|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:46:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moje današnje jutro je bolj... penisovsko (je*enti, bolje, da napišem kar kur*evo).

Laično gledano (al' pa, če je kakšna strokovnjakinja tukaj) - a kršim ZVOP ali kaj drugega? Naslovov ni, EMŠO ali DŠ tudi ne.



ja, k.l.i.n.c, pa ga res kršiš user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:47:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
ja, samo po tej logiki je enostavneje, da vneseš celotno prebivalstvo slovenije, pol hrvaške, italije, vse cigane, pa malo jodlarjev, pa kakšnega argentinskega slovenčka.....ah, pa nimam časa toliko naštevat...

Pretiravat' pa ni treba. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:49:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
ja, samo po tej logiki je enostavneje, da vneseš celotno prebivalstvo slovenije, pol hrvaške, italije, vse cigane, pa malo jodlarjev, pa kakšnega argentinskega slovenčka.....ah, pa nimam časa toliko naštevat...

Pretiravat' pa ni treba. user posted image


srce, jaz sem ti samo enostavnejšo varianto napisalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
31.3.2010 9:50:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:50:03   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
lej, če hočeš ****i, potem razmišljaš in delaš tako, kot delaš sedaj, če pa hočeš upoštevati želje nekoga, ki več kot očitno noče imeti s tabo opravka, pa izpustiš določene podatke in vpišeš le svojega otroka.

BTW ti nimaš nič s sorodstvom njunega otroka, saj se sorodstvo gleda tudi po krvi in ne samo po statusih......

Če bi hotela zaje*avati, potem bi podatek pustila tam, kjer je bil, tako pa sem ga izbrisala.

Jaz osebno nisem sorodnica njunega otroka, ampak rodoslovje ni samo neposredno, temveč tudi posredno sorodstvo. In ker sem mati polbrata njunega otroka, smo pač povezani. Pa če nam je prav ali ne. Meni JE prav oz. nimam težav s tem
.



v bistvu je tako, da tvoj bivši ni s teboj v nobeni vezi, je pa v vezi s tvojim sinom in to je to, njegova zdajšnja žena nima nobene veze s tvojim sinom, ker tvoj sin ima očeta in mamo in to je to, kakšne sorodnike in statuse ima pa tvoj bivši mož je pa druga zadeva, ki nima kot sem rekla od vajine ločitve s tabo nobene veze. Če bi delala družinsko drevo sina oz. bi on delal zase, potem tehnično gledano bi lahko vpisal novo ženo svojega očeta v družinsko drevo, ker je ona nekako njemu "sorodnik", ne pa tebi. Če štekaš.

če se postavim v tvoj položaj, mi niti na kraj pameti ne pade, da bi bivšo ženo od mojga dajala v svoje družinsko drevo.. moji sorodniki so le njegovi otroci, karkoli več pa ne obstaja.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:50:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
srce, jaz sem ti samo enostavnejšo varianto napisalauser posted image

Srce, ti bodi raje vesela, da me nimaš v sorodstvu user posted image . Najbližji družinski člani so v Središču ob Dravi, tako, da če nimaš nikogar tam, se ti zaenkrat ni česa bati.

Hvala za poenostavitev, no
. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:50:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

. Nobene potrebe ni po tem, da me maraš. Velja?


Kerenska, ne biksaj...ljudje imamo različne potrebe user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:51:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
srce, jaz sem ti samo enostavnejšo varianto napisalauser posted image

Srce, ti bodi raje vesela, da me nimaš v sorodstvu user posted image . Najbližji družinski člani so v Središču ob Dravi, tako, da če nimaš nikogar tam, se ti zaenkrat ni česa bati.

Hvala za poenostavitev, no
. user posted image



nimam. mi smo goričanci user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:52:45   
špelin@
Še dobro, da se nimam namena lotit tovrstnega podviga - družinskega drevesa user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:54:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
če ti moje mnenje ni všeč je to tvoj problem..... tako, kot ti pričakuješ razumevanje s strani "sorodnice", ki ti je jasno in glasno izrazila, da ne želi imeti opravka s tabo..... ti pa zgodbo še kar furaš naprej. Celo temo si ji odprla.

