|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:08:00   
NATAŠA35
ena je spraševala za implast vozeke, tu je link od proizvajalca na poljskem; na slovenski strani najdite št. artikla in potem poglejte tu

http://bobus.com.pl/index.php/cat/c38_Implast_Prams.html/XTCsid/8c82e57bab8ee44fe6560a08d8391605




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:17:32   
Kepica83
Nataša 35 vzela bova Jane Slalom pro Rata set. Cena 549 eur vse skupaj.  Meni je full svetoven. Hvala cojki katera mi ga je pokazala.  Pa ti katerega boš vzela?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:18:47   
moreta
Pozdravljene,

nincy čestitke za odločitev za poroko. Midva poroke še ne načrtujeva, sva pa tudi pred kratkim spremenila stalno prebivališče, tako da sva na istem naslovu. Najbolj se mi je šlo zaradi tega, ker moraš otroka ob rojstvu prijaviti na svoj ali očetov stalni naslov, od tega pa je potem odvisen sprejem v vrtec. Računam namreč na to, da bo otrok sprejet prioritetno v vrtec, ki stoji 500 m od naše hiše. Vsaj upam tako... Če ne bo prostora pa itak ne bo sprejet...user posted image

gilda77 čisto možno da se poznava. Lahko mi pošlješ zasebno sporočilo, pa preveriva. Daj, pridruži se nam na forumu Nosečk z obale 2010. Jutri se dobimo v Kapitaniji na pijači.user posted image

nax05 glede kg, mislim, da se šele zdaj začnejo masovno nabirati v tretjem trimesečju. Mene je prav strah, že zdaj imam +11.user posted image


Lp

< Sporočilo je popravil moreta -- 14.1.2010 11:20:23 >

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 11:22:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:24:33   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: moreta

Najbolj se mi je šlo zaradi tega, ker moraš otroka ob rojstvu prijaviti na svoj ali očetov stalni naslov, od tega pa je potem odvisen sprejem v vrtec. Računam namreč na to, da bo otrok sprejet prioritetno v vrtec, ki stoji 500 m od naše hiše. Vsaj upam tako... Če ne bo prostora pa itak ne bo sprejet...user posted image



Moreta?? Kaj to je res?? Zdaj pa si me prestrašila. Midva sva oba prijavljena pri mojih starših stalno. Tu pa sva oba začasno. Je pa med nama in stalnim prebivališčem  35km razlike. A to pomeni da je sprejem v vrtec tam kjer imava stalno prebivališče?

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:26:26   
Kepica83
cojka ja sem brala glede tvoje službe ja. No commentuser posted image . Barabe ene. Ti se jim ne pusti in jim le povej svoje. A pogodbo pa imaš za nedoločen čas? Kako dolgo pa že delaš tu?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:32:42   
moreta
Kepica ne vem, če je stalno prebivališče pogoj za sprejem v vrtec, jaz sem tako slišala, da naj bi otroci iz neposredne bližine pač imeli prednost, samo ne vem če je to "zakonsko". Mogoče ve katera kaj več o tem? 

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 11:33:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:34:35   
pupa*81
hej, končno sem vse prebrala user posted image me en dan ni pa vse počvekate user posted image

kepica super da si vredu user posted image kar lepo se mirkat do konca user posted image pa glede bivališča in vrtca: nekatere občine/vrtci imajo pod točkovanjem za sperjem v vrtec tudi kategorijo ''bivanje v občini vrtca'' al neki podobnega. preveri v vrtcu, ki te zanima, katere pogoje sploh upoštevajo.

nincy bravo za uradno 'vselitev' user posted image user posted image pa poroko... uh kako se bost mela fajn user posted image sm ti kr fouš, grem zdej slikce z naše poroke gledat user posted image

šola za starše ena je spraševala kako se vpiše: dejte se pozanimat, ker v lj porodnišnici je z novim letom drugačen sistem prijavljanja... mislim da se prijavite po telefonu, vpis pa je v babiški šoli (sicer blizu porodnišnice). LINK

zihr sm še kaj pozabla user posted image ma sej smo že vajene, ane user posted image

lepo se mejte!


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:39:36   
Kepica83
cojka sicer boš pa tak leto dni na porodniški. Meni je 2.2. ven pogodba in mi niso podaljšali... posledično verjetno zaradi user posted image . Upam da bo pri tebi drugače.

