|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 12:26:09   
Linostarček
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
srce, jaz sem ti samo enostavnejšo varianto napisalauser posted image

Srce, ti bodi raje vesela, da me nimaš v sorodstvu user posted image . Najbližji družinski člani so v Središču ob Dravi, tako, da če nimaš nikogar tam, se ti zaenkrat ni česa bati.

Hvala za poenostavitev, no
. user posted image



nimam. mi smo goričanci user posted image




jaz tudi jaz tudi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 15:17:13   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči
(1) Ta zakon se ne uporablja za obdelavo osebnih podatkov, ki jo izvajajo posamezniki izključno za osebno uporabo, družinsko življenje ali za druge domače potrebe.

Tale zakonski člen je torej kar dovolj. Sestavljanje družinskega drevesa je namreč osebna uporaba za družinsko življenje.


Že ja, samo gre za splet. Nekaj sem nekoč brala kako je s tem zbiranjem in tem zakonom, zato pač pridobi pisno soglasje. Drugo je, če podaš vlogo za zbiranje podatkov na organe. Če spletna stran ni zaščitena zakonsko, hm ne vem no. Bi pač znala imeti težave. Četudi naj bi bilo tako, kot si opisala na  začetku.

No Kerensa, upam, da ne doživiš pregona zaradi tega user posted image  Pozanimaj se, vendar je stvar dvoumna v primeru spleta. Razen, če ima ta splet zakonsko podlago in je povezan z vsem, kar mora biti. Beseda drugače ni konj in tudi konj ni beseda, ampak živo bitje, besede so žive, zato vprašaj, če smeš, da ne boš imela težav. Če se ti pa ne zdi, pa naredi po svoje.

_____________________________

...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 16:58:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči
Če spletna stran ni zaščitena zakonsko, hm ne vem no.

Glede na to, da je to ena največjih strai za te zadeve, sklepam, da je zakonita, saj jo uporablja na deset-tisoče ljudi. Sama se sicer ne spomnim, ampak skoraj zagotovo sem kliknila kakšna pravila oz. pogoje uporabe, preden sem se registrirala - in enako jih je morala tudi nova žena g. Bivšega, drugače ne bi mogla sprejeti povabila, ki sem ji ga poslala. Ni hudič, da bom šla prav poiskat to.

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 17:06:15   
Kerensa*
Evo, takole imajo napisano:

Tree Privacy
•Only the people in your family tree can log in to your tree.
Profile Privacy
•Only your relatives and your invited friends can see your individual profile.
•You can block individual relatives from viewing your individual profile or messaging you.
•You can further restrict what information appears on your profile in your account set_tings.
Search Privacy
•By default, the names of users are publicly searchable, but you can opt out in your account set_tings. (Your search result includes only your name, profile photo, city, and the person who added you so relatives and friends can find you.)
•When you add deceased people to your tree, their names are publicly searchable by default, but you can change this in your account set_tings.
•When you add living people to your tree, they remain hidden from public search unless you make them visible.
•Minors under 13 are never searchable by anyone outside your tree.
Email Privacy
•We will not provide any user''s personal information to advertisers or third parties. This includes your email address and the email addresses of those you invite.
•We will not spam you or your relatives. Detailed notification set_tings allow you to control which emails you receive from us.
International Users
The Website is hosted in the United States and is intended for and directed to Users in the United States. The Website and services are void where prohibited. If you are accessing the Website from outside the United States, your use of the Website is governed by U.S. law, you are transferring your personal information to the United States, and you consent to that transfer.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 2.4.2010 17:07:56 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 17:14:25   
mateyka
When you add living people to your tree, they remain hidden from public search unless you make them visible.


she is invisible + ameriški zakoni - its all good user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 18:19:10   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Evo, takole imajo napisano:

Tree Privacy
•Only the people in your family tree can log in to your tree.
Profile Privacy
•Only your relatives and your invited friends can see your individual profile.
•You can block individual relatives from viewing your individual profile or messaging you.
•You can further restrict what information appears on your profile in your account set_tings.
Search Privacy
•By default, the names of users are publicly searchable, but you can opt out in your account set_tings. (Your search result includes only your name, profile photo, city, and the person who added you so relatives and friends can find you.)
•When you add deceased people to your tree, their names are publicly searchable by default, but you can change this in your account set_tings.
•When you add living people to your tree, they remain hidden from public search unless you make them visible.
•Minors under 13 are never searchable by anyone outside your tree.
Email Privacy
•We will not provide any user''s personal information to advertisers or third parties. This includes your email address and the email addresses of those you invite.
•We will not spam you or your relatives. Detailed notification set_tings allow you to control which emails you receive from us.
International Users
The Website is hosted in the United States and is intended for and directed to Users in the United States. The Website and services are void where prohibited. If you are accessing the Website from outside the United States, your use of the Website is governed by U.S. law, you are transferring your personal information to the United States, and you consent to that transfer.


A ti misliš zdej, da si že v Ameriki? user posted image  Ne ga srat. user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ah, daj ga no srat!
2.4.2010 18:21:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči
A ti misliš zdej, da si že v Ameriki?

Ja kje sem pa to napisala?

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ah, daj ga no srat!
3.4.2010 8:54:13   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lajči
A ti misliš zdej, da si že v Ameriki?

Ja kje sem pa to napisala?


Nisi, nisi. Samo hec je bil.

Če se oprem na citat Mateyke - ameriški zakoni ja user posted image , pa ne pozabi res skrit, da ne bo potem odkrito, potem boš imela pa tožbo. Ne vem, v Sloveniji kot vem, ameriški zakoni ravno ne veljajo ali pač? Zato sem ti v odgovorih odgovorila kot sem.

_____________________________

...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (14%)

lana (38%)

neža (46%)

vanesa (2%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!