|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 11:12:20   
Katy78
Med tednom obiskov nimamo (razen babice in dedki, pa še ti se prej najavijo), ker smo popoldne in zvečer, ko smo končno vsi trije skupaj, radi sami in se imamo luštno. Med vikendi pa rada vidim, da gremo mi h komu na obisk ali pa da kdo pride k nam (se pa vedno najavimo in naši obiski tudi, to se mi zdi del kulturnega obnašanja, ne pa da kar uletiš, ne glede na to, ali so ljudje pri volji za obiske ali ne), vendar večerne ure, ko ima otrok večerjo in ko sledi kopanje in spanje, odpadejo in to vsi prijatelji (po moji in po moževi strani) dobro vedo. Večina je itak takih, da jim je jasno, da ne morejo pri majhnemu otroku uletet zvečer, drugim sem pa že takoj povedala, katere ure pri nas zdaj, ko imava Nika, odpadejo. Tako da ja, kot so ti napisale že druge, sama si si kriva. Klinc gleda t.i. "nedotakljive" moževe frende, bi ga tako nakurila, najprej je familija, potem pa frendi.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 28.3.2010 11:14:05 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 12:07:29   
x_srečka_x
Moji in njegovi starši pridejo enkrat tedensko, pa me nič ne moti, mi gremo pa redkokdaj vsi skupaj kam na obisk.
So me pa motili taki obiski ja, ko pridejo zvečer ko je čas za kopanje, pa sem povedala in od takrat so se  redko oglasili. Ali pa ko se nočejo "spokat", ker jaz tudi slučajno nimam dve uri časa sedet za mizo in piti kavo user posted image , vem pa, da to parom brez otrok ni jasno.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 12:48:31   
magda_velepič
Ok enkrat dvakrat na teden mi še paše,da pa bi vsak dan imela obiske hvala lepa to pa ne.Pa niti nikoli nisem mela vsak dan.Mam rada mir in tudi sama ne hodim skoz nekam na obisk,ker vem,d asi drugi tudi radi oddahnejo.Enkrat ali dvakrat na mesec grem k mami in ati na obisk drugo pa bolj redko.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 13:34:52   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pri nas je noro, je bilo že prej, odkar smo v svojem stanovanju, je pa glih tko, kot bi bili dežurna gostilna.
Matr, mora bit pa res fajn pri nas...


Kakor jih navadiš.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 14:17:35   
eternety
Nisem glih fen obiskov. Raje gremo v naravo, sploh zdaj ko je lepo in toplo vreme. Drugače pa so obiski omejeni na familijo, na vsakih 14 dni pa skupni prijatelji. Meni bi se zmešalo, če bi vsak dan imela obiske.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 14:23:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pri nas je noro, je bilo že prej, odkar smo v svojem stanovanju, je pa glih tko, kot bi bili dežurna gostilna.
Matr, mora bit pa res fajn pri nas...


Kakor jih navadiš.


Ja, sej, zdaj jih pa odvadi, pa da ne bo nobene zamere...Ej, pa jz ne vem, a smo prav magnet al kaj...zdej ko se je spet začelo lepo in toplo vreme, bog ne daj, da smo na dvorišču...vsak, ki gre mimo, se ustavi. Če imajo otroke s sabo pa sploh. Jz sem pa tudi taka, da vedno ponudim kavo/čaj/ ali pa bombone za otroke..ne vem..taka sem, tako vzgojena najbrž...Samo ne vem, jz v kontra situaciji vedno odklonim, ker nočem biti nikomur v bremeuser posted image ...

Lani poleti, ko sem morala po navodilu zdravnika strogo mirovati zaradi nosečnosti (in skorajšnjega prezgodnjega poroda), sem se valda dala na ležalnik in na teraso, da bi brala knjige...ja malo morgen - stalno je bil nekdo pri nas. Že to, da sem morala sama pazit na svojo hiperaktivno triletnico je bil napor, pol pa skakat po piškote/sladoled/sok... še za ostalih 5 otrok z vasi in za njihove starše....