In_ Kako je sedaj hoditi v tujih čevljih? Malo je situacija drugačna..... ampak čustva in nasveti so pa popolnoma isti. TI se počutiš podobno ,kot ta ženska

Sploh ne morem reči, da mi tvoje mnenje je ali ni všeč - ker mi je vseeno zanj. Na mnenje ljudi, ki mi nič ne pomenijo in mi niso nič, pač ne dam nič. Se mi pa zdi po eni strani fascinantno (vendar žal, ali na srečo, nisem psihologinja), da svoj gnev nad mano znašaš čisto v vsaki temi, kjer lahko. Glede na to si očitno ti tista, ki imaš probleme z mano (na živce ti grem, ne maraš me, preziraš me itd.) in pri tem ti žal, ali spet na srečo, ne morem in tudi nočem pomagati. Če pa želiš, ti pa lahko naredim uslugo in se ob prvi priliki pripeljem do najbližjega lokala (tvoji hiši) in ti plačam kavo, ti mi pa v obraz povej, kar mi imaš za povedati. Samo kaj, ko dvomim, da bo potem kaj drugače (zate).

Gospodična pa ni rekla, da ne želi imeti opravka z mano, temveč samo to, da naj umaknem podatke, kar sem tudi jih
.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
31.3.2010 9:55:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:56:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

. Nobene potrebe ni po tem, da me maraš. Velja?


Kerenska, ne biksaj...ljudje imamo različne potrebe user posted image


a ne? Kako smo si različni!

Jst serjem in naredim kakšno štalco po forumu... ti lubica pa kje drugje .....  user posted image


ja, jaz serjem izključno na sekretu. toliko sem civiliziranauser posted image

je res, da sem enkrat v gozdu, pa sem klopa v rit fasala....tak, da sem opustila tudi takle način iztrebjanja....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 9:58:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
v bistvu je tako, da tvoj bivši ni s teboj v nobeni vezi, je pa v vezi s tvojim sinom in to je to, njegova zdajšnja žena nima nobene veze s tvojim sinom, ker tvoj sin ima očeta in mamo in to je to, kakšne sorodnike in statuse ima pa tvoj bivši mož je pa druga zadeva, ki nima kot sem rekla od vajine ločitve s tabo nobene veze. Če bi delala družinsko drevo sina oz. bi on delal zase, potem tehnično gledano bi lahko vpisal novo ženo svojega očeta v družinsko drevo, ker je ona nekako njemu "sorodnik", ne pa tebi. Če štekaš.

Razumem poanto, ki jo hočeš povedati, vendar se, rodoslovno gledano, motiš. Pravno gledano imaš prav - med mano in bivšim možem ni uradno ničesar, razen skupnega otroka - to drži. Če pa sestavljam SVOJE družinsko drevo, pa vanj vključim SVOJEGA sina in NJEGOVEGA očeta. Iz ostalih podatkov je jasno razvidno, da sva ločena in da torej nisva več povezana. Biološki pa sva - preko sina. In bistvo sestavljanja družinskih dreves je točno v tem - biološke vezi. Ja, lahko rečeš, da bi po tvoje napisala tako, če bi sestavljala družinsko drevo svojega sina - ampak saj GA, v kombinaciji s svojim (ker brez tega ne gre). Jaz ne morem zanikati, da imam otroka - moj otrok ne more zanikati, da ima očeta - in njegov oče ne more, da ima sina.
That's the point.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:02:41   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

. Nobene potrebe ni po tem, da me maraš. Velja?


Kerenska, ne biksaj...ljudje imamo različne potrebe user posted image


a ne? Kako smo si različni!

Jst serjem in naredim kakšno štalco po forumu... ti lubica pa kje drugje .....  user posted image


ja, jaz serjem izključno na sekretu. toliko sem civiliziranauser posted image

je res, da sem enkrat v gozdu, pa sem klopa v rit fasala....tak, da sem opustila tudi takle način iztrebjanja....user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:04:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
. Nobene potrebe ni po tem, da me maraš. Velja?

