|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 14:50:42   
najkica
RAKICA2007: baje je otrdevanje trebuha del nosečnosti in predpriprava na porod.... Gre za napenjanje mišičnega tkiva (kao lažni popadki) in ni nič nevarnega, če se le ne ponavlajo neredno. Je pa ful nelagodno... Baje pomaga Magnesol, tako da moram v lekarno iskat te tablete.  
Popoščanje MV lahko občutiš kot, da ti bo otrok glihkar ven padel... Tako je bilo pri meni v 1.nosečnosti...me je vse dol tiščal in sem šla na pregled in so me takoj poslal v porodnišnico, kjer sem dobila injekcije za pljučka. Na koncu sem rodila 5dni pred rokom, ampak sem res 3 mesece samo ležala in bla vsa "presrana".... 
V tej nosečnosti sem ok, le včasih, če sem dolgo na nogah, imam tak čuden filling, ampak po mojem je bolj psiha oz strah zaradi prve nosečnosti. 
Pušenjak pravi, da če imaš dolžino MV do 24.tedna manj kot 1,5cm je velik riziko prezgodnjega poroda.... Vrat naj bi ti pogledali na morfologiji, ampak ni standarden postopek.

mami411: res vsaka ti čast!!!!

Imam pa jst eno vprašanje glede materinske šole oz. bolj očetovske prisotnosti pri porodu. Midva sva oba bila na tečaju pred 2 leti. Jst ne nameravam it, ker mi je še vse sveže, ampak ali mora moj spet na tečaj in plačat, da bo lahko pri porodu? Nekje sem slišala, da naj bi to potrdilo sicer veljalo 5let!? Rodila bom pa v Ljubljani, kjer zahtevajo to potrdilo.... 

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 14:58:09   
mami411
Sem se tolk hvalila user posted image , ko je šla ta mala spat, sem se ulegla na kavč in v šusu zaspala user posted image . Super je bilo user posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 15:01:23   
cowgirl
pri nas klasika... mala je v vrtcu, danes jo je za spremembo pelju ati v vrtec, smo bli vsi čist blaženi. user posted image mala, ker je imela atija zjutraj in jaz, k sm mela svojo postlo. sem spala do pol enajstih in je kar pasalo. zgaga me je pustila na miru in sem se končno malo naspala in spočila. mi je kar manjkalo. kako paše kdaj potegnit... danes sem probala kavico spit dopoldan, pa je bilo kar vredu. je nisem že 14 dni in je ful pasalo, po vseh čajih, ki jih vase zlivam.

sem pa klicala zdravnico, če lahko ranital jem, ne rupuruta in je rekla, da lahko tudi do 2 na dan. tako, da sem šla v lekarno takoj. in je že malo bolje in upam, da bom danes lahko kosilo pojedla brez mojih želodčnih problemov.user posted image

danes pride en kolega izmerit najinih 5 stopnic v spalnico, da se ne bom zvalila po njih, ker smo še vedno brez ograje... ampak sem se sedaj uprla, da jih hočem met v 2h tednih, ker že skoraj ne vidim čez trebuh in je nevarno... kaj šele bo!user posted image

otrdevanje trebuha je lahko nevarno, al pa tudi ne. ne vejo še zakaj se to dogaja, ampak nekatere imamo bolj občutljivo maternico in se potem to dogaja. lahko sproži prezgodnji porod, lahko pa ne. najlbojši recept je počivanje, če to nuca in pitje magnesola. bog ne daj se božat po trebuhu, če ti otrdeva! ko sem v prejšnji user posted image prišla na urgenco v porodnišnico zaradi otrdevanja trebuha, sem se ful za trebuh držala, ker bil res gorzen filing.... in me je dohtarca tam ful kregala, da naj dam že roke dol s trebuha in naj se ga ne dotikam, ker to tudi lahko sproži porod in da so včasih tako babce pomagale nosečnicam rodit... z rahlo masažo trebuha so pospešile popadke.

mali brca kot nor in sedaj to že dragi dobro čuti in je čist vesel, če ravno naleti na ornk brce. se mi pa zdi, da se mali ful kotrlika po trebuhu, ker ga enkrat čutim na desni, enkrat na levi, enkrat kot da bi bil na glavi, drugič počez...user posted image športnik bo. user posted image

uživajte v vikendu!!!


