|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 13:59:56   
Najki
Cisto na hitro noc brez popadkov, CTG flat, prav nic ni pokazal ma jih imam itak zvecer, zdej moram pa laufat, ker se je en mami mami mami zbudil in je cist nestrpen za kosilo.

(odgovor članu nika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 14:13:14   
Roberta69
Meni bi bilo pa bolj kul, če se počaka kar na tej temi, dokler ne bodo vsi oktobrčki, lahko pa da bo vmes še kakšen novemberček, rojeni... saj vem 3x mami, da se tebi zdi nosečnost že daleč za tabo user posted image , moj porod je pa še daleč pred mano user posted image .

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 14:15:42   
zinchy
dober dan še od mene..
danes sem imela ctg,zdravnica je rekla,da se neki dogaja sam še nč taga da bi v P ostala...imela sem tko str ctg da je sestra 10 min. srčk iskalauser posted image no in pol mi rečejo,da imam lenga otroka ker je zgleda spal.Ni se premikal nič cele pol ure k sm bla tm in pol so ga punce mal premetale in je brcnu v ploščico od ctgja in je ta nehal delatuser posted image no tko...zdej pa čakam,če se bo kej razvil iz teh popadkov.Otrok je pa še vedno fuuuul miren.Če bom danes rodila se mi bodo uresničile sanje.Ker sem par mescev nazaj sanjala da bom rodila 6. oktobrauser posted image

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 14:38:16   
born*to*be*wild
živjo! samo na hitro se javljam, včeraj smo prišle iz P. Nisem nič pospeševala rojstva z raznimi traktor metodami user posted image ampak mi je v petek na pregledu pri G začela odtekati voda in me je poslal direktno v P. sem imela kar težek porod, 12 ur se je vleklo ampak se je splačalouser posted image kaj več pa drugič-me mala že kliče

_____________________________

Nobody is perfect...I´m nobody.

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 14:54:46   
mamamajča
BTBW, super, ste res že hitro domauser posted image

Vas je že kar nekaj rodilo, kako lepo!

zinchy, tvoj otrok bo pa karakter, vidim! Saj prav, zbrcaj je treba, če gnjavijo babeuser posted image
No, fajn, da je vse v redu, kmalu bomo dočakale svoje štručkeuser posted image

(odgovor članu born*to*be*wild)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:02:54   
jana84
BTBW...super da ste že doma...In upam, da si kmalu opomoreš od dolgega poroda...Potem ostanejo samo lepi spomini! Sam si pa faca, da ti začne voda kar na pregledu pr G odtekat...Najbolj ziher da veš da se je porod začel in je treba v P - drgač pa vprašaš še za nasvet g user posted image

Najki, sej je vredu če je CTG miren kaj ne? Saj imaš še kar nekaj do roka...Nič prehitevat preveč. Ok, kakšen dan dva, ni nič narobe user posted image

Zinchy, ti pa kar pohvali svoje dete da je blo pridno na CTG-ju...user posted image user posted image user posted image  Naše je brcalo in se premetavalo sto na uro, da je blo slišat na hodnik kako je delalo blb, blb, blb po CTG-ju. Se je moj možiček, ki je sbil s ta malim v čakalnici kar smejal, kaj dela naš otroček...

A danes vse štrajkate in mi nočete povedat kdaj greste nazaj na preglede?! Vas moram malo ošteti!

Evo, jst sem spackala mojo fake lazanjo: sem dala eno palačinko, gor mleto meso, mal šunke oz.vratovine, bešamel in sir...Ponovila kolkor sem mela palačink (5,6) in je ratala ravno polen pekač...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:10:44   
jana84
evo, še moj buškolino na današnji dan...torej 36t+5d...
 
user posted image
 
na žalost vedno bolj razpokan in zapolnjen s strijami user posted image


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:11:10   
mamamajča
o jana, zdaj si mi pa lušte nardila z lazanjoooo!!! Moj je zadnjič tako dobro naredo, njami. Se mi zdi, da bolj ko grem proti koncu, bolj take kalorične jem, ker jih pol en čas menda ne bomuser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:12:27   
MalaNeli
jana luškan trebušček. za strije pa ne morš kaj :(

gremo pečt kostanje.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:15:19   
anju
mamamajča ga boljše čutiš? drugače se pejdi pokazat. glede poroda se je pa lahko začelo js ne bi imela nič proti, da bi se malo po obrokih, da si lahko oddahneš vmesuser posted image

B*T*B*W lepouser posted image zdej pa pritte h sebo, pol pa da nam napišeš kako je blo.

