|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 10:52:01   
dangermouse
Hej souser posted image kako ste?

Se po dolgem času spet javljam. Sploh ne dohajam vsega prebrat. Mi se imamo super. Zdaj sem zaradi otekanja nog (kot slon) na polovičnem delovnem času, kar mi fuuul paše. Tako bi moralo bit ves čas. Delat do 12h potem pa frej he, he.

A še kateri ful otekajo noge oz. gležnji. Jaz si zvečer namakam noge v eni soli za utrujene noge, mažem z Venitanom in enim gladilnim mentol gelom, dajem jih "v luft" ko sedim - pa zaenkrat nč ne pomaga... čez noč malo uplahne oteklina, zjutraj pa se potem spet začne... no sej, če je to edina težava, ki jo bom imela, sem čist zadovoljna... ker vem da ste imele ene hude težave s krvavitvami in bolečinami... tako da se nič ne pritožujem...

ula77 in čebelica11
Tudi jaz bom na šolo za starše hodila v Brežicah, ker sem zdaj tukaj doma, ginekologinjo pa imam v NM. Midva bova šla verjetno v oktobru.

Buši pa res pridno raste, sedaj sem 22. teden. Brcike čutim vsak dan, pred dvemi dnemi je eno občutil tudi moj dragi, je bil čist paf. Midva želiva, da je spol presenečenje, zato tudi na morfologiji nisva vprašala. Za na seznam torej otroček z belo plenico user posted image , naslednji pregled je pa 2.9. glukozni test.

Ahhh krasna je tale nosečnost, a ni? user posted image

Uživajte punce.



(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 10:54:00   
GITA14
ula, špica in čebelica js sm tut iz okolice Krškega ampak rodit bom šla pa v Novo mesto in v MŠ.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 10:56:16   
GITA14
dangermouse a ti tut s posavja pa nas je neki.

(odgovor članu dangermouse)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 10:58:03   
ula77
čebelica,potem sva relativno blizu,glede na to,da sem se preselila iz drugega konca SLOuser posted image user posted image ,pa g. je verjetno isti,ker je verjetno samo ta v KK.

Pridna si,jaz bom šla v 23.teden,pa sem na +5kg,jao...user posted image user posted image
Upam, da se kdaj vidimo.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:01:06   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: GITA14

ula, špica in čebelica js sm tut iz okolice Krškega ampak rodit bom šla pa v Novo mesto in v MŠ.


Jeeeeej user posted image user posted image user posted image , končno ena, ki bo šla v Nm v materinsko šolo? Jaz tudi, v porodnišnico, pa se še odločam al septembra al oktobra.

A še katera v NM?

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:03:04   
ula77
super,se kaka se bo javila, pa bo tudi tukaj žur...user posted image
mislim, da je od tukaj tudi nwici,a je kar nekam poniknila,a ne?

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:04:49   
GITA14
js grem septemba v MŠ, sam je ful predavanj ne vem če bom šla na vse mogoče pa še kej za začetek oktobra pustim, če ne bom sfolgala.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:07:36   
ula77
rodit grem verjetno tudi jaz v nm,vsi priporočajo glede na to, da lahko izbirama med Brežicami,Celjem in nm,čeprav se vedno upam, da bo tako hitro mimo, da me zapeljejo v najbližjo....user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:09:26   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: dangermouse

A še kateri ful otekajo noge oz. gležnji. Jaz si zvečer namakam noge v eni soli za utrujene noge, mažem z Venitanom in enim gladilnim mentol gelom, dajem jih "v luft" ko sedim - pa zaenkrat nč ne pomaga... čez noč malo uplahne oteklina, zjutraj pa se potem spet začne... no sej, če je to edina težava, ki jo bom imela, sem čist zadovoljna... ker vem da ste imele ene hude težave s krvavitvami in bolečinami... tako da se nič ne pritožujem...



dangermouse...poskusi si kupit brezovo olje od welede v dm-u, pa naj te dragi zmasira noge vsak večer pred spanjem od spodaj navzgor, nikoli v drugi smeri, pa bo boljše :)

(odgovor članu dangermouse)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:14:13   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: GITA14

js grem septemba v MŠ, sam je ful predavanj ne vem če bom šla na vse mogoče pa še kej za začetek oktobra pustim, če ne bom sfolgala.