Kerenska, ne biksaj...ljudje imamo različne potrebe user posted image

OK. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:04:33   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
v bistvu je tako, da tvoj bivši ni s teboj v nobeni vezi, je pa v vezi s tvojim sinom in to je to, njegova zdajšnja žena nima nobene veze s tvojim sinom, ker tvoj sin ima očeta in mamo in to je to, kakšne sorodnike in statuse ima pa tvoj bivši mož je pa druga zadeva, ki nima kot sem rekla od vajine ločitve s tabo nobene veze. Če bi delala družinsko drevo sina oz. bi on delal zase, potem tehnično gledano bi lahko vpisal novo ženo svojega očeta v družinsko drevo, ker je ona nekako njemu "sorodnik", ne pa tebi. Če štekaš.

Razumem poanto, ki jo hočeš povedati, vendar se, rodoslovno gledano, motiš. Pravno gledano imaš prav - med mano in bivšim možem ni uradno ničesar, razen skupnega otroka - to drži. Če pa sestavljam SVOJE družinsko drevo, pa vanj vključim SVOJEGA sina in NJEGOVEGA očeta. Iz ostalih podatkov je jasno razvidno, da sva ločena in da torej nisva več povezana. Biološki pa sva - preko sina. In bistvo sestavljanja družinskih dreves je točno v tem - biološke vezi. Ja, lahko rečeš, da bi po tvoje napisala tako, če bi sestavljala družinsko drevo svojega sina - ampak saj GA, v kombinaciji s svojim (ker brez tega ne gre). Jaz ne morem zanikati, da imam otroka - moj otrok ne more zanikati, da ima očeta - in njegov oče ne more, da ima sina.
That's the point.



sej si si odgovorila drugače, da biološko gledano...torej kaj ima biološko gledano nova žena od fotra tle veze s komerkoli? tvoj sin ima sorodnike oče mama brat sestra polbrat ali polsestra... dedek in babi odpadeta, ker sta to tvoja starša in tehnično gledano kot si ti rekla, bi potem morala še vse sorodnike od bivšega moža naštet, torej brate sestre očeta mamo..... ker to so tehnično gledano vsi sorodniki od tvojega otroka in biološko bolj utemeljeno kot pa nova žena. A štekaš? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
31.3.2010 10:10:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:11:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
A štekaš? user posted image

Ne več. user posted image

Moja starša nista sorodnika mojega sina?
user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:15:08   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
v bistvu je tako, da tvoj bivši ni s teboj v nobeni vezi, je pa v vezi s tvojim sinom in to je to, njegova zdajšnja žena nima nobene veze s tvojim sinom, ker tvoj sin ima očeta in mamo in to je to, kakšne sorodnike in statuse ima pa tvoj bivši mož je pa druga zadeva, ki nima kot sem rekla od vajine ločitve s tabo nobene veze. Če bi delala družinsko drevo sina oz. bi on delal zase, potem tehnično gledano bi lahko vpisal novo ženo svojega očeta v družinsko drevo, ker je ona nekako njemu "sorodnik", ne pa tebi. Če štekaš.

Razumem poanto, ki jo hočeš povedati, vendar se, rodoslovno gledano, motiš. Pravno gledano imaš prav - med mano in bivšim možem ni uradno ničesar, razen skupnega otroka - to drži. Če pa sestavljam SVOJE družinsko drevo, pa vanj vključim SVOJEGA sina in NJEGOVEGA očeta. Iz ostalih podatkov je jasno razvidno, da sva ločena in da torej nisva več povezana. Biološki pa sva - preko sina. In bistvo sestavljanja družinskih dreves je točno v tem - biološke vezi. Ja, lahko rečeš, da bi po tvoje napisala tako, če bi sestavljala družinsko drevo svojega sina - ampak saj GA, v kombinaciji s svojim (ker brez tega ne gre). Jaz ne morem zanikati, da imam otroka - moj otrok ne more zanikati, da ima očeta - in njegov oče ne more, da ima sina.
That's the point.



