|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 9:52:11   
TomTaylor
Julija, superuser posted image , hvala!!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:01:21   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

za zajterk sem si hotela narest umešana jajca z hrenovko, a se to sme, al moraš vsaku posebejuser posted image user posted image



Kamot lahko skupaj zmešaš, še manjmasten sir lahko naribaš goruser posted image

Btw, dobra ideja, ravno razmišljam o zajtrkuuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:04:05   
ZvitaLisica
Jutro!
tudi jaz vas komaj sledim...pa zraven še Moninjaka študiram.

Sem pravkar pojedla dva kosa polnozrnatega kruha iz pirine moke. Njami, sem ga včeraj spekla, za moj okus je boljši kot kruh iz PZ pšenične moke. Pa palačinke iz pirine moke so tud dobre :)

Danes za kosilo:
- PZ testenine z zelenjavno omako (zelenjava + mleko +topljeni sir). Ostali druž člani pa bojo notr dobili še koščke piščanjčjega mesa.

Večerja
- piščančje meso na žaru, cvetača

A za malice pa ni dobro PZ kruh jest???

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:11:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

TT ko si rekla da vino in pivo ne paše k 1. stopnji montija, nisi imela prav. Lahko prebereš razlago pri postu, ki je na začetku o montijevi metodi, da se lahko pije.Tm k sem jedilnike prilepila.


Sem šla v knjigo gledat, res nekaj na začetku omenja kozarec vina/piva, ampak potem v nadaljevanju pove, da je bolje, če se v 1. stopnji ne pije, oz. ga izrecno ne prepoveduje, prav tako pa tudi priporoča ne...grem čekirat, ker jz sem se vedno držala tega, da pač se ne pije vina(piva), ker vino imam jz drugače ful rada...pijankauser posted image user posted image

Aja, si me v enem postu spraševala; sem z Montijem "v navezi" že od daljnega leta 2005, vmes sem pa 2x bila noseča. Sem sodelovala tudi na spodnji temi o Montignacu (pod drugim nickom, ker sem se vmes izpisala), pa na mojforum.si (link se na tej temi nekje že nahaja)...Tako da nekaj izkušenj z Montignacom imam, ne obvladam pa vsega, to pa res ne - zato je ZELO DOBRODOŠLO, da si med sabo malo "analiziramo" in "kontroliramo" jedilnike - vse v namenu, da bomo shujšale.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 5.1.2010 10:13:12 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:14:00   
mojcaz.
jutro punce.

zajtrk je za mano, vendar ga je več v školki pristalo kot pa v meni. Sem full prehlajena in zelo zelo kašljam, pa se mi ej zaletelo tako da sem kar vse zbruhala user posted image user posted image   uh sploh mi nič ne paše user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:22:37   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jutro punce.

zajtrk je za mano, vendar ga je več v školki pristalo kot pa v meni. Sem full prehlajena in zelo zelo kašljam, pa se mi ej zaletelo tako da sem kar vse zbruhala user posted image user posted image   uh sploh mi nič ne paše user posted image



Upam, da ti bo čimprej bolje.
Tudi jaz sem prehlajena ampak na srečo še ne kašlam tako fejst, se mi je pa tudi tole že zgodilo.

TT, tam ko ste se menile nekaj za fižol, sem v jedilniku videla nekaj, da se stročji lahko je zraven mesa. Ko je primer jedilnika, s katerim si lahko pomagaš prvi teden (v knjigi str. 102-103 ) 5.dan, kosilo.
Drugje pa ga res nisem nikjer zasledila tako da še sama ne vem večuser posted image user posted image .
Moram prav naštudirat touser posted image . Aja, glede zajtrka z jajci in hrenovkami nekako tako, mislim, da se zraven ne sme jest kruha a ne?

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:43:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.


TT, tam ko ste se menile nekaj za fižol, sem v jedilniku videla nekaj, da se stročji lahko je zraven mesa. Ko je primer jedilnika, s katerim si lahko pomagaš prvi teden (v knjigi str. 102-103 ) 5.dan, kosilo.
Drugje pa ga res nisem nikjer zasledila tako da še sama ne vem večuser posted image user posted image .
Moram prav naštudirat touser posted image . Aja, glede zajtrka z jajci in hrenovkami nekako tako, mislim, da se zraven ne sme jest kruha a ne?



Ja, stročjega se lahko je zraven mesa, tistega v zrnju pa ne.

