|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 9:58:23   
betricija
katy, da Žigonova mi je izmirila MV in namerila dobrih 4cm. je rekla, da je super, le da je malo ukrivljen user posted image . sicer pa sem ji posebej rekla in je naredila vaginalni pregled. sicer je imela nekaj zadržkov ker je bil mož zraven, pa sem ji rekla, da itak tam doli vse pozna in da ne bo nič novega videl ali slišal itak pa je bil na umetni oploditvi zmeraj zraven. v bistvu je moral biti zraven, sicer bi bil dr. Reš zelo hud. sem pa imela potem nekaj dni izcedka in me prav nič več ne veseli vaginalni pregled. pa test za sladkor mi je tudi naredila, ker sem se v 2 tednih zredila za 2 kili, pa je rezultat superca.tako, da občasno praznim hladilnik in zmrzovalnik. pol se pa čudi od kje so kile user posted image .
katy si dolgo čakala? kdaj imaš pa naslednji pregled?

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:04:33   
aischa1
 

KatyK79 čakamo slikicouser posted image user posted image user posted image user posted image .
Moja pikica pa ima zgleda danes nogometno tekmo sem se sedaj najedla vroče čokolade pa sedaj ne,da mira je zgleda dobila energijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:11:05   
zaljubljena23
dolžina MV se naj ne bi merila oziroma ne spada v redni pregled pri N, razen če ta spada v kakšno rizično skupino (prezgodnji porod, splav)...Na kratko lahko spet rečemo, odvisno od G...

Nosečniške hlače...Hja jaz bi tudi morala v nabavo, ker nimam nič kaj takšnega, te pa me že kar fajn tiščijo..Ok za doma ni blema, ampak če greš kam tak pa sem res čist brez..In me že glava boli, ker pri mojih večjih številkah bo kar velik problem najti nekaj...

Nič, še 3x grem spat in je morfologija tukajuser posted image user posted image user posted image Zadnji cajt..Sem se že pošteno načakalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:16:02   
betricija
aischa meni je prijateljica rekla, da če želim, da ima otrok nogometno tekmo, naj zvečer pojem malo temne čokolade. tako da pazi na čokoladi user posted image .
mene pa moja dečva ne pusti ponoči spati. ob 4 zjutraj teče maraton, se je še moj smejal, ko je imel roko položeno na trebuh. kaj šele bo, ko pride punca na svet. komaj čakam user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:24:28   
aischa1
Betricija a tvoja bo pa zgleda telovadka če sedaj že teče maratonuser posted image user posted image .Ti lahko povem iz lastnih izkušenj imam 3 punce doma in tudi sedaj še vedno tečejo maraton po stanovanju sej niso vse punce iste a naše nimajo malo mira od zjutraj do zvečeruser posted image user posted image user posted image .
Ja sem opazla,da jim da čokolada energije sedaj je mir,ko pa sem jedla se je pikica non stop nekaj ritala.Bo treba malo pazit z čokolado a me podnevi ne moti tako,da naj samo brca,da vem da je vse v reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:52:39   
KatyK79
betricija - hvala za info, čakala sem 1 uro, ni bilo take panike. naslednji pregled imam 13.09. ob 13.00
ti?
a moraš ti pred naslednim pregledom dati kri oz. vodo???
meni ni nič rekla mi je pa ful čudno, ker sem vedno 1 dan pred pregledom to vse dala.

aischa1 - he he he te zanima lulek ane user posted image ....dodo slikice, danes imam tako gužvo da mi ne bo uspelo bom pa sigrno ta teden to uredila!
itak pa jaz ne bi nikoli ugotovila da je to lulek če ne bi G rekla user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:54:02   
betricija
aischa 3 punce? vau, super. si predstavljam mojega s 3 puncami. po mojem bi v trgovinah že zdavnaj čokolade zmanjkalo. čeprav če sedaj pomislim, da odkar sem noseča, da poje čokolade bistveno manj kot prej. a že kaj veš kaj sedaj pričakujete? si želiš fantka?

sicer pa glede maratona po stanovanju me ne skrbi. je bajta velika, hodnikov preveč, bo imela čas da se nateče čez cel dan, pa še na vrtu se bo lahko podila za našim mačkom. bo luštno gledat. včeraj je tudi od moža brat dokazal, da zna z otroki, sem se malo bala, da se jih boji, pa je strah minil. torej komaj čakam(o) na malo razgrajačico. user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 10:56:57   
betricija
katy jaz imam naslednji pregled naslednji četrtek 26.8, ker je tamala bila na glavo obrnjena in ji ni mogla izmerit obsega. tako bomo našo pupo še enkrat videli preko ekrana. sem pa jaz zmeraj dala vodo in kri na dan ko sem bila pri doktorci, razen sedaj nazadnje, ko sem morala biti zjutraj na tešče zaradi preiskave sladkorja. pa za tokso mi je kri vzela. pa se je izkazalo, da imam pomanjkanje železa. mislim, da bom naslednjič dala kri šele v 28t ker bom takrat dobila injekcijo za rh-