Pokora user posted image kar razumem tvojo negotovost. ampak je vedno tako da ne delajo vsi G enako. in si pobrskala še po kakih drugih mnenjih? a v P ko si poklicala so bili tudi mnenja da se odveže do 37t?


IZVIRNO SPOROČILO: missD

anju je bila na obisku,ji se nic ne zgleda da bo kej kmal hihi

je pa zdej ona moja prica,da mam dva

nč podpisalauser posted image ja dva lušna micena, ne morem pozabit njunih glavic. in veš Pokora tisti 3 mesečniki spodi na UZ kontroli kolkov so bili ogromni!!user posted image saj missD ni imela tako malega trebuha, smo na srečanju videle. samo sta se vseeno lepo rada tiščala notriuser posted image zdaj ga pa nima več! missD trebuha nemrečuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

anju, jaz tudi nisem bila se cez rok, pa sem vseeno mal vztrajala, da je pogledala, koliko sem odprta. drugace bi me kar stran poslali. je pa res, da sem ze imela popadke. a tebi ni ctg zaznal nic?

gledam zdej te črte, ma ne, samo 1x je do 60, ko sem si ga neki premikala, če mu to kaj škodi, al pa je mali brcnil takrat ne vem. me kaj če bit če nič ne čutim. v obeh nosečnostih še niti enega lažnega popadka. zgleda da se spet ne bo na dolgo napravljalo kot se ni v prvo. če sem kaj odprta ne bi blo švoh, ma tolk da bi ven padlo pa tud verjetno ne. če pa pade, pa kaj, 15 min do Postojne. saj je zrelo naj se rodi. skrbelo me je da ni kaj narobe, ker se včasih slabo premika, ampak ker je bil pulzek ok sem se pomirila. jutri bom pa štela gibe, da vidim na čem sem.
sem se pa z babco pomenla in sem veselauser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:22:48   
jana84
evo, jst pa zdej šibam, ker pride možiček čez 10minut domov in moram bit prpravljena, ker šibamo po teh prečudovitih uradih: najprej na Zavod za zaposlovanje, pol pa na občino neki glede parcele, če bo kaj sreče za zrihtat premaknitev elektrike - ne kaže najbolje user posted image ...Pol pa še v knjižnico, ob 18h pa že na rojstni dan...

Se slišimo/tipkamo ob priliki...Tiste na začetku seznama pa akr pejte rodit počasi, nič se bat!!!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:42:55   
pixieM
pokora - ja, prvič na CTGju mi je skozi risalo popadke. Potem sem prepričevala G, da se nič drugače ne počutim, da me čisto nič ne boli. Pa me je pregledal, in rekel da je glavica čisto nizko. Ma to sem vedela že nekaj časa, ker mi na UZ ni mogel pokazati obrazka, ker je bil user posted image  prenizko. Pa sem malo po literaturi šarila in našla razlago, da če se otročiček ali mamica veliko premika med CTGjem, potem lahko riše CTG lažne popadke. In meni je ta razlaga čisto dovolj, ker vem, da je tisti dan na CTGju user posted image  delal obrate! user posted image
Zdaj pa že 2x popolnoma ok. Bomo videli.

