|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:16:05   
Najaa
Ko je v hoferju ali lidlu akcija, itak takoj vse poberejo. Pol pa dajo čez par dni spet nekaj kosov ven in to delajo še kak mesec.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:17:22   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Še sreča, da bodo moja deca, ki jim privoščim kakega Nebiopiceka tudi zraslauser posted image



ja, saj zato pa rastejo tako hitrouser posted image


Mah, saj jaz vem, da sem grozna mati. Ne samo, da deci privoščim Nebiopiceka. Še v MCDonalds jih peljem, pa dovolim, da jejo kremšnite (tudi tiste iz štacune) in da žvečijo hubabubo.





























Se grem kar sama staškat, ker jim v nedeljo za kosilo včasih naredim pico

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:31:06   
kaya2007
raho, kupila sem ga bolj za hec kot ne, in žal moram priznati, da je razlika v mesu precejšnja. žal tudi v ceni user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:35:16   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

raho, kupila sem ga bolj za hec kot ne, in žal moram priznati, da je razlika v mesu precejšnja. žal tudi v ceni user posted image


mi imamo dobre sosede in ne kupujemouser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:47:45   
gita10
No jaz pa nič ne kupujem od teh tujih trgovcev. Nakupu opravljamo v tušu ali mercatorju, pohištvo v lesnini. Vse kar potrebujem dobim pri naših slovenskih trgovcih in tudi če malo več plačam me sploh ne prizadane.
Edino še tu in tam nakupim v kaj v Sparu ker mi je pred nosom ampak samo kaj na brzino drugače pa sem res kar se teh stvari tiče prevelik domoljub, da bi zaslužke delala tujcem.
Poleg tega sem pa bila enkrat v Hoferju pa je vse tako nametano,da mi ni nič jasno - isto kot Ikea meni da danes nekdo da kartico na kateri imam 50% popust v Ikei mene ne dobijo več tja.Sploh mi gredo vsi ti veliki trgovski centri tako na živce - kje so časi malih trgovinic in prijaznih nič živčnih trgovk.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:06:35   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

No jaz pa nič ne kupujem od teh tujih trgovcev.
če malo pogledaš, kdo je proizvajalec je veliko stvari v hoferju slovenskih. npr. pišč. nugetsi (tudi ti jemo jauser posted image ) so od perutnine ptuj, pa so veliko bolj užitni, kot zadeva kupljena v tušu, ki so neke žblj firme.
btw. veeeliko rajši grem v lidl ali hofer, kot pa v tuš - v tej trgovini me pa čisto vse odbija, odvozičkov do tistih grdih delovnih mantlov prodajalk...pa ploščice po tleh mi niso všeč, pa police ....user posted image user posted image user posted image (še dobro, da lahko izbiram, komu bom pustila denaruser posted image )


***imam polne roke dela, ker si je gospod dojenček zaželel pozne večerje, zato vse z malouser posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:17:42   
Peppa

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so, če pa imajo kaj poceni, pa naročijo tri komade in itak ne dobiš. Torej...pa pa lidl. Je toliko drugih trgovin in pri nas celo na kupu.


Ostalega sploh ne bom komentirala, ker itak nima smisla. Sem dolgo delala v Lidlu in bi te tu želela popraviti. Te akcije ki so ob ponedeljkih in četrtkih se ne naročajo. Ampak so dodelitve. To pa pomeni, da dodelijo na poslovalnico toliko in toliko komadov po nekih njihovih izračunih.Koliko pa vejo samo oni.
Pa kar precej ostalih živil je dodelitev ko je akcija.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:21:32   
Peppa

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

V hoferu je moja sestra tud enkrat iskala nekaj na točno tisti dan, ko je pač pisalo v reklami, pa ji je prodajalka rekla, da dajo kar ven, tudi če kakšen dan prej dobijouser posted image


Tega mi nsimo smeli oz niti nismo mogli delati. Ker tisti artikel en dan pred akcijo ni bil aktiviran da bi ga lahko blokiral, če pa je že bil aktiviran, pa so takoj klicali iz sedeža firme. Pa mislim da ima Hofer več ali majn isti sistem tako da v to kar malo dvomim.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:25:48   
Peppa

IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, jaz pa hodim v avstijo v hofer, kjer so stvari kar precej ceneje....recimo toast, isti kot pri nas 20 % ceneje
rukola posodica 0,49 eur...špar 1 eur ali več, 3 pisane paprike recimo ,49 eur....v lidlu slo enake 1,19 eur....

pa hofer v avstriji ima vsaj 100 % boljšo ponudbo...
pa tankam po novem tudi v avstriji....pri 40 litrih 2,8 eura....plus, da z enim tankom narediš ca. 100 km več kot z našim bencinom....

tak da....hb, da smo blizu meje....in nekam naj gre ta naša predraga država....user posted image



Rija, mi je ta stavek dal malo misliti. Ker če prideš v Hofer na Mele, pa tam stojijo večina sami Avstrijski avti. Tako, da, hm... Oni so očitno prepričani, daje pri njih slabše.

