user posted image
04.05.2011
user posted image mami27 , 2 user posted image , 1 user posted image ,user posted image user posted image
user posted image jana79 , 1 user posted image , 0 user posted image
user posted image Dali*, 30let, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image netgirl, 30let, 1 user posted image , user posted image
05.05.2011
user posted image jagoda4, 6 user posted image , 3 user posted image , user posted image
user posted image mojatvoja, 4user posted image , 2 user posted image , user posted image user posted image
user posted image Babuška84, 2user posted image , 1 user posted image , user posted image
06.05.2011
user posted image anonimna user posted image , 31 let, 5 user posted image , 0 user posted image
07.05.2011
user posted image sagos
user posted image Anitka, 31 let, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
08.05.2011
user posted image Titkaa, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image Baby 2011, 26let, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image user posted image
user posted image RAKICA2007, 29 let, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image - LJ
user posted image   aniv, 1user posted image , 0 user posted image , user posted image
09.05.2011
user posted image maami11, 27 let, 1 user posted image ,user posted image
user posted image ninikamami , 4 user posted image , 3 user posted image
user posted image bobica, 24let, 1user posted image ,user posted image - Ajdovščina
user posted image ribica85, 2user posted image ,user posted image , user posted image
user posted image bantaia, 1user posted image ,0user posted image , user posted image user posted image
10.05.2011
user posted image hillmagic , 30let, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,
user posted image 9janja , 30let, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
11.05.2011
user posted image titkaa, 35 let, 1 user posted image
user posted image BeliMedo, 35 let, 2 user posted image , 1 user posted image - okolica Maribora
12.05.2011
user posted image zmaja2, 2user posted image , 0 user posted image ,user posted image user posted image
user posted image Luskica, 28let, 1user posted image , 0 user posted image ,user posted image ,user posted image  
user posted image TreeGirl, 29let, 1user posted image user posted image - okolica Nove Gorice
13.05.2011
user posted image tejkag, 2user posted image , 1user posted image , user posted image ,user posted image
14.05.2011
user posted image didi74, 1user posted image , 0 user posted image ,user posted image user posted image
user posted image kengurujček, 1user posted image , 0 user posted image ,user posted image user posted image - LJ
user posted image Vesella, 3 user posted image , 1user posted image , user posted image
user posted image Elizabeth
user posted image Mina83, 1user posted image , user posted image
15.05.2011
user posted image Mishika , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image anchika 3 user posted image , 3 user posted image , user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image Ikelc, 3 user posted image , 2 user posted image , user posted image
16.05.2011
user posted image portorož, 30let, 3 user posted image , 0 user posted image ,user posted image user posted image
user posted image mikroBB, 28let, 1 user posted image , 0 user posted image ,user posted image , user posted image
user posted image cowgirl ,31let 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image
17.05.2011
user posted image jagoda# , 1 user posted image , 0 user posted image user posted image
user posted image Muca Živc , 4 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image
18.05.2011
user posted image hanna80, 30 let, 2 user posted image , 0 user posted image , user posted image
user posted image jasmina in tadej , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image Sneguljcica 2 user posted image , 1 user posted image ,user posted image user posted image
19.05.2011
user posted image melitkica, 3user posted image , 1user posted image ,
user posted image - Prekmurje
20.05.2011
user posted image Sortis,28 let 1 user posted image , 0 user posted image
user posted image zaspana zvezdica, user posted image user posted image
21.05.2011
user posted image kokapoka, 23let, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image
user posted image kaja08, 32 let, 2user posted image , 1user posted image user posted image - Ljubljana
user posted image ružy , user posted image
user posted image rockstar, 28let, 1 user posted image , 0 user posted image user posted image
user posted image maid, 27 let, 3user posted image , 0user posted image , user posted image user posted image
user posted image Dada2, 2user posted image , 1user posted image , user posted image user posted image
user posted image coris, 26let, 1 user posted image , user posted image user posted image
user posted image absolventka, 26let, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image - Bela krajina
22.05.2011
user posted image Kaya88, 2 user posted image , 0 user posted image
user posted image Ninasiki , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image - Litija
user posted image Lidii 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image
user posted image Angel miss , 33let, 4 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image Mojcha, 1 user posted image , 0 user posted image , user posted image user posted image
user posted image Claudi , 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image
23.05.2011
user posted image Buči_26 , 3user posted image , 2user posted image , user posted image
user posted image Nefretiti , 31 let, 6user posted image , 1user posted image , user posted image
user posted image Anonimna, 26 let, 1user posted image ,user posted image
24.05.2011
user posted image bellii, user posted image
user posted image bučkabb, 2user posted image , 1user posted image , user posted image user posted image
user posted image lili8, 2user posted image , 1user posted image , user posted image user posted image
user posted image natykaa, 22let, 1user posted image , user posted image ,user posted image  
25.05.2011
user posted image vesna_b, 30let, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image - Novo mesto
user posted image skrzot , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image zvezdica1980, user posted image user posted image
user posted image pika21, 21let, 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image
user posted image rakica 2, 36 let, 5 user posted image , 3user posted image ,user posted image user posted image
26.05.2011
user posted image Osala 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
28.05.2011
user posted image lily32 , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image
user posted image borovnicica, 1user posted image , 0user posted image , okolica Gorice
29.05.2011
user posted image bambika , 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image - Mežica (koroška)
30.05.2011
user posted image Klaraklara30 2 user posted image , 1 user posted image , user posted image user posted image
user posted image hijenca, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image happymummy,26 let, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image
31.05.2011
user posted image bella_isabella , 3user posted image , 1user posted image , user posted image user posted image - Postojna
user posted image maliprinc2 , user posted image , user posted image
user posted image prep, 2user posted image , 1user posted image user posted image
xx.05.2011
user posted image pampers
user posted image husa 1 user posted image , 0 user posted image
user posted image Mala Lučka
user posted image fluf, user posted image user posted image
user posted image Mishika,user posted image
user posted image Aprilski majček,user posted image
13.06.2011
user posted image K_a_t_j_auser posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image