Uh glede vrtca... to še tudi morem vse se pozanimat ko pa sem totalni laik.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:44:01   
Kepica83
Hvala pupa 81 tudi tebi.Kako pa si mi ti kaj?

Punce a ste pridelale kakšno strijo?? Jaz sem, kljub pridnemu mazanju. Eno imam pod levim balkončkom.. sicer se vidi samo če balkonček malo dvignem, eno pa imam na notranji strani leve bedrce., user posted image user posted image . Sem kar jezna malo. Ampak saj tudi to mora biti a ne?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:57:28   
katy83
oj, punce moje

Sva danes z dragim do pol 11 poležavala v postelji, pa bluzla, pa se cartala. je pasalo. user posted image  Zdaj pa je šel v službo in sem spet sama. Joj, lažem. Muca je zraven mene. Al pa jaz zraven nje, glede na to, da ona pol kavča zasede. user posted image

no, pa da napišem svoje komentarje. Jih bom skušala čim bolj skrčit, obljubim. user posted image


Aprilčica - sem videla na fb, da si naredila sociologijo. user posted image user posted image user posted image

Nincy- user posted image  za poroko in skupen naslov user posted image

Kepica - ja, ni panike. Veš, da sem ti mogla kak sms poslat. Če bi jaz bila v bolnici, bi bila tudi zelo vesela, da bi se kdo spomnil na mene. mhm, lubček. user posted image

Nataša35 - saj vem, da ste mislile na mene, samo malo se sama sebi smilim user posted image


vrtec - ja, pri nas v vrtcu tudi gledajo kje je otrok stalno prijavljen, tak da se pozanimajte o tem. Jaz sem se že z ravnateljem zmenila, da septembra 2011 začne otrok z vrtcem, jaz pa s pripravništvom. upam, da me ne pusti na cedilu, tako kot mentorca za diplomo. user posted image   he, he. Še zdaj sem jezna.

ležalnik za user posted image  - mi2 sva kupila kar takega navadnega, ki je lahko v ležečem položaju, pa kasneje v sedečem. Nič igrač gor, al ma glasbe, pa vibriranja. Sem pa ga hotela zato, ker sem videla, da je kolegici full prav prišel.

Cojka - glej, ti se kar včlani v Oriflame. jaz sem tudi. Pa ne prodajam skoraj nič. Tu pa tam me kdo pokliče, pa mi reče, da mu naj kaj naročim, večinoma naročam za sebe. Noben na Oriflamu te ne bo gnjavo. Tak da brez skrbi. Pa fajn je, ko so kaki materinski dnevi, pa Valentinovo, pa poleti imajo fajn znižanja, tak da go for it. user posted image

pregledi - meni tudi g. vedno zmeri razdaljo maternice od sramne kosti, pa pogleda če kaj zatekam, pa user posted image  poslušamo, zdaj na NP upam, da mi bo delala tudi uz. Res bi rada še videla tega našega nogometaša/boksara. user posted image


aja, punce, zdaj ko je bila Kepica v bolnici, sem full razmišljala o tem, da bi bilo fajn, da imamo vse kakšno gsm številko od 1 ali 2 punc. Saj veste, lažje je sms poslat, kot pa na RR it. Pa potem ko bomo rojevale, bo to še kako fajn. No, če se strinjate. Fajn bi bilo, da bi bila to ena, ki ima rok na začetku in ena ki ima proti koncu. No, jaz imam na sredini, pa tudi lahko. Mi ni panike. Mormo se zmenit. user posted image

Photo - ne si vsega kupovat s seznamov. Škoda, res. Čeprav sem sama tudi prvorodka, se mi zdijo nekatere stvari res brezvezne.


mislim, da je to to.
No, če pa se kaj spomnim, pa itak čez dan kaj napišem. user posted image

lepo se imejte. Katy

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 11:57:50   
tanika1
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

šola za starše ena je spraševala kako se vpiše: dejte se pozanimat, ker v lj porodnišnici je z novim letom drugačen sistem prijavljanja... mislim da se prijavite po telefonu, vpis pa je v babiški šoli (sicer blizu porodnišnice). LINK



Hej!
Včeraj sem se po telefonu prijavila za februar, pa je rekla, da moram samo še po nalepke v novo porodnišnico in je to to. Si je pa že zapisala podatke.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 12:03:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 12:08:44   
Chi_Pita
Hei punce ... kako smo kaj?

