|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 10:30:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

hm...zakaj pa mislite, da je vasa dolznost reagirat na vsako zvonenje in trkanje?!
pac ne slisis, ker: spis, se tusiras, seksas, si feniras lase, sedis na skoljki...
ali ne mores ker: dajes otroka spat, imas otroka v vodi, ga imas na previjalni...

enkrat ali dvakrat se imajo jajca tak pikro vprasat, zakaj nisi odprl/a, potem pa zelo verjetno prej poklicejo in se najavijouser posted image  


PODPIS !! user posted image

Jaz niti ne trznem na zvonec, razen če nimamo koga najavljenega. Drugače pa radi gostimo in gremo v goste, ampak obvezno se prej najavimo in isto pričakujemo tudi od drugih.

Tudi jaz se pod tole podpišem. Samo se je treba natrenirat, da ne skočiš (dobeseno!) s skreta k vratom user posted image Jaz itak vem, da bo tisti, ki me nujno rabi, potem poklical na telefon, kje sem. Poštar pa komot pusti obvestilo in bom šla pošiljko iskat, ko bom utegnila.



ja, če si v blokuuser posted image

pri nas pa potem ližejo šipe user posted image


user posted image  - pri nas enako, le da se na šipi pri vhodnih vratih poznajo odtisi nosovuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 11:03:57   
Sofi
Mi hodimo na obiske bolj redko, se vedno najavimo in predvsem otroka rada gresta, no tudi midva, ko se pač odločimo. Dobivamo se s sorodniki in prijatelji, ki imajo tudi male otroke, tako, da vsi podobno gledamo na čas obiskov. Se pa najboljše počutim na domačem terenu (zaradi otrok), zato se največ dobivamo pri nas. Ker smo v hiši, imamo okrog hiše veliko prostora za otroško igro (gugalnice, peskovnik, trampolin, bazen...) in se otroci lahko sproščeno igrajo, brez ne to, ne to, ne ono...
Ampak vse se večinoma odvija med vikendi, tako da mi ni nič odveč.user posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 12:00:43   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ker drugače nisem mogla naredit reda sem ga zgrda.Vsa vrata zaklent,telefone utišat in zvonc izklopit.Točno to smo danes naredili.In UŽIVAMO.

ja zakaj pa nisi šla ven na sonce ... bi imela manj dela user posted image



Bla na sončku.Sem nabirala regrat in flokija ven peljala.Pardon smo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?