|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 15:41:46   
pupa*81
hrošči user posted image in user posted image   vse bo ok!

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 15:43:20   
Anonimen
aprilski hrošček boga si! A imaš ti G v Postojni? Pol boš že ful kmal cartalauser posted image A v MŠ še hodiš? Jaz sem zadnjič pri temi dojenje manjkala in mi je ful žal, tako da jutri nujno pridem. 

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 15:43:47   
nejanejc
ojla, preden gremo v nakup luci, da se na hitro oglasim...

srecno pri ucenju vsem!user posted image user posted image

aprilski hroscek  mi je hudo zate, ma se malo pa bo mimo :) Drzim pesti! user posted image user posted image

papa

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 15:56:13   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

nincy dej pejd kej v udine pogledat... pomoje dobiš podobno razmerje cena/kvaliteta k v avstriji... pa poročaj pol user posted image

sej že bla dol..pa ni lih tko poceni..so cene cca tako kot pri nas..oziroma kake stvari še dražje


ja se strinjam.. italjani sploh nimajo neke poceni scene.. te prenatal trgovine so pa itak ultra drage. jz sem drugače veliko reči dobila v Smartu direkt čez mejo. nincy si bla kaj tam?

drugače se pa samo na hitro javljam

pozdravljene ta nove user posted image user posted image user posted image

pa srečno vsem ki imate kakršnekoli probleme user posted image user posted image user posted image

midva z lubijem sva pa bla na CSD kjer je mogu moj lubi podpisat očetovstvo hohohoh user posted image user posted image user posted image pa še cel cajt me je zafrkavu, da ne bo hotu podpisat, jz sem mu pa pravla, da sej itak froc ni njegov user posted image user posted image user posted image joj, če bi naju slišala ta socialna delavka hihihi user posted image no pol sva se uštimala starševski dodatek in paketek (sva vzela dinarčke seveda) in zej smo rešeni hvala bogu...

oh se še kaj javim, klepetulje....moram med knjige..

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 16:02:45   
NATAŠA35
madonca ste se razpisaleuser posted image user posted image

babyloverkauser posted image user posted image hvala ker me pogrešaš...sem pa na dopustu, ker so počitnice...

hroščeksej bo, samo navadit se moraš

dacyres si malo dobila, meni še enega kredita - za avto ne bi pokrilouser posted image ...jaz sem zdaj dala za položnice 1200€, torej cela plača mi gre...

dojenječe bo šlo, bo šlo, če ne pač ne in niste slabe mame zato...jaz bom dojila, ker sem vse dojila, prvega 10 mesecev, pa so rekli, da nimam dovolj mleka in naj mu dodajam, pa tudi tistega mleka ni hotel, drugega pa skoraj2,5 leta - ne me kregat ali obsojat, samo jaz sem imela ogromno mleka, pa on je pač rabil in ni se crkljal, drugega 12 mesecev...moram reči, da so vsi kar zdravi otroci, res pa je da je velika razlika, kdaj gre otrok v vrtec, ker takrat je lahko nonstop doma...





_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 16:06:17   
NATAŠA35
kepica prosim pazi se, ker če se ti je trebuh spustil, potem si blizu poroda....ponavadi se malo pred porodom otrok umiri in tudi trebuh spusti...pa še na wc zaradi tega hodiš pogosteje...mislim nate in ti pošiljam angele, da bo vse minilo hitro in brez bolečine....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 16:32:40   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Ojla!

