|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:39:33   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?
.


Se mi zdi,da kar mešano...So taki,ki imajo več in pa taki,ki imajo manj..ampak dokler je človek vredu oz. meni ustreza in jaz njim se mi zdi,da ni status tako pomemben. No vsaj meni ni.

pravim prijateljem pa je itak vseeno..te ima rad takšnega,kakršen siuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:42:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

mika saj te popolnoma razumem. Ampak res je veliko ljudi ki najprej pogleda s kakšnim avtom se pripelješ in ali imaš fasado na hiši. Ja mi imamo star avto in tudi fasade nimamo. Ampak vsak ko pride k meni bo lepo sprejet in postrežen, v smislu kave, keksov, soka.
Kar se pa tiče samozavesti se pa popolnoma strinjam s tabo.user posted image


Vendar, dokler boš sama sebe gledala "navzdol", ker nimaš fasade na hiši, da nimaš avta za 20.000 EUR......te bodo tudi drugi videli tako......

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:45:28   
Korina1
Verjetno res ne paše v tole temo ampak rada bi samo omenila ena stavr ki se mi je pred kratkim pripetila. Ker imamo doma vse tehnične aparate precej stare in nekateri že tudi v slabem stanju, sva se z možem pogovarjala da bi na trajnik kupila nov hladilnik, najcenejšega seveda. Porabil bi tudi manj elektrike in ta ki ga imamo sedaj je bil podarjen, vrata slabo tesnijo, zelooo ropota in termostat moram imeti naštiman na največjo moč da je v njem samo hladno. In ko sem ti omenila nekim ljudem ki dostikrat pridejo k nam so se začeli tako zmrdovati da hladilnika novega ne potrebujemo, da je ta še dober. Pa mi je v tistem trenutku kljub temu da imam precej debelo kožo zrasel pritisk in sem rekla če mi slučajno v 20 letih ne privoščijo ene stvari. Pa so se začeli izgovarjati da to ravno ne ampak da je škoda denarja za novega dokler ta še dela.
Jah takole je.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:47:20   
Korina1
Liliana glej meni nov ali dober avto in fasada ne pomenita nič. Jaz se s starim avtom prav tako dobro peljem kot nekdo v avtu vrednem 20.000€ Važno je da se jaz počutim v svojem domu dobro, fasada gor ali dol.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:51:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Liliana glej meni nov ali dober avto in fasada ne pomenita nič. Jaz se s starim avtom prav tako dobro peljem kot nekdo v avtu vrednem 20.000€ Važno je da se jaz počutim v svojem domu dobro, fasada gor ali dol.


Potem pa ni nobenega problema.....in ti potem ne bi smelo biti tako zelo važno mnenje drugih ljudi, ki pravijo, da pa oni fasade še ne bi delali....da ne bi kupili hladilnika, ampak bi počakali, da stari crkne......

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 11:51:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:54:41   
hrchy
Vecinoma se druzim z ljudmi, ki so mi po stanu, premozenju, izobrazbi enaki. Zelela bi se vec druziti z ljudmi,  ki imajo popolnoma drugacen lajfstajl od mojega (v plus ali v minus glede teh stvari), ampak jih je malo tezje najt in vkljucit v svoj krog... user posted image

Glede narodnosti - se pa tezko druzim s Slovenci, ker nas tukaj ni prav dosti. Torej ostane samo veliko razlicnih narodnosti svetauser posted image

_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:55:39   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

načeloma mi je vseeno kaj, koliko ima kdo ter kdo je....

aja pa avtorica ni vprašala če nam je vseeno/pomembno ampak s kakimi se družimo!





A pa se to dvoje res tako izključuje......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:56:15   
Korina1
Ne, prizadene me mnenje ljudi ki si sami naprimer lahko privoščijo eno malce dražjo stvar kadar jim paše, ti pa noveg ne bi smel imeti. Ne vem, ne znam se pravilno izraziti. Tako nekako da oni imajo lahko ti pa moraš imeti rabljeno in ne novo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 12:00:15   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ne, prizadene me mnenje ljudi ki si sami naprimer lahko privoščijo eno malce dražjo stvar kadar jim paše, ti pa noveg ne bi smel imeti. Ne vem, ne znam se pravilno izraziti. Tako nekako da oni imajo lahko ti pa moraš imeti rabljeno in ne novo.


