|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
12.12.2009 22:09:22   
Afrodita1
martinca čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

tulpika in tincy, to pa je tolažba. da nisem edina na sladkorjuuser posted image user posted image . mi bomo baje tudi imeliuser posted image user posted image . če ne pride kmalu, me bo res raztrgal user posted image .
tulpika bo to tvoj prvi user posted image ?

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
12.12.2009 22:48:01   
maya2
Jaz pa se pritožujem k še noče pridit, pa mi je kolega tole poslal user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=7xoLwRDkCgE

ShopGirl.... upam da se ti zadeva še premeni in da bo šlo jutri vse po maslu user posted image user posted image user posted image

pri meni še vedno vse tako kot 12 ur nazaj.... trebuh stiska ampak še zmeraj na daljše intervale in ne tako močno user posted image , jutri zjutraj grem spet na ctg in pregled ....

Lahko in mirno noč vsem


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Afrodita1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
12.12.2009 23:12:58   
tulpika

Afrodita: o dobrodošla v klub sladkosnedih user posted image . Ja, ja to bo naš taprvi sladkosnedež user posted image . Rok mam pa danes teden.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
12.12.2009 23:25:28   
Anuš
Olaola!

user posted image Evo pišem zato, da vam sporočim, da je za mano krasen porod in, da vas mal opogumimuser posted image . Torej v torek mi še v postli ob 6.00 mal odteče voda (mogoče 1 dcl). Ob 7 sem bla v P, kjer se neka totalno nesposobna mlada G ni znala po dveh testih odločit a je res plodovnica al neuser posted image . Za drugo mnenje je obakrat vprašala kar sestreuser posted image . In pol jih vpraša kaj nej nardi, ker nočem ostat v P, če ni res plodovnica. In pol reče, da bi me obdržala in mi bojo dal umetne popadke. Halo? Kaj pa, če res ni plodovnica in bi potem rodila spontano čez par dni?!? Spet se posvetuje s sestrama o tem, če bi urinski test zaznal plodovnico in sta ji povedali, da ne. In reče, da grem lahko tud domov in mi bo do konca odtekla al pa dobim svoje popadke. Ampak... sem mogla podpisat izjavo, da odklanjam hospitalizacijouser posted image . Sam tko, da se zavarujemouser posted image . sam jst sem vedla, da sem prav nardila in sem zaupala svojmu instinktu in ne uni mladi dr., k je bla po moje prvi dan v službi.

Sem takoj klicala na par koncev, in so me pomirili, da sem se odločila prav. In pol sem šla ob 18 k svoji G, ki je rekla, da je nedvomno plodovnica in naj grem rodit. OK! Sam, da mi en da vedet, da ve kaj delauser posted image

Na CTG-ju mi v šusu steče vse vn po hlačah, postli,...5 min prej pa bi fotru zmočila zic v avtuuser posted image user posted image user posted image

Ob 21.30 sem bla v ful nobel porodni sobi z noro super d best ekipo. In ob 00.59 (to je uradnouser posted image user posted image user posted image ) sem brez težav rodila Tajo. Se mi zdi, da sem mela ene 20 popadkov. Sem bla pa ful sproščena, ker sem vedla kaj me čaka. In me niso niti rezaluser posted image user posted image user posted image .

Nč, čestitke vsem, ki ste vmes izkusile čar materinstva in lepe želje za vse, ki ste še na poti. Grem dojatuser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 8:19:14   
tananejka

IZVIRNO SPOROČILO: Anuš

Olaola!

user posted image Evo pišem zato, da vam sporočim, da je za mano krasen porod in, da vas mal opogumimuser posted image . Torej v torek mi še v postli ob 6.00 mal odteče voda (mogoče 1 dcl). Ob 7 sem bla v P, kjer se neka totalno nesposobna mlada G ni znala po dveh testih odločit a je res plodovnica al neuser posted image . Za drugo mnenje je obakrat vprašala kar sestreuser posted image . In pol jih vpraša kaj nej nardi, ker nočem ostat v P, če ni res plodovnica. In pol reče, da bi me obdržala in mi bojo dal umetne popadke. Halo? Kaj pa, če res ni plodovnica in bi potem rodila spontano čez par dni?!? Spet se posvetuje s sestrama o tem, če bi urinski test zaznal plodovnico in sta ji povedali, da ne. In reče, da grem lahko tud domov in mi bo do konca odtekla al pa dobim svoje popadke. Ampak... sem mogla podpisat izjavo, da odklanjam hospitalizacijouser posted image . Sam tko, da se zavarujemouser posted image . sam jst sem vedla, da sem prav nardila in sem zaupala svojmu instinktu in ne uni mladi dr., k je bla po moje prvi dan v službi.

