|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 11:00:44   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

mumu - čestitke! user posted image user posted image user posted image Upam, da si zdaj že OK glede na komplikacije.
Iskrene čestitke tudi iz moje strani. user posted image user posted image

Aja, pa dobr dan.

Noč spet katastrofalna posledično sem čist povožena. Ko je moj odpeljal tamlo mal čez 7 v vrtec sem jo popihala nazaj v poslo in sem spala/ležala do pol 10ih, ko sem bla lačna ko volk (pa sem se prevč najedla, ker so ble oči bolj lačne kot jaz). sem se najedla in se zvalila nazaj še za dobre pol urre user posted image . Zdej sem pa še bolj zalimana kot sem bla in totalno brez energijeuser posted image .

Zoja, držim pesti za dans, da boš že cartala.

Dogajanje: men se skos dogaja (trf trebuh, menstrulani krči, taka čudna bolečina med nogam, za povrh pa še user posted image  žura ...) pa itak vem, da ne bo nč prej



_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 11:31:59   
Aninchy
Hehe, punce, tok ste naklofale, da ne fooolgaaam vse prebrat! user posted image

U glavnem, jst sm še tlee! Zgleda bom še kr neki časa.... jst ne vem, no, prokleti dohtarji, celo nosečnosti mi govorijo, kk bo prej, zdej bom pa očitno še čez rok šla!?! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 12:13:53   
meymey
Joj, midva s Tomijem ga pa nekaj serjeva...

že dve noči se mi od 4 do 6 zbuja na 15 min... pa napenja ga in vetrovi ga dajejo. Danes pa ga je povrhu vsega patronažna navagala, da se je zredil od ponedeljka samo za 20g :(. In se je že začela psihoza, da mi bo pustla vago, da ga bo stehtala... user posted image Že v porodnišnici me je to tehtanje tako psihiralo, da je joj. Pa sva jo zafrknila, ko ga je zvagala po 5 minutnem podoju (je takoj zaspal) in je popil za 60g!!!! user posted image

Je pa res, da si tako zaspan veliko bolj občutljiv na vsako izjavo in pripombo, pa naj bo še tako dobronamerna.

Prav nič se ne misliva vagat... lepo se bova dojila kot prej in gramčki bodo ziher prišli... sam teli kupčki naju matrajo, nikakor nama ne uspe vedno podret kupčka, potem pa ga črviči po črevesku, revčka malega.

Toliko iz Tomigrada...user posted image aja, jutri mi ga pride spet vagat, madona...nadaljevanje sledi :D.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:16:25   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

misar, čeb Maja - jaz imam povečan tak mlečen izcedek, absolutno preveč voden za čep. Sem včeraj G omenila, me je poslala v laboratorij in v urinu se je pokazalo vnetje, tako da sem dobila svečke. Pa tudi sicer nič ne srbi, nič ne peče, samo povečan mlečen izcedek in to je to. user posted image Čep je pa po mojih izkušnjah prozoren in malo gumijast.

maxica
- točno vem, o čem govoriš. Mene že kar neka fobija daje pred porodom. Pa me moj tolaži, da itak vem, kako izgleda... Ja, ravno zato! user posted image


in točno tako izgleda moj izcedek...ni tekoč, ko šmrkelj je  user posted image

< Sporočilo je popravil misar -- 3.6.2010 13:29:31 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:28:51   
meymey
TARATAAAAATATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Zoja sporoča:

Danes je bil ob 9:20 prinešen na svet sedeči Aljaž, težek 3660 gramov.