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 15:05:27   
cowgirl
najkica: sem ravno zdele klicala v porodnišnico, ker je tudi mene to zanimalo. midva sva hodila 2009 v mat. šolo oz. tečaj za starše.
so mi povedali, da to drži 5 let, ampak vseeno moraš pa tja po potrdilo preden rodiš in plačat tist pripevek (mislim da je okol 20€), pa da ti vpišejo zadevo v mat. knjižico.

madona,,, sam dnar vidijo! user posted image
v nekaterih porodnišnicah v slo baje sploh očetje ne plačajo prisotnosti. itak ne štekam, kakšne stroške imajo z očeti...user posted image ko bi vsaj dobili kak sendvič zastonj umes...

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 16:54:09   
Sneguljcica
Pozdravljene,
Osala: Hipnoterapija pri Pajntarju;Glede cene še ne vemuser posted image ...nekako mi je ratalo, da sem to pozabila vprašat, naj bi pa potekalo tako, da prvič ko prideš poteka nekakšen uvoden razgovor, nato pa prideš vsaj enkrat (oz. po potrebi) za orenk hipnoterapijo in če potrebuješ še kakšno se potem vse sproti dogovarja...Najbolje, da ga pokličeš v torek ali četrtek ob 7.30 na tel. 041 737 659.

Predviden datum poroda imam pa 18. maja & baje da bo user posted image .

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 17:31:14   
rakica 2
IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Da se še jaz mal pofočkam user posted image

Jaz nimam neki težav, samo koža me trenutno srbi, pa če hitro hodim me začne špikat, samo počasi pa nisem navajena hodit.

Babuške kaj jamrate user posted image , mi imamo polno dela, s ta mičkeno, z 2 pubertetnicama ki kar naprej neki jezikata, ne meni, ampak med sabo in mi gre to tako na živce. Pol pa še polno za šolo, pa birmo bomo imeli letos .
Si pa res ne predstavljam da bi bila jaz slaba. Trebuh je ogromen, sicer me ne moti, samo ko se pogledam v ogledalo user posted image




tu se pa čist podpišem,je enako,sam ta razlika,da sta fant in puncauser posted image user posted image user posted image ....a mava midve isto gin,sodim po tem,kakšne navade ima tvoja in moja...Taljat'

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Majčice 2011
21.1.2011 17:53:23   
mami411
a mava midve isto gin,sodim po tem,kakšne navade ima tvoja in moja...Taljat'



user posted image

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Majčice 2011
22.1.2011 8:06:26   
absolventka2
Dobro jutro user posted image

Glede otrdevanja trebuha, je meni tudi v prvi nosečnosti full otrdeval kake dva tri mesece in sem šla k G pa mi je zmerla materični vrat se mi zdi da je bil 4,5 (nisem čist ziher) in je tudi rekla da je zelo čvrst ter da ni razloga za strah ampak počitek ne more škodit...Sam nisem zdržala sem se še vedno gibala pa sem rodila en dan po roku....To je moja iskušnja..

Danes se pa nekaj slabo počutim, se mi zdi da se moj dvotednski prehlad razvija v bolj resno bolezen (upam da ne)..

Fajn iskoristite vikend (pri nas imamo celo pol centi snega user posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Majčice 2011
22.1.2011 9:32:43   
najkica
Dobro jutro!

danes se moram pa pohvalit, da smo spali do pol devetih... Ponavadi je mali pokonci ze ob sedmih tako da je zelo pasalo in sem se lahko malo spočila. Pa še sonček je!! user posted image user posted image user posted image

cowgirl: full ti hvala za informacije!! Ampak res, te scuzajo povsod kjer lahko... Sem nekje slišala, da je ful odvisno na kakšno babco naletiš pri sprejemu. Nekatere sploh ne zahtevajo potrdila, nekatere pa. No, ne bomo riskirali in bomo pač plačali teh 20 EUR. Ampak se tud men ne zdi fer, ker v enih porodnišnicah sploh nič ne zahtevajo...

Uživajte in božajte svoje bebice!

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Majčice 2011
22.1.2011 22:20:11   
ninasiki
ojla

sm učer napisala celo stran bi brale ceu vikend user posted image hecam se sam pozdraut sm vs pršla in mi napiše we are sorry pol mi je pa na konc še net zašteku ta siol ga biksa 100/h tko da sm sam zaprla in šla spat dons smo mel pa krst in sm prej dam pršla madona k da bi biu ohcet ne pa krst no pa sej je blo fajn jedla sm pa tud za 3 ne za 2 tko da zdej bi pa že mogla kaka kila it gor

pr ns smo spet bolani ampak trkam ni tamau je pa moj je tud na ospenu sam na 1000 uglaunem grozaaaa res ni in ni kraja tem virusom

kaj ste pisala čist iz glave sploh da ne omenjam mojo sklerozo k mi je to nosečnost še kako zvesta res sam obrnem se in tis kva sm že hotla user posted image res sm k zlata ribica pol k mi en iz lajtnge dol stop se spomnm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma bomo že punce še 4 mesce pa smo in action user posted image komi čakam

nč grem spat sm kr zmatrana ceu dan skos neko skakanje slikanje te kr zmatrajo te ceramonije lepo ajite pa buškote razvajite

