|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 13:28:21   
_ella_
Evo jaz kuham pa zelenjavno juho, zraven pa še šampinjoni s porom in česnom pa PZ testenine.

Dober tek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 14:38:26   
Anonimen
ja dober tek

jz sem že pojedla, zdej me je pa začel matrat da bi neki sladkega,user posted image k lačna sploh nisemuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 14:41:28   
boob
Cveka mene tud drži da bi neki sladkega. . tako da kr sedim na kavču pa meditiram user posted image  ker če ustanem se bojim da me bo zaneslo v predal, tam imamo zalogo sladkega user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 14:48:20   
_ella_
jst si pa kar privoščim eno ploščico 85% čokolade

A ima ker recept za dobro govejo juho?  Moram jo naresti ta vikend.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 14:57:56   
boob
jst je nimam . . samo mlečno user posted image

juha. . . gov. meso, pa par kosti, koleraba, korenje, čebula, peteršilj. . .aja pa voda user posted image


_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 15:10:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst je nimam . . samo mlečno user posted image

juha. . . gov. meso, pa par kosti, koleraba, korenje, čebula, peteršilj. . .aja pa voda user posted image




goveja juha:
kupiš en kos mesa z kostjo al pa vsaku posebej

vržeš v lonec meso, kolerabo, korenje, petršilj, pol čebule, dva stroka česna, kocko goveje juhe, 2 žlički vigete, aja in por
zliješ v lonec vodo in daš kuhat

jz jo vedno skuham konec tedna za cel naslednji teden, jo pa skuham približno 5 litrovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 15:12:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

Cveka mene tud drži da bi neki sladkega. . tako da kr sedim na kavču pa meditiram user posted image  ker če ustanem se bojim da me bo zaneslo v predal, tam imamo zalogo sladkega user posted image


sem se zadovoljila z tremi mandarinami, tojk da sem cuker umerlauser posted image


moram pa pohvalt mojga možička mi je prinesu navadne  probjotične jogurte 1.5% tušove in lahki namaz, sinku je pa sadne kupuuser posted image a mam fajn možičkauser posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 15:27:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst je nimam . . samo mlečno user posted image

juha. . . gov. meso, pa par kosti, koleraba, korenje, čebula, peteršilj. . .aja pa voda user posted image




goveja juha:
kupiš en kos mesa z kostjo al pa vsaku posebej

vržeš v lonec meso, kolerabo, korenje, petršilj, pol čebule, dva stroka česna, kocko goveje juhe, 2 žlički vigete, aja in por
zliješ v lonec vodo in daš kuhat

jz jo vedno skuham konec tedna za cel naslednji teden, jo pa skuham približno 5 litrovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vse enako, le brez označenega, namesto tega raje samo solim in dodam več luštreka.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 15:30:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

sm se zdej spolnila kaj sem hotela vprašat



jz bi rada naredila purana v solati pa ne vem kako se naj lotimuser posted image a ima kera akšno idejouser posted image


ok. purana spečem ka narežem na rezine, pa zeleno solato, papriko, paradajz..... kaj šeuser posted image



lahko še čebulo, olive, kapre, manjmasten sir, sol, začimbe in za preliv lahko jogurt.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 15:33:57   
TomTaylor
no, jz sem si pa premislila in sem naredila danes za kosilo

paradižnikovo juho (bolj gosto)
goveji zrezki v lastnem soku s čebulo in za zraven zelenjavni pire (cvetača, brokoli, pa tisto zeleno, ki je podobno cvetači..ma glih na konc jezika imamuser posted image ) za ostale člane sem pa naredila pire krompir, ki sem mu primešala še moj zelenjavni pire
kitajsko zelje v solati.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 16:37:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

sm se zdej spolnila kaj sem hotela vprašat



jz bi rada naredila purana v solati pa ne vem kako se naj lotimuser posted image a ima kera akšno idejouser posted image


ok. purana spečem ka narežem na rezine, pa zeleno solato, papriko, paradajz..... kaj šeuser posted image



lahko še čebulo, olive, kapre, manjmasten sir, sol, začimbe in za preliv lahko jogurt.