En dan se ne javim in že napišete skoraj 10 strani user posted image ... nisem še brala za nazaj, ker se mi res ne da user posted image Bom prebrala, ko bom boljše volje.

Včeraj zjutraj me je klicala g. in mi rekla, da so mi izmerili visok sladkor ... user posted image V ponedeljek grem na ta 4 urni glukozni test, kjer mi bojo dali neko dieto ... potem pa bom baje imela redne kontrole in UZje (vsaj nekaj dobrega) ... Edini problemček je, ker me je strah in sem čisto panična user posted image ... Ima ali je imela katera podobne probleme? Povejte mi kaj naj pričakujem? Vem da ni dobro biti pod stresom, sam jaz sem, in to od trenutka ko sem dvignila telefon - nikakor se sprostit in pozabit.

Drugače pa upam, da je z vami vse OK in nimate problemčkov user posted image

Aja primorke, za ju3 še velja je res? Potrjujem udeležbo user posted image ... Bom jaz samo čajček pila, medtem ko se boste ve sladkale user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 12:32:34   
Getreal
dobr dan!user posted image

Nataša ktere sanja hahaha user posted image jz sem itak spet slabo spala..ne vem ktira je napisala da ne spi da samo drema celo noč--no jz isto user posted image Zbudim se totalno neprespana s težko glavo in oči me pečejo..pa itak zeham cel dan, logično user posted image da niti ne omenjam hrbta seveda...
ma joj ta opis popadkov user posted image user posted image pol bo res ful neprijetno..meni je res to najbolj antipatično, s to veliko potrebo..s tem mam vedno ful probleme, tudi ko kam grem na potovanje sem zaprta-zgleda da je psihološko povezano s tem, da sm bolj sramežljive sorte, in zej bom pa še tle mogla met občutek, kot da me kakat al kaj? user posted image user posted image user posted image

nincy29 čestitke!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako lepo, da se bosta poročila!

memole ja cela pekarica!user posted image zej sm pogruntala katera si na fb - nikakor nisem mogla povezat teh dveh profilov v isto osebo, ker sem mislila da je lara še vedno taka rjava skodrana punčka, kot jo maš tle za avatar pol sm pa poštekala da je lara že velika nagajiva blondinčica user posted image user posted image user posted image ful je zlata sem si pogledala tvoje slike. Vključno s piškoti! waaaaaaw! In torta! Res svaka čast-moje torte so podobne edino kakšni šmarni gori user posted image aja pa poroka-ful si bla lepa..na Zemonu ane?

cojka hahaa namišljeno kregala!!! Poznam to user posted image To je uno, ko za nazaj študiraš, kaj vse bi loh reku, pa nisi in ti je pol žal..v stilu "joooj pa zakaj se nisem tega prej spomnla" user posted image user posted image user posted image pol te pa žre aaaaa user posted image

kepica
u ****tiš...božca naša user posted image To je moglo bit pa kr stresno.. Se pravi ni nujno, da jih bomo čutle tako..hmm.. Ampak zveni pa kr user posted image Kar ne predstavljam si kako je to ko ne veš kako bi se naštimal da bi ti blo usaj mal fajn, pa da to traja ure in ure.. user posted image No zdej pa v vsakem primeru lepo počivat, da prilezeš do aprila z nami!!! Ne nas več strašit! user posted image

aprilčica čestitke za izpit!!!! user posted image user posted image user posted image

papirji ma jz sploh ne vem kaj morem uredit user posted image vem samo, da rabiva podpisat papir za očetovstvo, ker nisva poročena...kaj pa pol, glede na to da sem študentka in nisem zaposlena? Zej ne vem niti kje bi oddala vlogo za vrtec al v ljubljani al v ajdovščini..Ker ne vem kok časa bova gor živela..jooooj..kako sem zmedena...A obstaja ena oseba v slovenskem birokratskem aparatu, ki bi meni povedala kaj vse mi je storiti??? user posted image

kilogrami meni je lih učer sošolc reku, da zej se mi pa vidi, da sem taka zaobljena plodna ženska user posted image user posted image user posted image aaaaaaaaaa!! Kmal so mi solze stople v oči!! Kakooooo??? user posted image Zej se nisem že kr neki časa zvagala..tko mal ignoriram uno tehtnico v kopalnici in hodim mimo kot da ni nič..me je malo strah user posted image

katy83 ja to s telefonsko št maš prav ja! Sem že jz študirala, ko sem brala januarčice, ko majo eno punco, da ji vse napišejo, kdaj so rodile in pol ona obvešča ostale radovednice user posted image Lahko se zmenimo,ja! Jaz sem za!!!