Predavanja so 4x, 2., 8., 14. in 15.9.2010, ob 15.00, (upam, da sem si prav izračunala)

oz. 5x, če greš še na "PRIPRAVA NA EPIDURALNO ANALGEZIJA MED PORODOM".

user posted image



(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:16:45   
ula77
kaj je katera razmišljala že o epiduralni,se bo katera za to odločila?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:21:52   
GITA14
js na predavanje grem o epuduralni in tut 99% sem da bom podpisala od viška glava ne boli, velikokrat se punce odločjo za epiduralno pa sploh ne dobijo, ker tako hitro steče porod, al majo pa nakonc carski rez.
Drugače me ni pa nič strah poroda, ker imam kr visok prag bolečin.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:22:45   
Frutiq
Glede na izkušnje, ki jiuh imam s prvim porodom, se mi zdi epiduralna popolnoma nepotrebna in o njej niti za 1 minuto ne razmišljam. Merni je bil porod tako čudovita izkušnja in dogodek, da bi mi bilo res žal, če ne bi nikoli izvedela, kako izgleda, ko rodiš popolnoma naravno in pri tem vse čutiš in se zavedaš vsakega trenutka....user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:24:39   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

kaj je katera razmišljala že o epiduralni,se bo katera za to odločila?



ja, jaz bom vse uredila in tudi šla v mb rodit zaradi tega....

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:29:40   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: ula77

kaj je katera razmišljala že o epiduralni,se bo katera za to odločila?



Jaz tudi ne razmišljam, da bi z epiduralno rodila.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:30:48   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

IZVIRNO SPOROČILO: GITA14

js grem septemba v MŠ, sam je ful predavanj ne vem če bom šla na vse mogoče pa še kej za začetek oktobra pustim, če ne bom sfolgala.



Predavanja so 4x, 2., 8., 14. in 15.9.2010, ob 15.00, (upam, da sem si prav izračunala)

oz. 5x, če greš še na "PRIPRAVA NA EPIDURALNO ANALGEZIJA MED PORODOM".

user posted image





V oktobru pa so predavanja 7, 12, 13 in 20.10.2010. user posted image

Se mi zdi že skor malo pozno oktobra, ker bom user posted image že 7 in pol mesecev in mislim, da se mi ne bo dalo vozit.




< Sporočilo je popravil mag3 -- 18.8.2010 11:32:01 >

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:30:56   
BabyKitty
IZVIRNO SPOROČILO: mag3


IZVIRNO SPOROČILO: ula77

kaj je katera razmišljala že o epiduralni,se bo katera za to odločila?



Jaz tudi ne razmišljam, da bi z epiduralno rodila.


O jaz pa user posted image zakaj bi se mučla, če mi ni treba user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 11:39:31   
ula77
zanimivo...jaz se moram sam se odločit, a me je bolj strah poroda ali igel...user posted image user posted image
je katera že imela epid.....,pove kaj več?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 12:13:38   
Frutiq
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

IZVIRNO SPOROČILO: mag3


IZVIRNO SPOROČILO: ula77

kaj je katera razmišljala že o epiduralni,se bo katera za to odločila?



Jaz tudi ne razmišljam, da bi z epiduralno rodila.


O jaz pa user posted image zakaj bi se mučla, če mi ni treba user posted image



Če že razmišljaš o porodu kot o mučenju, potem ti res ne ostane drugega kot da greš rodit z epiduralnouser posted image ,
Mislim, da tu psiha veliko naredi. Če se poroda bojiš, bo to zate gotovo mučenje, če pa ga vzameš kot neko lepo izkušnjo, ki te bo pripeljala do najdragocenejšega kar lahko imaš, pa nikakor ne more biti mučenje in se bolečine sploh ne zavedaš. Vsaj pri meni je bilo tako in upam, da bo tudi v drugo...user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: December
18.8.2010 12:34:56   
zaljubljena23
Ula, meni se je tudi kri pregledala na drugem pregledu (nekje v devetem tednu)..Do zdaj pa nič..Me prav zanima, kaj bo v petek...Moj buši je tudi ogromen, ampak ne na račun Nuser posted image user posted image user posted image Sem bila včeraj na nohtih in sem prvi komentar dobila, da še se mi nič ne opazi..Tako, da kar skrbno skrivam svojo N..Čeprav si ravno ne želim tega, ampak moje zalogice od prej tole preprečijouser posted image