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 11:05:42   
aischa1
KatyK79 ja veš da tudi lulek bi bilo zanimivo vidituser posted image user posted image ko pa sem do sedaj vidla pri mojih samo lulikeuser posted image user posted image user posted image .Pa tudi Alma82 je rekla da bi rada vidlauser posted image user posted image user posted image user posted image .
No pa bomo počakale na slikice ti samo pridno delaj.
Beatricija za enkrat še ne vemo kaj čakamo po tihem si želimi fantka verižica kaže na fantka.Apo vsem tem kar smo doživeli ko smo čakali kaj bo ko sem imela krvavitve nam je vseeno samo,da bo zdravo.
No če imaš tolko prostorja pol ti bom pa še jaz moje pupe pripeljala,da se bodo lovileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 11:13:11   
betricija
aischa ti kar, naj se moj navadi divjanja. pa tašča in tast tudi, ki živita eno nadstropje nižje. so bili lani na obisku moj sošolec in njegova 2 razgrajača, sta obdelala celo stanovanje in ko sva naslednji dan midva dol prišla pozdravit in vprašat kak sta kaj , sta najprej samo gledala če je z nama vse v redu, potem pa sta (ko sta izvedela za obisk) le priznala, da sta mislila, da razbijava po stanovanju s krožniki in piskri... no smo se smejali, sedaj pa jim je vseeno, samo da bo živahno po hiši.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 11:17:56   
aischa1
Betricija,ki pridejo moje kam se zdi kot da je prišu z njimi cel tornadouser posted image user posted image user posted image user posted image  saj so vse 3 žive kot poper komaj čakam da začne šola pa vrtec,da se vsaj dopoldne malo rešim malihuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 12:06:20   
pinkalonca
meni je pa danes že dvakrat otrdel trebuh user posted image je kateri že otrdeval... se mi zdi mal zgodaj, sploh pa ko zadnje nekaj tednov redno pijem magnezij...

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 12:27:10   
zaljubljena23
Pinkalonca, očitno so se pri tebi začeli lažni popadki http://www.bambino.si/nosecnost_22_teden

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 17.8.2010 12:28:44 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 12:27:14   
mag3
Helou.

Me zanima, če imajo v H&M in drugje že jesensko robo - nosečniške hlače, ....?

Mjavmjav po moje tud brez veze zibko kupovat, za tistih par mesecev na začetku. Mi smo prvič in zdaj bomo tudi štartali s posteljico.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 14:09:29   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Helou.

Me zanima, če imajo v H&M in drugje že jesensko robo - nosečniške hlače, ....?

Mjavmjav po moje tud brez veze zibko kupovat, za tistih par mesecev na začetku. Mi smo prvič in zdaj bomo tudi štartali s posteljico.


Prejšnji vikend ko sem jaz gledala so imeli samo nekaj kavbolj nosečniških, drugega pa ne. Je pa Celje sicer bolj slabo založeno se mi zdi, v MB pa nekaj časa nisem bila. Jaz si bom tudi morala še kaj nabavit, posebej za službo in to, ne morem ravno v trenirki hodit.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 14:17:07   
simi27
Pozdravljene vse!

Midva s sinom sva na počitnicah pri babicah in dedkih, moj pa je priden in beli stanovanje user posted image . Moramo malo preurediti stanovanje, da bomo imeli prostor še za novega člana.

Najprej čestitke vsem za dobro opravljene preglede. (O slabih stvareh pa jaz ne berem in jih tudi komentiram ne. Je boljše vse slabe misli odmislit!)

Zibka - mi je ne bomo imeli. Bomo kar imeli posteljico. Najverjetneje mojo. Pri prvem sva kupila od Lip Poljčane posteljo 140x70 cm, tako da jo ima sin še zdaj (preoblikovano, brez ograjic) in bo zdržala še 3 leta, potem pa mislimo otroško sobo komplet zamenjati.

Lažni popadki - tudi jaz že čutim občasno otrdevanje trebuha. Tako da sedaj popijem 2 Mg tableti. Ampak to se pač telo pripravlja. 

Tudi jaz že nestrpno čakam morfologijo čez teden dni. Bomo šli našo pikico pogledat vsi skupaj. Sin že komaj čaka.

Lepo se mejte in čeprav se ne bom oglašala, vas bom najverjetneje spremljala....


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 17:52:25   
n a n i
Tudi meni otrdeva trebuh ze nekaj casa. Baje je to normalno, ker se telo pripravlja.

KatyK79 pri meni sedaj sumijo, da mi je bolecine v sp delu trebuha povrzocala bebica, ki je pritiskala na zivec. natancnega vzroka pa tko ne vedo.

Nosecniskih oblek sem jaz ful dobila od prijateljic. Pa samevajo v omari, ker so mi podaljsali bolnisko se do 30.9., tako da sem spet zaprta med 4 stenami. Razmisljam, da bi sla oktobra delat vsaj za 4 ure, da ni treba biti nonstop doma. A se je kaksna sotrpinka, ki mora biti na bolniski.