a to navadni jogurtuser posted image

drugače pa ja bom to naredila jutri za kosilo, je moj možek izrazu željo da bi jedu nekaj drugega pa sem se to spolnilauser posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 17:03:35   
mojcaz.
Cveka ja ziher je TT mislila navadni jogurt, saj tudi če v trgovini kupiš jogurtov dressing so samo kakšna zelišča dodana in ga z lahkoto sama doma nardiš user posted image

da še jaz pohvalim mojega user posted image pohvalim. najprej mi je skuhal kosilo, in to skoraj čisto po reglcih, čeprav mi niti malo ni pasalo jest tega po montiju dans sem se skupaj spravla pa nakaj vseeno pojedlak po kosilu mi je skuhal še user posted image

res pravi zaklad imam doma. moje zdravstveno stanje ni nič kaj boljše, zdaj še mam po vrhu vročinouser posted image user posted image


užiajte pa pridne bodite




_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 18:05:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

sm se zdej spolnila kaj sem hotela vprašat



jz bi rada naredila purana v solati pa ne vem kako se naj lotimuser posted image a ima kera akšno idejouser posted image


ok. purana spečem ka narežem na rezine, pa zeleno solato, papriko, paradajz..... kaj šeuser posted image



lahko še čebulo, olive, kapre, manjmasten sir, sol, začimbe in za preliv lahko jogurt.



a to navadni jogurtuser posted image





ja, z manj mlečne maščobe


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 18:36:52   
mamica2009
a se za večerjo lahko jejo kuhana jajca ali sir?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 18:45:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

a se za večerjo lahko jejo kuhana jajca ali sir?


lahko ja beljakovine so za večerjo celo dobrodošle.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 19:30:17   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

a se za večerjo lahko jejo kuhana jajca ali sir?


lahko ja beljakovine so za večerjo celo dobrodošle.



Ravno to sem mislila jest za večerjo, pa sem porabila jajca za čokoladno torto, ko sem vam dala recept in ker je veni snežilo in ko smo se z mojimi biserčki vračale domov, se nisem ustavila v trgovini. 1:0 zame ni kajuser posted image .
Sem pa pojedla malo mesa od kosila in spila bom še čaj in to je to. Nisem niti lačna ampak moramo pa jest ( saj to veste a ne), da nebi moje telo mislilo, da mora karkoli kopičit slučajnouser posted image user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 19:33:30   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

Cveka ja ziher je TT mislila navadni jogurt, saj tudi če v trgovini kupiš jogurtov dressing so samo kakšna zelišča dodana in ga z lahkoto sama doma nardiš user posted image

da še jaz pohvalim mojega user posted image pohvalim. najprej mi je skuhal kosilo, in to skoraj čisto po reglcih, čeprav mi niti malo ni pasalo jest tega po montiju dans sem se skupaj spravla pa nakaj vseeno pojedlak po kosilu mi je skuhal še user posted image

res pravi zaklad imam doma. moje zdravstveno stanje ni nič kaj boljše, zdaj še mam po vrhu vročinouser posted image user posted image


užiajte pa pridne bodite





Se ti nekaj resno kuha. saj bo hitro bolje.
Mene samo kašelj grabi in to kar pošteno.
Zvečer je tak vedno huje. To vreme nam kar naredi škode. Čimprej se pozdravit. Super možeka imašuser posted image . Imam jaz tudi eno tako zlato doma. Hvala boguuser posted image  

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 19:34:11   
brbončica

O ve klepetulje moje, vam komaj sledim, ampak vas je fino brat.
Najprej Mojca, VSE NAJBOLJŠE, čeprav z enodnevno zamudo, pa upam, da se čimprej pozdraviš.
Tudi jaz nisem zdržala, sem se 2. vagala in skoraj kap, sem v veselem decembru pridelala skorej 4 kg. Sej na tako požrtijo, k sem jo imela jaz, niti ni čudno. Tako da moram najprej decemberske grehe popravit, potem pa bodo rezultati.
Glede čičerike in soje, leče; baje da jih po tanovem lahko ješ in z B in z OH, ker imajo tako nizek gi. Ampak jaz mislim, da je bolje, da jih zdaj od začetka ne mešate, no vsaj jaz jih ne bom.
Zaenkrat me tasladka v teh dveh dneh ni zagrabila, če me pa bo, bom pa čokolado pojedlauser posted image
Pa še današnji jedilnik:
Z: PZ kruh, marmelada, bela kava
M: mandarine
K: PZ špageti, zelenjacna omaka, solata
M: mandarine

V: poli salama, mocarela, narezan surov korenje in pa gorčica dijonska( ta je brez sladkoprja)

Lahko, mirno nočuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 19:39:16   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


O ve klepetulje moje, vam komaj sledim, ampak vas je fino brat.
Najprej Mojca, VSE NAJBOLJŠE, čeprav z enodnevno zamudo, pa upam, da se čimprej pozdraviš.
Tudi jaz nisem zdržala, sem se 2. vagala in skoraj kap, sem v veselem decembru pridelala skorej 4 kg. Sej na tako požrtijo, k sem jo imela jaz, niti ni čudno. Tako da moram najprej decemberske grehe popravit, potem pa bodo rezultati.
Glede čičerike in soje, leče; baje da jih po tanovem lahko ješ in z B in z OH, ker imajo tako nizek gi. Ampak jaz mislim, da je bolje, da jih zdaj od začetka ne mešate, no vsaj jaz jih ne bom.
Zaenkrat me tasladka v teh dveh dneh ni zagrabila, če me pa bo, bom pa čokolado pojedlauser posted image
Pa še današnji jedilnik:
Z: PZ kruh, marmelada, bela kava
M: mandarine
K: PZ špageti, zelenjacna omaka, solata
M: mandarine

