|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
16.9.2010 19:53:17   
jona klara
zaljubljena 23- user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za dobro opravljen uz pregled, samo, da je s pikico vse okej, je pa decemberski skrivnostnež, ne bote me gledali....ti se pa le čuvaj

občinarka- joj imaš dela, ne se sekirat bo že, sedaj si nosečka imaš vse pravice, da se ti ne da, da si utrujena, da kdo drug naredi namesto tebeuser posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 9:01:03   
tasika12
Pozdravljene,

zaljubljena23, tudi jaz si moram meriti sladkor dve uri pred in po obroku in mi je mejo napisala 6,8; samo si merim samo enkrat na dan, več mi ne uspe, pa še to pikanje mi ni všeč. Zaenkrat so vsi rezultati do te meje oz na tej meji; je pa res da bolj pazim pri prehrani. Še dobro da si bila v bolnišnici tokrat bolj zadovoljna.

Pregled pri moji dzravnici imam v ponedeljek in se že veselim, da bom videla pikico. je pa res, da me ni več tako luštno, ker me vse dol tišči, pa prepognit se ne morem, počutim se tako okorna da joj, nekateri mislijo da bom šla čez 14 dni že rodit (tak sem okrogla). Pa še kar nekaj stvari moram nabavit.

Pa lep deževen dan vsem.
Tasika

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 9:08:37   
miskula
Pozdravljene user posted image

čestitke vsem za uspešne preglede, mi imamo pregled  23.9., upam da vidim pikico.

Berem, da že vse pridno nakupujete za naše user posted image , ja tut jaz sem pridna. Me pa nekaj zanima. Tiste ki ste kupile MC pebble lupinico, kje ste jo kupile, kje je najnižja cena? Tut midva sva zagledana v to lupinico, pa se nama zdi tako zasoljena cena, sploh če bi kupila še podstavek. Rabljenih se pa zelo težko dobi, moraš met kar srečo da jo dobiš na bolhi.

Drugač sem pa jaz OK, bebica brca na polno, da me včasih kar zaboli user posted image

Lp

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 9:41:38   
betricija
miskula,
mislim, da je cena za MC povsod enaka v Sloveniji. razen če naletiš na kakšno akcijo, to pa bodi skoz na preži. nastavek je pa v BC za 10€ cenejši kot v Pikapolonci, no vsaj ta familyfix nastravek. v avstriji so pa te lupinice od 180 do 220€ pa mi nihče ni znal gor povedat zakaj je tako. pa so vse letošnji model. očitno odvisno od barve.

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 9:58:03   
*Star*
Midva sva za Pebble dala v Mothercaru 159€. S tem, da sva kupla še vozek in sva na skupni znesek dobila 10% popusta za nakup drugega blaga. To velja za nakup v gotovini nad 500€. Tko da sva še pojstlco dobila 60€ cenejeuser posted image .

Mene pa zanima a boste mele pripravljeno hrano, če slučajno otroček ne bo želel vašega mleka?

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 10:01:08   
obcinarka
miskula.. pebble je do 30.9. v pikapolonici za 170  eur, drgač 190... ja se strinjam, če kupiš še podstavek... midva sva jo naročila par dni nazaj za maxi cosi muro 3...

prečekiraj
lep deževen danuser posted image  

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 11:27:53   
miskula
Hvala vam. Sem vidla, da imajo v pikapolonici eno akcijo.

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 11:46:00   
Mjavmjav
Hm, pišuka, jaz se pa sploh še nisem lotila vozička in lupinice.. zdej so me te otroške oblekce čist zasvojile... za voziček pa še nimamo prostora doma user posted image

Drugače pa sem bila danes na Zavodu in so mi potrdili vaše trditve.. juhej! Torej ne glede na to, ali se nam pred nastopom porodniškega dopusta delovno razmerje prekine, nam v času porodniške teče pokojninska doba. Delovna doba pa ne. Ampak dejansko je pokojninska tista, ki jo bolj rabimo, ker gre ta v seštevek let za nastop penzije (nekoč nekdaj user posted image ). Delovna doba pa v bistvu koristi samo tam, ko ti pri plači dajo dodatek na leta recimo... Sicer pa nam od bruto porodniške vplačujejo prispevke v pokojninski sklad, zato se to leto upošteva.
Fju, meni je tole super podatek, tako da se res nima smisla zaposliti zdaj fiktivno...

