|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 15:03:22   
zaljubljena23
nani in arwenko hvala za tolažbo...Saj tole mi je čist jasno, da si pikica sama vzame koliko rabi, ampak včasih me malo zanese... Kar se pa polnozrnatnih testenin tiče..Hja..Kaj naj rečem, graham žemljice naj bi tudi lahko jedla, pa imam cuker mnogo višji, kot pa če jem navaden črn kruh (sicer še je oboje pod mejo, ampak vseeno)...Tuno naj bi tudi lahko jedla, pa mi nabije cuker..Evo danes sem za kosilo probala gobovo juho, borovo, čist malo moke noter (sploh ni bilo za opazit)..pa mi je cuker povišalo...Je pa res, moja toleranca je samo 6,7...Tako, da tisto toleranco 7,8 po obroku moram pri sebi spregledati, ker kao gre za otroka...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 15:39:45   
GITA14
Mi doma z podalšanga vikenda v Ankaranu.
V ponedeljek sem mela 3d pri dr Reševi bila not več kot pol ure vse lepo pregledala, premirla, slikce so prekrasne, bomo pa dobili user posted image . Mala je imela skoz roke pri obrazeku tako da se je obrazek slabše vidu, se je mal skrivala (mala sramežljivka). Velikost ustreza tednom nosečnosti.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 16:22:49   
jona klara
občinarka- ja jaz sem iz celja
v materinsko šolo pa hodim v šentjur

beztricija- ti potem odgovorim na zs, bilo bi paq fino, če bi ti jutri zvečer prbližno vedela kdaj prideš v celje, da se lažje zmeniva, ker do mene ne vem če boš našla kr tako..


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 16:23:33   
jona klara
aja pa včeraj sem imela cuker test- vse okej!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 16:54:31   
fuego
Živjo punce,

A katera ve, če tisti katalog Leclerca velja samo za Ljubljano, ali imajo vse te stvari (predvsem otroška oprema in oblačila za nosečnice) tudi v Mariboru?

Jona Klara - kdaj in kako pa poteka MŠ v Šentjurju?

Povejte mi še...ko ste kupovale nosečniške hlače - katero številko ste ponavadi vzele - isto kot ste jo imele pred nosečnostjo, ali ste večje kupile? Jaz sem imela pred N 36 ali 38, zdaj pa sem si ene hlače dobiila št. 40, pa se mi zdi, da bodo prevelike...

Lep deževen dan še naprej!!!user posted image



(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 17:30:09   
ManUr
Fuego: katalog velja za LJ in MB. Pohiti v trgovino, da se kaj dobis. Jaz sem bila ze zjutraj ob 8.30 v MB, pa je bilo zelo veliko bodocih mamic ze v polnem zagonu. Dobila pa sem vse, kar sem nameravala kupiti iz  kataloga. Splaca se, imajo dobre stvari. Sploh glede pripomockov za nego od Tomi T. , pa plisaste pajacke z zapiranjem odspredaj in med nogicami, bodije na preklop 100proc.bombaz.

(odgovor članu fuego)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 19:11:09   
zaljubljena23
Gita, čestitke za punčko...

Jona klara, super za dober rezultat pri cuker testu...

ManUr, zdaj pa si me čist prestrašila...Midva nameravava komaj v soboto v Leclerca..Se vidi, da je bilo za ta katalog dosti oglaševanja na forumuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 19:19:06   
obcinarka
ojla.. jaz sm ravno dans klicala v šentjur... september je poln, v oktobru bo termin.... poteka mislim da 4x obiski bolj kot ne ponedeljek in četrtek od 15.30-18 ure, pol pa po dogovoru, vsaj tak nekak mi je zagotovila sestra... tel št... 7462433 jona klara me bo popravila, če sm kej zamutila...user posted image user posted image

(odgovor članu fuego)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 19:20:42   
obcinarka
ja bravo, sem kar blizu, pa ni vrag da ne bi našle kakkšne kave.... jaz bom šla oktobra v šentjur najverjetneje... sm se dans pozanimala... čestitke za cukr test, jaz ga delam v pondelk... pa mi je kar slabo že, pa nimam pravega vzroka najbrž...user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 19:47:58   
betricija
jona zmenjeno. sicer pa če si iz Celja,imam garmina in mi ne bi bilo problema te pridt iskat, samo pravi naslov moraš dati.se tipkave.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 20:37:26   
sleepyhead
eko, tudi jst sem danes zapravljala v Leclercu...sem kupila tudi prenosno posteljico, sam še nisem razpakirala in še druge pripomočke...grelnik za stekleničko, flaške, dudu, prsne blazinice, banjico in druge malenkosti. Meni se je zdelo vse precej ugodno (v primerjavi z BC npr)Oblekic je blo pa tudi veliko lepih, sam jst jih bom precej dobila pol pa nisem hotela pretiravat. Koliko stvari pa ze imate ostale? Tiste, ki boste rodile prvič, a ze vse imate npr. posteljico in vozicek? 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Decembrke 2010 II.del
8.9.2010 22:20:25   
DeVilla
IZVIRNO SPOROČILO: n a n i

Mene pa jutri caka cukr test. Upam, da ne bom vsega izbruhala. Ker se vedno obcasno bruham, predvsem zjutraj mi je ful slabo, ce nimam svoje rutine. DeVilla upam, da dobis na polikliniki zeljeno dr. In da normaliziras sladkor z dieto. mi je pa ze par noseck, ki so imele sladkorno reklo, da je v BTCju v zvezdi na voljo en sladoled, ki  ne zviza cukra :) za probat je, ce katera ne zdrzi brez cukra. jaz bom v primeru sladkorne redna gostja tam.