(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 18:08:14   
Dadi
No pa sem dopolnila 24 tednov....dete pridno brca, samo da te brcike čutim zelo spodaj. Ponavadi sem jih vedno kje v zgornjem delu. user posted image   Ostalo je vse ok, vsi pravijo da imam majhen trebušček, kot žoga...res je da se drugam nisem zredila, ne v obraz in ne v roke...malo se mi pa je nabralo okoli bokov..seveda če pa je treba rezrevo za zimo met, da me ne bo tako zeblo user posted image

V nedeljo gremo na morje če bo vse tako kot planiramo, da izkoristimo zadnje dni predno gre naša prvošolka v šolo. user posted image  Jaz še vedno upam, da me bo kdo zaposlil, preden grem na porodniško. Se mi je obetala služba že junija za september, pa sem dobila nož v hrbetuser posted image ,ker sem bla preveč poštena in sem povedala, da sem noseča.  No ja upam, da se vse dobro izteče....Glavno, da smo zdravi.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 18:51:45   
betricija
nani jaz sem na bolniškem do 9.9. pa vseeno kršim pravila. si ne morem pomagat. enostavno ne morem biti več doma, vse tiste skrbi ki so bile še en mesec nazaj so sedaj upam, da izginile, tako da sem prejšnji teden malo hodila naokoli. itak pa je meni zdravnik rekel da se moram sprehajati. tudi v službi sem se zmenila, da če mi ne podaljšajo bolniške, koristim dopust in en mesec bolniške, potem pa bo že čas za porodniško.

sem pa popoldne klicala na Šlajmerjevo za šolo za starše. začneva 4.10. nekako kar ni hotela popustiti, da bi že septembra začela.a gre še katera ta termin v MŠ?

uživajte v večeru.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Decembrke 2010 II.del
17.8.2010 19:07:40   
GITA14
mene je pa ponoči tako matralo imela sem nenormalne krče in drisko, sem se tkoj zjutraj šla pokazat h ginekologu in je naredil UZ in srček lepo bije, reku je da naj neham jest tablete za železo, čeprav dvomi, da bi mi blo po njih tako hudo. Sedaj mam pa strogo dijeto borovničev čaj, bobi palčke in prekuhan riž.
Kr strah me je it spat.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: December
17.8.2010 19:30:44   
betricija
Gita, kolikor se jaz spomnim imaš ti iste železove tablete kot jaz Retafer. moram rečt, da jaz tudi opažam bolj tekoče odvajanje kot prej, vendar je meni to bolje kot pa biti zaprt. no za razliko od tebe nimam krčev, grem pa na wc vsaj 2x. bom jaz sedaj tudi pozorna in če se bo tako nadaljevalo bom to omenila svoji G..meni so v lekarni samo o zaprtju opozorili. čuvaj se.

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: December
18.8.2010 7:24:47   
ula77
hojla,dobro jutro nosečke...user posted image user posted image user posted image

Danes so me zgodaj zbudili prav posebni krči pričakovanja,a do 16.30.je še dolga....user posted image

Kaj ob morfologiji pregledajo tudi kri,saj je meni razen za toksoplazmozo niso od 7 tedna?

Joj,strah me je,da bo kaj narobe,a se tolažim, da bi  se že na 3 dosedanjih UZ pokazalo.....

Soncek se kaže,ziher bo lep dan! Uživajte!!!!!

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: December
18.8.2010 7:31:09   
GITA14
Prespala noč brez krčev in driske jupi, zgleda da so res tablete krive.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: December
18.8.2010 7:32:46   
špica84
Dobro jutro

Ula lepo se imej na morfologiji,naj ti dan hitro mine do nje user posted image .To mene čaka drug teden,komaj čakam.
Se mi zdi že tako dolgo od zadnjega pregleda.

Mi smo pa včeri naročili spalnico,pa posteljico za našega razgrajača v trbuhčku.Danes grem verjetno še v pikapolonco pogledat za previjalno.Potem pa počakam do torka,da vidmo kaj imamo,pa mal po nakupih

Glede Mš verjetno bom šla tisti termin 4.10 v stari porodnišnici,samo moram še poklicat

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: December
18.8.2010 7:37:32   
GITA14
ula77 vse bo v redu boš vidla spet svojega otročička, pa za dalj časa kot ponavadi.
Moj gin. ima tak sistem, da mi da napotnico za kri že pri zadnjem pregledu za naprej. Nap. zdej sem mela morfoligijo in sem prejšnič dobila napotnico za tokso in obični pregled krvi; sedaj me je pa dal napotnico za pregled sladkorja, ki ga moram narediti 20.9 pregled imam pa 21.9.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




katero ime vam je lepše?
nika23



Ema (36%)

Naja (9%)

Neja (22%)

Lia (Liana) (12%)

Tia (Tiana) (20%)


Število vseh glasov: 527

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!