|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:04:40   
ZvitaLisica
Jutro!
Sem glih iz orbitreka...

Glede dojenja: zdaj polno dojim že tri mesece in kile ne grejo nikamor. Celo kako več imam kot ko sem prišla iz porodn. Ker me dodatne kile že precej motijo bom poskusila še malo z izbiranjem jedi po Montiju.
Pri prvem otroku so tudi kile kar stale na eni točki, po 6-em mesecu pa je šlo precej hitro dol, ampak sem tudi takrat začela več športati in paziti pri prehrani.

Ne vem koliko drži ellina teorija (upam da neuser posted image   in da se šlaufkov kmalu znebim), jaz pri sebi vidim, da sem v času dojenja ne samo lačna ampak kar požrešna, posebej na sladko. Poskusila bom predvsem to omejiti in malo več telovaditi, glede mleka bom pa spemljala, če ga bo kaj manj, bo šla na stare tirnice, žal...

Sem pa pridobila dodatni kg med prazniki user posted image Tega res ne rabim, prodam za dober denar user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:05:16   
mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

evo neki zapiskov od Cvekice kaj smeš in kaj ne smeš v prvi fazi montijeve metode:

Montignacova metoda  
Prepovedana živila:  
    Predjedi: ·        Korenje ·        Pesa ·        Koruza ·        Riž ·        Zdrob ·        Leča ·        Fižol ·        Krompir ·        Ostrige ·        Pečenice ·        Mesne krogljice ·        Jedi iz listnatega testa ·        Slane pite ·        Palačinke ·        Narastki ·        Toast ·        Na masti popečen kruh ·        Pice ·        Miške ·        Fondue
     Glavne jedi: ·        Panirana riba ·        Premastno meso ·        Koža ·        Jetra                              
     Priloge: ·        Prečiščen zrob ·        Leča ·        Fižol ·        Grah ·        Krompir ·        Riž ·        Testenine Začimbe: ·        Krompirjev škrob ·        Rižev škrob ·        Paradižnikov kečap ·        Kupljena majoneza ·        Bešamel ·        Omaka z moko ·        Sladkor ·        Karamel ·        Palmovo olje ·        Parafinirano olje

Zakaj pa ne smeš jesti graha in fižola, če pa je GI največ do 35. Po nekod manj.a je več vrst tega?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:21:33   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009


IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

evo neki zapiskov od Cvekice kaj smeš in kaj ne smeš v prvi fazi montijeve metode:

Montignacova metoda  
Prepovedana živila:  
  Predjedi: ·        Korenje ·        Pesa ·        Koruza ·        Riž ·        Zdrob ·        Leča ·        Fižol ·        Krompir ·        Ostrige ·        Pečenice ·        Mesne krogljice ·        Jedi iz listnatega testa ·        Slane pite ·        Palačinke ·        Narastki ·        Toast ·        Na masti popečen kruh ·        Pice ·        Miške ·        Fondue
   Glavne jedi: ·        Panirana riba ·        Premastno meso ·        Koža ·        Jetra                              
   Priloge: ·        Prečiščen zrob ·        Leča ·        Fižol ·        Grah ·        Krompir ·        Riž ·        Testenine Začimbe: ·        Krompirjev škrob ·        Rižev škrob ·        Paradižnikov kečap ·        Kupljena majoneza ·        Bešamel ·        Omaka z moko ·        Sladkor ·        Karamel ·        Palmovo olje ·        Parafinirano olje

Zakaj pa ne smeš jesti graha in fižola, če pa je GI največ do 35. Po nekod manj.a je več vrst tega?





Ja maš prov pa tudi leče so zelo zaželjen. Sem samo skopirala, niti obro prebrala. grem zdej popraviti.

< Sporočilo je popravil _ella_ -- 4.1.2010 10:22:15 >

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:22:12   
Drnula
ella - glede dojenja in zgubljanja teže. meni pri 1.user posted image ni šlo z dojenjem nič dol, ne dokler sem polno dojila, to = 6m, in ne potem. morda sem drugje preveč nadomeščala, čeprav se mi vedno zdelo da ne jem nič več kot preduser posted image user posted image . ne vem. kaj pa vem,  nekatere pa pravijo, da jih dojenje kar pobere, jaz očitno nisem iz tega testa.
no sicer za dojenje naj bi res rabil nekaj dodatne energije in sem računala, da tud s tem vseeno nekaj skurim glede na to, da pri prehrani tokrat pazim. če pa je tako kot so rekli tebi v posvetovalnici, potem pa tolk boljše user posted image , bom kmalu spet dobila hitrejši tempouser posted image .