(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 12:39:13   
tropical
Aprilčica čestitke za sociologijo.user posted image
nincy čestitke za poroko
ležalnik jaz pri ta prvemu ga nisem kupila in tudi sedaj ga ne bom. Sem imela košaro na vozičku, ki se je dalo vzdigent gor hrbtšče , malo sem založila pa je bilo. Mi je bilo škoda denarja, ta tistih par mesecev.
merjenje trebuha- meni ga niso še merili, samo vem da pri ta prvemu na koncu 38 tednu so mi ga zmerili. Drgače nič.
seznam novoroj. ne kupovat vsega kar piše. Ker je brezveze in se ne rabi, karkoli se lahko kasneje dokupi.

Prebertesi to, samo ne vem če še velja ali je prišlo ven že kaj novega v tem času.
http://inforum.informiran.si/ShowPost.aspx?PostID=1816
http://www.id.gov.si/si/pogosta_vprasanja_in_odgovori/delovna_razmerja/22_varstvo_nekaterih_kategorij_delavcev/varstvo_delavcev_zaradi_nosecnosti_in_starsevstva/

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:07:03   
nizy
pozdravljene,

nincy29- čestitke za satnovanje in porokouser posted image user posted image user posted image user posted image

merjenje trebuha- men ga ni še nikoli v tej user posted image , je pa res , da imam vsakič UZ in verjetno tam vidi , kaj se dogaja , tudi MV meri preko UZuser posted image

nespečnost
- tudi jaz ne morem spati , zjutraj bi pa potegnila do 10-11h , kar se je danes tudi zgodilo , na srečo je naša malčica tudi do takrat z mano spala user posted image user posted image

popadki- vsaka jih čuti drugače , moram pa rečt , da se bolečina med porodom v križu lažje prenaša , kot pa v trikotniku



no , pa spet me neki špika v ledvicah, bom probala mal več pituser posted image , mož pa še zmeraj ne varjame , da bo resuser posted image , tudi ostali mislijo , da jih mal zaj*****user posted image user posted image user posted image user posted image , kar ne morjo verjet , da bo v 4. tudi user posted image






< Sporočilo je popravil nizy -- 14.1.2010 13:10:26 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:10:50   
nejanejc
hejla :)

chi_pita, drzim pesti za ta povisan sladkor, lahko je sam slucajno, se bo vse porihtalo. Je pa boljse, da te bolj pogosto opazujejo. Vse slabo je za nekaj dobro. Drzi se :)

getreal, jst si ne upam na tehnico niti... se mi zdi, da sem vsak dan sirša.... pa pilates upam, da bo kaj pomagal, da bom vsaj kako misico dobila, kil ze ne bom zbila, ker tako rada jem....

nataša, hude sanje.... jst ce se spomnem so vedno kasne smotane in kar veliko me moj dragi jezi al pa ga kje zgubim in iscem..jao

kepica, ja mi je res zal, da so ti prekinli pogodbo. uh jej, ma se bo naslo kaj kajne :)

katy, vrtec uh... glih vcerej me je vprasala sodelavka kam bom dala otroka... pa sem skoz misnla, da bo v Kranju, ker bomo tam stanovali... sam zaenkrat delam v Ljubljani in bom lazje otroka vzela v Ljubljani iz vtrca. Moj ma kdaj take cudne ure in delajo nekje bogu za hrbtom.... Starih starsev pa ni blizu.... al pa tet, stricev.... Se morem kej pozanimat kako se vloge da, baje je treba veliiiiiiiiiik prej ane, sploh v Lj. Pa upam, da se lahko da v vec vrtcev hkrati.

