|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 8:55:32   
tinaaleks
3Xmami-naša je spala vedno na boku, čeprav sem jo našla tudi kar na hrbtu....pa čeprav sem jo podložila. Se mi zdi, da na koncu spijo itak tako kot jim paše, ne glede na to kako jih damouser posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 8:58:59   
smarnca
3x mami mi smo tut dajal našega otroka spat na trebuh, pa kr že od vsega začetka. mel smo grozne krče pa je le tako najlepše spal. tko, da bomo tut naslednjega če se mu bo dopadlo.

(odgovor članu smarnca)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:06:08   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

mamamajča- sej ne da bi hotla tebe karkoli obtožit, da si si namislila...kje pa...mi ne pade na pamet user posted image


mhm.... ne verjamem ničuser posted image

Hecam se! DOBRO JUTRO!
caroline, te na socialni- jaz mam enostavno slabo izkušnjo z babncami na socialni, kamorkoli pridem. Pa je to tukaj ali pa tam, kjer sem prej živela. pri vseh mam občutek, da se jim ne da in jim dobesedno dol visi. In tega sploh ne razumem.

Pri prvem otroku sva midva tud šla očetovstvo podpisat kasneje, ta mi je pa ekstra rekla, da prej. Bova šla pa prej, čeprav na spletni strani ministrstva sem pa brala, da je v bistvu vseeno.....

široko povijanje- jaz tudi moram, ker ima tašča neko prirojeno napako, tako da smo že tastarejšega bolj preventivno široko povijali, sem ga pa vsako popoldne malo pustila samo v eni plenički.
Drugače pri nas tistim za na vrh, s trakci, rečemo zmajčekuser posted image

kpmk- kaka lepa slikicauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:09:11   
mamamajča
Še nekaj- GLISTE!!!!!

Moj malček je na počitnicah že od nedelje, pa me je ravno sestra klicala, da naj pridemo po njega, ker absolutno nič ne je in jo skrbi.
In ta neješčnost traja že več kot teden, tudi v vrtcu in tudi doma, niti tistega ne, kar ima drugače zelo rad.
Imel je že gliste- a mislite, da ga lahko to tako mučiuser posted image
Sem ga že naročila v lab., tako da bova jutri šla. je pa žžalosten, ker bi rad bil še na počitnicah....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:12:42   
3x mami
strizenje nohtov. vedno samo ko so budni. je mogoce tezje, ker migajo, ampak se tako vsi najhitreje navadimo. se danes sploh ni problem.

smarnca, vsakega otroka imas neizmerno rad, vsakega po svoje. ker je vsak otrok nekaj posebnega. ni da imas enega raje kot drugega, sam drugace ga imas rad. se mi zdi, da je pa pomembno, da ju med sabo ne primerjas. ze tako dovolj tekmujejo med sabo, ni treba se olja na ogenj priivat. tega se probam cimbolj drzat. pa vidim, kako ju to tezi, ko nonoti stalno primerjajo enega z drugim, kar avtomatsko (ti si pojedel vec kot on, on je hitrejsi od tebe, ti pridno beres on pa nagaja...). so malenkosti, ampak pocasi se nabirajo.

(odgovor članu smarnca)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:27:53   
janaja
Eto bejbe,

mi imamo poleg nakupovanje za bebico še nalogo kupit šolske potrebščine za 1. razred za Vala user posted image  in moram se pohvalit, da nama je danes zjutraj uspelo user posted image .
Dijo mijo kok so pa te zadeve drageuser posted image .

Toda kaj hočemo, samo enkrat se gre v prvi razred.

Smo končno brez krčev po noči, pa tudi vezi ne bolijo več toliko.
Sem bila v lekarni ker mi je zmanjkalo Magnesola in mi je dala ene druge magnezij ter vitamin c 350mg in res ne morem verjet kakšna razlika. user posted image

Se tipkamo še danes.

Za seznam pa prestavljam podatke ki so bili najbrž spregledani:
Val 2004 , Leon 2009 rodili bomo v Kranju, naslednji pregled pa je 2.9.2010
 
Lp


_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:29:32   
2ursae
pa babnce, kaj je to, po tri strani naklofate v hipu user posted image , še brat ne morem več.