Morda vam vlijem vseeno malo dodatne volje če še povem, da sem v tem času (3m) jedla veliko čokolade, skoraj vsak dan, večkrat celo na dan in to običajno po 21. uri, da jem veliko oreščkov, spet vse po 21. uri. Nisem pa se v 3m pregrešila in jedla ostalih sladkarij, krompirja, bele moke, luščenega riža, 'belih' testenin.
Seveda sem za izgubo kg zelo vesela, vendar kolk mi šele pomeni to, da sem pri tej prehrani res manj lačna (požrešna) in da se počutim mnogo bolje, bolj energična, z več elana, dobre volje ...

< Sporočilo je popravil Drnula -- 4.1.2010 10:24:02 >

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:25:54   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.


Punce, jaz se bom tehtala samo 10. v mesecu, ker drugače, če stopim gor pa vidim da ni učinka mi zbije voljouser posted image  in lahko še prehitro obupam.





user posted image

bom tudi jaz takouser posted image



ma jaz se bom tudi samo 10. tehtala, najraje se ta mesec sploh nebi in bi se pol naslednji mesec komaj user posted image   preveč me je strah  user posted image če bi kg blo več user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:26:37   
_ella_
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

Jutro!
Sem glih iz orbitreka...

Glede dojenja: zdaj polno dojim že tri mesece in kile ne grejo nikamor. Celo kako več imam kot ko sem prišla iz porodn. Ker me dodatne kile že precej motijo bom poskusila še malo z izbiranjem jedi po Montiju.
Pri prvem otroku so tudi kile kar stale na eni točki, po 6-em mesecu pa je šlo precej hitro dol, ampak sem tudi takrat začela več športati in paziti pri prehrani.

Ne vem koliko drži ellina teorija (upam da neuser posted image   in da se šlaufkov kmalu znebim), jaz pri sebi vidim, da sem v času dojenja ne samo lačna ampak kar požrešna, posebej na sladko. Poskusila bom predvsem to omejiti in malo več telovaditi, glede mleka bom pa spemljala, če ga bo kaj manj, bo šla na stare tirnice, žal...

Saj to je mišljeno, če ne hujšaš, torej da bi šlo s dojenjem samo po sebi dol. Sem sama začela hujšati pri 2-3 mesecih moje pupe in spravla dol 3 kg. Vendar je potem mala dobila problem, da je postala zaprta, zato sem jaz prekinla hušanje med dojene.
Sem pa pridobila dodatni kg med prazniki user posted image Tega res ne rabim, prodam za dober denar user posted image    Hvala ne bom ,  sam sama dobila v decemvbru 2 kg gor


(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:29:18   
mamica2009
Jaz sem se stehtala 1.1 in pač nisem mogla zdržat pa sem se danes zjutraj stehtala in se razveselila -1,5 kg, naslednje tehtanje 10.1 in takrat sporočim.

tolko malo vam javim za vzpodbudo.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:29:53   
_ella_


evo neki zapiskov od Cvekice kaj smeš in kaj ne smeš v prvi fazi montijeve metode:

Montignacova metoda  
Prepovedana živila:  
   Predjedi: ·        Korenje ·        Pesa ·        Koruza ·        Riž ·        Zdrob ·          Krompir ·        Ostrige ·        Pečenice ·        Mesne krogljice ·        Jedi iz listnatega testa ·        Slane pite ·        Palačinke ·        Narastki ·        Toast ·        Na masti popečen kruh ·        Pice ·        Miške ·        Fondue
    Glavne jedi: ·        Panirana riba ·        Premastno meso ·        Koža ·        Jetra                              
    Priloge: ·        Prečiščen zrob · ·        Krompir ·        Riž ·        Testenine Začimbe: ·        Krompirjev škrob ·        Rižev škrob ·        Paradižnikov kečap ·        Kupljena majoneza ·        Bešamel ·        Omaka z moko ·        Sladkor ·        Karamel ·        Palmovo olje ·        Parafinirano olje

MONTIGNAC I. STOPNJA 
Pred zajtrkom spijemo: - sveže stisnjen sok pomaranče, limone ali grenivke, ali pojemo en sadež: jabolko, kivi.
ZAJTRK: 20 minut kasneje. Izbiraš lahko med dvema.
ZAJTRK Z VELIKO OGLJIKOVIMI HIDRATI + BELJAKOVINE    5 x tedensko
ZAJTRK IZ BELJAKOVIN IN MAŠČOB 2 x tedensko   
              