To je tvoja nizka samozavest. Misliš, da ti ljudje z vsem kar se tiče novega ali boljšega ne privoščijo. Ti tako čutiš, ljudje  ki so ti rekli, da ni treba novega hladilnika, so te hoteli samo potolažit, da je tudi ta ok.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 12:07:21   
TomTaylor
Družimo se z ljudmi vseh sort in tort. Od dr. do fr., ni da ni.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 12:08:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 12:35:26   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Če dobro pomislim je vsem mojim prijateljem enaka le narodnost (pa nimam nič ptroti drugim narodnostim). Stan, premoženjsko stanje, izobrazba, je pa vse od "najmanj" do "največ." Važno je, da so pozitivni. v krogu ljudi, ki samo jamrajo in ki mi jemljejo s tem energijo, se ne počutim dobro, tako da bistvo je, da so pozitivni in da so prijatelji v pravem pomenu besedu "v slabem in dobrem".

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 9.2.2010 12:36:47 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 12:56:51   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Če dobro pomislim je vsem mojim prijateljem enaka le narodnost (pa nimam nič ptroti drugim narodnostim). Stan, premoženjsko stanje, izobrazba, je pa vse od "najmanj" do "največ." Važno je, da so pozitivni. v krogu ljudi, ki samo jamrajo in ki mi jemljejo s tem energijo, se ne počutim dobro, tako da bistvo je, da so pozitivni in da so prijatelji v pravem pomenu besedu "v slabem in dobrem".



Sori Tinkatonka,ker se bom ravno v tvoj post zapičila,vendar tele tvoje trditve ne gredi ravno skupaj.
Prijatelj v dobrem in slabem....a si zmožna bit prijatelj nekomu,ki res nima sreče na tem svetu in ima milijon razlogov,da jamra? Vidim oziroma po napisanem sklepam,da ne ravno.
A,če bi pa bilo tebi hudo in bi jamrala,bi pa pričakovala 100% podporo od tvojega prijatelja user posted image

Zapičila sem se v tole zato,ker sem imela nekoč res veliko prijateljev...ampak takrat,ko jaz nisem imela nobenega problema na tem svetu. Ko so se pa problemi pojavili v mojem življenju,pa so tisti kao prijatelji počasi izginjali.
Pa nikoli nisem jamrala,sem se pa želela o moji bolečini pogovarjat in želela sem,da mi nekdo prisluhne in me bodri...ampak ne,morda sem nekomu jemala preveč energije in nisem bila vredna,da je kdo moj prijatelj.

Imam samo znance,ki pa so si tako po karakterju,kot po premoženjskem stanju in po izobrazbi različni.

< Sporočilo je popravil madela -- 9.2.2010 12:57:40 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 13:07:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo


če želiš odogovoriti na preprosto vprašanje se zelo izključuje, če pa želiš da nastane debata dolga 15strani in je polna konfliktov, izražanja takšnih in druagčnih predvsem negativnih mnenj ja je pa zelo podobno.... in kolikor vem/opažam je zelo težko odgovoriti na zastavljeno vprašanje ne da da bi poleg še podal svoje drugačno mnenje glede recimo nestrinjanja na odgovor ki je pred tvojim....ampak pols mos pet ram svoboda govora.... BV



A ni smisel debatiranja, da se razvije debata.....user posted image

Potem bi bilo najbolje, da bi avtorice teme odgovorili zgolj z DA ali NE.....brez podajanja svojega mnenja.....kadarkoli pa podaš neko svoje mnenje, pa obstaja verjetnost, da se pa nekdo s tabo ne bo strinjal......

In res ne vem kaj je narobe z debato, ki je dolga 15 strani, pa četudi je polna, kot ti imenuješ, konfliktov......jaz pa temu pravim, da je polna pač različnih mnenj in razmišljanj......

Vendar ostanimo rajši pri kristalno jasnih odgovorih DA in NE.....da se mnenja ne bodo kresala.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 13:18:02   
TRIŠ
Z vsemi razen z romi oz cigani ne(sem bila pa tudi do njih prijazna dokler niso otrokom pokradli kolo,traktor in kmalu mi je prijazna ciganica odpeljala vozičekuser posted image .
To so revni,bogati,klošarji,zdravniki,čistilko....,ni mi važno kaj je kdo po izobrazbi ali narodnosti,zaenkrat pa v svoji družbi nimam roma, ampak nikoli ne reci nikoli,imam 4 otroke kateri imajo lahko roma za moža ali ženo,ker jih je v naši okolici skoraj več kot civilovuser posted image .