V: poli salama, mocarela, narezan surov korenje in pa gorčica dijonska( ta je brez sladkoprja)

Lahko, mirno nočuser posted image



Joj ja, jaz prismoda... Tudi z moje strani vse najboljše a ne!!!!!!


so se mi kar začele sline cedit, ko sem prebrala jedilnikuser posted image predvsem večerja mi je všečuser posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 19:47:12   
mamica2009
STE VIDELE DA MAMO KONKURENCO(LOČEVALNA DIETA)

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 19:51:38   
Teya D.
user posted image  ja punce z montija so prestople na druga pota user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 20:01:42   
brbončica

Sej ločevalna je uredu, tudi jaz sem enkrat z njo shujšala, ampak moraš pa pol full pazit, da ne dobiš nazaj. Monti je pa način prehranjevanja, in je 100x boljše od ločevalne. Na ločevalno gredo, ker se prej vidijo rezultati kot pri Montiju. Jaz sem probala že milijon diet, in po vsaki sem dobila kile nazaj, zato sem se pa zdaj odločila, da enkrat za vselej spremenim prehrano, in Montijeva metoda je tista taprava.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 20:13:28   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

STE VIDELE DA MAMO KONKURENCO(LOČEVALNA DIETA)


ja brez skrbi sem tudi jaz zasledila to našo konkurenco user posted image
bomo se mogle ornk trudit, da bomo vodilne in da jim bomo pokazale kakšne tipice smo user posted image tiste kire pa so odišle od nas na ločevalno, pa bodo sleko prej ugotovle kiro je boljšo... itag da monti user posted image user posted image

VSEM ŠE ENKRAT HVALA ZA LEPE ŽELJE IN EN KOS user posted image KI SEM JO DOBLA ZA ROJSRNI DAN IN SEM JO SAMO SLIKALA IN EN MAJHEN KOŠČEK PROBALA user posted image PAČ IZ SPOŠTOVANJA DO DARILA SEM PAČ PROBALAuser posted image user posted image

Teya res je fajn imet doma takšnega ki te po rokah nosi ko ti ni najbolje user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 20:16:42   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Sej ločevalna je uredu, tudi jaz sem enkrat z njo shujšala, ampak moraš pa pol full pazit, da ne dobiš nazaj. Monti je pa način prehranjevanja, in je 100x boljše od ločevalne. Na ločevalno gredo, ker se prej vidijo rezultati kot pri Montiju. Jaz sem probala že milijon diet, in po vsaki sem dobila kile nazaj, zato sem se pa zdaj odločila, da enkrat za vselej spremenim prehrano, in Montijeva metoda je tista taprava.



Se strinjam!
Dieta je super, samo kg se kaj hitro vrnejo nazaj če ne paziš, posebaj ko imaš potem vmes premor. Jaz sem jih tudi pridno pridelala nazaj, že zarad dveh otrok. Mi je pa monti bolj všeč, kot praviš, ker nima nekih omejitev, ker pri ločevalni sem mela ravno slabo vest, ko sem kaj pojedla kar nebi smela.
Posebaj sladkarije, ki jih tam ješ vsak OH dan, saj je ok samo kaj ko se meni kdaj zalušta nekaj, pa vem, da pri montiju ni greh dve kocki čokolade, kar se pri ločevalni lahko kar hitro pozna.
Ravno za to gre, ne vem kje sem brala, mislim da celo v eni drugi knjigi, da se ljudje, ki štejejo cal in se omejujejo pri nekaterih stvareh, hitreje zredijo, torej pridobijo vse in še več nazaj.
Monti pa je na 'izi'... kaj ti paše, kdaj ti paše, kolko ti paše... Enkrat že spoznaš svoje telo.

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 20:35:34   
mojcaz.
aja da še jaz povem jedilnik, da jih bo čim več zbranih user posted image user posted image

zajtrk: PZ kruh in marmelada BS, čaj BS
malica: klementine
kosilo: čista goveja juha, kuhana govedina in kuhan brstični ohrovt, cvetača in brokoli, solata
malica: klementine
večerja: trdo kuhana jajčka

zajtrk: PZ kruh in marmelada BS, bela kava
malica: sadna solata (klementine, jabolka, ananas)
kosilo: zelenjava z lečo
malica: jabolko
večerja: tunina z zelenjavo



_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?