Se pa strinjam, da je A Hofer bolj založen- hodim jaz tudi v istega kot ti user posted image

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:31:49   
Peppa

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ko je v hoferju ali lidlu akcija, itak takoj vse poberejo. Pol pa dajo čez par dni spet nekaj kosov ven in to delajo še kak mesec.


Pa saj ne misliš resno. A si sploh predstavljaš kakšno bi moglo biti skladišče? In kdo bi imel čas na vsake toliko dni nekaj ven v trgovino vlačit??? Roba-dodelitev, ki pride, se mora dat vse ven. Razen ko so res kakšne velike škatle, te potem čakajo v skladišču, ker bi preprosto v trgvoini zavzele preveč prostora.
In ta akcija potem ostane v trgovini dokler ne pride komanda da jo je treba pobrati ven in jo vrniti na sedež.

Edino kar se lahko zgodi, da si kdo rezervira kakšen kos in ga potem ne pride iskat, tisto se potem lahko zgodi da ti prinesejo iz skladišča.
Ostalo pa ti garantiram da nimaš prav. user posted image

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:55:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

No jaz pa nič ne kupujem od teh tujih trgovcev. Nakupu opravljamo v tušu ali mercatorju, pohištvo v lesnini. Vse kar potrebujem dobim pri naših slovenskih trgovcih



si mislila verjetno pri slovenskih preprodajalcihuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 23:57:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa


Rija, mi je ta stavek dal malo misliti. Ker če prideš v Hofer na Mele, pa tam stojijo večina sami Avstrijski avti. Tako, da, hm... Oni so očitno prepričani, daje pri njih slabše.

Se pa strinjam, da je A Hofer bolj založen- hodim jaz tudi v istega kot ti user posted image


to pa je še bolj zanimiviouser posted image

ker avstrijci so taki patrioti, da tudi če je dražje, raje kupijo doma.....user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 7:03:21   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Peppa


Rija, mi je ta stavek dal malo misliti. Ker če prideš v Hofer na Mele, pa tam stojijo večina sami Avstrijski avti. Tako, da, hm... Oni so očitno prepričani, daje pri njih slabše.

Se pa strinjam, da je A Hofer bolj založen- hodim jaz tudi v istega kot ti user posted image


to pa je še bolj zanimiviouser posted image

ker avstrijci so taki patrioti, da tudi če je dražje, raje kupijo doma.....user posted image  


Mogoče si pridejo samo ogledovatuser posted image ali pa lačni ratajo do meje in si grejo po sendvič.

IZVIRNO SPOROČILO: Peppa


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ko je v hoferju ali lidlu akcija, itak takoj vse poberejo. Pol pa dajo čez par dni spet nekaj kosov ven in to delajo še kak mesec.


Pa saj ne misliš resno. A si sploh predstavljaš kakšno bi moglo biti skladišče? In kdo bi imel čas na vsake toliko dni nekaj ven v trgovino vlačit??? Roba-dodelitev, ki pride, se mora dat vse ven. Razen ko so res kakšne velike škatle, te potem čakajo v skladišču, ker bi preprosto v trgvoini zavzele preveč prostora.
In ta akcija potem ostane v trgovini dokler ne pride komanda da jo je treba pobrati ven in jo vrniti na sedež.

Edino kar se lahko zgodi, da si kdo rezervira kakšen kos in ga potem ne pride iskat, tisto se potem lahko zgodi da ti prinesejo iz skladišča.
Ostalo pa ti garantiram da nimaš prav.


Hodim več lai manj v isti hofer in je že vsaj 1 mesec od akcije smučarskih kompletov za otročke. Takrat so vse razgrabili v sekundi, do zadnjič jih ni bilo na spregled. Nazadnje ko sem pa bila, pa sem jih videla, prav tako še kar nekaj stvari, ki so bile v akciji pred kakim mesecem, če ne celo več. Ma ni je trgovine, ki bo držala rezervacijo 1 mesecuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 7:25:47   
Zoja Lara
Uh, ste se razpisale user posted image

A ma kera to številko 080 od Lidla?

Pokličeš na to št. in ti pošljejo želeno blago (seveda, če še ga majo na zalogi) iz drugod v poslovalnico, ki ti je najbližja.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 8:23:56   
Anonimen
Kar se Lidla ali pa Hofera tice je pri meni ze cisto normalno,da ce se le da sem ob 8ih tam,pa se to se raje ven iz mesta zapeljem ali pa prosim tasta,ki je doma,da je ob 8ih tam....Frkat ga taksen sistem pac imajo.