SKUPAJ NAS JE: ----102----

Z NAMI SO BILE:

user posted image Isabellabina user posted image
user posted image sobrate user posted image
user posted image Anonimna *p* user posted image
user posted image spely25 user posted image
user posted image Veronika11 user posted image
user posted image aap user posted image
user posted image majagrega user posted image
user posted image lisicamica user posted image
user posted image Pikca user posted image
user posted image
ovnica7user posted image







user posted image user posted image user posted image



PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/

user posted image

  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   

  • DODATNE INFORMACIJE ZA BODOČE STARŠE
    user posted image
    Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
    user posted image
    VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
    user posted image
    nosečnost in delo (1)
    user posted image
    nosečnost in delo (2)

    user posted image
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
  • vloga S-1/1
  • priloga S-1

    user posted image
    Urejanje očetovskega dopusta
  • vloga S-1/2
  • Apriloga S-1

    user posted image
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    user posted image
    Priznanje očetovstva
    user posted image
    Kako do otroškega dodatka?

    user posted image
    Paket za novorojenčka
    user posted image
    Zavitki A,B,C za novorojenčka
    user posted image
    Recinko - oprema za dojenčka

    user posted image

    user posted image user posted image
  •  


    PRICKUJEMO:
    user posted image = 26
    user posted image = 16
    user posted image = 10

    (odgovor članu Klaraklara30)
    Neposredna povezava do sporočila: 4468
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 8:27:11   
    Luskica
    Ojla pune!
    Res ste ful pridne s pripravami. Jaz imam tudi še vse po škatlah, pa danes že vstopam v 36. teden. Danes bo moj user posted image  s prijateljem prebarval otroško sobico, jutri greva pa po omaro in previjalno. Čez vikend bom pa začela prati, tako da bom lahko že vse v direktno v omare pospravila. Torbe za v porodnišnico pa tudi še nimam pripravljene.
    Kompletek iz porodnišnice: Sem rekla mojemu, da naj on izbere, zdaj pa ful komplicira, da njegov otrok ne bo šel v pajacu domov. user posted image  On bi jo dal kar v kakšno oblekicouser posted image  Je pa res, da so ful na izbiro ali kratki rokavi, ali pa stvari iz flisa...pa bod pol brihtenuser posted image
    Atlantis: jaz sem bla ene parkrat in mi je bilo kar všeč. Res je, da sva z mojim hitro šla v svet savn, ampak se mi zdi, da je za otročke kar fino. Imajo nek tobogan, pa bazen z valovi, ...

    (odgovor članu fluf)
    Neposredna povezava do sporočila: 4469
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 9:13:08   
    fluf
    jest nimam pripravljeno a ma nič... in bodo drugi. jutri sploh šele lupinco dobim, pa še par stvari... tko da bom počakala kaj dobim od sodelavca user posted image

    sem pa na ležanju naslednjih 14 dni, zastoj rasti oz. mal smo mičkeni, pa mamo čez 14 dni kontrolo. če ne bom pridno počivala grem v P ležat (goržnja G, ker ve da ne znam počivat)... tko da tud ne bom še nič pripravljala user posted image če bomo šli v P bo pa mož mogu vse opravit, ni druge...

