|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LIDL zavaja
17.12.2009 16:51:45   
Zoja Lara
Pozdravljene!

A si je kera kupla žensko pižamo v Lidlu, ki so jih meli od danes?

Meni so se ful dopadle, pa še ugodna cena je bla, pol pa pridem v lidla ob 9ih pa še samo S številke.

Mislim, klko komadov so te dobili?

A se vam to večkrat zgodi v Lidlu?


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 16:53:51   
Janya
to se vedno dogaja v lidlu in hoferju - neverending story

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 17:40:42   
Klemy82
Ja, treba kampirat pred trgovino in se drenjat noter takoj ko odprejo, se stepst in strgat ljudem iz roke, če ne ostaneš praznih rok.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 17:48:21   
mamamajča
V hoferu je moja sestra tud enkrat iskala nekaj na točno tisti dan, ko je pač pisalo v reklami, pa ji je prodajalka rekla, da dajo kar ven, tudi če kakšen dan prej dobijouser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 18:28:47   
kaya2007
s čem pa zavaja?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 19:31:20   
Gina
Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so, če pa imajo kaj poceni, pa naročijo tri komade in itak ne dobiš. Torej...pa pa lidl. Je toliko drugih trgovin in pri nas celo na kupu.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 19:39:20   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so,

Ti to res misliš?
Ker mi pa vedno hodimo v lidl in za 15-20eur nakupimo dve veliki vrečki stvari.........? hrane, mislim. V sparu kupim eno malo vreckico necesa, pa je takoj 12 eur

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 19:42:34   
tanjusi
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so,


Ti to res misliš?
Ker mi pa vedno hodimo v lidl in za 15-20eur nakupimo dve veliki vrečki stvari.........? hrane, mislim. V sparu kupim eno malo vreckico necesa, pa je takoj 12 eur

meni se tudi lidl ne zdi drag ....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 19:46:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so,

Ti to res misliš?
Ker mi pa vedno hodimo v lidl in za 15-20eur nakupimo dve veliki vrečki stvari.........? hrane, mislim. V sparu kupim eno malo vreckico necesa, pa je takoj 12 eur



Tudi meni se zdi lidl drag, enako hofer, od stvari, ki jih mi kupujemo, se mi splača iti v ti dve trgovini edino po en par zadev, npr. mocarelo sem opazila, da je cenejša in OK kakovost. Druge stvari so pa cenejše, ja, ampak tudi slabe kvalitete, kupila sem vložene višnje pol cenejše kot v mercatorju, ampak so bile napol gnile, razcefrane, ma lih za zmiksat, za kaj drugega ne. Enako se mi je zgodilo z olivami. In če na koncu sesštejem, koliko časa (ker moj čas tudi stane, ni zastonj, če letam od ene do druge trgovine) in bencina porabim, mi je še vedno najboljši mercator. Čeprav se je tudi ta poslabšal pri nekaterih izdelkih in sem vedno oblj razočarana. Mah, ja, trgovci s(m)o od hudiča user posted image .

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 20:00:44   
Hope2
Jaz sem pa šla zadnjič v hofer, kupila

plenice
robčke za rito
pleskavice
piščanja prsa
svinjsko meso
pralni prašek (v prahu)
pralni prašek (gel)
testenine
priboljške za psa
priboljše za nas (en kup sladkarij in piškotov)
Eko jogurte
ohrovt
pa še neki, sam se več ne spomnim

in sem dala samo 33 evrov. Niti v sanjah ne bi dalo toliko v kaki drugi štacuni. Kvaliteta tega kar sem nakupila je super in sem ravno zato rekla, da ne vem če ne bi hodila kar v hofer. Sam mi je tak čudna štacuna, vse nametano, vedno gužva, samo ena blagajna odprta.... Me mine če na to pomislim.

Kar se tiče zavajanja, ne verjamem. Folk vse razgrabi in če nisi med prvimi, ne dobiš nič, potem še samo lahko čakaš, da ponovno napolnijo police.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 20:40:45   
kaya2007
jap mi damo samo za plenice in robčke skoraj 30, tako da...če hočeš poceni, se moraš očitno postavit v vrsto user posted image no, sej ni smešno, sam men dogaja..sori.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 20:41:47   
mamči
Drag ni niti Lidl, niti Hofer. Kvaliteta nekaterih stvari je pa neprimerno boljša, kot drugje.
Ko so pa kake akcije je pa res treba pohitet, ker folk dobesedno vse razgrabi.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:13:08   
Pi-kica 1
Jaz pa rada kupujem v Lidlu in Hoferju, sploh v slednjem, ker ima veliko eko hrane. Glede teh akcij pa si ne obetam več ravno dosti. Grem pogledat, če imajo, fino, če ne, pa nisem ravno razočarana več.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:38:28   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Pozdravljene!

A si je kera kupla žensko pižamo v Lidlu, ki so jih meli od danes?

Meni so se ful dopadle, pa še ugodna cena je bla, pol pa pridem v lidla ob 9ih pa še samo S številke.

Mislim, klko komadov so te dobili?

A se vam to večkrat zgodi v Lidlu?


V Lidlu so pa eni redkih, ki ti stvar rezervirazo v naprej... Če pa je nimajo več lahko pokličeš na brezplačno št in ti jo poiščejo in dostavijo kamorkoli želiš (trgovino). Meni so pred časom omarico pripeljali iz Murske Sobote na Rudnik.....