Jaz sem še v službi, imam G drug teden, pa mu mislim mal pojamrat, da mi da za zadnjih 14 dni mal bolniške (glede na to, da je to moja 3. nosečnost v relativno kratkem času, ne pričakujem problemov v tej smeri - upam), ker res že težko sedim, dol me vse tišči, zaradi Fe tablet me čez dan zagrabi slabost .. nič hujšega, ampak so neprijetnosti ravno take, da me motijo pri kvaliteti življenja, sploh popoldne, ko se mi vse malenkosti nakopičijo in mi zmanjka energije za moja2 škratka. HB se znata lepo igrat tudi sama, a si res želim zdaj čim več časa preživet z njima, dokler še ni Lučke, ki me bo bolj potrebovala in bom morala večino časa posvetit njej. V službi sem že več ali manj porihtala, tko da me tud ne bodo preveč pogrešali.

kpmk, krasne slikice user posted image

IKEA: tudi mi2 načrtujeva izlet v Celovec, na začetku septembra nekje. Par stvari za sobico za tamala2, pa seveda kaj za Lučko user posted image , komaj čakam, obožujem to trgovino.

skrbi: itak da me za nego Lučke ne skrbi, to bom še znala user posted image , mene strašno skrbijo bolezni. Bor (zdaj mali, bodoči srednji otrok user posted image ) v vrtcu kar rad pobere vse sorte viroze user posted image in se bojim, da bomo več kot ne bolni. Ko sem rodila Bora, sem imela Anžeta, ki je bil takrat star 2 leti, kar doma ves čas porodniške in teh skrbi nisem imela. Bomo videli, kako bo, itak je najbrž popolnoma brez veze, da me vnaprej skrbi za take stvari, Kakor bo, bom že zmogla.

položaj spanja: oba moja sta spala na boku oz. na bok sem ju polagala v posteljico, pol se pa itak, ko je otroček že večji, sam naštima.

papirji, priprave, cunjice & co: user posted image a je še kakšne junakinja tle, ki nima NIČ od tega še poštimano? NIČ, ampak res NIČ ... se bom s tem ukvarjala, ko neham delat - čez dan služba, popoldne mulčka, zvečer pa le še kavč. Auč, no, res imam PDP konec oktobra, tko da imam v načelu še 2 meseca časa.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:33:42   
anju
3x mami sej nimaš kaj, veliko je že da ju vidva ne primerjata. gre na živce in lahko poveš ampak v toliko okoljih bojo še naši otroci, na katera nimamo vpliva. moremo jih le na to pripravit.

spat sem dajala na bok, prekucnil se je na hrbet.

plenica ponoči enkrat je suha enkrat ne. samo se mi zdi kar čas da se jo rešimo, saj je podnevi suh od lanskega poletja. ga bom še pustila brez zaenkrat, se mi zdi še večja napaka če mu dam takoj naslednji dan ko se polula nazaj plenico.

kpmk lepe slikceuser posted image
kako to da imaš CR?

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:33:54   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: janaja


mi imamo poleg nakupovanje za bebico še nalogo kupit šolske potrebščine za 1. razred za Vala user posted image  in moram se pohvalit, da nama je danes zjutraj uspelo user posted image .
Dijo mijo kok so pa te zadeve drageuser posted image .

 
Lp


Jaaaa, mene je prav strah tega.
Moja nečakinja gre v drugi razred in me je skoraj kap, ko mi je sestra pokazala seznam s cenami.
Kriza!

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:36:25   
mamamajča
TOSAMA- včeraj sem gledala pleničke, krpice, vatice, itd. itd. in itak vem, da so tosamine stvari zelo kvalitetne. Sem pa prvič vidla njihove vlažilne robčke.

So recimo veliko veliko cenejši od pampersovih, ampak  predvidevam, glede na ostale tosamine izdelke, da bi morali biti kvalitetni. A so? Ima katera izkušnje z njimi?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 9:49:42   
2ursae
šolauser posted image za bodočega šolarčka, janaja, imaš pa zdaj kar pestro, a ne user posted image . Nas to čaka drugo leto, bo jesen kar zahtevna: en otrok v šolo, en nadaljuje z vrtcem en pa končuje s porodniško user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 10:01:12   
janaja
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

TOSAMA- včeraj sem gledala pleničke, krpice, vatice, itd. itd. in itak vem, da so tosamine stvari zelo kvalitetne. Sem pa prvič vidla njihove vlažilne robčke.

So recimo veliko veliko cenejši od pampersovih, ampak  predvidevam, glede na ostale tosamine izdelke, da bi morali biti kvalitetni. A so? Ima katera izkušnje z njimi?