ČESTITAMMM!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:31:27   
Aninchy
Čestitke Zoji in Aljažu!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:37:24   
dvojčica6
Zoja83 pa ga le maš svojga supermanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke!!! javi se kaj pa lepo cartanje!!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:41:58   
tukaj
No pa se naš seznam lepo polni - čestitke vsem novopečenim mamicam.user posted image user posted image user posted image

Jaz pa samo upam, da bo naš user posted image  počakal dokler ne dobimo izvidov genske analize moje krvi, ker je možno, da bi morala dobiti še neka zdravila in jih moram dobiti vsaj 18 ur pred porodom. Izvidi pa bodo najhitreje čez 14 dni - tak da še vsaj 3 tedne naj počaka naš palček, da ne bi bilo kaj narobe.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:42:55   
Aninchy
tukaj - fuuuul mi je všeč tvoja slikca!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:55:37   
tukaj
Ja hvala - se ati vsake toliko časa potrudi in naju malo poslika, da ne bo kasneje pozabil, kako sva izgledala dva v enem. user posted image user posted image  Imamo kar velik kupček nosečniških slik.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 13:57:40   
nikcaa
najprej...................
ČESTITKEEE MUMU in ZOJIuser posted image user posted image user posted image za pikice...user posted image user posted image user posted image

mumu- vrjamem pa, da ni blo glih fanj k si bla sama domaaa....user posted image

zoja- čim boljse okrevanje po CR....

obem pa seveda.... veliko cartkanjaaaa...
user posted image user posted image user posted image



no, zdaj naj se ostale pozdravim..k ste (smo) se ostale 2v1user posted image
naj se pohvalim..da po dolgem casu sm bla spet FUULLL pridnaaaa....user posted image
tašči sm use opucala(skoraj:)) okna, tla... itd.... stopniceee....
likalaa, .... hm.. kaj se?... uglaunem sm prou ponosna naseuser posted image



Aninchy-
upajmo da ne bo slo to dolgo cez rok... ker bo ****isuser posted image user posted image



(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:09:26   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

Aninchy-
upajmo da ne bo slo to dolgo cez rok... ker bo ****isuser posted image user posted image



mhm... user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:20:35   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

Aninchy-
upajmo da ne bo slo to dolgo cez rok... ker bo ****isuser posted image user posted image



mhm... user posted image user posted image



verjamem, da more bit kr napeto.... sei bo ksna lunca posijala in bos odpeketalauser posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:22:59   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

verjamem, da more bit kr napeto.... sei bo ksna lunca posijala in bos odpeketalauser posted image



Hehe, ma ttim lunim nč več ne verjamem.... mene je čist sfalila, pa nism tok mejhna, da me ne bi mogla videt! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:23:31   
nikita*
zoja: čestitke za aljaža user posted image user posted image user posted image . Čimhitrejše okrevanje in veeellllikkko cartanja.

Moj user posted image je pa danes presenetljivo mirenuser posted image

Jaz pa danes nisem naredila nič drugega, kot skuhala kosilo in dala en stroj plenic prat. Zdaj se pa bašem s sladoledom, potem so na vrsti pa še češnje user posted image .

Evo, takole pa zgleda kotiček za našega user posted image

user posted image

Zdaj, nam je ostalo pa še čakanje


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:23:35   
mamimo
Ojla!

Sporočam, da sem 31.5.2010 prebegnila k majčicam. user posted image

Na svet je tega dne prihitel Bor.



(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:27:47   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: mamimo

Ojla!

Sporočam, da sem 31.5.2010 prebegnila k majčicam. user posted image

Na svet je tega dne prihitel Bor.




ČESTITKEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:29:29   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: mamimo

Ojla!

Sporočam, da sem 31.5.2010 prebegnila k majčicam. user posted image

Na svet je tega dne prihitel Bor.







ČESTITKE user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:31:41   
nikcaa
zdej je pa kr izenaceno FANTKI : PUNČKEuser posted image komaj zacel se je nas mesec pa ze toliko user posted image ..
BRAVOOO...user posted image jst bom pa cakalaaaa....(po vsej verjetnosti) za finishuser posted image junijčic...

nikita*
- super sobicaaaauser posted image



< Sporočilo je popravil nikcaa -- 3.6.2010 14:32:01 >

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:34:59   
annie
Ne morem verjeti, od včeraj zvečer me ni bilo na RR-ju in že 3 nove mamice user posted image user posted image user posted image user posted image
Mumu, Zoja in mamimo, čestitke ob rojstvu vaših bebijev!!! user posted image user posted image user posted image Pa čim več cartanja!!! user posted image

