|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
20.5.2011 11:55:09   
meymey
četrtek velja. meni je pravzaprav vseeno. No, ob 10h gre glih tomi spat... tak da mogoče prej ali kasnej.

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Junijčki 2010
20.5.2011 21:12:09   
Kiya
Jurmana so nekaj prenavljali, tako da če se kakšna kaj vozi mimo, naj vrže uč na igrala user posted image

Midve sva pa bili na praznovanje RDja v igralnici Mothercare trgovine (se da tudi rezervirati) in je bilo prav lušno user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Junijčki 2010
20.5.2011 21:31:21   
katka katy
jaz bi tudi prišla na kavicouser posted image , mi pa najbolj odgovarja četrtek od 9 ure naprej.
sam mam problem, ker se po tistemu zemljevidu ne znajdem najbolj, če mi lahko katera bolj podrobno pove kje je to, ker se mi zdi ful znana gostilna. znam pa pridet sam do pediatrične in tam mal okol, pa morda še do avtobusne. tolk da lepo prosim za pomoč.


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Junijčki 2010
20.5.2011 21:44:20   
scarlett_
Kiya a vidve z Julijo tudi prideta v četrtek?

Katka, če ti tale zemljevid kej pomaga. Ubistvu greš ti od Pediatrične (ko enkrat prideš na glavno - Zaloško) v smeri Zaloga ves čas samo naravnost. In potem že v križišču vidiš velik napis Jurman na levi. Lahko ti preštejem semaforje, če želiš, lahko pa se tudi dobiva pred Pediatrijo in pelješ za mano tja. Itak se poznava iz P, se ne bova dolgo iskali.

Ura jaz bi potem PO 10., ampak prideva tudi, če se zmenite prej.

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Junijčki 2010
21.5.2011 19:34:05   
Kiya
Mi smo se cel dan potepali, med drugim smo bili v ZOO user posted image , pa potem smo šli še na kosilo in po fasngo user posted image

Četrtek sem pa imela namen priti, upam da ne pride kaj vmes user posted image , tole je prvo srečanje ko imam dejansko čas user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Junijčki 2010
24.5.2011 17:20:17   
meymey
Sprememba plana. V Četrtek se Tomi uvaja pri varuški. Čas bi imela po 12ti uri. Sej lahko pridem kasneje tja, kjer se boste dobile. A Jurman pol še prenavlja... Katera ve?

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Junijčki 2010
24.5.2011 18:00:01   
scarlett_
Jst ne vem, lahko pa tud pokličemo pa vprašamo..

Men je po 12ih ubistvu lih prav, povejte ostale..

Katka, a ti prideš, boš našla?

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 8:19:31   
meymey
Jah, Jurman se še prenavlja, sem klicala...

A pol po Kiyinem nasvetu gremo v Mothercare? Sam tam jaz ne bom dobila kave ali kako? Še nisem bila tam...user posted image  


(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 9:22:00   
joli07
kaj pa Zvezda v BTC-ju. Tam so tudi igrala, kavica pa še tortica user posted image .

Meni osebno je vseeno kje se dobimo.

Sem bila pa včeraj na treh koncih na razgovoru za varstvo, pa ne vem, ali sem jaz tako zakompliciran človek ali so pa nekareri ljudje res čist čaouser posted image . Odločitev je že padla, tako da samo upam, da se nisem odločila napačno.

Kdaj ste to za jutri mislile po 12 uri, da vem malo planirat glede kosila za tamalga.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 12:51:13   
Kiya
Mislim, da v Mothercare ni kave, sem videla le avtomat s pijačo tam user posted image

No vsaj tole z varstvom mi je prihranjeno saj sem se skombinirala tako, da gre Julija v vrtec jaz pa v službo user posted image
ampak prej bomo še uživali v poletju user posted image

Pri mojih smo ji naštimali gugalnico in peskovnik, pa še bazenček sem kupila, tako da se bo lahko kaj čofotala user posted image

Sem pa včeraj začela uvajati kravje mleko, zaenkrat brez posebnosti user posted image , bom vidla kako bo danes sprejela mlečni gres user posted image

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 19:03:35   
scarlett_
Kdaj in kje točno potem jutri? Meni je pravzaprav vseeno, sem pa raje kje kjer je še kavica ja, ker Flora se itak ponavadi v družbi lih ne igra in sedi pri meni..