Jaz sem zadnjič kupila vlažilne robčke od Tosame v DM-u in so res vredu, edino kar smrdijo, sam tako al tako vse naravne pa bio pa eko zadeve smrdijo ker niso parfumirane.

Sem pa kupila še v šparu od huggies in so tud vredu, še celo razgradljive se mi zdijo.

Lp



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 10:20:45   
3x mami
2ursae, ti pa bos res imela pestro naslednje leto!

mi imamo do sole se dve leti, sam se mi zdi, da bo hitro naokoli.

kako pa zgledajo tile seznami za solo? a to dobis na dom, kaj moras kupit - knjige, zvezki in vse? torej naceloma nakupis vse pred zacetkom in imas potem med letom vec ali manj mir?

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 10:42:05   
Pokora
Oj!

Se pozna da grejo dopusti počasi h koncu in da nas je veliko doma. Smo prav pridne čvekeuser posted image

Jaz sem se danes za dobro jutro že skregala z mrožem. Se je včeraj spravil voziček prat, pa sem mu še predno je šel, rekla da naj počaka na kakšen lep, sončen dan, da se hitro posuši. In ker je bilo ob pol šestih še malo sonca, ga je šel on mirno prat. Predno je končal, sonca sevede že zdavnaj ni bilo več. Danes je čisto oblačno in zdaj se voziček packa na balkonu - sem šla probat in je še čisto moker. Potem pa govoriva po telefonu, me sprašuje zakaj sem slabe volje, mu povem in pol se je začel... Pa najbolj me jezi, ker sva se že v začetku poletja zmenila da se ga bo opral en dan ko bo res lepo da se na hitrco posuši!!!user posted image

Drugače pa jaz nimam še čisto NIČ pripravljeno za dojenčico. Sem mislila, da ko se mož in mali vrneta iz dopusta, da se bo mož takoj lotil beljenja in rihtanja sobe, pa ima tako gužvo, da očitno še ne bo nič. Sem danes tako jezna na njega, da bi najraje kar mojega očija poklicala, naj pride sobico zrihtat. Dokler ne bo zrihtano, pa niti ne mislim prekladati cunjic, ker jih itak nimam potem kam dati. Da ne govorim o imenu, ki ga tudi še nimava izbranegauser posted image


Na vse zgodaj zjutraj se mi je mali zasmilil v dno srca. Je bil tako zaspan (včeraj ni spal v vrtcu), da je tako milo prosil da ne še vstat, da sem skoraj rekla da naj kar spi, da bo pač pri meni doma. Samo me je v ponedeljek, ko sem ga imela doma, potem tako navijalo in tudi še včeraj, da si ne upam. Mislim da ni vredno da grem zopet v porodnišnico - bo imel še manj od mene, kot zdaj ko je v vrtcu. Ah, danes res ni moj danuser posted image  Upam da bo vsaj na pregledu vse ok!

Janaja, kakšne magnezije si kupila?
Te kaj stiska ker gre mali v šolo? Se mi zdi, da je to taka prelomnica, da ko grejo v šolo, da prav na nek način odrasejo, da nekako niso več toliko "naši".
KPMK ful hude slikceuser posted image

Tinaaleks, odštevam s tabouser posted image

Anju, a ti sploh ne ješ gob, ali samo zdaj v nosečnosti?

Mamamajča, na srečo nimamo izkušenj z glistami. Ima pa prijateljica tri fantke in samo en od teh treh je imel non stop probleme z njimi. Kdaj jih je pa zopet dobil, so pa pogruntali tako, da je imel okoli ust vso rdečo in razpokano kožo - to je baje eden od pokazateljev.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 10:56:04   
anju
Pokora user posted image  danes pa res ni tvoj dan. občutljivost samo še svoje doda. tolko časa čakaš, in potem še vedno čakaš, ker nič ne smeš... zdrži, sj bo še mesec in pol za rečt, pa si zmagala.

a drugače (še od včeraj, ko smo se pogovarjale o všečnosti našim partnerjem med user posted image ) si maratonka?

ne, gob ne jem sploh, more prav bit. slabo jih prenašam. pa tudi v ustih mi niso nič posebnega, samo dišijo mi.

2ursae kako je blo na Hvaru?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 10:59:01   
3x mami
Pokorauser posted image da ti hitro mine tale slaba volja!
kdaj imas pregled?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 11:16:38   
Pokora
Ja danes res ni moj danuser posted image  
Sej jest po eni strani moža razumem da nima časa, samo po drugi strani bi pa tut on mene mogu razumet. Anju, tako kot praviš, še malo zdržim...