Sicer pa ni kaj, junij je tukaj in vsak dan bo kera mamica več user posted image Mi smo danes dopolnili polnih 37t, še samo 3 tedne do PDP-ja- že pridno odštevamo user posted image Vedno bolj imam željo spoznati svojo pikico, ki me pridno brca po bušijo user posted image

Nikita, bo tvoj user posted image užival v sobici...zelo lepo user posted image

Tako, kosilo je kuhano, sedaj pa grem k tašči po Nika. Bova pa še malce tam ostala, ker je moj možek službeno v Lj in bo pozen. Lepo bodite in še fajn božajte svoje bušije, ker pol pa bomo brcike kar fajn pogrešale-vsaj jaz sem jih po 1 porodu user posted image





< Sporočilo je popravil annie -- 3.6.2010 14:36:57 >

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 14:54:44   
čeb Maja
Zoja & mamimo- čestitam  user posted image user posted image user posted image

Aninchy
- jaz sem bla pa 100% da si šla, ko zjutraj ni bilo tvojega posta, sem že ploskala da je končno ratalo. Men se zdi, da že vse čakamo s tabo user posted image

nikita - o kolk kjut.... ful je lepo!
Jaz mam pa vse v domačih živalih - gledal bo kure, pujse, krave, race user posted image

misar - a maš še kar izcedek al se je ustavilo? da res že nimaš čepa...
Men se je zdej ustavil ''smrkelj'' samo imam pa skoz neki na hlačkah, hodim v bide non-stop pa preoblačit se (ne maram vložkov, ker potem mam pa takoj srbeče vse)

Ja sej ni kej... dnevi 2v1 so nam šteti... sej ne vem al nej se jokam al smejem (je*** hormoni)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 15:05:43   
misar

čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image je že veselo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja


misar - a maš še kar izcedek al se je ustavilo? da res že nimaš čepa...
Men se je zdej ustavil ''smrkelj'' samo imam pa skoz neki na hlačkah, hodim v bide non-stop pa preoblačit se (ne maram vložkov, ker potem mam pa takoj srbeče vse)




po moje ni še to to. je bilo nekaj podobnega v prvi user posted image , tako, da mislim, da še ni čas. no vsaj jaz še nisem za stvar.

danes sem totalno nekoristna. pol dneva sem zaružila v  trgovini, potem sem par ur brala, pojedla kosilo in eto zdaj grem po tamalo...mam prav slabo vest, čeprav je prav pasalo mal zabušavatuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 15:13:30   
innes4
Najprej čestitke Mumu, Zoja in mamimo za vaše user posted image . Čimveč cartanja vam želim user posted image

Zdej mam pa eno vprašanje za vse že mamice. So vam tut kej težili po porodu, z ˇdobronamernimiˇ nasveti? Men gre to takkkoooo na živce, da sem včeraj kar jokala. Bolj se prepričujem, da se ne smem obremenjevat, ampak ob teh hormonih nikakor ni možno user posted image . Poslušam, da si ne smem umiti las, da ne smem biti pokonc, da je treba samo ležat, da mi drugače trebuh ne bo šel čist preč. Naj user posted image nimam v naročju, ker bo razvajen. Da ne smem nikamor it, da ne zbolim, ker bom poj imela probleme celo življenje,da je pod posteljo še 6 tednov smrt in take BEDARIJE!!! Kot da živimo v prejšnem stoletju, halooo???!!!
Moj user posted image mi skos prav nej se ne sikiram, ker on se na take stvari samo smeje, men grejo pa res vse kocine pokonc, kr živčna ratam...
Kako ste reševale ta problem?

Pa moram se še pohvalt, da sem dons ponoč spet probala dojit in je ratal user posted image user posted image moj mali je končno znal povlečt, ker mam že dost mleka in se mu ni treba več tolk matrat. Sem bla prov ponosna na svojga user posted image user posted image


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 15:45:14   
Kety
Wau, koliko junijk je že ponosnih mamic! ČESTITKE VSEM!!!!!