Mi smo tudi že uvedli mleko in še prav rada ga ima! user posted image

Danes sva bili pa celo popoldne v stari Ljubljani, tako da mi zdaj spi, ampak jo bom še zbudila, da se skopava, ker se je prav lepo našvicala...

Aja, včeraj sem jo prvič tuširala, tako da je stala v banji in se držala za rob. Meni je zaradi vsega dvigovanja precej lažje, ona je bila pa itak cela carica, se ji je tko fejst zdelo! Zdej ji moram samo še najdit tisto podlogo za na tla, a katera ve kje to dobim? Včeraj sem jo imela kar na brisači...

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 20:01:35   
scorpiogirl
Hej hej user posted image
da še tle kaj napišem user posted image

Scarlett, poglej v Kiku, včasih imajo tam tud kaj takega. Drugače pa Obi, Merkur, kar je takih trgovin, da imajo karkoli za v kopalnice, morajo met tud to. Jst tud Lucijana kar stuširam, ponavadi že dopoldne, ko se pokaka. Ga tko najlažje očistim, pa še uživa, ko ga škropim user posted image

Uživajte jutri!!!
Meymey, držim pesti, da gre uvajanje fajn mimo user posted image

Joli, glede na to, da ima varstvo že vsak, ki ima mal preveč časa, verjamem, da si naletela na marsikaj user posted image

no, če sem že tukaj, še eno vprašanjce user posted image ima katera idejo, kakšno torto naredit malemu za rd? Kaj takega, da lahko sama naredim, ne mi zdej kej ful kompliciranega predlagat user posted image tavelikemu npr. sem naredila Strelo Mcqueen, samo to sem na enem blogu dobila taka fajn navodila, da ni blo težko ... tko da, naredim marsikaj, sam navodila moram met user posted image user posted image user posted image

uživajte! dragi se trudi, da bi Nal zaspal, mene pa pesjanar čaka še za večerni sprehod user posted image no, potem imam pa še malo morje dela za računalnikom ... že cel teden delam, pa me še pol čaka, preveč bluzim ...


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 20:40:05   
Kiya
Zdej ne vem a želite biti na kavici, ali da se otroci igrajo user posted image

V city parku je slaščičarna Pod vodo, tam nekaj imajo za otroke, samo ne vem če je primerno za tako majhne.
Pa pod Emporiumom je slaščičarna Galerija Grad, ki ima tudi nek kotiček za otroke, v Zvezdi pa vem da je tista hiška kaj drugega se pa ne spomnim.
Aja pa pred halo A so zunaj neka igrala, samo to se mi ne zdi ravno primerno ob 12h ko je največja vročina user posted image

Scorpiogirl glede torte ti pa ravno ne znam pomagati, ker to ni ravno moja domena. Jaz znam le muffine peči, pa mogoče še kakšen tiramisu user posted image , za rojstni dan smo pa mi kar kupili torto. Je bila lepo kvadratna in gor je imela gosenico.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 21:38:08   
meymey
Midva odpovedujeva udeležbo. Je danes šel s teto v ZOO in me je klicala, naj kr pridem po njega, ker je čuden. No, doma smo namerili 38.8 st C user posted image . Tomijeva prva vročina in jaz sem kr malo zgubljena. Po Calpolu mu je padla na 37,5, zdaj pa spi v najini postelji, ker bo pri nama, če bi bila kaka panika ponoči. Mi je zelo žal, ker sem se zelo veselila naše kavice. Dajte se kaj poslikat, da vas vidim user posted image .

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 21:40:27   
scarlett_
Srečanje jutri - midve prideva kamor boste rekle, bom zjutraj prižgala in pogledala kam je padla odločitev. user posted image Drugače pa jst res bolj kavico pijem ja, ker Flora je plašna in je itak pri meni v naročju, tako je to pač pri nas, ne morem kej dosti pomagat, ker ko smo dejansko sami, je pa vse OK. Ampak meni je res vseeno in prideva kamorkoli. user posted image

Scorpiogirl, jaz ti tudi ne vem čist nič povedat. Jst znam spečt samo eno vrsto tortice, ker nisem preveč za v kuhinjo. Pri nas na pikniku sploh tortice ne bo imela, ker bo prevroče zanjo, tam pa ni možnosti hlajenja, doma na praznovanju pa ji bo mož naredil..
Daj to na FBju vprašaj, tam so ene punce prave mojstrice! user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 21:55:16   
joli07
Najprej pikepoke user posted image user posted image user posted image  za Tomija. Naj se čimprej pozdravi.