Hrenovka+jajce lakhko ja, BREZ kruha! Hvala za popravkeuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:44:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

jutro punce.

zajtrk je za mano, vendar ga je več v školki pristalo kot pa v meni. Sem full prehlajena in zelo zelo kašljam, pa se mi ej zaletelo tako da sem kar vse zbruhala user posted image user posted image   uh sploh mi nič ne paše user posted image



ojej, bogauser posted image ! Pozdravi se čimprejuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:49:03   
TomTaylor
Punce, danes sem si ddrznila še jz stopiti na vago, sem bila zelo presenečena nad rezultatom: -1,5 kg! Sicer je to za teh nekaj dni "diete" sicer drastično preveč, vendar še dojim zraven - mogoče pa zaradi tega toliko manj?user posted image

Se pa držim Montignaca, to pa res, pregrešim se samo z črno čokolado (85%). Tko da punce - dejmo vztrajat še naprej!!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:50:17   
Anonimen
elle to je pa fajn k se lahko mal izmišljuješ kdaj boš delal kdaj pa neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no jz sm bila pa z mojo hčerko zunaj, še vedno mede sam ceste so pa spluženeuser posted image tako da sm si šla kupit dvoje spodnje trenerke, k nimam nič za oblečt tako da zdej bom spet cela po svet hodila in ne strganauser posted image user posted image user posted image

za kosilo imam svinjski zrezek.... kaj naj zravenuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:58:13   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.


TT, tam ko ste se menile nekaj za fižol, sem v jedilniku videla nekaj, da se stročji lahko je zraven mesa. Ko je primer jedilnika, s katerim si lahko pomagaš prvi teden (v knjigi str. 102-103 ) 5.dan, kosilo.
Drugje pa ga res nisem nikjer zasledila tako da še sama ne vem večuser posted image user posted image .
Moram prav naštudirat touser posted image . Aja, glede zajtrka z jajci in hrenovkami nekako tako, mislim, da se zraven ne sme jest kruha a ne?



Ja, stročjega se lahko je zraven mesa, tistega v zrnju pa ne.

Hrenovka+jajce lakhko ja, BREZ kruha! Hvala za popravkeuser posted image



Ni kaj!
Jaz tudi bom neko meso pa solato. Najverjetneje perutnino. Bomo videli.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:58:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

samo eno mnenje, če ne boste jezne.

Mi se zdi, da je pri Montiju potrebno več samo kontrole kot pri Ločevalni.

Ker pri Montiju se marsikaj lahko je in maš veliko več na izbiro, hkrati pa moraš zeloo pazit, da ne poješ preveč. Mi je pa Monti zelo zanimiv, in tudi jaz, ko opravim z odvečnimi kg z Ločevalno, bi želela začet z Montijem.

pri Ločevalni maš točno odmerjeno količino in kaj naj bi se jedlo in enkrat mi je že uspelo dat dol željenih 10kg, pa obdržat 16 mesecev. zdej sem pa malo zalutala za ene 4 kg in sem se spet lotla ločevalne.

No upam, da vam rata, vsem!! pa nam sosedam tudi!!user posted image


Pomojem si mislila le, da imaš pri Ločevalni točno odmerjeno količino. Pri montignacu tega ni - pogoj je le, da hrano pravilno skombiniraš, poješ pa jo lahko toliko da si sit, ne, da se napokaš, ampak da si sit. Samo toliko samokontrole rabiš in nič več.user posted image Pa pravila naštudirat - tudi to je za razliko od ostalih "diet" malo težje user posted image

Prehranjevanje po Montignacu je zame edina primerna "dieta" pri kateri nisem nikoli lačna.

(me pa seveda premamljajo druge stvari - pohanje, sladkarije...)user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 10:59:23   
Anonimen
julija hvala za idejeuser posted image user posted image user posted image

mojcaz: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čimprej bolje


no jz sem tud stopila na vago in je več kot pred dvema dnevoma, ja sej vem kaj sem rekla sam moram k če ne bom znorelauser posted image   sem kr žalostna, sam bom vstrajala in pika, se mi pa še vedno spahuje zajterkuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu julija30)
  Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 11:04:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

samo eno mnenje, če ne boste jezne.

Mi se zdi, da je pri Montiju potrebno več samo kontrole kot pri Ločevalni.

Ker pri Montiju se marsikaj lahko je in maš veliko več na izbiro, hkrati pa moraš zeloo pazit, da ne poješ preveč. Mi je pa Monti zelo zanimiv, in tudi jaz, ko opravim z odvečnimi kg z Ločevalno, bi želela začet z Montijem.

pri Ločevalni maš točno odmerjeno količino in kaj naj bi se jedlo in enkrat mi je že uspelo dat dol željenih 10kg, pa obdržat 16 mesecev. zdej sem pa malo zalutala za ene 4 kg in sem se spet lotla ločevalne.

No upam, da vam rata, vsem!! pa nam sosedam tudi!!user posted image


Pomojem si mislila le, da imaš pri Ločevalni točno odmerjeno količino. Pri montignacu tega ni - pogoj je le, da hrano pravilno skombiniraš, poješ pa jo lahko toliko da si sit, ne, da se napokaš, ampak da si sit. Samo toliko samokontrole rabiš in nič več.user posted image Pa pravila naštudirat - tudi to je za razliko od ostalih "diet" malo težje user posted image

Prehranjevanje po Montignacu je zame edina primerna "dieta" pri kateri nisem nikoli lačna.

