|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 23:25:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
O,jaz ti pa garantiram, da sem že velikokrat dobila kakšno oblačilo ( za otroke) že kar precej dni PO akciji. Tudi 2-3 tedne kasneje. In to se ni zgodilo enkrat, to se skoz dogaja.


To je lahko tudi roba, ki jo kupci prinesejo nazaj - ker recimo ni prava velikost ipd.


Ja pa tega ni tak malo no. Ne bo jih 10 prineslo nazaj ali pač? user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 23:30:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja pa tega ni tak malo no. Ne bo jih 10 prineslo nazaj ali pač? user posted image



glede na to....da ljudje grabijo ne glede na številke....bi znalo biti....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: LIDL zavaja
19.12.2009 7:46:23   
bumerang
Za Hofer definitivno vem, da ne dajo zjutraj ven vsega in da ostane najmanj polovica, če ne še več, v skladišču. Zato vedno, ko stvari ni, grem do poslovodkinje, da mi pogleda še v skladišču in ponavadi stvar tudi dobim.
Sama mi je povedala, da stvari preko dneva daje ven postopoma tako da stranke dobijo artikel preko celega dneva.
Izjema so tisti artikli, kjer piše "posebna ponudba, do razprodaje zalog", tam pa res dobijo samo tri, štiri kose. Velikokrat so kar v skladišču tako da moraš itak vprašat, da ti jih prinesejo.

Sicer pa ja, veliko kupujem v Hoferju in Lidlu, ker so stvari res cenejše čeprav kvalitetne. Še vedno pa kupujem v Merkatorju, redko v Sparu še redkeje pa v Tušu. S kvaliteto sem zadovoljna, ker seveda izberem to, kar smatram za kvalitetno. Embalaža me ne zanima, zanima me deklaracija, ki jo pred nakupom novega artikla vedno preberem. Kupujemo pa pri nas večinoma "primarne" izdelke, sezonsko zelenjavo in sadje pa imamo doma. Ko je ni, jo kupujem večinoma v Lidlu.

Da pri nas na nekaterih črpalkah goljufajo z bencinom pa sem ugotovila tudi sama. Na neki črpalki se mi je konstantno dogajalo, da sem s polnim tankom naredila od 60 do 80 km manj kot drugje. Zdaj tankam samo še na novejših, ker je baje tam goljufanje težje (pravijo, da nemogoče ampak nemogočega na tem svetu ni).


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: LIDL zavaja
19.12.2009 8:28:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang


Da pri nas na nekaterih črpalkah goljufajo z bencinom pa sem ugotovila tudi sama. Na neki črpalki se mi je konstantno dogajalo, da sem s polnim tankom naredila od 60 do 80 km manj kot drugje. Zdaj tankam samo še na novejših, ker je baje tam goljufanje težje (pravijo, da nemogoče ampak nemogočega na tem svetu ni).



pri nas tankamo izključno na MOL črpalkah....imajo res najbolj kvalitetno gorivo...

tajtaja: dizel user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: LIDL zavaja
19.12.2009 10:32:07   
Zoja Lara
Ciao punce user posted image

Sem včeraj klicala v Lidla, na tisto brezplačno 080 številko in mi bojo pižamo poslali iz druge poslovalnice v meni najbližjo user posted image Tak, da sem dobila svoje.

Je pa res, da sem najprej enih 10 min klicala, da je bla linija prosta, pol pa ko sem jih končno dobila, pa sem bla pol ure na čakanju- pa sem vmes maso za kekse naredla, telefon pa dala na zvočnik in je blo user posted image

Drugače pa jaz tud skoz tankam na Molu- baje majo kvalitetno gorivo in z njim narediš več km. Tak pravi moj dragi, bo že držalo user posted image


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: LIDL zavaja
20.12.2009 9:53:05   
**Tinkara78**
Včeraj smo tankali v Avstriji.

Cena disel goriva pri nas je 1,053 eura, v Avstriji je 0,977 eura - OMW, kar pomeni pri polnjenju 40 litrov 3,04 eura prihranka.





< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 20.12.2009 9:56:30 >

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: LIDL zavaja
20.12.2009 10:57:02   
rija
potem se je od srede pocenil...ker jaz sem v sredo tankala na omv za 0,985 user posted image

lepo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: LIDL zavaja
20.12.2009 18:46:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Peppa


Rija, mi je ta stavek dal malo misliti. Ker če prideš v Hofer na Mele, pa tam stojijo večina sami Avstrijski avti. Tako, da, hm... Oni so očitno prepričani, daje pri njih slabše.

Se pa strinjam, da je A Hofer bolj založen- hodim jaz tudi v istega kot ti user posted image


to pa je še bolj zanimiviouser posted image

ker avstrijci so taki patrioti, da tudi če je dražje, raje kupijo doma.....user posted image  


Zato pa so slovenske gostilne ob meji polne Avstrijcev......pa da ne govorim o mojem zobarju, ki tudi živi čisto ob meji, od koga si polni žepe.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!