Tole srečanje je pa cel projekt. Se toliko časa pogovarjamo, kot da bi šle za 1 mesec nekamuser posted image .

Jaz moram jutri itak v BTC nekaj iskat, tako da bom ob 12 uri v Zvezdi, če se pa katera hoče pridružit, pa bom tudi vesela. Tista ki bo prišla ( če sploh bo katera ) me prepozna po narastku na glavi user posted image user posted image user posted image  - žal do vikenda ni varstva in tudi frizerja ne.




(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 22:03:11   
scarlett_
Joj jaz sploh nisem videla za Tomija, sem očitno lih takrat pisala svoje.. Žal mi je!! Naj se čimprej pozdravi, pa preživite čimbolj mirno noč!! Za kavico se bomo že še zmenile, vidva se samo pozdravita! user posted image user posted image

Joli jaz bom takrat v Zvezdi, imam tudi opravke v BTCju, moram pogledat v dm, če že imajo Babylove mleko! Itak me že poznaš se mi zdi, drugače pa imam svetlo modro marelo Moon Fit, aja pa treeeebuh hihihihihi user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa spat, lahko noč punce!

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 22:05:24   
joli07
scorpiogirl : glede varstva pa je žal res tako kot si napisala.

Torta : jaz jo bom kar naročilauser posted image . Še nikoli je nisem delala, zato tudi jaz ne znam pomagat. Za obliko se bom pa tudi sama odločila zadnji trenutek, saj sva z gospo, ki jo bo delala zmenjene, da mi pokaže njihovo knjigo s predlogi. No saj malo bom pa še sama napela možgane user posted image .

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 22:08:39   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: scarlett_

Srečanje jutri - midve prideva kamor boste rekle, bom zjutraj prižgala in pogledala kam je padla odločitev. user posted image Drugače pa jst res bolj kavico pijem ja, ker Flora je plašna in je itak pri meni v naročju, tako je to pač pri nas, ne morem kej dosti pomagat, ker ko smo dejansko sami, je pa vse OK. Ampak meni je res vseeno in prideva kamorkoli. user posted image

Scorpiogirl, jaz ti tudi ne vem čist nič povedat. Jst znam spečt samo eno vrsto tortice, ker nisem preveč za v kuhinjo. Pri nas na pikniku sploh tortice ne bo imela, ker bo prevroče zanjo, tam pa ni možnosti hlajenja, doma na praznovanju pa ji bo mož naredil..
Daj to na FBju vprašaj, tam so ene punce prave mojstrice! user posted image   sem že user posted image



no, tukaj pa vprašam še nekaj drugega ... je bolj osebno, pa ne bi na FB z imenom in priimkom user posted image

