|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.7.2005 18:08:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   težave z dojenjem
28.7.2005 8:33:03   
rainbow
Pozdrav, bo to še kdo bral????

meni pa se zdi, ija-1, glede na starost pupine punčke, to čisto normalno, saj ni nujno, da je lačna, ampak želi pač sesat, morda pa jo mučijo tudi rahli krčki;
tudi moja druga:duda: je bila taka, sicer ni trajalo 4 ure, pač pa ve in ful težko sem jo uspavala; ampak se je lepo redila in kmalu se je to uredilo, po prvem mesecu; tak da jaz svetujem tebi pupa25, da še počakaš do prve posvetovalnice, kjer ti bodo dete stehtali, pa boš potem videla, kako sta bili uspešni

Nikjer ne piše, da je dojenje enostavno, še posebej na začetku ne; ampak potem je pa fajn, ko se otrok nauči sesat, ko je že malo večji, da ne rabi več skoz go viset, je pa luštno.

seveda je pomembno, da ustreza obema, vendar se mi zdi, da je pupa25 odločena, da bo dojila, poleg tega pa veliko mamic poseže po adaptiranem mleku, pa jim je potem žal, da niso uspele z dojenjem.

V glavnem, morda počakaj, da jo stehtajo.

lp
pozdravlja vas moja Lia, ki bi strašno rada nekja natipkala;)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!