Imam To kar si opisala se dogaja v Takko-ju....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:43:58   
rija
pa je-bela cesta....a nikjer drugje nimajo pižamuser posted image






















_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:48:15   
ZmajTolovaj
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:48:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz sem pa šla zadnjič v hofer, kupila

plenice
robčke za rito
pleskavice
piščanja prsa
svinjsko meso
pralni prašek (v prahu)
pralni prašek (gel)
testenine
priboljške za psa
priboljše za nas (en kup sladkarij in piškotov)
Eko jogurte
ohrovt
pa še neki, sam se več ne spomnim

in sem dala samo 33 evrov. Niti v sanjah ne bi dalo toliko v kaki drugi štacuni. Kvaliteta tega kar sem nakupila je super in sem ravno zato rekla, da ne vem če ne bi hodila kar v hofer. Sam mi je tak čudna štacuna, vse nametano, vedno gužva, samo ena blagajna odprta.... Me mine če na to pomislim.



no, jaz pa hodim v avstijo v hofer, kjer so stvari kar precej ceneje....recimo toast, isti kot pri nas 20 % ceneje
rukola posodica 0,49 eur...špar 1 eur ali več, 3 pisane paprike recimo ,49 eur....v lidlu slo enake 1,19 eur....

pa hofer v avstriji ima vsaj 100 % boljšo ponudbo...

pa tankam po novem tudi v avstriji....pri 40 litrih 2,8 eura....plus, da z enim tankom narediš ca. 100 km več kot z našim bencinom....

tak da....hb, da smo blizu meje....in nekam naj gre ta naša predraga država....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 17.12.2009 21:49:07 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:56:06   
kaya2007
hmmm pri porabi se pa nam čisto nič ne pozna razlika med avstrijskim in našim bencinom user posted image
cene pa definitivno..v avstriji dobim celega bio piščanca za cca 6€, pri nas za cca. 11 user posted image pa borovnice in gozdni sadeži, gor je paketek manj kot €, pri nas pa od 4 do 6 user posted image ..še meni se splača vsaj 1x mesečno skočit v avstrijo,pa kupujem v intersparu in billi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 21:59:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

hmmm pri porabi se pa nam čisto nič ne pozna razlika med avstrijskim in našim bencinom user posted image


če bi moški ne naredili študije, bi tudi jaz trdila enako user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:10:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz ne hodim več v lidl. Dragi so,

Ti to res misliš?
Ker mi pa vedno hodimo v lidl in za 15-20eur nakupimo dve veliki vrečki stvari.........? hrane, mislim. V sparu kupim eno malo vreckico necesa, pa je takoj 12 eur



Tudi meni se zdi lidl drag, enako hofer, od stvari, ki jih mi kupujemo, se mi splača iti v ti dve trgovini edino po en par zadev, npr. mocarelo sem opazila, da je cenejša in OK kakovost. Druge stvari so pa cenejše, ja, ampak tudi slabe kvalitete, kupila sem vložene višnje pol cenejše kot v mercatorju, ampak so bile napol gnile, razcefrane, ma lih za zmiksat, za kaj drugega ne. Enako se mi je zgodilo z olivami. In če na koncu sesštejem, koliko časa (ker moj čas tudi stane, ni zastonj, če letam od ene do druge trgovine) in bencina porabim, mi je še vedno najboljši mercator. Čeprav se je tudi ta poslabšal pri nekaterih izdelkih in sem vedno oblj razočarana. Mah, ja, trgovci s(m)o od hudiča user posted image .
verjetno delaš pri najboljšem sosedu user posted image

Men ima Mercator samo kruh super dober, ostale stvari pa občutneje dražje. So imeli akcijo (ne bom povedala česa) pa je bilo 20 centov dražje, kot drugje v redni prodaji..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:11:56   
Raho
Kakšen za hudiča pa je bio piščanec???? Travožder?

Edini biopiceki, ki jih jaz poznam so pri naših sosedih v kurniku. Pa še sreča, da so se sosedi naučili, da se stvari delijouser posted image

Aja, drgač pa že dolgo, dolgo nakupujemo v lidlu in hoferju, pa smo zadovoljni.

























No, pa jaz sem ena izmed tistih, ki ji je vseeno, kakšne so višnje v kompotu.user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 17.12.2009 22:13:47 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:13:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Kakšen za hudiča pa je bio piščanec???? Travožder?

Edini biopiceki, ki jih jaz poznam so pri naših sosedih v kurniku. Pa še sreča, da so se sosedi naučili, da se stvari delijouser posted image

ja....travožder....nič krmiložderuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:14:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Kakšen za hudiča pa je bio piščanec???? Travožder?

Edini biopiceki, ki jih jaz poznam so pri naših sosedih v kurniku. Pa še sreča, da so se sosedi naučili, da se stvari delijouser posted image

ja....travožder....nič krmiložderuser posted image


Še sreča, da bodo moja deca, ki jim privoščim kakega Nebiopiceka tudi zraslauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:14:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

No, pa jaz sem ena izmed tistih, ki ji je vseeno, kakšne so višnje v kompotu.user posted image user posted image user posted image user posted image



a sem kaj zamudilauser posted image

sicer je tudi meni vseeno......ker jih ne kupujemuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: LIDL zavaja
17.12.2009 22:15:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Še sreča, da bodo moja deca, ki jim privoščim kakega Nebiopiceka tudi zraslauser posted image



ja, saj zato pa rastejo tako hitrouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!