Sem rabila celo uro, da sem vas na hitro prebrala, tolk ste spet načvekale user posted image user posted image user posted image . Torej jaz sem za cel vikend izkopila računalnik, sem tako slabe volje, da je joj user posted image user posted image user posted image . Torej pristala sem na hudi dieti res za bruhat in pa 2x na dan si moram dati insulin user posted image user posted image . Hrana je ogabna in sploh nevem kdo ima to pravico, da nosečnici prepove jesti user posted image user posted image user posted image . Uglavnem zdaj je pa nastal še drugi problem in sicer ker sem na tako hudi dieti zaradi cukra se lahko zgodi, da bo mali dobil premalo hrane in bo začel hirati user posted image user posted image user posted image user posted image . Torej ginekolog mi je danes napovedal, da bomo porod sprožili prej, da nebi čakali. Torej nasledni pregled imam 1.3.2010 takrat bom stopila v 36 teden in se bo odločil kako in kaj. Pomojem bomo imeli marca že dojenčka doma. No zdaj pa grem pa popoldansko malico, ki mi pripada in sicer en bogi kivi in pa 30 g graham kruha user posted image user posted image user posted image . Solata in zelenjava mi pa itak že iz ušes gledata user posted image user posted image user posted image

Se tipkamo!!!


Boga, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 16:46:00   
tropical
Ola, jaz sem danes prišla vsa prestrašena domov. Šla se na csd in ko sem šla po stopnicah gor sem se spotaknila ob stopnico.  Toliko kot sem široka in dolga sem padla po stopnicahuser posted image . Kar groza me je bilo. Hvala bogu da sem se ujela na roke. Full me je zabolelo v trebuhu. Sprva sem mislila da baby se ne premika.  Po eni strani sem se mislila še dobr da me ni videl nobeden. Ko sem šla z avtom domov sem dala not en dober cede. Pa sem se full nasmejala, ko je bil oni komad od Lendero ne grem na kolena,  takrat je baby začel migat. Kar odleglo mi je da je vse OK.

nincy tudi moje spanje je zadnje čase user posted image , ne vem kako bi se ložla, spim zelo zelo malo. Mogoče 4-5 ur na noč ostalo bedim in čakam da bo jutro čim prej.
CSD sem uredila jutri nesem papirje na firmo, da mi jih izpolnijo.
aprilski hrošček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 17:15:32   
Anonimen
Evo še mene na javljanjuuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki vas kaj muči! - Kepica, Aprilski hrošček, Tropical...

Jaz sem se pa danes izživljala nad mojo denarnicouser posted image Najprej sem šla na izpit v Mb - se mi zdi, da je šlo veliko bolje kot prvič, bomo videli. Nato sva šla z dragim po škatle za poročno pecivo in blazinico za prstane. V Celju sem zavila v H&M in si kupila eno nosečniško trenirko in take športne hlače, seveda sem potem zavila še v BC (halooooouser posted image user posted image ) in kupila prsno črpalko (Tommee Tippee). Jaz lahko mojemu pokažem doma 1000 sličic, pa ne vem kaj bi mi potem privlekel v P, kupila sem še nastavke za dojenje in waaaaaa.... blazino za spanje, dojenjeuser posted image user posted image Zdaj pa RES PAM, da se bom vsaj malo naspala. Hmmm... aja, pot me je zanesla še v Dm in sem morala kupiti torbo za na voziček, super zadeva, res... Škoda denarja za tiste torbe v BC, ki so po 74€! No, na koncu sva šla naročit še poročno tortouser posted image Pester dan, ampak mi je prav pasalo, Denarnica se pa dere tam v kotu, bogica suha...user posted image

Cmok vsemuser posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 17:28:51   
Kepica83
Hej punce!
Hvala vsem za lepe želje.
Mamika25, Nataša35, nincy...lupčkauser posted image . Zlate ste vse po vrsti.
user posted image

Aprilski hrošček... n bit žalostna bodi vesela ker boš tako kmalu imela štručko v naročju. Jaz bi že najraje da me zgrabijo tisti ta hudi popadki in da grem rodit. Ker to kaj mi danes dela ni za zdržat. Rajši potrpim tistih par ur poroda kot pa sedaj že 12 dni ti popadki, pa še vsak dan hujši so. user posted image sploh pa ponoči ko bi rada ajala. user posted image

ju3 pa grema z dragim k tetoviraru. Se bo dragi tetoviraluser posted image . jupi. Komaj čakam.