Ta vrsta zajtrka naj ima v dieti glavno vlogo in naj bo na jedilniku vsaj 5 x tedensko.  
Ta obrok naj sestavljajo beljakovinska živila in nasičene maščobe, v njem pa ni oglj.hidr.,
Le pri tem obroku je dovoljen kruh: polnozrnati, rženi…Poješ ga lahko koliko hočeš,
pri katerih je GI višji od 35. Lahko uporabiš malo olja ali masla.    
če v preostalem delu zajtrka ni nobenih maščob.         
         
           
- umešana jajca        
- polnozrnat graham, kruh z otrobi, polnozrnat prepečenec    
- trdo kuhana jajca        
- polnozrnati kosmiči brez sladkorja        
- jajca na oko          
- sadna marmelada brez sladkorja        
- omleta          
- posneto mleko z manj maščob        
- slanina, ribe, klobasice        
- pusta skuta z manj maščob        
- hrenovke, domača kuhana šunka      
- jogurt navadni z manj maščob        
- siri (grojer…)        
- kava brez kofeina, brez sladkorja        
- posneto mleko        
- blagi čaj brez sladkorja          
- kava brez kofeina, čaj brez sladkorja      
- kompot brez sladkorja          
         
           
Če izbereš ta zajtrk, moraš izbrati kosilo z veliko ogljik.hidrati z nizkim GI - do 35 
Vse brez sladkorjev, brez maščob (maslo, margarina) in polnom. mlečnih izdelkov.  
in malo nasičenih maščob.        
Vrednost GI pod 35.            
BREZ KRUHA, brez sladkorjev, vrednost GI pod 35.      

KOSILO: lahko izbiraš med dvema.
KOSILO IZ BELJAKOVIN IN MAŠČOB         
KOSILO IZ OGLJIKOVIH HIDRATOV Z VLAKNINAMI 3-4x na teden
           
         
Ta obrok naj v vašem jedilniku prevladuje. Sestavljajo ga z beljakovinami     
Glavno jed naj sestavljajo oglj.hidrati z veliko vsebnostjo vlaknin in nižjim  
bogata živila in živila z ogljik.hidrati, katerih GI ne sme presegati 35. Pri    
GI od 50.  Čim manj maščob ali raje nič. Nič masla, nič olja. Solato lahko   
pripravi lahko uporabite tudi malo olja ali masla.        
malo pokapljaš z olivnim oljem in malo lim. soka.      
           
         
- zelenjava (paradižnik, kumare, šampinjoni, stročji fižol, por,    
- rjavi riž, neprečiščen basmati      
zelje, cvetača, brokoli, kisle kumare, redkvice, bučke, olive...)    
- polnozrnate testenine al dente, bolj hladne    
- vse vrste zelene solate (s prelivom sol, kis, olivno olje)    
- stročnice: leča, čičerika, beli in rjavi fižol    
- ribe            
- leča + čebula + nav.jogurt z malo maščobami    
- meso, mesnine          
- zelenjava: špinača, brokoli, paprika…..      
- jajca            
         
- sojini izdelki, sojin tofu          
Poobedek: čokolada temna z vsaj 70% kakava. Montinjakova čokoladna torta.  
           
Ne smeš jesti kruha - niti polnozrnatega.      
Vse brez drobtin ali moke. Obrok lahko zaključite z majhnim kozarcem (1dl) vina ali piva.  
Če izbereš to kosilo, naj bo večerja iz beljakovin in maščob.    
Za poobedek si lahko privoščite sir.           
           


Pa še GI živil


user posted image


[/quote]

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:46:15   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jaz sem se stehtala 1.1 in pač nisem mogla zdržat pa sem se danes zjutraj stehtala in se razveselila -1,5 kg, naslednje tehtanje 10.1 in takrat sporočim.

tolko malo vam javim za vzpodbudo.







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:47:43   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

ella - glede dojenja in zgubljanja teže. meni pri 1.user posted image ni šlo z dojenjem nič dol, ne dokler sem polno dojila, to = 6m, in ne potem. morda sem drugje preveč nadomeščala, čeprav se mi vedno zdelo da ne jem nič več kot preduser posted image user posted image . ne vem. kaj pa vem,  nekatere pa pravijo, da jih dojenje kar pobere, jaz očitno nisem iz tega testa.
no sicer za dojenje naj bi res rabil nekaj dodatne energije in sem računala, da tud s tem vseeno nekaj skurim glede na to, da pri prehrani tokrat pazim. če pa je tako kot so rekli tebi v posvetovalnici, potem pa tolk boljše user posted image , bom kmalu spet dobila hitrejši tempouser posted image .