    (odgovor članu Luskica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4470
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 9:38:34   
    bučkabb
    lep pozdrav po dolgem času, berem vas tuki in mal tudi na FB, sam pisat mi nikakor ne zneseuser posted image

    no punce se tudi jaz predružujem v kljub nosečk, ki še nimajo nič pripravljeno, si skoz govorim saj je še čas, sam bo potrebno sedaj počas začet mal migat, ker je že april tuki. no jutri moram prvo kar je nesti vlogo za porodniško na CSD, da bom vsaj to imela in da dobim tisti paketek denarčka, ki ga bom kr potrebovalauser posted image user posted image

    potem morem pa it počas z selitvijo postlce in previjalne, nato še cotk in ostalih pripomočkov, ki jih mam še vedno pri starših, kjer sem prej živela.

    no drgač pa delam še do konca meseca, pol bom pa mal več doma in upam da mi uspe vse zrihtat, glede na to da mam PDP 24 .5, mislim da me tud ne bo tak prehitel no.

    drgač sem pa vredo, le gorčica me daje sto na uro in sramne kosti kr fajn čutim, pa križ tudi, zlasti ponoč v postelji, se premikam ko ena stara mamika tam pri 80-ihuser posted image

    aja mi je pa zadnjič na pregledu naredila UZ in je bebika vredo, lepo obrnjena na glavico in zelo lepo raste, tako da naj bi imela že okoli 2,5 kg, baje prehiteva po rasti za 2 tedna, sam to še ne pomeni da bom tulk prej rodila al pa da bo ogromen otroček, lahko se vse spremeni pač zdaj pospešeno raste potem pa se umiri, bo pa baje fantek, tak da za njih je pa tak značilno da so mal večji, a neuser posted image
    ma bomo že zdržal, sej sam še dober mesec in poluser posted image

    (odgovor članu fluf)
    Neposredna povezava do sporočila: 4471
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 11:07:40   
    bantaia
    ojla,
    mene tut že kar neki časa ni blo na spregled, je blo treba vse poštimat...tko da fax je zaključen, stvari so prštimane, tko da sam še čakamo, da pride, ker ga res že težko pričakujeva. ravno dons sem bila na pregledu in se je lepo obrnil, končno, ker sem že v 36. tednu. je pa tut zlo krepak dečko, ker ma že 3100g, nevem kam misl še pridobivat :) no, mogoče pa pride kej prej, kdo bi vedu...skratka uživajte v teh lepih sončnih dneh, ki so ravno pravšnji za sprehode, ki te napolnejo z enrgijo :)

    (odgovor članu bučkabb)
    Neposredna povezava do sporočila: 4472
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 11:30:37   
    Kaja08

    user posted image

    user posted image


    APRIL

    7.4.

    user posted image vesna_b
    user posted image klaraklara30
    user posted image zmaja2
    12.4.
    user posted image
     Kaja08

    14.4.
    user posted image luskica
    user posted image RAKICA2007
    15.4.
    user posted image melitkica
    26.4.
    user posted image bambika



    _____________________________

    Žiga je car!


    (odgovor članu Klaraklara30)
    Neposredna povezava do sporočila: 4473
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 11:35:16   
    Kaja08
    Živijo punce! No, jaz tudi še nimam čisto nič pripravljeno, pa me že pošteno matra... Sem bila včeraj pri starših, kjer imam v svoji bivši sobi pravo skladovnico vseh cunj in ostale opreme še od Žigata in sem iskala ta prvo škatlo z najmanjšimi cunjami. Sem jo dala na hodnik, zdej pa čakam user posted image , da bo en dan dal v avto in bomo domov pripeljali, da vse operem in zlikam. Me tako matra, bi še danes začela, ampak po drugi strani me pa totalno daje vraževerje, da ne bi prezgodi začela in bi potem tudi prezgodaj rodila user posted image  Ja no, se bom potrudila počakati vsaj do torka, ko imam pregled in bomo vidli, kaj bo G kaj rekla...

    _____________________________

    Žiga je car!


    (odgovor članu Kaja08)
    Neposredna povezava do sporočila: 4474
       RE: Majčice 2011
    7.4.2011 13:20:02   
    lili8
    Živjo!

    Glede pripravljenih stvari za iz porodnišnice se v prvi user posted image  spomnim, da me je moj user posted image  na koncu že prav priganjal, naj si pripravim torbo. No, itak je bilo potem točno na rok, ampak nikoli se pa ne ve. Si sploh ne predstavljam, da bi morala že zdaj it.

    Jaz pa zadnje dni tako slabo spim. Skoz se nekaj premetavam, pa v nogi imam tako čuden občutek, kot bi mi hotela zaspat, in to samo zvečer, ko se uležemuser posted image . A katera kaj ve, kaj bi bilo to?

    fluf upam, da ti tih 14 dni čimprej mine in bo vse v redu z malim. Ja, je zoprno, ko je treba počivat pa veš da imaš še sto stvari za uredit, ampak za naše user posted image  vse, a ne?

    bantaia tvoj fantič bo pa že pravi dečko, ko bo na svet prišel user posted image . No, če sta tudi vidva velika, je najbrž normalno, da tudi dojenček ne more biti prav majhen.


    (odgovor članu Kaja08)
    Neposredna povezava do sporočila: 4475
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Poslovila sva se od 4. in 5. sina
    Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?