Anju, težko bi rekla da sem maratonka. Tečem sicer že zelo dolgo - ko sem začela so me imeli vsi za čudakinjo (takrat tek še ni bil tako popularen), samo se mi je, od kar imam sinčka, samo enkrat uspelo toliko pripraviti da sem šla. No tečem pa male maratone, da ne boš mislila da sem ne vem kaj user posted image

Anju in 3x mami hvala vama za objemčke, pomagauser posted image

Aja pregled imam pa enkrat popoldne. Mi je sestra v ponedeljek rekla da naj okoli pol petih pokličem.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 11:21:13   
Pokora
Lepim še en link od malin, če katero zanima:

http://www.globalherbalsupplies.com/herb_information/raspberry_leaves.htm#Usage

Sem pa zdaj prepričana da je malina pač malina in če jih imate doma, jo lahko naberete in veselo pijeteuser posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 11:28:28   
jana84
ojla!

Ste pridne in klepetate kot velike user posted image
Ja včeraj mi ni uspelo več na net: sva bile s sestro kar nekaj časa pri sestri in njenem sinčku, pol pa še kosilo kuhat in tako naprej in nazaj, pa še moj tata je imel rojstni dan, tako da je bil ura tik tak 22h ko smo šli končno spat...

3xmami super da urejaš seznam, ker meni ne uspe...Če želiš ti lahko pošljem, kar sem imela jaz narjeno v Wordu, kjer sem si sproti beležila spremembe...Samo povej kam...

Drugače pa za seznam: naslednji pregled imam 31.8., ko mi bo delala UZ...In ja, leta 2008 smo dobili sinčka Jakoba...

Zdej pa moram res nekaj pojest, ker mi je padel sladkor...In to bo en čudovit jabolčni štrudl, ki ga je mami včeraj pekla...Mljask...Pol pa počasi za knjige...Če ne pride spet kaj vmes user posted image


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 11:30:56   
mamamajča
pokora user posted image user posted image user posted image
pride tak dan. jaz sem jih imela prešnji teden kar nekaj, sem kar naprej jokala in zdaj vidim, da za čisto brezvezne stvari.
Saj bo!

Vlažilni robčki- ja, bolj dišijo, slabši so. tako pravijo. Več kemije in to. Mi bomo zdaj preizkušali te tosamine, ker se mi zdijo neverjetno mehki. Sparovi recimo mi pa niso bli všeč.

gliste- moj nima nobenih posebnih znakov, edino to, da ne je. Na zunaj pa ne.
Bomo vidli, kaj bo. Upam, da je res to, sicer ne vem, kaj bomo, ker sem prav zaskrbljena, ko otrok nič ne je.

pleskanje- me ubija! Sin ma tako hudo umazan zid v sobici. Eno polovičko smo pobarvali na rumeno in da ne govorim, v kakšnem stanju je zdaj. vsi prstki so gor, nekaj je risal itd itd.... to bi rada še porihtala, pa dneeeevna.... mi kar živčke žre, ko jo gledam! krasna barva, vidi se pa tudi vseuser posted image

naslednji pregled-
ga imam šele 30.8. (zadnjega sem imela pa 2.8.)

Ampak moje stanovanje je tako odvisno od mojega razpoloženja. Tako lepo. ko imam pa kak dan, pa vidim absolutno vsako napakico in me potem žreuser posted image

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 18.8.2010 11:31:55 >

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 12:03:13   
pixieM
Hejla punce!

Jaz sem zopet nazaj iz mesta. Zjutraj sva šla z mojim na kavo in potem na CSD, da sva zrihtala papirje za očetovstvo. Juhuhu, par papirjev manj!!! Tako, da to je zrihtano, zdaj morem samo še po netu poiskat vse papirje za novorojenčka, da jih bo moj samo oddal, ker če njega pošljem po papirje, je pravo vprašanje kakšne papirje bo prinesel user posted image .

Je vprašala na CSD kako se bo pisal otrok. Midva pa v smeh!!! Mojemu namreč že kar nekaj časa ''grozim'', da me mora poročiti, drugače bo otrok nosil moj priimek. Zdaj sva pač vpisala njegov priimek za otroka, ker pomeni, da mi je dolžen zaročni prstan in poroko user posted image !

3x mami - user posted image  za seznam. Toliko, da še jaz sporočim moj NP imam 25.8..
 