(me pa seveda premamljajo druge stvari - pohanje, sladkarije...)user posted image



ja pa še ta razlika je med montijem in ločevalno, po montiju lahko ješ cel življene, po ločevalni pa moraš po 90 dneh nehat in 90 dni prekint dijeto, pol jo lahko nadaljuješ, to pa men ni všeč  zato pa sem se odločila za montijauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 11:40:47   
boob
punce tu je tudi dosti uporabnih idej in receptov

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17253&offset=0

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 11:45:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

punce tu je tudi dosti uporabnih idej in receptov

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17253&offset=0



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:18:50   
Anonimen
kaj zdej počnete

jaz kuham kosilouser posted image   zrezeki v omaki, za možeka dušen riž, zame pa kuhana zelenjava in solatauser posted image

me pa neki zanima na kakšnem ulju kuhate, pečeteuser posted image k olivno je vredu sam ga ne smeš zažgatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:24:46   
TomTaylor
na olivnem

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:25:28   
boob
jst sm tud imela namen kuhat, ampak se je mala zbudila in nebo nič, tako da bom mogla počakat še najman urco da gre spet spat :)

delam vse na olivnem olju. ..

za kosilo sm se pa odločla da bom najprej spila gov.juhco, pol bom pa sam popražla šampinjone in bučke pa mal purana mi je od učeri ostalo. . za večerjo bom pa dala iz skrinje zelenjavno mineštrco . . .

Danes me pa ma da bi umes jedla in čips in čokolado in piškote. ..se mi kar meša user posted image   . . .prokleta menstra. . pa še sneži tako da niti vn nemorem. . . jooooj sama sebi sm unapoto.

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:26:06   
mojcaz.
cveka, jaz delam vse v teflonokah, čisto brez maščobe, če pa že dam pa je to kakšna kapljica ali dve sončničnega olja user posted image
jaz pa danes ne bom nič kuhala, ker mi sploh ni za nič user posted image že celo dopoldne pijem čaj in ležim v postelji, še dobro da mam prenosnika in ga imam zraven sebe kar v ležečem položaju... user posted image Danes imam kuhara, bo moj user posted image skuho kosilo, ker mi res za nič ni user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:37:58   
Drnula
Vidim, da ste se zabavale s kombiniranjem user posted image user posted image user posted image Me veseli, a ni tako bolje, da s skupnimi močmi 'razčistimo' user posted image Ja s porom in šampinjoni in ali/ali/ali je ziher ok, očitno pa ni ok meso + leča/čičerika.

Ja kakorkli, jaz sem ga očitno skozi srala, saj jem lečo tudi z mesom. In sicer tako (še vedno) razumem v knjigi user posted image Zato mi to še ne da miru.

Pri nas bo danes perutnina z gobami + druga zelenjava (brstični ohrovt, paradajz, koleraba) + kisle kumarice. Za druge še malo rezancev.


(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:41:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Vidim, da ste se zabavale s kombiniranjem user posted image user posted image user posted image Me veseli, a ni tako bolje, da s skupnimi močmi 'razčistimo' user posted image Ja s porom in šampinjoni in ali/ali/ali je ziher ok, očitno pa ni ok meso + leča/čičerika.

Ja kakorkli, jaz sem ga očitno skozi srala, saj jem lečo tudi z mesom. In sicer tako (še vedno) razumem v knjigi user posted image Zato mi to še ne da miru.

Pri nas bo danes perutnina z gobami + druga zelenjava (brstični ohrovt, paradajz, koleraba) + kisle kumarice. Za druge še malo rezancev.




hvala za idejo, grem meso tajat user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 12:50:58   
Tonchka
Živjo punce!

Če lahko, bi se vam tudi jaz pridružila pri tej metodi hujšanja. Pred dvemi leti, sem po Montiju že shujšala skoraj 10 kg, pa sem se potem v enem letu zredila nazaj user posted image . Tokrat upam, da bo drugače. Je pa danes prvi dan in sem že sedaj slabe volje, ker vem, da bom velikokrat samo vohala, ko bodo ostali družinski člani jedli...No, ampak sem se trdno odločila, da shujšam. Hope so.
Aja, pa še podatki za statistiko. Imam 69 kg, rada pa bi jih izgubila med 10 in 12. Skupaj nam bo menda ja ratalo.
Se beremo.....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 13:07:54   
Anonimen
sm se zdej spolnila kaj sem hotela vprašat



jz bi rada naredila purana v solati pa ne vem kako se naj lotimuser posted image a ima kera akšno idejouser posted image


ok. purana spečem ka narežem na rezine, pa zeleno solato, papriko, paradajz..... kaj šeuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.1.2010 13:08:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tonchka

Živjo punce!

Če lahko, bi se vam tudi jaz pridružila pri tej metodi hujšanja. Pred dvemi leti, sem po Montiju že shujšala skoraj 10 kg, pa sem se potem v enem letu zredila nazaj user posted image . Tokrat upam, da bo drugače. Je pa danes prvi dan in sem že sedaj slabe volje, ker vem, da bom velikokrat samo vohala, ko bodo ostali družinski člani jedli...No, ampak sem se trdno odločila, da shujšam. Hope so.
Aja, pa še podatki za statistiko. Imam 69 kg, rada pa bi jih izgubila med 10 in 12. Skupaj nam bo menda ja ratalo.
Se beremo.....



ti se nam kr pridružuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tonchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?