jana84 - se opravičujem, da nisem sporočila, prav z glave mi je padlo. Zopet čez en teden CTG (13.9.2010), ki je tudi zadnji. Potem še pregled v porodnišnici, če ne bo kakšne uzbune že prej user posted image . In pa seveda bris za streptokok b po CTGju.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 15:50:54   
majabar
missD-uzivajte!!
anju ;)
sveze sadje...tu sem vprasala, ce ga smem in so rekli, da brez problema, ce meni ne dela tezav. Ce pa napenja mene, bo tudi otroka. Bomo videli.Nacelomami je med dojenjem prepovedala kavo, cigarete, alkohol, gazirane pijace (nicesar od tega ne uzivam), fizol, leco, ciceriko in to je to. Po obcutku.
tinaaleks, srecno!!!
jana, si prava manekenka. Upam,da strije cim bolj izginejo!
MalaNeli, tudi jaz bi kostanj,a tu ga ni:(.
Jaz imam popoldne (ob polnoci po vasem casu) pregled, sicer samo pri zdravnici. Gre moj zraven, bova vse vprasala glede poroda.
Vceraj je moj kupil posteljico s previjalno mizouser posted image .


< Sporočilo je popravil majabar -- 6.10.2010 16:00:01 >

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:23:38   
majabar
Se to, sem koncno nekaj spekla. Sicer nimam niti tehtnice, niti mesalnika, ampak za duso je bilo. Spekla sem biskvit z robidnicami.Sem jih vceraj kupila 1kg za 1,1EUR:).

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:23:51   
3x mami
anju, s katero babico pa si se menila?

roberta69, imas prav, se mi zdi ze cela vecnost od poroda... sam bom vseeno se kar tu vztrajala, je peav fajn druzba user posted image . nas mamic pa ni se toliko, pa vam verjetno se ne tezimo prevec... bom pa res vesela, ko se bo se kaka sveza mamica pridruzila debati. da ne bi po porodu kar zginile nekam. vsaj obcasno...

glede hrane. prvega je zelo napenjalo, pa krcke je imel. in sem zelooo pazila pri hrani. se spomnim, da ni dobro prenasal pora. in ga je obcutil ze, ce sem jedla minestro, ko je bil noter sam koscek pora... sem bila kar nekaj casa na poleti in mleku, in potem pocasi naprej. pa tudi ker je bil prvi, sem se vsega bala... pri drugi sem izlocila ta kriticne stvari, ostalo pa tako kot med nosecnostjo (torej nic cokolade, cimbolj naravne in domace stvari itd). pa sta oba brez alergij, tokrat pa moram priznati, da jem vse po malem. tudi svezo zelenjavo in sadje. mali obcasno kaj prdne, ampak drugih posebnosti pa ni. upam, da na tem tudi ostane, ker se mi sveze tako lusta, zdaj pa je na voljo sam grozdje in kaki. pa svez paradajz, paprika in solata. mi je pa zanimivo, da ze v zadnji nosecnosti mi ni najbolj pasal med - slabo mi je bilo po njem, kot da je presladek. in zdaj po porodu isto. pa ga drugace pojem ogromno. ne vem, zgleda, da temu malemu ne pasejo sladkarije...

aja, za iz porodnisnice se pa jaz imela: bodi dolgi rokavi na preklop, tetra plenica in plenica za siroko povijanje, flisaste zabice z gumbi na ramah, nogavicke, flisasta majica, bombazna kapica, flisasta deka. tisti dan je bilo dezevno in hladno. pa je bilo mogoce celo prevec. ce bi zdaj sla iz porodnisnice, bi dala isto, al pa rajsi bodi na preklop in cez flisast pajac in deko. saj itak se vozi v avtu, do tja sem ga pa nesla - torej sem ga stiskala ob sebi.

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:27:00   
mamamajča
majabar, kavo tudi?

Meni je sicer po prvem porodu rekla, da jo lahko že v porodnišnici dobim, če hočem, oz. da mi jo gre kar ona na avtomat iskat, če sem jo vajena... Seveda zmanjšat količina, nikoli mi pa niso rekli da čist opustit.