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 13:28:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 13:44:34   
rija
ne družim se z nikomer.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 13:48:52   
Anonimen
družim se s tistimi, ki se družijo z mano.
čeprav zadnje čase sem bolj omejena zaradi otrok.

nimam omejitev glede na spol, starost, finančno stanje, raso_ pravi RR odgovor, ne?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 13:49:50   
nuala
Ja, nekako se vedno bolj druzim z ljudmi, ki imajo podobno stopnjo izobrazbe in podobno materialno stanje. Nekako sem ugotovila ( koncno ) da mi taki najbolj sedejo.
Kar se pa narodnosti tice smo pa zelo mesani.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 13:52:55   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Najini prijatelji so različnega stanu, premoženja, izobrazbe in narodnosti. Glede na to, da sva že midva kot zakonca totalno različna so najini prijatelji s katerimi se družimo tudi različni
Sicer pa jaz nikoli nisem imela težave navezati prijateljstva z bilo kom pa naj je imel 3 razreda osnovne šole ali pa vse fakultete tega sveta. Važno, da smo se nekje našli - pa če samo isto muziko poslušamo z njimi.
Jaz vsako jutro popijem kavo z našimi čestilkami - posebej zdaj ko je mrzlo zjutraj v njihovem delu se pa lahko kadi in se vsako jutro neverjetno zabavam z njimi.
Mislim, da kvalitetno življenje spoznaš prek različnih ljudi in če ti uspe od vsakega malo pobrat si zmagovalec. Je pa res, da se življenje vrti okrog dela in da imam največ prijateljev med tistimi s katerimi delam iz čistega razloga, ker preživimo največ časa skupaj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 17:25:53   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Družimo se z ljudmi vseh sort in tort. Od dr. do fr., ni da ni.

enako tudi mi.Nikoli ne gledam podrobnosti ljudi,to mi ne poneni nič.Cenim vsakega človeka.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 18:31:55   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: madela

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Če dobro pomislim je vsem mojim prijateljem enaka le narodnost (pa nimam nič ptroti drugim narodnostim). Stan, premoženjsko stanje, izobrazba, je pa vse od "najmanj" do "največ." Važno je, da so pozitivni. v krogu ljudi, ki samo jamrajo in ki mi jemljejo s tem energijo, se ne počutim dobro, tako da bistvo je, da so pozitivni in da so prijatelji v pravem pomenu besedu "v slabem in dobrem".



Sori Tinkatonka,ker se bom ravno v tvoj post zapičila,vendar tele tvoje trditve ne gredi ravno skupaj.
Prijatelj v dobrem in slabem....a si zmožna bit prijatelj nekomu,ki res nima sreče na tem svetu in ima milijon razlogov,da jamra? Vidim oziroma po napisanem sklepam,da ne ravno.
A,če bi pa bilo tebi hudo in bi jamrala,bi pa pričakovala 100% podporo od tvojega prijatelja user posted image

Zapičila sem se v tole zato,ker sem imela nekoč res veliko prijateljev...ampak takrat,ko jaz nisem imela nobenega problema na tem svetu. Ko so se pa problemi pojavili v mojem življenju,pa so tisti kao prijatelji počasi izginjali.
Pa nikoli nisem jamrala,sem se pa želela o moji bolečini pogovarjat in želela sem,da mi nekdo prisluhne in me bodri...ampak ne,morda sem nekomu jemala preveč energije in nisem bila vredna,da je kdo moj prijatelj.

Imam samo znance,ki pa so si tako po karakterju,kot po premoženjskem stanju in po izobrazbi različni.


Mogoče sem bila premalo natančna. Ampak jaz delim ljudi na tiste, ki na življenje gledajo s pozitivne plati in tiste, ki gledajo na življenje z negativne, optimiste in pesimiste. Ti drugi se non stop pritožujejo in jim nič ni OK. Ampak ne mislim pa s tem, da mi prijatelj ne sme jamrat. Nasprotno, seveda se pogovarjamo o težavah in si stojimo ob strani. Tud jaz pojamram, ampak se vseeno nimam za "pesimistko". In ti "pesimisti", ki jih ni malo, verjemi, mi jemljejo energijo.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 18:51:11   
Rožica I
Kakor kdaj user posted image . Vedno pa so mi bili marginalci nekako bolj zanimivi.
Med ožjimi prijatelji imam sicer zelo podobne ljudi sebi, po vseh kriterijih. Ampak recimo spodbujam druženje (v parku, recimo) otroka z Romi, hendikepiranimi ljudmi... Zato je mojemu otroku vsak človek- človek. Upam, da to ohrani za zmeraj.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 19:20:52   
madela
Tinkatonka...včasih moraš imeti res jekleno voljo,da ostaneš optimist user posted image
Jaz sem sicer optimist,ampak le zato,ker ne obupam in vztrajam do onemoglosti. Marsikdo nima take volje,in takih živcev,da vseeno vidi še nekaj lepega.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nakupovanje
patkapatatka

Kje najpogosteje nakupujete za vaše otroke?

na spletu (7%)

v trgovini (93%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!