Sem takoj klicala na par koncev, in so me pomirili, da sem se odločila prav. In pol sem šla ob 18 k svoji G, ki je rekla, da je nedvomno plodovnica in naj grem rodit. OK! Sam, da mi en da vedet, da ve kaj delauser posted image

Na CTG-ju mi v šusu steče vse vn po hlačah, postli,...5 min prej pa bi fotru zmočila zic v avtuuser posted image user posted image user posted image

Ob 21.30 sem bla v ful nobel porodni sobi z noro super d best ekipo. In ob 00.59 (to je uradnouser posted image user posted image user posted image ) sem brez težav rodila Tajo. Se mi zdi, da sem mela ene 20 popadkov. Sem bla pa ful sproščena, ker sem vedla kaj me čaka. In me niso niti rezaluser posted image user posted image user posted image .

Nč, čestitke vsem, ki ste vmes izkusile čar materinstva in lepe želje za vse, ki ste še na poti. Grem dojatuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 9:12:01   
tulpika

Anuš tolje je bilo pa res hitro. Svaka ti čast. Pa ne morem verjet zakaj una zdravnica ni imela še nekoga izkušenega zraven, če že nima pojma. In ni čudn, da se pol porodnice ustrašijo in so vse trde, ko vidijo, da je zraven v porodni nekdo, ki ne ve kaj bi s tabo naredu???!!! Kako se je pa pisala...če glih na njo naletim ? user posted image

ShopGirl upam, da že cartaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 9:25:40   
vijolca
user posted image Čestitke terida in marjanca!!! user posted image user posted image

Anuš, hvala za tvojo zgodbo! user posted image Da ne bomo ene že čisto pres***e do poroda. (Mislim na hitrost in ostalo, ne na to, da zdravnica s testom ne ve, če je plodovnica ali ne?! Ja res, kako se je pisala?)

Shopgirl, držim pesti, upam da te popadki do epiduralne ne bodo še toliko bolj boleli, če že zdaj boli... Mogoče pa ni nujno, da bi moralo začeti zelo bolet user posted image (Jaz še kar upam na malo bolečin brez kakih substanc user posted image ).

No, izgleda da se je tudi pri meni nekaj začelo dogajat, sicer že včeraj zjutraj, tako da sem malo upala, da bi danes bila naša miška že zunaj (seveda po kratkem in nebolečem porodu user posted image ), no pa sem še v enem kosu... Včeraj se mi je zgleda odluščil čep, bilo je kar precej sluzi pa tudi krvi, ki še kar vztraja. V moji knjigi o nosečnosti pa je pisalo, da ko začneš iz MV krvavet, je porod samo še dan ali dva stran (za razliko od same sluzi - čepa, ko je lahko še več tednov), ampak zaenkrat sem še brez popadkov...

Snega pa še ni v LJ...

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:00:51   
lana24
A je že kaj novega z shopgirl?Me ze kr skrbi...

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:02:33   
blondy_81
Naša Shopgirl je dobila svojo Shopbaby Kajo user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes, 13.12.2009 ob 08.07 min, sva prejela najlepše decembrsko darilo, veliko 50 cm in težko 2950 g, po imenu Kaja. Vsi trije  se počutimo odlično.

Bravo Shopgirl user posted image user posted image user posted image Bravo Kaja user posted image user posted image user posted image Bravo oči user posted image user posted image user posted image

Zdej se pa lepo cartajte user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:10:41   
blondy_81
Shopgirl je rodila v eni uri, z lastnimi popadki, brez epiduralne user posted image user posted image user posted image nPravi, da je bil porod prelep user posted image user posted image . Dobila je 2 mini šiva, ker je imela Kaja  rokico ob bucki pri iztisu.

Čudovit porod user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo Shopgirl še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:19:26   
tulpika

wowwwww....čestitke ShopGirl in Kaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

celo brez EA ji je uspelo...pa tako se je bala. Čestitke še 1x.

Kje je pa Tincy danes....mogoče nas pa tudi ona preseneti z lepo novico.


(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:22:14   
anaj22
čestitke martinca user posted image user posted image user posted image  in dobrodošel Filip

Anuš super porod user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:28:42   
anaj22
čestitke Shopgirl user posted image user posted image user posted image  in dobrodošla Kaja

no vidiš pa ti je uspelo user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:29:02   
pipika 13
Uuuuuuuuf, kako rojevate. Komaj se vas dohaja. Kot po tekočem traku in vse imate take lepe in hitre porode. Na koncu bom samo šejaz ostala. user posted image

Čestitke vsem (poimensko ne bom naštevala, ker bom katero pozabila), veliko lepega cartanja vam žalim in lepe praznike z vašimi otročki. user posted image

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:42:30   
*Mojca*
oooooooouuuuujeaaaaaaaaaaaa pa smo dobili Shopbaby user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem tremuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 11:47:34   
vijolca

IZVIRNO SPOROČILO: blondy_81

Shopgirl je rodila v eni uri, z lastnimi popadki, brez epiduralne user posted image user posted image user posted image nPravi, da je bil porod prelep user posted image user posted image . Dobila je 2 mini šiva, ker je imela Kaja  rokico ob bucki pri iztisu.