Punce, hvala vam za tolažbo, me je šele zdajle zvečer zadelo s polno težo.. Nani in Zaljublena23 - jest sm sicer dala nosečniško sladkorno že dvakrat skoz pri prvih dveh nosečnostih, tako da sem vedela, da me zdaj zagotovo tudi čaka, samo si nisem mislila, da bo to že tako hitro. Sem računala bolj na oktober... user posted image  Drgač pa se več ali manj držim diete od prve nosečnosti, tako da mi sladko sploh ne paše, še najtežje se bom odpovedala domačemu medu... Pa nekako bom morala v red spraviti popoldanske obroke, dopoldne mi še nekako uspe jest po urniku. Kosila so pa itak posebna zadeva, moram en dan prej kaj pripravit, da lahko jem ob uri... Samo ne vem, kako naj se znebim stresa tam okoli 15.tega v mesecu... Mogoče bi pomagalo, da bi se malce pogrela s položnicami, kaj pravite? user posted image

Ah, ja, česa vsega ne naredimo za naše malčke!

Veliko sreče jutrišnjim pivkam sladkorja! user posted image  Ne pozabite na limone! 

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 10:54:57   
ula77
ojla,pozdravljene drage user posted image , se že tudi pri vas kaže soncek?

Glede tega cukr testa....jaz imam naslednjič pregled ob 16.30, a ga tudi pop. delajo?

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:00:01   
špica84
Ula v to pa resno dvomim da bi ga imela,ker moraš bit tešč.Ti pa imaš pregled zelo pozno

KOmaj čakam jutri,grem na športni dan po trgovinah in na čvek,a je ob 11 30 a ne

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:01:06   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

ojla,pozdravljene drage user posted image , se že tudi pri vas kaže soncek?

Glede tega cukr testa....jaz imam naslednjič pregled ob 16.30, a ga tudi pop. delajo?


Pri nas radi naročajo cuker test samo zaradi laboratorija, ker dela samo do 14. ure. Pa drugače jaz še nikoli nisem bla na tešče. Vedno pa sem imela samo enouri test.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:07:21   
ula77
tla dela  laboratorij do 19 ure.....sam tako da vem, da bom tisti dan prej kaj pazla....če kaj pomaga in je smotrno....

Veste kaj je ugotovil moj dragi možek?
da mene dete brca ceeeelo noč. Včeraj sem spala spanje  pravičnega, on pa očitno ne, pa me je baje božal po bušiju, ta mali pa nabijal kot nor, jaz pa smrčala ko medo, he he he...user posted image user posted image
Da ga je miril, božal, mu žugal, dete pa se ni pustilo motit....

In jaz se sprašujem, zakaj se zbijam, kot da me je kdo pretepel, ha ha?

Koliko so vaše bebice aktivne? Ker meni se zdi naša hiper....včasih jo čutim tudi polovico časa,očitno pa tudi ponoči, a me to ne zbudi...kako je pri vas?

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:08:17   
špica84
Jah nevem kako je drug jaz sem dobila navodila,da moram pridet ob 7 zjutraj in od 20 zvečer ne smem nič jesti razen,pijem lahko navadno vodo

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:08:43   
Arwenko
Hja, moja sestra pri ginekologu mi je tudi govorila, da ni treba bit tešč, v laboratoriju me je pa 3x vprašala če sem tešča. In ravno zaradi tega v Ce laboratoriju test delajo samo do 9h zjutraj. 

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:08:43   
betricija
dan
končno tudi pri nas nekaj sonca, upam, da čimdlje ostane. je pa lilo zjutraj...

špica načeloma smo zmenjene za jutri ob 11.30. čakam še potrditev od katy, se ni še nič javila danesuser posted image . no zihr ima gužvo v službi.

jona če si mi poslala ZS, ga nisem dobila...še vedno čakamuser posted image

vse ki imate cukr test, srečno.

jutri sem se pa tudi jaz napovedala pri mojemu, da grem v LEclerck šoping. brrr. ko sem seštela samo osnovne stvari, ki jih še nisva kupila, jejhata spet bo šlo 200€. dobr da gresta moja starša z mano, morda bo kakšna stvar v njun voziček padla user posted image .

imejte se.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:10:15   
špica84
Moja nabija od jutra pa do poznega večera,edino ponoči da mamici mir da se lahko naspi.Sem pa parkrat se že zbudla ponoči,kok me je brcala

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:11:34   
špica84
Jaz mam tudi po mitingu v planu it v leclerka,sem vidla zadnjič fajn reklaamo,tako da bo verjetno marsdikaj končalo v moji košari hehehe

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:20:55   
ula77
kaj mislite, da bo še kaka  razprodaja do dec.?
a je to razprodaja otroške opreme ali kaj?

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:26:08   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

kaj mislite, da bo še kaka  razprodaja do dec.?
a je to razprodaja otroške opreme ali kaj?


Jaz mislim da bo še sigurno kaj, jaz ne bom tokrat nič kupovala, za te malenkosti mi je še prezgodaj.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:31:06   
betricija
jaz tudi mislim, da bodo še razprodaje, samo ne vem koliko bo takrat znižanje. sedaj je 20%. recimo tisti set za nego je v BC 20€, tukaj je že osnovna cena manj kot 16€ potem pa še znižanje in pride okoli 12,2€. edino oblekc ne bom še kupila...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.9.2010 11:43:43   
ula77
super.
Bova prvič zibala, pa bi rada prej vedla, kaj bom še dobila od sestre in znank, pa verjetno tudi v materinski šoli povedo, kaj res rabimo in kaj se da skombinirat....

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?