špica, koliko sta dala za spalnico? Midva jo tudi kupujeva..Kje pa sta jo nabavila?

tasika, nekje 4 lekadole na dan naj bi lahko pojedla nosečnica

dangermouse, nimam nobenih problemov z zatekanjem, še zaenkrat..trkam na lesuser posted image

Jaz sem tudi tista, ki ne bo rodila z EA, sploh nisem razmišljala o tem...

Kg, skrbno pazim...Smo še vedno v minusu, če bi imela danes pregled bi imela manj kg kot na zadnjih dveh pregledih..Sicer mi ni jasno kako, ampak očitno je naša pikica postala požeruščekuser posted image user posted image

lidik, kje se skrivaš?




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 12:38:31   
čebelica11
Ula, verjetno je res isti ginekolog, ker drugega v KK ni. Kako si pa zadovoljna z njim? Ker slišim takšne in drugačne stvari od ljudi...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 12:39:53   
KatyK79
punce, a drugače že kaj razmišljate o porodu?

jaz kr neki razmišljam, so pa taki mešani občutki, po eni strani strah po drugi vznemirjeneje.
čist iskreno se bojim, ker ne vem kaj naj pričakujem, če bo vse tisto kar bom občutila ok oz. normalno, pa še prag bolečine je bolj nizek pri meni in me že vsaka mala stvar boli.

ah bomo že preživele ane, ven mora pridt kakorkoli že user posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: December
18.8.2010 12:42:21   
špica84
Zaljubljena spalnico sva kupila v lesnini,koker tudi posteljico.dala sva s 35% pospustom 2.300 € plus vzmetnica na kar je bil 50% popust zdaj v avgustu.Tako da naju je vse skupaj prišlo 4000€.

Posteljco pa jogi sta pa itak rekla da bosta dedi in babi plačala.

Drgač sem pa dons še voziček rezervirala jupiiii

Ula,čebelica,.... u super potem bo družba oktobra v mš.Gre še ena moja kolegica.Jaz če bo vse posreči bom rodila v Brežicah.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 12:44:12   
zaljubljena23
Katy, jaz nič..Tudi porodne zgodbe preskočim..Se bom prepustila toku dogajanja..še vsaka je na svet spravila dojenčka in ni vrag, da ga tudi jaz ne bi..Nobeden še ni noter ostal...

Aja, vprašaj me decembra...Takrat pa me bodo ziher živčki dajaliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Decembrke 2010 II.del
18.8.2010 12:44:49   
senchy
jaz velik razmisljam o tem in sem istega mnenja kot ti, tut ne vem a me je strah a ne in kaj lahko pričakujem :P

o epiduralni tut razmisljam ne , ker. če so preh rodile brez tega bom pa se jst, pa se bojim se posledic...

ah drgač pa , vse so rodile in so zdej ok, pa se enkrat , pa se nobeden ni noter ostau... vn mora prit tko al drgač :)


IZVIRNO SPOROČILO: KatyK79

punce, a drugače že kaj razmišljate o porodu?

jaz kr neki razmišljam, so pa taki mešani občutki, po eni strani strah po drugi vznemirjeneje.
čist iskreno se bojim, ker ne vem kaj naj pričakujem, če bo vse tisto kar bom občutila ok oz. normalno, pa še prag bolečine je bolj nizek pri meni in me že vsaka mala stvar boli.

ah bomo že preživele ane, ven mora pridt kakorkoli že user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Praznovanje rojstnega dne otroka
Volga

Ali vaši otroci praznujejo RD doma ali kje organizirano (TUŠ, Mcdonalds, drugo)?

doma (85%)

organizirano (15%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!