Naj vam dan hitro mine (vsaj tistim, ki morate delate), vikend pa lepo počitniško počasi user posted image


(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 13:08:26   
zaljubljena23
jona klara, dvomim da je skrivnostnež..Je v takšni legi kjer dela moja trebušna stena problemeuser posted image user posted image

tasika, mislim ena težava in drugačna navodilauser posted image user posted image Kdo bi razumel tole naše zdrastvo..Jaz si moram meriti zdaj še samo po treh obroki (zajtrk, kosilo in večerja) in to 90 min...Enkrat na teden pa še pred temi obroki..Drugače pa jaz tudi, trkam, nimam zdaj nekih problemov s tem cukrom..Imam kar solidne rezultate...Kar se pa zadovoljstva tiče, ravno nisem glih najbolj..Ampak malenkost bolje je bilo kot zadnjič..Malenkost...Tudi jaz komaj čakam an pregled pri svojem G..Se bomo spet nagledali našega škratka

Star, jaz naprej ne bom imela adaptiranega mleka...Če pride do tega, da bi zavrnil moje mleko ali ga ne bi imela, bomo to naknadno dokupili..Saj se da..Skočiš v lekarno in je to to...Aja, ko smo že pri tem..A ste kaj razmišljale kakšno pa bi nabavile? Glede na to, da je toliko vrst tega na tržišču?

Mjavmjav, hvala za tale info...Ampak jaz še se bom zmeraj prej zaposlila, ker se mi dejansko pozna 50 evrotov višja porodniška..To je pa tudi nekaj...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 13:13:38   
mag3
Poslušam, oz. berem user posted image  o vaših UZ, pa me zanima, kako to da vam jih G delajo, jaz sem ga imela na začetku, da smo potrdili user posted image in morfologijo. Pa sem 29 tednov skor noseča. Naslednjič grem k G, ko bom napolnila točno 30 tednov. Mislite, da mi ga bo naredil, al kako je s tem?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 13:34:50   
jona klara
zaljubljena 23- jaz bom kupila od SANVAL BIO BABY SUN, JE DEMETER PREHRANA, NAJBOLJ PODOBNO materinemu mleku, v lj ga dobiš v baby centru, sicer pa se naroči preko spleta-www.biosvet.si, če naročiš nad 30 eur ni poštnine, imajo tudi kozmetiko, ko bom v lj moram pogledati če ga imajo, pri nas ga nimajo v ce, imajo ga na več naslovih, aptamila pa ne mislim kupovati, ker se mi zdi zelo umetno, smrdi...ni pa full razlike v ceni, ampak za dojenčka ne bom šparala na mleku, ga enkrat naročiš več pa je.Kaj pa ostale, kaj bi kupovale, če bo potrebno?oz. prej ko slej bo rabil nek dodatek

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 13:36:21   
jona klara
mag 3- težko rečti, zadnji na zzzs ki nam pripada je v 21. tednu, napprej pa stvar gineekologa kako je pri volji, meni je rekel, da mi ga še naredi 3 tedne pred rokom, sicer če ni težav ne, lahko spet plačujemo naokoliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 13:37:04   
Rosi*
Jaz si ziher ne bom kupovala mleka v naprej. Moj prvorojenec ni dobil niti kapljice umetnega mleka. Do dobrih 4. mesecev se je samo dojil, potem pa sma začela z raznimi kašicami, keks z banano itn.

Tako, da če se odločite za dojenje, ne rabijo nobenega dodatka v obliki umetnega mleka. Saj kak so pa včasih delali, ko tega sploh ni bilo?!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:08:26   
Frutiq
IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

Jaz si ziher ne bom kupovala mleka v naprej. Moj prvorojenec ni dobil niti kapljice umetnega mleka. Do dobrih 4. mesecev se je samo dojil, potem pa sma začela z raznimi kašicami, keks z banano itn.

