|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
17.8.2010 11:01:46   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

ha ha ha nadka a malo straha ti je pa dal? user posted image user posted image user posted image No naj se njegove sanje nič ne uresničijo v celoti, pa kar lepo pojdi v celje rodit, tisto da bo šlo pa tako hitro pa le naj drži. user posted image


ja malo pa res, da bi pa glih doma rodila ne tega pa nimam glih interesa, glede hitrosti se pa popolnoma strinjam to si pa po mojem vsaka želiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Celjske srečke nosečke
17.8.2010 11:10:24   
lidik
ja nadka verjetno si res to vsaka želi. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Celjske srečke nosečke
17.8.2010 11:21:01   
Anonimen
urskaf: pojdi k dr. pa naj ti da kak dan bolniške, da si doma in v miru; ne pa da še v službi živce zgubljaš. čeprav po eni strani je pa spet ok, da ne misliš "samo na to".

nadka: joj vidiš, tak porod bi jaz imela, samo z eno razliko - v porodnišnici hehehehehe. dober je tvoj s temi sanjami!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Celjske srečke nosečke
17.8.2010 11:25:59   
nadka30
ti čist verjamem T.Z. vse bi še šlo samo da bi bilo v porodnišnici ne pa doma, no jaz si sebe glih ne predstavljam da bi rojevala doma.
Sem pa danes izvedela da je ena znanka rodila punčko, in ji je dala ime ANGELIKA, se mi zdi da full paše, ker imajo pa prvo punčko z imenom VERONIKA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
urskaf mogoče pa tale predlog od t.z. sploh ni tako slab, da bi bila kak dan doma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Celjske srečke nosečke
17.8.2010 12:45:05   
urskaf
Sem raje v službi. user posted image Mi bolj paše, kot pa da doma čepim v stanovanju, tam bi še bolj študirala sam na to. Tu sem vsaj med ljudmi, pa čvekamo, pa se imamo fajn. Zdajle nimam pretirano dela in se bolj spočijem tu kot doma. user posted image (Redkokdo ima tak šiht) user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Celjske srečke nosečke
17.8.2010 14:00:50   
Arwenko
Evo mene doma iz lj...spet rahlo zgubljen čas, pa dobro, kar je treba je treba. Lahko pa malo prej zaključim službo, ker itak nihče ne kontrolira, kak dolgo sem dejansko v lj. user posted image

Urskaf...super da si tak pozitivna, tako je treba. Saj pravijo, da toksa sploh ni tak bav-bav, če se jo le odkrije in zdravi, tako da mislim da bo vse ok pri tebi. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 8:35:46   
Arwenko
Jutro user posted image

A še ni nobene?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 8:40:54   
Anonimen
Jutro!
Jaz sem tu :) Danes sem bila spet zgodna, tako da imam že nekaj stvari narejenih. Zdaj pa... heh zdaj grem pa mojemu nekaj prevajati...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 8:51:47   
lidik
jutro. Evo mene tudi tu. Sem bila zjutraj že v laboratoriju, da sem dala kri in pa najprej za začetek dneva sem imela "cuker test". Mmmmm je bilo dobro. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 8:55:51   
Arwenko
T.Z. ti si pa res že pridna user posted image

Jaz sem tudi že od 7.15 v službi, smo hteli fotra presenetit za 50. rojstni dan, pa nam ni čisto uspelo no, ampak vseeno je bilo luštno. Zdaj pa imamo še eno presenečenje ob 12h, mislim da bo tudi fajn.



(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 8:56:58   
lidik
uau Arwenko abrahamčka imate. To bo pa veselo danes pri vas. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:12:27   
Arwenko
jap, danes imamo tak malo v službi, pa pol še popoldne doma...v soboto pa imamo družinsko kosilo pa to...v službi pa še en malo večji piknik pol septembra, ko pridejo vsi z dopustov. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:24:06   
lidik
super. Arwenko, kaj ti si pa danes na polovici? user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:36:32   
Arwenko
A ni začetek 20. tedna polovica? To je blo pol prejšnji teden, zdaj bomo že 21. teden user posted image

Eh, saj ni važno, hitro mineva cajt. Moram zdaj nekaj pojest, danes sem imela na tešče kavo in šampanjec. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:44:48   
lidik
hmmm aja to pa ne vem. Jaz sem si polovico računala ko sem bila točno 20. tednov. Je pa možna tudi tvoja razlaga ja. user posted image aha hitro pa res gre ja.

T.Z.
kaj si se ti čisto v prevajanje potopila. Ku ku. Si kje blizu? user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:47:36   
nadka30
dan sem tukaj se javim samo malo na kratko še sem 2v1, sedajle pa počasi bežim ker imama z nadjo logopeda tako da se javim kasnejeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:48:28   
lidik
nadka dobro uredita, pa javi se ko prideš nazaj. Pridna punca, da poročaš, da še nisi šla. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 9:59:49   
Anonimen
Polovička je točno ko dopolniš 20t0d, tudi rok imaš postavljen na 40t0d....

Drugače sem pa "na obroke" tukaj, druače pa pridno prevajam eno računalniško literaturo. Me je moj malce izkoristil, ker imam čas doma on pa gužvo v službi - je pa za izpit, ki ga ima v petek :)

Punce, jaz pa še točno en mesec do roka!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:04:34   
lidik
oooo T.Z. pa res !!! Danes smo 18-tega. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Juhej !!!! Zdaj bo pa 1,2,3. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:06:29   
Anonimen
men se zdi, da bom pri 2 že rodila, ne bom do 3 zdržala user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:12:14   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Polovička je točno ko dopolniš 20t0d, tudi rok imaš postavljen na 40t0d....



Pol sem pa jaz 1 teden prehitevala z veseljem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:27:02   
Anonimen
hehehehe se zgodi :)

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:31:45   
lidik
hi hi hi T.Z. si boš sredino zbrala. Super. Pridna ! No pri 1 le še počakaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:51:54   
Anonimen
pri 1 ne grem nikamor. šele v ponedeljek uradno štartam porodniško (ker so mi upoštevali rok po NS, ki je v bistuv 20. in ne 18.), ne mislim dodatnih papirjev urejat če prej rodim user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Celjske srečke nosečke
18.8.2010 10:54:27   
lidik
aha. Torej še vseeno je tvoj uradni datum 20? No pol pa itak moraš še počakat ! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!