načeloma se z mojo taščo fajn razumeva, ker je fajn ženska, samo je pa preveč (za moj okus) obsedena sama s sabo oziroma preveč hoče bit vedno v središču pozornosti. Prav rabi to, da se vse vrti okrog nje ... no, rd našega večjega fantina (aprila) smo z moževo žlahto praznovali pri tašči, ker jst na naših 40 kvadratov ne spravim kej dost obiskov user posted image tašča je sicer imela dopoldne še ene delavnice (ful rada hodi na take stvari), tko da smo mi prišli tja še celo malo pred njo, pa itak sva vse midva pripravila, tast je bil pa doma. Pa je že prišla nekaj našpičena, tko da je takoj tasta komandirala, kako ne kuha prav kave (jo je zame kuhal in meni je prav dobra taka, kot jo on skuha), no, potem se ji pa moj dragi ni nekaj prav obrnil in je bil cel halo ... res je prav znorela zarad čist ene malenkosti (pomoje samo zato, ker je bil to pač dan našega malega in se res ni vse vrtelo okrog nje - ni morala vsem razlagat, kolk so bli vsi navdušeni nad njo, pa kolk je ona oh in sploh, čeprav je vseen povedala, da so jo vsi slikal user posted image ), smo bli takoj čist nehvaležni itd itd ... jst sem bla raje tiho, moj se je sicer nekaj trudil razložit, ampak ni šlo ... no, na koncu smo sicer imeli ok praznovanje, ker smo se potrudli ne opazit vsega tega.
Od takrat smo se slišali dvakrat. Enkrat je Nal želel poklicat babico (takoj tisti teden), se je z njim še pogovarjala, ko je dal meni telefon, je pa ful hitro prekinila. Pa ponavadi z mano ful klepeta. Za prvomajske praznike gre pa vedno na morje. In tisti čas sta se tast (tašča gre sama, tast je moral delat) in moj nekaj klicala in je bil od takrat očitno še en neodgovorjen klic na telefonu. Ko je prišla z morja, je poklicala, če smo njo klicali. No, k sem ji povedala, da ne, ker smo vedeli, da uživa na morju, je bila pa spet užaljena. Kao, "ni rečeno, da sem uživala" ... Halooooooooooo user posted image no, povedat seveda spet ni nič hotla, kliče pa itak ne ...
Jst je pa tud ne pokličem, k se mi zdi ful otročje, da se tkole obnaša. Pa itak bo takoj užaljena, zakaj je tolk cajta nismo nič klicali, tko da že zato ne kličem (je januarja nekaj zbolela, mi sploh nismo vedli, itak ni blo hudega, pa je prav štela, kolk dni je ni noben poklical, ona pa boga boga bolna doma ... poklicat pa kao ne more).
No, zdej pa problem ... počasi se približuje Lucijanov rd. Jst bi rada, da bi bila v praznovanje vključena tudi moževa žlahta (no, itak naredimo za vsako stran svoje praznovanje, ker jih skup nimamo kam dat), seveda tud babica. Po drugi strani pa res ne bi klicala, če ona ni tolk, da bi poklicala. Sej ji ni treba klicat mene, bi blo pa lepo, da bi poklicala vsaj Nala, ker je bil zadnjič prav žalosten, ko je prišla babica po njegovega sošolca v vrtec. Tašča je parkrat šla ponj v vrtec in sta potem šla gledat koze pa konje in si je ful zapomnil user posted image
A to bo ful čudno, če pač pošljem vabilo (pa stlačim povabljene v našo mini dnevno)? Al bi jo morala poklicat, čeprav se mi zdi, da tokrat je pa vseen ona tista, ki ne dela prov ... ma, pojma nimam. Moj se sploh noče ukvarjat z njo (ker se je celo njegovo otroštvo ukvarjala samo sama s sabo oziroma so se morali vsi ukvarjat samo z njo, na otroke je pa mal pozabljala), jst bi pa rada, da majo otroci stik z babico, ne glede na to, če se ona ne razume ravno z nami ...

bluzim, sem že nehala user posted image če ima pa katera kakšen nasvet, pa kar na plan (ni pa treba brat tele jare kače, če se vam ne ljubi user posted image )

Meymey, naj se Tomi hitro pozdravi!!! Lucijan ima tud mal vročine, pa sem okrivila zobke user posted image

lepo in mirno noč vsem user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 22:10:16   
scorpiogirl
scarlett, pri nas že imajo mleko user posted image user posted image user posted image sem ravno danes vidla, tko da je najbrž v Lj tud user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Junijčki 2010
25.5.2011 22:25:18   
Kiya
Midva sva za praznovanje pošiljala SMSe in ni nihče zameril, ker nisva vsakogar osebno poklicala. No edino prababicam se je reklo osebno, saj niso ravno vešče z telefoni user posted image
Jaz bi poslala SMS in potem čez cca 2 dni še poklicala, če so dobili itd. pač da potrdijo udeležbo user posted image

Srečanje moram po opravkih v City park (itak najrajš tam parkiram, da je avto dokaj na hladnem) pa se lahko sprehodim tudi do Zvezde.
Prepoznale me boste po svetlo vijolčnem Moon Kiss in trebuhu user posted image (samo ne nosečniškem user posted image ), naša tudi še ne ve kaj bi delala na igralih, tako da bova kafetkali user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Junijčki 2010
26.5.2011 9:18:34   
meymey
Spala sem ZA EN K...!!! Tomi je gorel celo noč, sem mu dajala calpol. Okoli 11h sem mu namerila 39 stC. user posted image  Zdaj pa je kot nov, jaz pa kot povožena cota, pa še mene se spet loteva prehlad. Spet kiham, grlo in uho me malo bolita. Res sem slabe volje. Zdaj, ko je tako lepo vreme smo vsi bolani, pozimi pa nič... no sej, vsaj pozimi je bilo OK.