Innes4, verjamem, da te dajejo hormončki in ljudje s temi nasveti nočejo nič slabega, verjamem pa, da ti dajejo občutek, kot da sama ne znaš presodit kaj je prav in kaj ne. Jaz sem si lase umila takoj ko sem prišla iz porodnišnice, tko da tolk o tem. Je pa res dobro počivat prvi mesec in ne pretiravat s kakimi dolgimi sprehodi. Najprej se doma navadite eden na drugega, tvoje telo naj se malo okrepi od poroda, računaj na to, da še vedno ful dela (krčenje maternice, čišča, nastajanje mleka...); za vse to telo rabi energijo in če jo boš trošila na napačnih stvareh, ti jo bo zmanjkalo za te nujne stvari. Zato je priporočljivo počivanje "tistih 6 tednov".

Drugače pa srečno!!!

Mene tudi že ful matra, včeraj sva šla ob 22ih celo v P se pokazat, odprta 2cm, popadki konkretni na 7 minut, ampak še ne dovolj močni, da bi kaj odpirali, zato sem šla domov. In ko sem zaspala se je vse umirilo. Zdej me takole heca že od sobote. Me zagrabijo popadki na 10-7 minut, trajajo cc.3 ure, potem pa vse ponikne. Od včerajšnjega pregleda imam krvav izcedek, popadkov pa nič. Me bo seveda spet ponoči grabilo, ko mam paniko še zaradi organizacije varstva tamalih2. Bomo videli kako bo proti večeru.

Srečno vsem!!

(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Junijčice 2010, 2.del
3.6.2010 15:54:12   
gajka
Zoja83 - čestitke! user posted image user posted image user posted image Pa si ga le dočakala. user posted image

mamimo
- čestitke! user posted image user posted image user posted image Ampak še vedno spadaš k junijskim čvekicam! user posted image

tukaj - malo se mi zdi "smešno", da moraš še 14 dni čakat na krvne izvide kot da imaš kakšen poseben vpliv na to. user posted image Kot da lahko user posted image kar ukažeš, da mora še vsaj 14 dni + 18 ur počakat... user posted image A niso mogli pospešit analize glede na situacijo? user posted image Kaj pa, če se vse prej začne, a ti bodo kar na blef dali zdravila? A če jih ne dobiš, pa bi jih mogla, se lahko kaj zakomplicira? user posted image

meymey
- psihiranje zaradi pridobivanja teže mi je žal še kako poznano in to že iz P. Je mali izgubil tam 300 g v tistih 3 dneh pred odpustom in je bil cel halo! Pa potem obsedeno vaganje doma pred in po obroku! user posted image user posted image Ko je pa na koncu v 1. mesecu dobil 1,6 kg, je bilo pa skoraj preveč! user posted image

innes4
- ne pusti, da ti pridejo do živega, čeprav je tole v vsej poplavi hormonov malo težje izvest. user posted image Skozi eno uho noter, skozi drugo ven! Včasih so pač kateri tako prepričani v svoje nebuloze, da jih niti pod razno ne boš kontra prepričala in je lažje rečt ja, ja in si svoje mislit. Btw. lase sem si oprala še v P, samo ležat res ne rabiš, ampak nikar se ne naprezaj s kakšnim pucanjem in dolgimi sprehodi, pač delaj vse na izi. user posted image pa lahko komot na začetku več cartaš, saj se šele spoznavate! Od tega prvega cartanja pa res ne bo razvajen. user posted image Sicer pa lahko izjavo o pretiranem cartanju hitro uporabiš proti temu, ki jo uspe izustit in mu pač iz istega razloga ne pustiš user posted image cartat. user posted image Boleznim se je na začetku res najbolj izogibat v velikem loku, ampak to spet počneš v nekih normalnih merah. Sicer pa, kdor take kvasi, ga bi jaz kar domov spojala, da naj le pazi, da jih on ni prinesel! user posted image Poskusi biti malo bolj flegma do vseh izjav, če te pa preveč obremenjujejo, pa poskusi za začetek obiske vseh teh pametnjakovičev skenslat.

< Sporočilo je popravil gajka -- 3.6.2010 16:08:13 >

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!