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 8:46:55   
absolventka2
Dobro jutro

Nam tej vikendi v novem letu sploh niso usojeni, prvega je bil tamali bolan, drzgega moj sedaj pa jaz...user posted image user posted image user posted image Sem res jezna da nikamor ne moremo čez vikend pa zmerej mamo vse splanirano...Res letos tem virusom ni konca....

Sem se pa včerej tudi nekaj hvalila da mi v tej nosečnosti še nič ne otrdeva trebuh in glej ga zlomka včerej mi je prvič in kar dvakrat, pa sem cel dan ležala....user posted image

Kar se pa tiče prisotnosti partnerja pri porodu, je blo pr nas tako da je moj šel v MŠ in dobil potrdilo a ga v porodni noben ni zahteval tudi plačat nam ni bilo treba nič, čeprav mi je cimra v porodnišnici rekla da je ona dobila v porodni položnico ki so ji dali v materinsko a moja je bila prazna user posted image ...Ne vem ali babica ki je bila super sicer ni hotela dati al pa je pozabila...A ja pa rodila sem v NM kjer zahtevajo potrdilo in tudi plača se..

Lepo izkoristite sončno nedeljo, mi je ne bomo mogli kaj preveč..

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 10:08:37   
mami411
Ninasiki ene imamo samo še 3 mesece. Jaz sem danes prilezla do 99 user posted image

Absolventka, sej bo pomlad kmalu, pa bo boljše user posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 10:40:18   
fluf
 wooo... sam gre res hitro... jest sm konc mesca mam še 125 baje user posted image zdej sm se spravla v eno hudo čiščenje... spalnica je sterilna od učer, dans še dnevna in kuhinja... pol mi pa ostane še kopalnica... res mam zimsko generalno čiščenje... pol bo pa čimveč še maja če bo šlo in to je to... pol pa bejbi user posted image

sva pa kupla vozičk, pa me moja mama sikira, da je prekmal... aia, pa zdej sva se spravla počas v pripravo... npr. naročila komodo, premerila sobo da vidiva kam bova kaj dala (v februarju pade IKEJA!)... jest mam ta mesc počitnce, pa mam clo čas da kej naredim. Ker pol štartamo na polno, da naredim še kaj izpitov... in ena dva tri... pa bo maj user posted image čeprav ko takole pišem se mi pa zdi še deeeeeleeeeeč user posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 10:58:09   
Tanja K
Dobro jutro!!

No tud js mam sam se tocno 100 dni . Vse se mi tako hitro odvija, da mam obcutek, da bo maj takoj tukaj in bom mela svojo strucko ze v svojem narocju user posted image . Drugac pa js tud ze mal nakopujem... mamo ze kinderpet, pa previjalno sem narocila, vozicek smo tud ze kupli, tako da pocasi bo vsa roba na kupo in bomo pripravljeni na nasega user posted image . Se mi zdi, da je malo bols, ce tak po mesecih razporedim te nakupe, ker potem ni tak sokanten financni zalogaj user posted image .

Lepo se mejte v tej soncni nedelji in veselo cartajte svoje busije user posted image .

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 11:21:44   
anchika
Tudi jaz sem že kupila voziček in to že začetek decembra in pravv tako sem  poslušala od moje mame da je prezgodaj. Saj se je tudi meni zdelo prezgodaj , vendar  jaz sem kupila iz druge roke in je bil na bolhi en zelo ohranjen , ni mi žal ker je res kot nov. Saj za dvojčke nimaš glih kolk izbire in glede ne to da ga bom rabila eno leto sem se odločila kupit  rabljenega. Ker po  enemu letu bova kupila manjšega - marelo ker vzame manj prostora in takrat bosta otročička že lepo sedela.