Vceraj,ko sem nekaj iskala pa em je imelo,da bi kupila v Mercator tehniki,se mi je zdelo kako sele tile zavajajo na veliko

Tole
http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/kuhinjski-pripomocki/multipraktiki/bosch-multipraktik-mum-4701_-_CX0008EAF7

V mercator tehniki ima kao redno ceno 169,90, zdaj pa je akcija ,ce placas z mercator piko stane 108,73eur !!!!


Zadnjic sem pa gledala en komplet posode za indukcijo tudi v tehniki, cena 95eur.Naslednji dan v Sparu vidim popolnoma enak komplet,vse cifre enake, za 45eur!!!


Tako,da sem se ze navadila,cetudi pise akcija ali pa toliko in toliko ceneje,grem malo na net in poguglam ter vidim a je res akcija al ne.

(odgovor članu Zoja Lara)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 8:44:33   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz sem pa šla zadnjič v hofer, kupila

plenice
robčke za rito
pleskavice
piščanja prsa
svinjsko meso
pralni prašek (v prahu)
pralni prašek (gel)
testenine
priboljške za psa
priboljše za nas (en kup sladkarij in piškotov)
Eko jogurte
ohrovt
pa še neki, sam se več ne spomnim

in sem dala samo 33 evrov. Niti v sanjah ne bi dalo toliko v kaki drugi štacuni. Kvaliteta tega kar sem nakupila je super in sem ravno zato rekla, da ne vem če ne bi hodila kar v hofer. Sam mi je tak čudna štacuna, vse nametano, vedno gužva, samo ena blagajna odprta.... Me mine če na to pomislim.



no, jaz pa hodim v avstijo v hofer, kjer so stvari kar precej ceneje....recimo toast, isti kot pri nas 20 % ceneje
rukola posodica 0,49 eur...špar 1 eur ali več, 3 pisane paprike recimo ,49 eur....v lidlu slo enake 1,19 eur....

pa hofer v avstriji ima vsaj 100 % boljšo ponudbo...

pa tankam po novem tudi v avstriji....pri 40 litrih 2,8 eura....plus, da z enim tankom narediš ca. 100 km več kot z našim bencinom....

tak da....hb, da smo blizu meje....in nekam naj gre ta naša predraga država....user posted image


Mi tudi hodimo tankat v Avstrijo ko gremo za vikend na obisk v tisti konec. Pa tudi glede cen v Hoferju v Avstriji imam enako mnenje. Je pa tudi razlika v velikosti pakung.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 12:39:06   
tajtaja
pa tankam po novem tudi v avstriji....pri 40 litrih 2,8 eura....plus, da z enim tankom narediš ca. 100 km več kot z našim bencinom....

Tankaš dizel ali bencin??? Ker mam prazen tank, pa bi se mi prilegel en šoping v Avstriji!
Isto sem pred časom glede cen ugotovila tudi jaz, npr. INterspar ali v Avstriji Eurospar, toast blag. znamke Spar občutno cenejši kot pri nas, enako Sparove napolitanke čokoladne, pa še vrsta artiklov.
Samo, po mojem da je to normalno, glede na standard in plače-logično, če so večje plače, so nižje cene-pomeni boljši standarduser posted image user posted image . To ne mislim za SLO!user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 12:42:37   
tajtaja
btw. veeeliko rajši grem v lidl ali hofer, kot pa v tuš - v tej trgovini me pa čisto vse odbija, odvozičkov do tistih grdih delovnih mantlov prodajalk...pa ploščice po tleh mi niso všeč, pa police ....user posted image user posted image user posted image (še dobro, da lahko izbiram, komu bom pustila denaruser posted image )



MEn pa v Tušu svetloba ne paše. Brez heca, tam mam občutek, kot da sem pijana! Pa običajno nisemuser posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 20:38:53   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

V Lidlu so pa eni redkih, ki ti stvar rezervirajo v naprej... Če pa je nimajo več lahko pokličeš na brezplačno št in ti jo poiščejo in dostavijo kamorkoli želiš (trgovino).



V Lidlu definitivno ne smemo več rezervirati vnaprej, če še kje to počnejo, potem to prodajalke delajo "na lastno pest".

Res pa je da če se le da najprej dobimo stvar, ki jo stranka želi iz najbližje poslovalnice al pa prosiš stranko naj kliče na to brezplačno št. in če to kar išče še kje v SLO je, potem bo tudi dobila.