Tako, da če se odločite za dojenje, ne rabijo nobenega dodatka v obliki umetnega mleka. Saj kak so pa včasih delali, ko tega sploh ni bilo?!


No žal samo odločitev, da boš dojila ni dovolj, včasih mleka preprosto ni. Nekoč so v takih primerih dajali dojenčkom razredčeno kravje mleko, danes pa vemo, da to ni vredu.
Tudi jaz sem se v prvi user posted image odločila, da bom dojila, potem pa rodila zelo veliko štručko in mleka nikakor ni bilo dovolj. Že v P je veliko izgubila na teži, zato so ji dodajali, potem pa je zgledalo, da je mleko vendarle prišlo in so naju poslali domov. Prva noč je bila katastrofalna, saj bebica ni in ni mogla zaspati, ker je bila lačna, zato sem ob dveh ponoči poslala mojega v dežurno lekarno po adaptirano mleko. V dežurni mu da niso hoteli dati, ker lahko izdajajo ponoči stvari ven le na recept, pa jih je potem le nekako izprosil, da so mu naredili uslugo. Ko se je tamala najedla je spala kot polhek do drugega dne.  Sem pa potem vztrajala na dojenju do 9. meseca, vendar sem ji ves čas tudi dodajala, ker pač moja mlekarna ni 100% funkcioniralauser posted image . Gosto hrano pa sem začela dodajat v 5. mesecu.

Tokrat bom sigurno imela eno škatlo adapt. mleka v rezervi doma. Bom pač reskirala tistih 10 EUR, če je ne bom potrebovala pa še toliko bolje.user posted image

< Sporočilo je popravil Frutiq -- 17.9.2010 14:09:06 >

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:16:11   
jona klara
Tudi jaz mislim, da je bolje, da imamo doma pripravljeno, sicer pa ga mislim imeti na mleku do 6. meseca brez kašic in te hrane, tako da bo dodatek potreben, pa še pol saj tudi ko je ostalo hrabno za spanje rabi mlekeca.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:18:07   
*Star*
Rosi*, jaz se popolnoma strinjam s teboj, vendar poznam kar nekaj primerov, ko dojenček ni želel materinega mleka, ali materine dojke fizično niso bile primerne in so enostavno odklanjali, pa tudi so primeri, ko ima mati slabo mleko, ki ni dovolj hranljivo za otroka, ne glede na to, kaj zaužije mamica (predvsem po carskem rezu).
Zato sprašujem, ali je to pametno imeti vnaprej pripravljeno, ali pač počakaš in vidiš, kaj se bo dogajalouser posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:19:50   
*Star*
Vidim, da ste me ostale že prehitele, sem namreč enakega mnenjauser posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:26:10   
Frutiq
Mene pa zanima ali mogoče veste katere stekleničke oz. cuclji so najbolj priporočljivi za user posted image ki se dojijo? Mislim, da so taki, da je najbolj podobno dojenju, ko pije iz njihuser posted image Prvič sem imela od Tommy Tippee, pa se mi zdi, da se je po nekem času tamala kar malo ulenila in se ni hotla več dojit, ker je iz stekleničke bolj hitro teklo.

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:29:51   
Rosi*
Pri nas je bilo tako, da tamali za nič na svetu ni hotel jesti iz flaške. Če sem že kam morala iti, sem si vedno spumpala, ampak je od jeze raje zaspal in kak me je slišal takoj na prsi. Zato ne bom ničesar vnaprej kupovala. Itak smo po tri dni v porodnišnici, tačas pa že lahko partner tudi nakupi, kar je treba.

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:39:22   
*Star*
Frutiq Jaz sem flaške kupila kar od Tommy Tippee (akcija v Leclercuuser posted image ), dudice bom pa tudi pomoje...

