S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa* -> S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 10:51:12)

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?




Shorty_ -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 10:54:41)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?
Ne je vse malo mešano na žaru[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ivao1 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 10:58:57)

ja smo kr mešana družba, sej je kul tako je bol zanimivo, več tem za obdelat.




water lily -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 10:59:28)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Ne.




liliana -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 10:59:58)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Moj v.d. mož ima nižjo izobrazbo od mene, premoženja ima pa več kot jaz, stan in narodnost pa sta enaka......




mika -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:00:19)

IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

ja smo kr mešana družba, sej je kul tako je bol zanimivo, več tem za obdelat.


Tako je pri nas[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ledenaa -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:01:09)

ne sprašujem jih po premoženju niti po narodnosti
A ni vseeno kaj je kdo in kdo kaj ima[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




skuštrana -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:01:27)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Ne, ne in ne...Edino kar sem opazila, da se zadnje čase vse manj družim s tistimi ki še nimajo otrok. Enostavno ne pridemo skupaj....




noranate -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:02:44)

nas je z vseh vetrov, men je čist prav tako. Mi je čisto vseeno kakšen je kdo, debelost denarnice in ostalo. Glavno, da mi je všeč kot človek[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Jessy -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:03:42)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


Ja, še kar smo si podobni več ali manj pri vseh stvareh. Sicer pa mi to ni pomembno, važno je, da se dobro razumemo.




water lily -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:03:58)

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne sprašujem jih po premoženju niti po narodnosti
A ni vseeno kaj je kdo in kdo kaj ima[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



Ja in kaj ima to veze s tem al je vseen al ne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Mislm nekak za prijatelje mnde ja veš s čem se ukvarja, iz kje izhaja, kako živi itd...?




liliana -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:05:17)

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne sprašujem jih po premoženju niti po narodnosti
A ni vseeno kaj je kdo in kdo kaj ima[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



Ni.




Korina1 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:07:39)

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.




kalbo -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:15:09)

Z ljudmi vrste homo sapiens.




x_srečka_x -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:16:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


Se strinjam.




ZARA -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:16:34)

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Z ljudmi vrste homo sapiens.
 A avstralopitkov pa ne maraš? Mi pa nismo kulj zate, Kaljbo? A? A?




talika81 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:17:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če malce pomislite... ali imate okrog sebe ljudi, ki so vsaj približno enaki vam (po stanu, premoženju, izobrazbi, narodnosti)?


ne, ker meni ni pomembno, kaj je kdo po izobrazbi, po rasi, stanu in premoženju, pa še po kerem drugem kriteriju. men je važno bolj to, kakšen je kot osebnost in ali se razumem z njim.




talika81 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:19:13)

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


to sem tudi jaz opazila. in meni je enkrat moja kolegica tudi rekla, da če me kaj moti, ker ima nižjo izobrazbo kot jaz. pa sem ji rekla, da na to jaz ne gledam.




mika -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:23:21)

IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


Se strinjam.


Takšni ponavadi nimajo kaj veliko.  Se mi še ni zgodilo, da se ne kdo ne bi želel pogovarjati z nami, ker bi imeli manj od njih. Pa zdaj ko smo v letih 'napredovanj' se nihče od nas ni spremenil, da bi postal hohštaplerski.

Pravzaprav opažam bolj nasprotno, da se iz družbe(ne iz naše) raje umaknejo tisti, ki imajo manj in imajo naenkrat veliko povedati o tistih, ki imajo več.




mika -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:24:46)

IZVIRNO SPOROČILO: talika81

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni je za druge popolnoma vseeno koliko ima kdo pod palcem, kakšne izobrazbe je in katere narodnosti. A čedalje bolj opažam da tisti ki imajo vsega dovolj in preveč ali dosti več od mene se ne družijo s tistimi ki imajo manj od njih ali ki imajo slabšo izobrazbo od njih.


to sem tudi jaz opazila. in meni je enkrat moja kolegica tudi rekla, da če me kaj moti, ker ima nižjo izobrazbo kot jaz. pa sem ji rekla, da na to jaz ne gledam.


Ja, kompleks imajo tisti, ki imajo 'manj'




Korina1 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:26:21)

Tu pri nas je ravno obratno, tisti ki imajo več od tebe se nekako od tebe izolirajo. Verjetno ker se bojijo da bi jih slučajno kdaj prosil za l. mleka ali kg. kruha. Če pa ti slučajno imaš neko stvar ki je pa oni nimajo takrat pa na plano udari folšija. Ampak to je pa že druga tema.




Korina1 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:28:36)

Jaz zato ker imam manj nimam zato nobenega kompleksa. Pač si določenih stvari ne morem privoščiti in tisti ki ima več ima tudi več možnosti da si to lahko privošči. Naj ima, nisem mu folš. Sem pa že bila v situaciji ko sem pomagala ljudem ki imajo dosti več od mene pa ko sem sama rabila pomoč jo od teh istih ljudi nisem dobila.




water lily -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:29:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Tu pri nas je ravno obratno, tisti ki imajo več od tebe se nekako od tebe izolirajo. Verjetno ker se bojijo da bi jih slučajno kdaj prosil za l. mleka ali kg. kruha. Če pa ti slučajno imaš neko stvar ki je pa oni nimajo takrat pa na plano udari folšija. Ampak to je pa že druga tema.


To verjetno nikoli niso bili prijatelji.




mika -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:33:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Tu pri nas je ravno obratno, tisti ki imajo več od tebe se nekako od tebe izolirajo. Verjetno ker se bojijo da bi jih slučajno kdaj prosil za l. mleka ali kg. kruha. Če pa ti slučajno imaš neko stvar ki je pa oni nimajo takrat pa na plano udari folšija. Ampak to je pa že druga tema.


Korina, malo več samozavesti rabiš. Vem da vam finančno ni lahko. Vsi pri zdravi pameti vemo, da ljudi ne ocenjujemo po premoženju. Bedaki so pa bedaki z denarjem ali brez.
Poglej, midva voziva stare avtomobile. Če bi naju kdo ocenjeval po teh, bi naju imel za reveža. Imava pa hišo o kateri vrednosti raje ne bom.
In še nihče naju ni gledal z rezervo, ki ne ve kaj imava doma, so pa videli npr. avto. Midva sva tista, ki dajeva vtis družabnosti in ne najino premoženje.




Korina1 -> RE: S kakšno "vrsto" ljudi se družite? (9.2.2010 11:36:37)

mika saj te popolnoma razumem. Ampak res je veliko ljudi ki najprej pogleda s kakšnim avtom se pripelješ in ali imaš fasado na hiši. Ja mi imamo star avto in tudi fasade nimamo. Ampak vsak ko pride k meni bo lepo sprejet in postrežen, v smislu kave, keksov, soka.
Kar se pa tiče samozavesti se pa popolnoma strinjam s tabo.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>