sej si si odgovorila drugače, da biološko gledano...torej kaj ima biološko gledano nova žena od fotra tle veze s komerkoli? tvoj sin ima sorodnike oče mama brat sestra polbrat ali polsestra... dedek in babi odpadeta, ker sta to tvoja starša in tehnično gledano kot si ti rekla, bi potem morala še vse sorodnike od bivšega moža naštet, torej brate sestre očeta mamo..... ker to so tehnično gledano vsi sorodniki od tvojega otroka in biološko bolj utemeljeno kot pa nova žena. A štekaš? user posted image


Meni se zdi da je fora v tem da je pač tam en prazen kvadratek kjer je pač napisala sedanjo partnerko njenega bivšega moža.

Glede tožbe nimam pojma, bi pa tudi jaz naredila v tvojem primeru tako kot si ti pač nekaj napišeš npr. ime in priimek namesto žena bivšega moža

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:18:13   
abc100
Tudi jaz sestavljam družinsko drevo in v njega spadajo vsi, ki so biološko v sorodu. In na Kerensinem mestu, bi v družinsko drevo vključila tudi starše in brate in sestre od bivšega moža, saj je to družina njunega otroka iz prvega zakona. In tudi sedanja žena bivšega moža spada zraven. kerensina sedanja tašča nima nič z njenim starejšim sinom, tako da ne more kar spremeniti preteklosti.

Mislim, da se je ta sedanja žena razp**** zato, ker se je našla na internetu in ne zato, ker jo je Kerensa označila v svojem drevesu.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:19:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Meni se zdi da je fora v tem da je pač tam en prazen kvadratek kjer je pač napisala sedanjo partnerko njenega bivšega moža.

Glede tožbe nimam pojma, bi pa tudi jaz naredila v tvojem primeru tako kot si ti pač nekaj napišeš npr. ime in priimek namesto žena bivšega moža

Napisala sem "nova žena", pa je. In brez problema bom, če s tem ne bo zadovoljna, tudi to umaknila. Za moje rodoslovno delo namreč to, da je družinsko drevo objavljeno na Internetu, ni bistveno. Bistveno je to, da jaz te podatke imam (razumem, da nekdo, ki se s tem ne ukvarja in ga to ne zanima, ne razume, kakšna družinska dediščina je lahko družinsko drevo), pa četudi samo doma, v družinski knjigi. Dostop do podatkov na Internetu je samo pripomoček za lažje iskanje sorodnikov, za katere človek sploh ne ve, da jih ima (posrednih ali neposrednih, seveda).

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:21:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: abc100
Mislim, da se je ta sedanja žena razp**** zato, ker se je našla na internetu in ne zato, ker jo je Kerensa označila v svojem drevesu.

Pa saj pravilno misliš. Zahtevala je samo izbris podatkov iz družinskega drevesa, objavljenega na Internetu. To, da dejstev oz. preteklosti ne more spremeniti, tudi sama ve, saj ni neprištevna.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:29:46   
Klemy82
Kerensa, midve res MORAVA na kavo.user posted image Danes dobim urnik, kako bom delala, potem pa ob prvi priliki pripičim v BTC. Ti javim. Ne pozabi, da je rodoslovje ena veja moje bodoče poklicne deformacije user posted image . Če rabiš kak teoretično-praktični nasvet. user posted image



_____________________________

Jst.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:31:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Kerensa, midve res MORAVA na kavo

No, evo... povabim Lukrecijo, dobim pa tebe. user posted image

Z veseljem, bejba.
user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ah, daj ga no srat!
31.3.2010 10:34:37   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Kerensa, midve res MORAVA na kavo

No, evo... povabim Lukrecijo, dobim pa tebe. user posted image

Z veseljem, bejba.
user posted image



Ni problema. Samo da se organiziram.user posted image Reci mi, kdaj ti bolj paše, dopoldan, popoldan?


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!