Zakaj pa čičeriko? Kaj mogoče napenja? No saj jaz je ne pojem tako dosti, občasno v kaki solati.

Kar se pa kostanjev tiče- v Prlekiji jih je ogromno. pridi, bova pekliuser posted image

anju, ne vem, mogoče premalo počivam. zdajle sem bla ravno peš v trgovini, mi je tako pasalo hodit. No, sedim približno 5 min in se mali nekaj prebuja. Grem zdaj itak ležat, pa bom vidla, če se bo kaj razživel.

Joj, ti prav zavidam, jaz bi tud vidla štručki od missDuser posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:32:48   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Punce, ponoči sem imela popadke in to na 11 min. Spremljala sem jih dobri dve uri, oz. čas med koncem enega in začetkom drugega.
Izgledalo je pa tako, da me je strašno ščipalo po stegnih, potem mi je pa močno trebuh otrdel, da se je zdel vsaj za 2x težji, in v spodnjem delu trebuha me je noro bolelo!
Moj je bil čist prestrašenuser posted image Masiral mi je noge in me enih 7x vprašal, če gremo....

Nazadnje sem pogledala na uro malo pred pol četrto, potem sem pa zaspala, zdaj me pa razen nog ne boli nič. Edino malega sem začutila do zdaj samo 1x.

Sem pa zmedena, ker ne vem- so lahko lažni popadki tudi tako hudičevo boleči, ali pa se je nekaj pač začelo in se bo tekom dneva nadaljevalouser posted image
Ne vem, res ne vem. Sem že razmišljala, da bi poklicala za ctg, ampak si mislim, da če bo kaj, se bojo itak ali nadaljevali popadki, ali bo odtekla voda, no rada bi pa še do petka počakala, da dobim izvide. Mede me teh 11 min vmes...


Ti bos po moje jutri ze cartala. Poklici G kaj lahko pricakujes. Mogoce bo do vecera se mir, tako da se naspi, ker te bo skor zihr zvilo cez noc. Na 11 min dve uri bi morala drugorodgka ze it v P user posted image .

Tinaaleks pri 4cm so mene ze na EA priklapljali user posted image . Srecno! Kaj Bloom1 ze rojeva?

Pokora lepo da vsaj ves kako postopat s cerklazo in je bos kmalu resena.

Mmmmm kostanj!

3x mami najprej gremo na forum Dojencek, bi pa rajsi videla, da bi cvekale se naprej tukaj in nam se nosecim luste delale s prvimi prigodami doma user posted image . Pa prvorodke bojo lazje sledile, kako izgledajo prvi samostojni dnevi user posted image .

BTBW in missD lepo da ste doma ali na poti domov user posted image . Sam tole je res fensi, da ti voda odtece pri G in se ne rabis sprasevat, ce je ze cas, ker te kar G poslje rodit user posted image .

Jaz sem pozabila jesti pred CTGjem, se dobro da me ni na sendvic poslala. Mende so bolj zaspani, ce ne dobijo zajtrka pred CTGjem user posted image . Aja drug teden 13.10. imam spet CTG.

Jana prvic mi CTG ni prav nic kazal do popadkov, tako da mi nic ne pomeni, ce je flat. Se med popadki ni bil ravno prepricljiv. Pa lazne itak dobim zvecer, tako da nima kaj kazat zjutraj. Mi je pa rekla, naj ne jemljem vec magnezija, ce bi se pravi popadki ze zaceli. Pa hecala se je, da je prav, da nam je zadnji mesec mucen in neudoben ker gremo tako rajsi rodit user posted image .

Mmmm spet kostanj dej nehite rajcat! Bom morala skocit v center pogledat, ce se ze kaj pece user posted image .