Drugač je pa že tak ena napisala, te akcije ob PO in ČE so vse dodelitev, manjša poslovalnica, z manj prometa dobi manj in mi nič ne moremo, nimamo vpliva na to enako je pri nekaterih drugih artiklih, ki so v akciji.

Saj njim tam na sedežu je tak vseeno, kolk se stranke pritožujejo, ker jih ne slišijo oni, ampak mi. Zavedajo se pa ne, da sami sebi škodo delajo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 22:43:21   
valči
Lidl sploh ni drag.Prav tako ne Hofer.V ti omenjeni trgovini hodimo že dolgo in za 30 evrov dobiš veliko.V tušu malo škatlico.Edino v ti dve trgovini ne hodimo po meso,klobase in kvas.Pa če čese ni.
Po to gremo v Mercator.Včasih smo vse kupovali tam,sedaj pač takole.Nam je vredu tak sistem.
Najmanj rada grem pa v Tuš.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 22:46:50   
Abundancija

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so,

Ti to res misliš?
Ker mi pa vedno hodimo v lidl in za 15-20eur nakupimo dve veliki vrečki stvari.........? hrane, mislim. V sparu kupim eno malo vreckico necesa, pa je takoj 12 eur


s tem se pa absolutno strinjam!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: LIDL - denarnici prijazna trgovina
18.12.2009 22:49:09   
rija
samo naslov bi popravila....

ker zaradi ene klinčeve pižame je prejšnji res neprimerenuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 23:05:41   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ko je v hoferju ali lidlu akcija, itak takoj vse poberejo. Pol pa dajo čez par dni spet nekaj kosov ven in to delajo še kak mesec.


Pa saj ne misliš resno. A si sploh predstavljaš kakšno bi moglo biti skladišče? In kdo bi imel čas na vsake toliko dni nekaj ven v trgovino vlačit??? Roba-dodelitev, ki pride, se mora dat vse ven. Razen ko so res kakšne velike škatle, te potem čakajo v skladišču, ker bi preprosto v trgvoini zavzele preveč prostora.
In ta akcija potem ostane v trgovini dokler ne pride komanda da jo je treba pobrati ven in jo vrniti na sedež.

Edino kar se lahko zgodi, da si kdo rezervira kakšen kos in ga potem ne pride iskat, tisto se potem lahko zgodi da ti prinesejo iz skladišča.
Ostalo pa ti garantiram da nimaš prav. user posted image


O,jaz ti pa garantiram, da sem že velikokrat dobila kakšno oblačilo ( za otroke) že kar precej dni PO akciji. Tudi 2-3 tedne kasneje. In to se ni zgodilo enkrat, to se skoz dogaja. Sem dokaj redni kupec v hoferju, ker tam kupujem plenice itd tak da vem približno, kdaj je akcija in kdaj še ven dajejo stvari.
Je bilo kaka dva meseca tako, da sem šla s kolegico prav na dan akcije po ene otroške hlače na naramnice in čez cca dve uri po odprtju ni bilo več za dobit št. 74. In grem čez nekaj tednov pač po neke stvari in zagledam še nekaj kosov teh hlač, med njimi št. 74. To je samo primer, se je pa večkrat podobno zgodilo. Tako da mislim čisto resno.

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 23:11:24   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so, če pa imajo kaj poceni, pa naročijo tri komade in itak ne dobiš. Torej...pa pa lidl. Je toliko drugih trgovin in pri nas celo na kupu.


Meni se tudi zdi Lidl drag. Se spomnim 1x, da sva v Mercatorju (kjer kupujem zelo redko, ker je tudi drag za moje pojme), kupila bučno olje, potem sva šla pa po nekaj v Lidl in grem pogledat za foro, koliki stane tam bučno olje, da vidim, če sem se zafrknila, ker se ga kupila v Mercatorju, saj naj bi bil Lidl kao poceni trgovina. In kaj ugotovim? Popolnoma isto bučno olje (iste znamke) je bilo v Lidlu dosti dražje kot v Mercatorju. user posted image

No - to je bil pač samo 1 primer, drugače sem pa v Lidlu redko, ker ga nimam tu blizu, ampak kolikor sem bila tam, se mi ni zdel ravno tako zelo poceni. Razen kako sadje, zelenjava ipd. - pa še to samo, ko je v akciji, sicer pa ne.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: LIDL zavaja
18.12.2009 23:12:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
O,jaz ti pa garantiram, da sem že velikokrat dobila kakšno oblačilo ( za otroke) že kar precej dni PO akciji. Tudi 2-3 tedne kasneje. In to se ni zgodilo enkrat, to se skoz dogaja.


To je lahko tudi roba, ki jo kupci prinesejo nazaj - ker recimo ni prava velikost ipd.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!