|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 10:51:12   
Kerensa*
Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 10:54:41   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?
Ne je vse malo mešano na žaruuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 10:58:57   
ivao1
ja smo kr mešana družba, sej je kul tako je bol zanimivo, več tem za obdelat.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 10:59:28   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 10:59:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Moj v.d. mož ima nižjo izobrazbo od mene, premoženja ima pa več kot jaz, stan in narodnost pa sta enaka......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:00:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

ja smo kr mešana družba, sej je kul tako je bol zanimivo, več tem za obdelat.


Tako je pri nasuser posted image

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:01:09   
ledenaa
ne sprašujem jih po premoženju niti po narodnosti
A ni vseeno kaj je kdo in kdo kaj imauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:01:27   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Ne, ne in ne...Edino kar sem opazila, da se zadnje čase vse manj družim s tistimi ki še nimajo otrok. Enostavno ne pridemo skupaj....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:02:44   
noranate
nas je z vseh vetrov, men je čist prav tako. Mi je čisto vseeno kakšen je kdo, debelost denarnice in ostalo. Glavno, da mi je všeč kot človekuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:03:42   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Ja, še kar smo si podobni več ali manj pri vseh stvareh. Sicer pa mi to ni pomembno, važno je, da se dobro razumemo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:03:58   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne sprašujem jih po premoženju niti po narodnosti
A ni vseeno kaj je kdo in kdo kaj imauser posted image



Ja in kaj ima to veze s tem al je vseen al neuser posted image
Mislm nekak za prijatelje mnde ja veš s čem se ukvarja, iz kje izhaja, kako živi itd...?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:05:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne sprašujem jih po premoženju niti po narodnosti
A ni vseeno kaj je kdo in kdo kaj imauser posted image



Ni.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:07:39   
Korina1
Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:15:09   
kalbo
Z ljudmi vrste homo sapiens.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:16:12   
x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


Se strinjam.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:16:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Z ljudmi vrste homo sapiens.
 A avstralopitkov pa ne maraš? Mi pa nismo kulj zate, Kaljbo? A? A?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:17:55   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


ne, ker meni ni pomembno, kaj je kdo po izobrazbi, po rasi, stanu in premoženju, pa še po kerem drugem kriteriju. men je važno bolj to, kakšen je kot osebnost in ali se razumem z njim.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:19:13   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


to sem tudi jaz opazila. in meni je enkrat moja kolegica tudi rekla, da če me kaj moti, ker ima nižjo izobrazbo kot jaz. pa sem ji rekla, da na to jaz ne gledam.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:23:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


Se strinjam.


Takšni ponavadi nimajo kaj veliko.  Se mi še ni zgodilo, da se ne kdo ne bi želel pogovarjati z nami, ker bi imeli manj od njih. Pa zdaj ko smo v letih 'napredovanj' se nihče od nas ni spremenil, da bi postal hohštaplerski.

Pravzaprav opažam bolj nasprotno, da se iz družbe(ne iz naše) raje umaknejo tisti, ki imajo manj in imajo naenkrat veliko povedati o tistih, ki imajo več.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:24:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


to sem tudi jaz opazila. in meni je enkrat moja kolegica tudi rekla, da če me kaj moti, ker ima nižjo izobrazbo kot jaz. pa sem ji rekla, da na to jaz ne gledam.


Ja, kompleks imajo tisti, ki imajo 'manj'

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:26:21   
Korina1
Tu pri nas je ravno obratno, tisti ki imajo več od tebe se nekako od tebe izolirajo. Verjetno ker se bojijo da bi jih slučajno kdaj prosil za l. mleka ali kg. kruha. Če pa ti slučajno imaš neko stvar ki je pa oni nimajo takrat pa na plano udari folšija. Ampak to je pa že druga tema.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:28:36   
Korina1
Jaz zato ker imam manj nimam zato nobenega kompleksa. Pač si določenih stvari ne morem privoščiti in tisti ki ima več ima tudi več možnosti da si to lahko privošči. Naj ima, nisem mu folš. Sem pa že bila v situaciji ko sem pomagala ljudem ki imajo dosti več od mene pa ko sem sama rabila pomoč jo od teh istih ljudi nisem dobila.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:29:55   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Tu pri nas je ravno obratno, tisti ki imajo več od tebe se nekako od tebe izolirajo. Verjetno ker se bojijo da bi jih slučajno kdaj prosil za l. mleka ali kg. kruha. Če pa ti slučajno imaš neko stvar ki je pa oni nimajo takrat pa na plano udari folšija. Ampak to je pa že druga tema.


To verjetno nikoli niso bili prijatelji.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:33:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Tu pri nas je ravno obratno, tisti ki imajo več od tebe se nekako od tebe izolirajo. Verjetno ker se bojijo da bi jih slučajno kdaj prosil za l. mleka ali kg. kruha. Če pa ti slučajno imaš neko stvar ki je pa oni nimajo takrat pa na plano udari folšija. Ampak to je pa že druga tema.


Korina, malo več samozavesti rabiš. Vem da vam finančno ni lahko. Vsi pri zdravi pameti vemo, da ljudi ne ocenjujemo po premoženju. Bedaki so pa bedaki z denarjem ali brez.
Poglej, midva voziva stare avtomobile. Če bi naju kdo ocenjeval po teh, bi naju imel za reveža. Imava pa hišo o kateri vrednosti raje ne bom.
In še nihče naju ni gledal z rezervo, ki ne ve kaj imava doma, so pa videli npr. avto. Midva sva tista, ki dajeva vtis družabnosti in ne najino premoženje.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite?
9.2.2010 11:36:37   
Korina1
mika saj te popolnoma razumem. Ampak res je veliko ljudi ki najprej pogleda s kakšnim avtom se pripelješ in ali imaš fasado na hiši. Ja mi imamo star avto in tudi fasade nimamo. Ampak vsak ko pride k meni bo lepo sprejet in postrežen, v smislu kave, keksov, soka.
Kar se pa tiče samozavesti se pa popolnoma strinjam s tabo.user posted image

< Sporočilo je popravil Korina1 -- 9.2.2010 11:37:18 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Slovenija ima talent
marantz

Kdo je tvoj zmagovalec talentov?

Lina Kuduzović (21%)

Maja Keuc (44%)

Maestro (16%)

Alen Vogrinec Vesel (8%)

Sanja Poljšak Pesan (6%)

drugi (6%)


Število vseh glasov: 346

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!