Scorpiongirl - moja politika je IGNORIRAJ, če pa ne moreš (ožja familija), pa bodi pametnejša in se potrudi da spregledaš vse njene izjave (dokler resno ne posega v tebe in tvojo družino). Pokliči jo prijazno in še bolj prijazno povabi na RD. Ko pa ima čudne izjave pa jo popolnama ignoriraj in začni temo o temo o vremenu ali otrocih user posted image . To je isto kot pri otrocih, vsaka pozornost je dobra, tudi če je negativna. Torej - ignoriraj vse slabo in pohvali vse dobro user posted image . Pa veliko sreče pri tej taktiki, meni zelo težko uspeva user posted image .

Next - naročila sem kompletke za na plažo z UV zaščito. So veliko bolj poceni kot pri nas, sam nisem mogla naročit onega z dinozavri, je nekaj štekalo pri tem artiklu. V sredo pičimo na morje, tako da moramo bit vsi zdravi do takrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMAJ ČAAAAKAM!

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Junijčki 2010
26.5.2011 19:51:06   
scarlett_
Meymey, kako je Tomi danes čez dan?

Srečanje - mislim, da smo se prav prijetno naklepetale, otroci pa utrudili, meni je Flora popoldan spala 3 ure (!!!). Prav gledat sem jo hodila, če še diha in dolgčas mi je bilo po njej! Mogoče je pa zato toliko spala, da je ne bi mami spet na kak kufe pelala, če bi se zbudila! user posted image

dm mleko - v Hali A ga še ni in jst sm se tako odločila, da ne bom več njihova potrošnica. Ej, kar je preveč, je pa preveč, no! user posted image user posted image

Scorpiogirl - jst vedno vsa vabila pošiljam po pošti, ker tud na splošno velik navadno pošto uporabljam. Ja kaj čem, res sem staromodna. user posted image Tako, da mislim, da tukaj ne bi smelo bit zamer. Kar se pa nadaljnega tiče je pa pomoje meymey ful dobro napisala, ne bi mogla boljš! user posted image

Aja, še eno simpatično novičko imam. Že včeri sva povedala mami od mojega, da bo ponovno dobila vnukico in ker bo to njen točno 10. vnuk, se je najprej zjokala od sreče, potem pa je rekla: "Ja, ampak jst nimam zadost pokojnine za njih vse! Samo še tegale, pol je pa dost, ok?" Je pa to gospa skoraj 80ih let, da si znate bolj predstavljat kako simpatično je to bilo!!! user posted image user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Junijčki 2010
26.5.2011 20:27:32   
meymey
Tomi je fejst bogi... vročino mu zbijamo s svečkami, vendar vedno naraste na 39st. Sem klicala zdravnico in je rekla da naj pridemo jutri, če ne pade vročina. Ko prime svečka in gre temp na 38 je kot nov, se smeje in igra. Pol pa spet mrkne ko mu naraste user posted image . Bomo videli kako bo ponoči. Sem pa imela taščo cel dan na obisku, se je malo igrala z njim da semjaz šla spat, pa da sva skupaj poštimale stvari. Res prijazno od nje.

Lepo da ste se imele fajn na kavici. Kdo pa je vse prišel?

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Junijčki 2010
26.5.2011 20:50:37   
Kiya
Scarlett kaj pa če bi probala kakšno drugo mleko, ali pa kar kravje?
Jaz kupujem mleko v Mullerju in ko so menjali embalažo pri Hipp, smo pač v Šparu kupili eno škatlo. Škoda, da nisem v cityparku pogledala če slučajno imajo.
Za otroški dodatek pa samo spiši in priporočeno pošlji, pač najkasneje moraš 31.5 oddat user posted image

Meymey a 6. otroško bolezen ste že imeli? 3 dni vročine in 2 dni izpuščajev? Naša je to imela pozimi in nikakor ni vročina hotla pasti, potem pa je 3 dan kar zginila in so se pojavile pikice.

Srečanje meni je bilo fajn user posted image , jutri greva pa malo k meni v službo pogledat, pa še kakšno kavico spiti user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?