evo, spet obisk! Šibam!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 14:46:44   
josephine27
kaj pa daješ tem obiskom za pit in jest da tako radi hodijo - očitno ste zelo žaželjena familja user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 14:54:05   
MTFP
Joj, jaz pa ne vem če smo letos imeli že vsega skupaj 5 obiskov med tednom, med vikendom pa morda kakšen več user posted image ... je pa res, da se dobivamo zunaj - na kavi ali sprehodu. So pa določeni osebki, ki so prej kar radi hodili nehali hoditi, ker poleti - ko se je malo ohladilo, sem začela malega pripravljati za ven in jim pač predlagala da gremo na sprehod - ker pri nas če je lepo vreme od kar je otrok ne postopomo doma. Sploh ne zaradi nenajavljenih obiskov.
Tisti, ki so se radi parkirali k nama tam nekje po 19uri in potem ostajali dolgo v noč (no ja saj nisem imela nikoli proti - ker smo se pač zadebatirali in so tudi meni odgovarjali. Le potem ko so šli me je glava bolela - ko sem na uro pogledalauser posted image ), no ampak kot pravim odkar je otrok ne delam razlik. Če je sonce gremo ven, ko je ura 7 se gremo kopati - pa je lahko papež na obisku. Tudi če smo zunaj z njimi in je še tako luštno je treba ob uri domov in se rihtat za spat. Naš mali ima kar močno notranjo uro se mi zdi. in 18.45 obvezno začne tečkati, in če ni 19.30 - 19.45 v postelji, potem imamo še pozno v noč boje z spanjem....

No je pa res, da tisti, ki imajo otročke kar radi pridejo, in jih ne moti da gremo skupaj ven oz. so kar začeli klicati in se dobimo na kakem igrišču ali kavi, kejr imajo zunaj urejen vrt za otroke, tisti brez me pa gledajo kot da sem z lune padla, ko omenim sprehod...

Ne vem sicer je 90% najinih prijateljev in obiskov zaželjenih in najavljenih in mi njihova družba paše, samo vseeno- otrok mi je pred prijatelji in ne delam izjem. Če je vreme in v planu da gremo ven gremo ven, če je ura za spanje je ura za spanje... in večina jih to zastopi in je prav lepo sprejela, tisti, ki pa ne razumejo tega pa tako ali tako spadajo v tisto skupino 10%user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 15:06:27   
poli*
Sita sem jih bila samo, ko se je tamala rodila in smo imeli 2 meseca vsak tadrug dan en kup ljudi. No, saj mi ni bilo odveč, rada poklepetam, ampak malo mi je pa že najedalo.user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 16:24:00   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pri nas je noro, je bilo že prej, odkar smo v svojem stanovanju, je pa glih tko, kot bi bili dežurna gostilna.
Matr, mora bit pa res fajn pri nas...


Kakor jih navadiš.


Ja, sej, zdaj jih pa odvadi, pa da ne bo nobene zamere...Ej, pa jz ne vem, a smo prav magnet al kaj...zdej ko se je spet začelo lepo in toplo vreme, bog ne daj, da smo na dvorišču...vsak, ki gre mimo, se ustavi. Če imajo otroke s sabo pa sploh. Jz sem pa tudi taka, da vedno ponudim kavo/čaj/ ali pa bombone za otroke..ne vem..taka sem, tako vzgojena najbrž...Samo ne vem, jz v kontra situaciji vedno odklonim, ker nočem biti nikomur v bremeuser posted image ...

Lani poleti, ko sem morala po navodilu zdravnika strogo mirovati zaradi nosečnosti (in skorajšnjega prezgodnjega poroda), sem se valda dala na ležalnik in na teraso, da bi brala knjige...ja malo morgen - stalno je bil nekdo pri nas. Že to, da sem morala sama pazit na svojo hiperaktivno triletnico je bil napor, pol pa skakat po piškote/sladoled/sok... še za ostalih 5 otrok z vasi in za njihove starše....


evo, spet obisk! Šibam!



Ajoj no, če ti zamerijo, ti pa pač zamerijo. Ne vem no, odloči se že, kaj ti več pomeni - mirni družinski večeri ali pa nonstop obiski. Kakšen prijatelj pa je to, da ne razume, da bi radi popoldne in zvečer imeli radi mir in nekaj časa samo zase? če tega ne razume, potem že ni tako fajn prijatelj, se mi zdi. Za vse si si sama kriva, kako si jih navadila, tako zdaj imaš in samo ti si tista, ki lahko kaj spremeniš. Samo jamranje tukaj na forumu ne bo nič spremenilo. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 16:44:53   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


Samo jamranje tukaj na forumu ne bo nič spremenilo. user posted image


...če je pa tko fajn mal pojamrat...user posted image user posted image user posted image

V bistvu je najbolj smotano od vsega to, da recimo, kkšen dan pridejo 3 obiski, pa smo prvega (recimo) zelo veseli, do tazadnjega sem pa že orenk sita. Kako naj pol temu, ki pride zadnji, rečem - sorry, dons si pa že ta tretji, kr pejd domov, nimam več časa in ne potrpljenjauser posted image user posted image

Ne, sej zdej bom pa res začela renčat, alpa si bom dobermana pred vrata naštimalauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 17:49:48   
Colt
Tomika, a maš kej časa...bi prišel na obisk user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 18:37:14   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Tomika, a maš kej časa...bi prišel na obisk user posted image

Ja tudi jaz bi prišel ,ne bomo dolgo ,morda do polnoči,ampak glej da se ne bomo kakega prehlada nalezli pri tebi!user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 18:58:36   
ZARA
A si ti, TT, enkrat pizdila, da obiski visijo do nevem katere ure pri vas? Jst bi ponorela, ker ne živim na peronu, ampak v hiši. Se ne bi počutila doma, resno. Mora biti grozno, če je non stop nekdo izven družine v "tvojem življenju".