Aja pregled je za mano. Beba je velika nekje za 36tednov. Edino teže mi ni povedala, ker glavice ni merila . Še dobro, da ne ker še je glavica večja od trebuščka in nogiceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 17:30:20   
*m*o*j*c*a*
vidim, da nekatere že veselo zapravljate..user posted image user posted image js sem ravno danes dobila odločbo za paket, vzela bom itak denar..nakazano bo pa naslednji mesec..user posted image komi čakam..da grem zapravljat za babya..user posted image  

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 17:39:11   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy
Lepo si me nasmejala s to izjavo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še dobro, ker berem pri ljubljanskih nosečkah, da smo aprilčice baje čist preveč panične user posted image  


amelie verjetno so cudni meseci , tak kot pri polni luni user posted image user posted image user posted image ... Meni je cist brezveze panicarit nekaj vnaprej ... Kak bo, tak pac bo in dokler ne bo, ne bomo vedli user posted image ... Bom paniko raje prisparala za po porodu ce bo treba user posted image

hroscek nic bat ... otrok si bo svoje vzel kolk rabi ... problem je da pri sladkornih bolnicah otroci prevec dobivajo na tezi tak da tvoj bi ob dijeti moral dobit ravno prav user posted image

kepica nic bat ... ti bos prva med nami zibala user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 18:00:55   
babyloverka
aprilčica10 mene ful zanima ta torba za na voziček iz dm-a. koliko stane in kakšna je? je praktična? juj sem radovnedna ampak prelena da bi zmigala svojo rit do trgovine user posted image

sem pa se spravla popoldan malo počivat in glej ga zlomka, komaj zaspim pa telefon, zaspim nazaj pa spet telefon pa sem se kar vstala zdaj. mi je dragi nekaj obljubil, da greva zvečer malo v maškare pa bi rada imela čimveč energije user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 18:12:52   
tintin
Apirlski hrošček....držim pesti, da bo vse ok. Diete se boš navadila, brez skrbi....otrok si bo pa že vzel kar rabi (saj so tudi v Afriki ženske noseče brez kake blazne hrane). Porod pri sladkornih bolnicah sprožijo prej ker bi se sicer mogoče otrok rodil prevelik... Jaz sem delala test OGTT v prvi nosečnosti in je bil negativen (5.2 po eni uri), ampak moj Vasja se je rodil velik.  Očitno ne od sladkorja sicer, ker tudi obseg trebuščka je imel manjši vseskozi (ponavadi imajo večjega če ima ženska sladkorno). Tokrat mi na test ni treba, HB.

Kepica
- fino, da si ok. Aprilčica - bravo za nakupe! Jaz sem tudi danes kupila nekaj...lanolin, dudo in nastavke za dojenje.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 18:34:18   
Anonimen
Babyloverka: Torba je res super!! Je dovolj prostorna in ima na notranji strani (v torbi) en velik žepek, kjer je previjalna podloga in še 2 manjša žepka. Na zunanji strani ima spredaj kar velik žepek in še enega na strani (za kakšen telefon) - stane pa 25€. Jo bom poslikala, ampak ne danes, imam takšen glavobol, da mi gre na bruhanjeuser posted image user posted image user posted image

tintin: user posted image user posted image za nakupuser posted image Katere nastavke si vzela. Jaz sem kupila kar Aventove. Po šopingu sem takoj boljše voljeuser posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 18:58:27   
babyloverka
uh aprilčica že vidim da imam eno skrb manj. bom šla kupit kar to torbo, mam še itak bonus 25% na en izdelek pa ga bom kar tu izkoristla. user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:02:50   
nizy
še moj raport z pregleda user posted image je težka 1730g, vse ok; jaz mam pa spet vodo zelo slabo sm mogla dat še enkrat za sanford, kar gre v Kranj v laboratorij,...potem enourni OGTT 9.4user posted image user posted image user posted image me je G poslal diabetologu v četrtekuser posted image user posted image ,...povrh vsega preverim nakazilo in sem dobila borih 340€bolniške me je skor kapuser posted image ....

naslednji pregled 1.3., skupaj +7kg


dobila vse za porodniško , grem v sredo urejat,...

ostalo komentiram pozneje,..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:08:01   
Anonimen
Pozdravljene user posted image !