Caroline1 rojeva? Je danes ni bilo nic gor al se motim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:40:12   
mamamajča
Ne, caroline danes res ni bilo. Še marsikatere ne, ampak vem, da vas je kar nekaj imelo preglede.
Ne vem no, jaz se zdaj čisto dobro počutim. Sem pa ravno srečala eno starko, ki samo čveka, na poti iz trgovine, pa se mi je že na daleč smejala "ti pa ne boš več dolgo"  user posted image
Baje čudno hodim, nekak na ozko, je rekla. Zdaj pa, kaj pač to pomeni :)




(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:41:32   
majabar
mamamajca, ja, kava s kofeinom otroka zbudi, se bolj kot odraslega. Je rekla, da ce smo navajene, da eno na dan lahko.. Ampak jaz sem v celem zivljenju popila eno, na svoj 18. rojstni dan:). Cicerika pa napenja, ja. Kostanj!!!! Bi ga, ja, ceprav....kostanjtudi napenja, a ne?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 16:44:40   
mamamajča
Ja, žal tudi, zato se pa jaz zdaj malo izogibam. Ampak mam ga pa takoooo rada!

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 17:12:00   
anju
punce k ste pri taki hrani... js mam vse to najrajšiuser posted image k sreči je moje telo temu tako vajeno da za okolico ni neprijetnejših posledicuser posted image
no, vd tašče mi je poslala fižol v stroku in oluščen, kostanj, neko stro sorto jabolk, motovilc in vse to kao samo zame, naj se najem ker potem en čas ne bom smela... in šopam itakuser posted image
ne začetku dojenja sem pazila tudi jaz in zame je bil ultra šok, saj sem začela jesti še meso. ampak zdaj bom poskusla kak krhelj jabolka tudi kak fižolček ... pa bom videla sproti. največ krčkov pa je zaradi bakterij ki naseljujejo dojenčkovo črevesje, seveda vsak prenaša drugače, kot smo odrasli različni. ampak ko je nekaj občutljivo je jasno da ga z dodatnim obremenjevanjem še bolj boli.

3x mami veš da ne vem kako je tisti babici ime. nista Jana in Katja, ki sem ju imela prvič pri porodu. mislim da se jo spomnim od prvič, ampak za ime nisem ne pogledala ne vprašala, na spletni strani pa ni njene fotografije. pogovorili sva se o postopkih in običajnih praksah in mi je lažje, no bom videla kolko lahko bo s popadki...

mars 10.user posted image in zakaj bi naredil porod težji?? ker meni je mars všeč... od sš, ko sem palila na Bowie-jevo Space Oddity:)))) hm, nostalgija 30-letniceuser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 17:17:09   
anju
majabar kakšen je bil biskvit? sej če nimaš tehtnice uberi tiste recepte s skodelicamiuser posted image

jana84 še moj np 11.10. ctg in pregled spodiuser posted image
aja, prav fino si se naštimalauser posted image lušnauser posted image


< Sporočilo je popravil anju -- 6.10.2010 17:18:30 >

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 17:32:13   
Pokora
Zinchy, kaj je res taka gužva v Kr porodnišnici?

BTBW super da gresta domov! Koliko časa si bila v P?

Jana, zdaj se mi pa tvoj buši ne zdi več tako mali. Ti je pa res kar ornk razpoku.user posted image

Anju, so mi tudi v P rekli da se odveže po 37t. Me je pomirila v smislu da zdej je kar je, ni pa neke tragike in da bojo pač odvezali ko pridem. zdej tudi jaz to tako jemljem...
Dobro te tašča razvajauser posted image

Mamamajča jaz se bom pa ravno zdej najedla kostanja, ker ga potem ne bom mogla.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 17:36:20   
zinchy
pokora ja meni je rekla prijateljica k je prejšni teden rodila,da so jo predčasno dam spustil k je bla uredu.Danes ko sem sla pa na ctg mi je pa rekla,da so porodne vse zasedene in me je dala v eno staro porodno s starimi aparaturami ker je bila edina frej.

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Oktobrke 2010 II
6.10.2010 17:39:39   
zinchy
razmišljam,da bi sla en krog peš..pa da vidm,ce me bo kej zviluser posted image moj lenušček je pa se ker zelo miren,a bi me moglo skrbetiuser posted image

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?