(odgovor članu Tanja K)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 11:23:05   
anchika
Vedno ko so sončni dnevi je pri nas kdo bolan. Moj kašelj zgleda da  bo kmalu bolje , še en teden  pa ga ne bo več - upam. Zdaj je pa moj mož molan , ima vneto grlo in je dobil ospen 1200 ( se mi zdi) No vsaj da ni kakšna angina

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 12:47:39   
Luskica
Tudi  midva sva včeraj kupila vozek, in jogi za posteljico. Danes pa sem kupila še tako luštno oblekico. Kakor na začetku nisem mogla ničesar kupit za dojenčka, bi pa zdaj samo kupovalauser posted image
Punce, kako se naštima, da ti šteje dni do poroda. jaz tega ne znam vklopituser posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 18:54:14   
kokapoka
Luskica to pa tud mene zanima če se da naštimat da ti odšteva do roka?!?user posted image user posted image
 
ratal nam je tamalga ustrižt...sva ga kr sama z mašinco...pol se je pa tok k men stisku k je blo mem...pa skos mami mami...k sm ga pa postavla pred ogledalo pa sprašvala če je uredu je pa reku jauser posted image user posted image jutr dopoldne pred šihtom ga bom pelala k dohtarju pokazat ker že tok dni tok kašla...nč ne gre na bolš...zdj je še mal hripav...pa še mene je nalezu...tud kašlam pa ponoč tok težko diham čez nos k mam čist zabitgauser posted image bo že...

zakaj je vikenda tko hit koncuser posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 19:20:04   
ninasiki
punce na tem naslovu http://lilypie.com/Pregnancy_step1.php tuki zberta vse kar vama je ušeč korak za korakom pol pa na koncu utipkita datum pričakovanja to je zgorna in sam naprej no pol ti vrže vn kako zgleda aja odspodi lahko v okvirčku k nad njem piša Optional text to display above the ticker: lahko utipkata kako sporočilo in pol naprej in odspodi je ena doooouga koda no to si prlepta v prfilu v nastavitvah user posted image

jst mam nouga user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 20:32:05   
coris
hej punce mojeuser posted image

pri nas je pa ta teden bolj klaveren. že nekaj časa me kislina tako hudo daje da je zvečer kar hudo ampak sem vseeno taka tepka da zvečer jem sladkarije, čips ali kaj takega kar zadevo še poslabša. prehlejena sem tako da imam zelen gnoj v grlu in nosu in grlo me boli, pa še hrbet me boli ko svinja user posted image  danes me je tako presekalo v hrbtu da mi je zmanjkalo tal pod nogami, tako me je vštihnilo da sem padla po tleh ker so bile noge v sekundi čisto mehke in sploh nisem mouser posted image la nadzorovati spodnjih okončin. sedaj je malo bolje, samo kislina me daje in grlo me še boli.

no pa ne bom jamrala, ker tako zdrava kot sem leto ko sem noseča (prej 3x potrkam na les) nisem bila še nobeno leto. ponavadi sem od novembra pa do marca ves čas prehlajena in obvezno vsaj 2x na antibiotikih, tako da sem lahko samo hvaležna da sem bila vsaj do sedaj kolikor toliko zdravauser posted image user posted image

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 20:51:53   
absolventka2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse bolne vključno z mano da se čim prej pozdravite...
Se mi zdi res neverjetno kot je letos teh virusov...

ninasiki hvala full lep odštevalnik al kar koli že jeuser posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 20:54:28   
absolventka2
ninasiki sam ni mi jasno zakaj ne deluje user posted image user posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Majčice 2011
23.1.2011 23:07:03   
mikroBB
Da se še js po dolgem času malo javim...

Rockstar...naj te potolažim, da boš imela čisto normalno porodniško nadomestilo (povprečje 12 plač), samo pač konec marca ko ti poteče pogodba (če sem si prav zapomnila), se prijaviš na zavod za zaposlovanje in potem boš upravičena do nadomestila za brezposelnost pač samo za tistih nekaj dni dokler ne nastopiš porodniške - ostalo ti bo pa kao mirovalo... Delovna doba ti bo tekla tako, da bo višina tvoje porodniške povprečje zadnjih 12 plač. Js sem že skoraj diplomirala iz teh nadomestil, ker meni je potekla pogodba konec decembra (mi je niso hotli podaljšat za teh par mescev, čeprav sem čisto zdrava in normalno lahko delam; banda user posted image ) in sem zdaj prijavljena na zavodu... Nadomestilo bom dobivala 3 mesece do konca marca predvidoma, potem pa mi ostaneta še 2 tedna do začetka porodniške, ko mi delovna doba ne bo tekla in tako naj bi dobla porodniško po uni varianti 55% minimalne plače. user posted image Kar se bo pa precej poznalo - skoraj pol manj kot sicer...tako da zdaj preiskujem možnost, da bi si sama plačala za tisti mesec vse prispevke, vsaj minimalne, da se mi ne bi prekinla delovna doba in bi dobla "normalno" porodniško user posted image . Včasih res ne vem kaj misli ta država in delodajalci - po eni strani spodbujajo rodnost kao, po drugi strani pa naredijo vse, da bi ti stvari ja čim bolj otežili... Al mam pač js tako (ne)srečo user posted image Seveda mi ni niti trenutka žal, da sem noseča, bomo že kako...