Ste ble kaj namaskirane?user posted image user posted image user posted image
Sma z user posted image bla včeraj z njegovo sestrično in njeno družinico na povorki na Ptuju, je blo prav fajn videt vse te maske. Ko smo stali tam nekje pol urce, me je pa zgrblo. Neka čudna bolečina v spodnjem delu trebuha na desni strani, je bolelo ko user posted image , mešanica med "kot da mi bo tamala ven padla" in menstrualnimi krči user posted image
Za nameček so me pa začele bolet še prsi, tud tukaj je bil občutek kot da so bli krčičez čas so popustili in so bolele oziroma pekle samo še bradavice, sem že misla da mi bo začelo tečt "mleko" pa ni blo uspeha. user posted image

To je vse iz moje strani.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse s težavami!

PS

amelie
danes me ni bilo v MŠ. Kaj so vam povedali zanimivega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:08:12   
nizy
uuuffff dacy vidim , da sva na istem z bolniškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ,.....jaz sem pa pomislila, da so s CSD en dodatek pozabil nakazat,...


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:12:12   
memole
Čer!

Kako ste?

Jaz mal lenarim danes!
Prej sem gledala šepetalko duhov potem sem z Laro gledala backa jona zdej so pa itak poročila bolj zvečer bom pa OI gledala!
A jih kej spremljate?

Aja pa danes sem dobila bone od DM in pa od nivee tester šampon sem dobila,čakam pa še druge testerje ki sem jih naročila na njihovi stran!Sam mi je čudno da ni prišlo istočasno glede na to da sem istočasno naročila!

Joj jaz bi rabla eno dieto oz da me nekdo zapre nekam kjer ni sladkega!user posted image
Zdej moj možek dela palačinke in kako se naj jaz temu uprem?Ne gre ne morem preveč diši preveč vleče!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:21:50   
babyloverka
memole, jaz sem tudi naročila testerčke pa sem dobila samo enega in sicer majhen šamponček in to po kakih dveh ali treh tednih.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:26:47   
Anonimen
Babyloverka in Memole: jaz sem tudi danes dobila testerček od Nivee, ampak samo enega. Mi je tudi čudno, ker sem naročila vse naenkrat.

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:36:00   
Anonimen
Testerčki- jaz sem jih dobila v soboto, v eni ovojnici je bil šamponček v drugi pa wundschutz-creme v taki mali tubici, fast relief bottom repair v taki embalaži kot so ponavadi kremice in pa soft and care vlažilne robčke. Dobila sem jih v 8. dneh. Enkrat sem jih naročila na svoje ime, enkrat pa na ime mojega user posted image , vse testerčke (4) sem dobila samo na svoje ime, na ime user posted image pa tudi samo šamponček. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:41:47   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: nizy
uuuffff dacy vidim , da sva na istem z bolniškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ,.....jaz sem pa pomislila, da so s CSD en dodatek pozabil nakazat,...


nizy No naj te potolazim da nisi edina ja in nic niso pozabili nakazat ... tud jaz sem dobila lih tolko kot ti in tud mene je skoraj kap ... sem obstala pred monitorjem kot vkopana ... prav sok sem dozivela user posted image

< Sporočilo je popravil dacy -- 15.2.2010 19:42:09 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.2.2010 19:42:27   
Anonimen
Zdravo aprilčice...
Kako ste kaj...jaz sem spet v bolnišnici zaradi popadkov,bom znorela ,notri bom do konec meseca...
Sem videla ,da ste kar veliko napisale..še nisem uspela vse prebrati...ja nič javila sem se malo...upam ,da ste vse uredu in da komaj čakate ,da boste rodile...lep pozdrav...se še javim kaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Ginekološka vnetja
Vrtnica79

Kako pogosto se vam vnetja ponavljajo?

vsak mesec (12%)

na par mesecev (41%)

samo v nosečnosti (14%)

nikoli še nisem imela vnetja (33%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!