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 14:52:45   
rubica
ojla, še jaz malo user posted image

jaz bom za vsak slučaj kupila am- novalac, flaško pa avent, pri prvi nam je na začetku am prišel prav, tudi zato, da sem si jaz malo odpočila predvsem pa zato, da je bil otrok sit- dojila se je po 45min jaz pa z regadami na prsih, je bilo kar mučno, tako, da jaz bom sigurno imela rezervo. naj pa še dodam da je bila hči dojena do 13 meseca, tako, da zaradi parkrat ko je dobila dodatek na začetku, da sva obe lahko zaspali in bili spočiti ni bila za nič prikrajšana.

< Sporočilo je popravil rubica -- 17.9.2010 14:53:48 >

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 15:32:58   
kar_ena
hojla!

No, jaz sem še vedno pri vozičkih. Končno sva se odločila za MC MURA 4, rdeče in črne barve. Ampak nisem glih prepričala glede košare, mal mi je mogoče prečrna user posted image , no ni mi tolk všeč. Zato bi raje kupla Quinny Dreami rdečo. Baje gredo na MC podvozje, ampak hočem vseeno še vas slišat... a veste če je to res? Oz. je katera sprobala?

Drugače sem se pa danes prijavla v MŠ v Celje, mi je bolj všeč kot v Lj, ker je bolj strjeno, štiri dni in je konec. Edino dopoldne je, ampak sem doma in mi ni problem. Začnem pa 26.10.

Kar se pa UZ tiče imam pa jaz kar "srečo" ker mi ja G vedno naredi, ker imam zaradi operacije skrajšan maternični vrat, pa mi ga more redno pregledovat, pol pa še malega mal pokuka. user posted image No, pa kljub vsem 8 UZ do sedaj ni še niti enkrat vidla spola!?! Mal jo že sumim, da mi samo noče povedat user posted image .
Uh, čist sem se razpisala.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 15:41:36   
Arwenko
Glede dud in flašk je meni sodelavec najbolj svetoval tele od MAM, imajo jih v pikapolonicah, večinoma pa opažam, da se kupuje Avent. Nisem pa to še nič nabavljala, to bomo pol novembra nekje. 

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 17:25:16   
ManUr
Tudi mene zanima kakšne flaske boste imele in dudice? Jaz imam vse od Tommee Tippee, za rezervo pa se dudico in eno flasko od MAM. Kakšne so izkusnje tistih, katere ze mate otroke?

Nameravam kupiti tudi AM za vsak slučaj. Ker jih je na trziscu ogromno, bi bilo lepo, da tiste katere ze imate izkusnje poveste kako in kaj. Čitala sem forume, pa ena hvali Milupo, druga Hipp, tretja Beba, spet nekateri pa kr Babylove. Čisto sem zmedena. Katero naj bi bilo najbolj prilagojeno?

jaz pa imam v ponedeljek 3D, grema vseeno, ceprav sma govorila da ne boma slauser posted image . Komaj cakam.

Prav tako je mami danes prisla v mojo sobo in rekla, da ceprav govorima da neboma imela zibelke, ker je nepotrebni strosek, da jo je narocila. No pa se mi je tudi ta zelja izpolnila :).

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.9.2010 18:21:02   
betricija
jaz imam flaške in dude od aventa. baje so cuclji od nuk zelo dobre, mi je pa prodajalka rekla, da ko naj bi otrok enkrat ta cucelj probal noče druge..mah jaz sem kar za avent.nekako najbolj zihr se mi zdijo.

no pri nas je pa že vse popljavljeno. danes bo težka noč. moj in sosed je šel zapirat cesto, ki gre mimo bajt, drugače bomo imeli vse v hiši. da ne omenim zgornjo cesto in popljavljeno njivo ki je 10m stran in 5m višje od bajte...spet se ponavlja noč iz dveh let nazaj. pa komaj so nov jašek naredili, da bo kao bolj odvajal vodo...pa kaj ti pomaga., če ostale jaške ne spucajo. spet bo delavna noč.benti

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?