Ostalo bom pa kr na splošno pokomentirala user posted image
Glede takšnih in drugačnih bolečin. user posted image Js preventivno pijem eno magnezijevo tableto na dan, kr tiste navadne iz DM. Ker mi je zaradi šoka po prometni nesreči kak mesec nazaj malo otrdevala maternica in mi je ginekologinja rekla, da ne more škodit. Pa jih kr pijem zdaj še naprej in res nimam kakih krčev, ne v maternici ne v nogah... Drugače pa me boli v sramnem predelu na trenutke, sploh ko hočem vstat, z hrbtenico sem pa itak že prej mela probleme pa niti ni tk hudo ko sem pričakovala. Še vedno pa hodim plavat in mi dobro dene, sicer se zdaj bolj namakam kot plavam, ampak paše mojim kostem in vezem user posted image

Februarja začnem/a z materinsko šolo, ker mi je dosti bivših nosečk svetovalo, da naj grem raje prej, ker potem težko sediš... Bom pa hodla v LJ v porodnišnici - tako da se mogoče s katero celo srečamo... Pa še potem marca računam, da se bo vreme otoplilo in bo nastopla pomlad počasi in bom raje zunaj vandrala oz. sedela na sončku kot pa noter v predavalnici user posted image .

Kar se pa kilc tiče pa sem ponosna nase, da sem od začetka nosečnosti pridelala +1,5 kg. Sem na začetku 2 kg najprej shujšala pa ne da bi mi bilo slabo al pa bi bruhala, enostavno je naša ta mičkena tak "dober" parazit.user posted image Me je malo skrbelo pa mi je G rekla, da ni nič narobe, samo nekje od 24 tedna naprej bi se pa mogla začet redit počasi. No ravno bom dopolnala 24 tednov, tk da je vse ok.
Naslednji teden me čaka še pitje sladke vode in vsi ostali testi in pregled pri ginekologinji. Drugače posebej nisem imela namena na 3D UZ hodit, sam mi je zadnjič sestra pri moji G rekla po morfologiji, da bomo čez par tednov še 3D UZ naredli, da se bo obrazek vidu...tk da očitno ima ta moja ginekologinja 3D UZ user posted image . Imam pa srečo, da mi naredi UZ na vsakem pregledu, čeprav mislim, da drugače pripadata samo 2 ali 3.

Naj bo to zaenkrat dovolj. Morm začet bolj pridno brat ta forum, sam ko ni časa...skor tk ko pri penzionistih user posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Majčice 2011
24.1.2011 8:10:28   
mojatvoja
Jutro!

Za odštevanje dni lahko uporabite tudi   http://www.pregnology.com/  (tam pa greš na your due day).

Meni jutri pade 100-tka!!! (grem pa jutri na 3D oz. 4D (če bo tamali za to)).

lpuser posted image



(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Majčice 2011
24.1.2011 8:31:21   
vesna_b
ojoj, punce... en kup user posted image  za vse bolne. upam, da se ve in vaši najdražji čimprej pocajtate!

no, vikend je za nami, in je bil peklensko mrzel. uf, to pa je kombinacija... user posted image  
jaz sem zadnje dneve kar dobra, so tudi bolečine v kosteh malo popustile, user posted image  mi brca, da že ostali vidijo, kako mi trebuh skoči, je pa začelo dete tudi že kolcat. včeraj je skoraj eno uro kolcal/a. bogi/ca. to je tud tamala delala full velikokrat. to je pa kar hecno čutit, čeprav se mi dete kar malo smili takrat. me je pa začela zgaga matrat, tako da se pri nas večkrat pečejo kokice. če je fejst hudo, samo omili, če pa ujamem še pravi čas, pa tudi pomagajo. edin banan ne smem jest...user posted image

ej, punce, če bi me poslušale naše mame in tašče, bi vse kupovale v zadnjih dveh/treh mesecih. ja pa kaj še. a ni boljše počasi in sproti? men je kar malo hudo, ker ne rabim nič kupovat. razen pajacka za iz porodnišnice - sam tega sem pa rekla, da bo tamala izbrala.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?