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 19:39:47   
viroza
Ker drugače nisem mogla naredit reda sem ga zgrda.Vsa vrata zaklent,telefone utišat in zvonc izklopit.Točno to smo danes naredili.In UŽIVAMO.

< Sporočilo je popravil viroza -- 28.3.2010 19:40:11 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 21:43:53   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ker drugače nisem mogla naredit reda sem ga zgrda.Vsa vrata zaklent,telefone utišat in zvonc izklopit.Točno to smo danes naredili.In UŽIVAMO.

ja zakaj pa nisi šla ven na sonce ... bi imela manj dela user posted image



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 22:19:44   
bubal
Pri nas se vsi najavijo, je pa res da odkar imamo psa vsi, ki imajo otroke ne pridejo, ker jih lahko naš kuža poliže, joj prejoj...ena je celo ugotovila, da je alergična na pasjo dlako user posted image , itak. Vglavnem imava pred temi "pacienti" mir. Ostali normalni se pa najavijo al se pa zunaj dobimo oz. pri njih.
Smo pa pred leti imel parček, ki ni in ni znal it domov, kar visela sta...nekega večera pa rečem družba lahko noč in jih pustim same z možem. Od takrat naprej, ko sem omenila spanje sta se en dva tri spokala user posted image . Saj rada klepetam in se družim, ampak kar je preveč je pa preveč...včasih nisva mogla niti v miru pojest obroka.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 22:32:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: bubal

..včasih nisva mogla niti v miru pojest obroka.



kako mi je znanouser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu bubal)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 23:09:40   
Anonimen
Nisem jih sita, ker jih ni toliko. Ne maram preveč obiskov-kar sedet in sedet in čvekat.
Raje imam aktivne obiske-skupno plavanje, obisk opere, vsaj sprehod v naravi, da se ne sedi. Dolgoročno si posojamo samo otroke za družbo. Naj ima ena mama dve uri miru-to mi je bolje kot da posluša ta čas mene.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ste kdaj site obiskov?
28.3.2010 23:25:52   
23tina
mi smo imeli obiske do pou ure nazaj.sj me sploh ne motjo,super družinica.glavni krivec za mojo nejevoljo je moj dec,ki se trenutno "postavlja na glavo" v wc-juuser posted image user posted image user posted image .pet minut po tistem,ko so šli je začeu kozlat ko vidra,tamalo sem komi zdj uspavala....prišli so on 16-h in zdj so šli,z 16.mesečnim otrokomuser posted image user posted image user posted image moja 7.mesečna deklica je pa pomoje misnla,da je v džungli.in kaj naj,jutr bojo pesmice,dans pa nism mela pravoglasanja.
HB moj skoraj nikol ne pije,ampak vedno ko oni pridejo je isto(enkrat na dva meseca).oba sta bla tok pijana,da sta kar plazala en po drugemu.maaaaaahhhhhhhhh,jezna sem da me bo razneslo.zdj je tišina,zgleda se je zvleku  postlo.
no mal sem zašla iz teme ampak sem se mogla nekje zlajat.
drugače pa obiski,recimo da določenih osebkov mam že poun kufer(to je prevsem zato ker živimo v isti hiši)!
hmmmm,mam pritiska dvesto.grem počasi v smrdljivo deželo,po moje dones ne bom spala,ampak bom v komiuser posted image

_____________________________

LIJA 28.8.09
porodna 4090g 53cm
1.mesec 5400g 58cm
2.mesec 6530g 62cm
3.mesec 7950g 67,4cm
4.mesec 9050g 69cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 8:42:05   
anabanana
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

hm...zakaj pa mislite, da je vasa dolznost reagirat na vsako zvonenje in trkanje?!
pac ne slisis, ker: spis, se tusiras, seksas, si feniras lase, sedis na skoljki...
ali ne mores ker: dajes otroka spat, imas otroka v vodi, ga imas na previjalni...

enkrat ali dvakrat se imajo jajca tak pikro vprasat, zakaj nisi odprl/a, potem pa zelo verjetno prej poklicejo in se najavijouser posted image  