Zdaj pa morem še tu v pisarni kaj narediti, drugače bo spet dela čez glavo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 12:16:22   
missD
ojla punce oz klepetulje, saj vas komaj dohajamuser posted image

1. za na seznamček: missD, 23let, rodila bom pa če bo sreča v postojni če ne pa v ljubljani

2. za drugi seznamček: naslednji pregled 30.8.

striženje nohtkov bom probala oboje, pa kar bo šlo lažje, mogoče bo mlada dama fina in ji bojo ustrezale škarjice, razgrajaču pa ščipalkauser posted image

povijanje bom počakala kaj mi rečejo ko prideta na svet... po eni strani bi blo fajn, če ne zarad druzga pa zato da bom mela kej za prjet od tistih malih štručk po drugi strani pa ravno zato, da ne bo več plenic kokr pa otroka user posted image

položaj za spanje dala bom na bok, glede na to pa kakšni vrtavki sta, ...me prav zanima kako bosta končala. prepletena en z drugim

Pokora user posted image ni kar se ne jezi na možka, ko se posuši voziček bo zginla tud slaba volja.user posted image

za user posted image user posted image imam pripravljene cunjice, čakam pa mami, da pride z morja pa poda svoje mnenje, če še kaj rabim. pa še ona dela neko zalogo in kupuje stvari hihi. ostalih malenkosti pa še nimam, no imam tetra planice pa te razne vatice iz tosame in to. nimam pa še olja pa kremic pa škarjic in ščipalke...kaj se še sploh rabi?

Pa še eno vprašanje. črpalke za črpanje mleka. Je pametno prej kupit? Nameravam namreč naročit iz tujine. Brala sem da je količina mleka odvisna od tega, če se dojenček pravilno prime bradavice oz da si dovolj črpaš. Torej mleko mora bit sam trudit se moraš na začetku fejst.

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 12:35:06   
kpmk
vse za user posted image  - jst tudi še nimam nič poštimano, zdej moram malo k seb pridet pol pa na polno štartam z pranjem, likanjem, ja rok se pa kar približuje (6.10)
vrtec in otroci - moj tudi vse stakne in potem še mi2 z user posted image  zboliva, najdlje se pa potem izkaže da jaz nekaj prebolevam
CR - prvič sem ga tudi imela in glede na težave....... razen če se porod začne prej in bi se odpirala..
striženje nohtkov - uporabljam samo ene škarjice, ki sem jih kupila v TurboLimaču in so mi zeloooo zakon..... čeprav je striženje pri nas podviguser posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 12:39:12   
anju
missD mleko nastaja po povpraševanju. redno praznjenje dojke stimulira nastanek mleka. vedi da mleka nikoli ne moreš izčrpat toliko kolikor ga lahko potegne otrok. najboljše je seveda da vleče otrok, brez nastavkov in brez črpanja. ampak to ne gre vedno, če pride dojenček bolj slaboten, ne povleče prav... tudi s črpanjem se da ohranjat količino mleka, samo dela je dosti. pri bratrancu, ki je bil nedonošen si je teta stiskala 4 mesece in fant je potem zagrabil bradavico - to se mi zdi res uau, ker ponavadi otroci neradi menjavajo takih in drugačnih cucljev. predvsem pa sproščeno v takem stanju je nastajanje mleka najboljše.
aja še to, črpalke nisem imela, stisnila sem lih parkrat po kak deci, mi to ni šlo. doljila en mesec manj kot 3 leta. samo vedno pravim, da sem imela "srečo" ker je bil otrok tak sesačuser posted image

Pokora a te tvoj pelje na pregled? pa dej mu kej pojamri pomalem, nej te pocarta, pa zmenta se da vsaj barvo nabavi...
in srečno na pregleduuser posted image

kpmk kaj pa je bilo narobe prvič, če nisem preveč firbčna? a imaš zdaj tudi težave?

< Sporočilo je popravil anju -- 18.8.2010 12:41:28 >

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Oktobrke 2010 II
18.8.2010 12:46:09   
tinaaleks
Spila eno user posted image  in se počutim veliko bolje. Zadnje čase bi samo spala.

Danes je bolj umirjen dan v službi, kar mi prav paše. Urejam stvari za mojo naslednico, da bo imela vse porihtano in da grem brez slabe vesti na porodniško.

Pokorauser posted image , upam da bo pregled ok in da boš lahko šla tudi kaj ven. Zadnje čase tudi mene moj spravi ob živce, pa nič takega ne naredi. Na koncu reče samo to, da je z nosečnicami težko shajat, pa se pomirimuser posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?