cojka, sem se odlocla za chicco vozicek in ne Jane, sej se zdej nisem odlocena. Vcerej sem se odlocla in je slo placilo. Kokr sem ju probala oba, sta se mi zdela zlo podobna... Cakam odgovor al je vse ok. Hvala Nataša za link! Se enkrat user posted image

sem si nabavla tudi to "kačo", prek neta skupaj z vozickom.... bomo vidli kasna bo :) Pa sm se akr odlocla in narocila flaške pa črpalko. Sem jih ze slisala, da to prehitro kupujem, ce mam namen dojit... Ma mene je kar neslo... Klik klik. Si bom pa kej drugje "odtrgala"...

ležalnik in vrečo za nošenje sem pa po netu vzela rabljeno, bolj poceni, ce se te reci en rabijo veliko, pol se strinjam, da ni treba nevem kasnih igrack.. je tud cist navaden...

polpa se vse drobnarije ostanejo... za oblacilca se zdej nisem pogledala kaj mam, grozna sem.... Vcerej smo meli zbor stanovalcev, jao je blo grajanja.... Ne bom vas morila se s tem :) Sam je res zanimivo, kupis novo stanovanje, pa cel kup napak.. To je pa sklad :)


aja, aprilčica, bravoooooooooo! Čestitam

Ma ziher sem jst tudi kaj pozabla.... Lepo se mejte...


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:22:26   
NATAŠA35
cojka  moja št je 49278...kakor ti je katy napisala, ne rabiš kupovat nonstop, lahko kak mesec preskočiš...raje bi videla, da se včlaniš in tako prišparaš kak €, kot pa da jaz te € pokasiram, ker bi dobila robo po članskih cenah, tebi pa računala kataloške...imajo vedno kako akcijo tako za otroke, kot odrasle, pa za zimo, valentinovo, tako da pripravijo fajn stvari, kar meni gredo € kot po maslu, ker hočem vse imetuser posted image user posted image ...če pa kdaj ne boš dobila njihovega kataloga, kar se zgodi, če ne naročiš pogosto, pa skočiš na njihovo stran, pa je tam vedno spletni katalog

kepica super vozek si si izbrala, jaz bom vzela tega http://cgi.ebay.de/HAUCK-2010-APOLLO-4-ALL-IN-ONE-6-TEILIGES-SET-A-BLACK_W0QQitemZ120489236895QQcmdZViewItemQQimsxZ20091106?IMSfp=TL091106173006r13651

pri nas je okoli 430€, tu ga dobim dosti ceneje...

katy sem že jaz hotela vprašat za tel. in sem za in če bo cojka za lahko zbere tel in vam posreduje, če se z katero kaj dogaja....

vrtec ne rabite bit stalno prijavljene, ker ko sem dajala svojega 3. otroka v vrtec, sem ga prvo imela privat, potem pa je gospa zaprla, pa sem ga hotela vpisat v vrtec v kamniku, pa ga nisem mogla...tako da sem ga vpisala v vrtec na poti v službo, samo plačala sem 10% dražje, ker je bil pač v drugi občini...najbolje je dat vlogo v več vrtcev, kakor samo v enega


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:24:50   
Kepica83
punce če katero zanima- magnesol tablete so že za dobit v lekarnah.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:27:49   
nejanejc
hvala nataša, za vrtec... kdja pa das vlogo... Sem slisal , da takoj po rojstvu.... Je treba pohitet res tako hudo? Pol morem zdej pocasi ze vrtce iskat :)

aja, za telefonske, sem tud jst za! :)



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:28:35   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: moreta

Dobro jutro,

Di_Di in memole ginekološko sem bila pregledana tri mesece pred nosečnostjo, ko mi je G vzel bris, potem pa ne več. Verjetno mi bo tokrat res izmeril maternični vrat. Drugače pa Di_Di,  hodim v SBI k dr. Lovšinu.

Memole, kaj si pa ti toliko peciv pekla včeraj. Kaj praznujete?

Jaz tudi ne nameravam kupovat ležalnika. Samo posteljico, kasneje še stajico.

Lp


Pekla sem ker danes moja sestra praznuje roj.dan in njej pečica ne dela pa sem ji potem jaz napekla mal peciva da je lahko nesla v službo!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:29:23   
Kepica83
nataša to je cena za vse skupaj??  full je poceni.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 13:30:04   
nejanejc
super memole, pridna res :)

jst tud rada pecem, sam za tko vecje kolicine pa nisem ustvarjena :)

pa lepo praznujte!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (30%)

Neža (34%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!