PODPIS !! user posted image

Jaz niti ne trznem na zvonec, razen če nimamo koga najavljenega. Drugače pa radi gostimo in gremo v goste, ampak obvezno se prej najavimo in isto pričakujemo tudi od drugih.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 9:58:18   
špelin@
Ne, nikoli nisem sita obiskov, ker se prej domenimo in se imamo fajn user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
jz na čase z otrokoma zbežim od doma, gremo po "opravkih", v trgovino, knjižnico...Pol ti pa pod večer (ko je treba otroke rihtat za spat) uleti ta tretji obisk in ti za opravičilo reče: "sej smo bli že popoldne tukaj, pa vas ni bilo doma, smo pa zdajle prišli. Sej ni prepozno?"...Ja, mislim, zdaj ko ste pa že (nenajavljeni in že drugič ta teden) tukaj, pa kar naprej...Pol te pa ob 21.00 vpraša kdaj dajemo otroke spat.

Ej, takole gre to: pač odgovoriš, da JE prepozno. Saj ni treba, da zveni neprijazno, se da besedo NE izreči tudi na čisto priljuden način. Jaz sem se že naučila. K nam je en par hodil nenajavljen striktno po osmi uri zvečer, dokler nas nista 1x našla v pižamah in sem jima pojasnila, da gremo spat in da se lahko vidimo drug dan in naj prideta, ko bo še dan. Nista zamerila in zdaj prihajata ob bolj "kulturnih" urah user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 10:00:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

hm...zakaj pa mislite, da je vasa dolznost reagirat na vsako zvonenje in trkanje?!
pac ne slisis, ker: spis, se tusiras, seksas, si feniras lase, sedis na skoljki...
ali ne mores ker: dajes otroka spat, imas otroka v vodi, ga imas na previjalni...

enkrat ali dvakrat se imajo jajca tak pikro vprasat, zakaj nisi odprl/a, potem pa zelo verjetno prej poklicejo in se najavijouser posted image  


PODPIS !! user posted image

Jaz niti ne trznem na zvonec, razen če nimamo koga najavljenega. Drugače pa radi gostimo in gremo v goste, ampak obvezno se prej najavimo in isto pričakujemo tudi od drugih.

Tudi jaz se pod tole podpišem. Samo se je treba natrenirat, da ne skočiš (dobeseno!) s skreta k vratom user posted image Jaz itak vem, da bo tisti, ki me nujno rabi, potem poklical na telefon, kje sem. Poštar pa komot pusti obvestilo in bom šla pošiljko iskat, ko bom utegnila.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 10:24:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

hm...zakaj pa mislite, da je vasa dolznost reagirat na vsako zvonenje in trkanje?!
pac ne slisis, ker: spis, se tusiras, seksas, si feniras lase, sedis na skoljki...
ali ne mores ker: dajes otroka spat, imas otroka v vodi, ga imas na previjalni...

enkrat ali dvakrat se imajo jajca tak pikro vprasat, zakaj nisi odprl/a, potem pa zelo verjetno prej poklicejo in se najavijouser posted image  


PODPIS !! user posted image

Jaz niti ne trznem na zvonec, razen če nimamo koga najavljenega. Drugače pa radi gostimo in gremo v goste, ampak obvezno se prej najavimo in isto pričakujemo tudi od drugih.

Tudi jaz se pod tole podpišem. Samo se je treba natrenirat, da ne skočiš (dobeseno!) s skreta k vratom user posted image Jaz itak vem, da bo tisti, ki me nujno rabi, potem poklical na telefon, kje sem. Poštar pa komot pusti obvestilo in bom šla pošiljko iskat, ko bom utegnila.



ja, če si v blokuuser posted image

pri nas pa potem ližejo šipe user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ste kdaj site obiskov?
29.3.2010 10:25:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

hm...zakaj pa mislite, da je vasa dolznost reagirat na vsako zvonenje in trkanje?!
pac ne slisis, ker: spis, se tusiras, seksas, si feniras lase, sedis na skoljki...
ali ne mores ker: dajes otroka spat, imas otroka v vodi, ga imas na previjalni...

enkrat ali dvakrat se imajo jajca tak pikro vprasat, zakaj nisi odprl/a, potem pa zelo verjetno prej poklicejo in se najavijouser posted image  


PODPIS !! user posted image

Jaz niti ne trznem na zvonec, razen če nimamo koga najavljenega. Drugače pa radi gostimo in gremo v goste, ampak obvezno se prej najavimo in isto pričakujemo tudi od drugih.

Tudi jaz se pod tole podpišem. Samo se je treba natrenirat, da ne skočiš (dobeseno!) s skreta k vratom user posted image Jaz itak vem, da bo tisti, ki me nujno rabi, potem poklical na telefon, kje sem. Poštar pa komot pusti obvestilo in bom šla pošiljko iskat, ko bom utegnila.



ja, če si v blokuuser posted image

pri nas pa potem ližejo šipe user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?