Čudovit porod user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo Shopgirl še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image



To je pa tako lepo prebrati!!! user posted image user posted image user posted image Bravo Shopgirl user posted image user posted image user posted image in čestitke za Kajo!!

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 12:28:38   
Tincy90
Žiu žiu!user posted image

Js še ne grem nikamor, nč se bat.user posted image

Wiiiii, Shopgirl iskrene iskrene čestitke baby!user posted image user posted image user posted image čestitam za Kajo in želim vam vse najlepš!user posted image user posted image user posted image sm res tok se je bala, na konc pa tko hitr in brez problema rodila, bravoo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 12:54:34   
taraji
Waw,waw, kolk se dogaja

Martinca - čestitke za sinka Filipa in obilico lepega cartanja


ShopGirl - tudi tebi iskrene čestitke za princesko Kajo. V življenju ji želim vse najlepše, pa uživajte kot družinica.

No, zadnjič je mislim da anaj opisala svojo porodno zgodbo in je Shopgirl napisala pismo božičku, da si tudi ona želi takšnega poroda. Shopgirl, ti si sedaj dokazala, da Božiček obstajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ampak jaz sem se tudi podpisala pod to pismo. Upam, da me ne pusti na cediluuser posted image user posted image user posted image

Pa tudi Anuš sem želela vprašati komu se je treba priporočiti za tak lahek in hiter poroduser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pipika 13

Na koncu bom samo šejaz ostala.




Pipika, nič bat, očitno ti bom delala družbo, saj pri meni tud še nič, ampak prav nič ne dogaja.

No, jaz sem se pa odločila, da če že nisem rodila 12.12. ko je tak fajn datum, bom pa 21.12. - se mi zdi tudi lep. Pa bomo videli kaj bouser posted image user posted image

Lepo nedeljo vsem, ki ste še v veselem pričakovanju, pa veliko sladkega cartanja vsem, ki vam je ta sreča že dana.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu pipika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:26:46   
martinca
hvala vsem za čestitke.

shopgirl,  čestitke za malo princesko KAjo. to pa je res bil brzinski porod. user posted image user posted image user posted image

no pa da še vam jaz povem mojo porodno zgodbo. začelo se je že v soboto ko se mi je odluščil čep. ampak popadkov še nisem dobila potem se je rahlo krvavenje še kar v nedeljo nadaljevalo. potem smo bili še v neeljo na enem abrahamu kjer je bila glasna muzika in sem se oitno malo preveč najedla ker ponoči so se potem začeli popadki. bili so nekje med 8 in 6 minut. sem počakal do jutra, tam nekje do osmih ko pa so se že začeli na 5 minut.  sva z možem prišla v P okrog pol desetih. kjer me je pogledala sestra in rekla da sem odprta 6 cm. sva šle v porodno, kjer sva morali na brzino izpolnit papirje ker se je bala da ji bom prej rodila. no in čez dve uri je privekal na svet moj zlati sinek Filip. porod je bil res zelo hiter in nič kaj boleč. pa tudi šivana nisem bila nič. 

taraji, držim pesti da bo tui tvoj porod tako hiter in čimmanj boleč.

(odgovor članu Afrodita1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:28:57   
blondy_81
martinca čestitke za tako ekspresen porod in sončka Filipa user posted image user posted image user posted image Kako se kej držite? Se dojita?

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:30:13   
Anuš
terida user posted image za marjanco

shopgirluser posted image za Kajo. Taja in Kaja gresta na sprehoduser posted image . Kot kakšen naslov pravljiceuser posted image


Zdravnica je Jankovska. Sam po moje je edina nesposobna v celi Lj P. Ve kar zaupajteuser posted image .

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:35:08   
blondy_81
terida tudi tebi čestitke ob rojstvu sinka Primoža user posted image user posted image user posted image user posted image

Anuš ne vem alii sem tebi že čestitala: v vsakem primeru čestitke za Tajo user posted image user posted image user posted image

Natasa28 tudi tebi čestitke za hčerkico Danajo user posted image user posted image user posted image

Tolko vas je, da sploh ne vem več kateri sem čestitala in kateri ne.


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:47:23   
Tincy90
Js bom pa tko napisala: čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovim otročkom!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Maya, kaj sm se nasmejala unmu linku iz youtube-a.user posted image user posted image

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:49:42   
*nivea
Shopgirl čestitke ob rojstvu hčerkice Kaje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 13:59:21   
taipai
opa, čestitke Shopla!!!! user posted image user posted image to je blo pa res maxi brzinsko :) sem prav vesela zate!! zdej se pa lepo cartajte in navajajte drug na drugega.
jaz sem pa se vedno 2v1, ponoc me je sicer zacel stiskat v križu spet, s popadki še vse mirno, tako da imamo verjetno še nekaj časa user posted image

pozdravčki, grem se jaz mal crkljat k mojmu user posted image

lp

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?