Morda vam vlijem vseeno malo dodatne volje če še povem, da sem v tem času (3m) jedla veliko čokolade, skoraj vsak dan, večkrat celo na dan in to običajno po 21. uri, da jem veliko oreščkov, spet vse po 21. uri. Nisem pa se v 3m pregrešila in jedla ostalih sladkarij, krompirja, bele moke, luščenega riža, 'belih' testenin.
Seveda sem za izgubo kg zelo vesela, vendar kolk mi šele pomeni to, da sem pri tej prehrani res manj lačna (požrešna) in da se počutim mnogo bolje, bolj energična, z več elana, dobre volje ...




To sem tud jaz že slišala, ampak upam, da ne spadam v to kategorijouser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:48:23   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.


Punce, jaz se bom tehtala samo 10. v mesecu, ker drugače, če stopim gor pa vidim da ni učinka mi zbije voljouser posted image  in lahko še prehitro obupam.





user posted image

bom tudi jaz takouser posted image



ma jaz se bom tudi samo 10. tehtala, najraje se ta mesec sploh nebi in bi se pol naslednji mesec komaj user posted image   preveč me je strah  user posted image če bi kg blo več user posted image



To je to! Da bi jih bilo celo več te pa tak...user posted image  user posted image
Že tak bi bilo dovolj, da nebi šlo niti 0,5kg dol, ne da bi jih imela še več.user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:50:32   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Jaz sem se stehtala 1.1 in pač nisem mogla zdržat pa sem se danes zjutraj stehtala in se razveselila -1,5 kg, naslednje tehtanje 10.1 in takrat sporočim.

tolko malo vam javim za vzpodbudo.







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:55:13   
Drnula
Ah, jaz se pa tehtam skor vsak dan takoj ko vstanem. Mi na srečo ne zbija volje. Sicer je meni to tako kot ne bi vedla kolk denarja imam v denarnici user posted image Hočem bit na jasnem. Sicer stalno niha gor dol in gor dol. Ampak, a če gre vseeno gor vam zbije vzpodbudo??? men ravno nasprotno, na srečo

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 10:57:44   
Anonimen
ojla punce

sm sinka peljala v vrtec šla z hčerkico na sprehod, tako da sem pršla domov cela premaženauser posted image user posted image user posted image

je pa pršu možek rz šihta so ga domov napodil k mora lanski dopust izkoristituser posted image user posted image


pa sm misenla kojk bom jz ta teden uživalauser posted image user posted image

glede dojenja pa res pravjo nekatere da so sam dojile pa so šle kg dol, men ni dano da bi dojila ker nimam mlekarenuser posted image user posted image user posted image


jz se bom tud tehtala šele 10.1. k zdej se res ne bi k jih imam 93kg ne 90user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


upam da jih spravim pod 90 do 10.1.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:00:25   
brkn83
Pozdravljene- evo zajtrk pospravljen, počasi bo že malica, zdele pa pijem zeliščni čaj in mal na forumu visim. Še mal pa greva z nikom na sprehod, tk da telovadba bo pa popoldan oz. proti večeru.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:10:44   
Anonimen
no jz sem tud mal prejle pozajtrkovalauser posted image zdej pa hčerko nafutram pol pa kosilo naredimuser posted image

a ima kera kakšno idejo kaj naj naredim iz mletega mesa??????????

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:30:36   
Drnula
Cveka, jaz bi verjetno kake polpetke tako, da bi dala zraven jajce, malo česna, petršilja, popraženo čebulo ter bučke (in morda še kaka druga zelenjava).
Za zraven: zase npr. lečo in še kaj zelenjave za druge pa morda zraven še mal krompirja. In seveda solata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:33:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Cveka, jaz bi verjetno kake polpetke tako, da bi dala zraven jajce, malo česna, petršilja, popraženo čebulo ter bučke (in morda še kaka druga zelenjava).
Za zraven: zase npr. lečo in še kaj zelenjave za druge pa morda zraven še mal krompirja. In seveda solata.



sem mela tudi jaz to v načrtu, sam ne vem kaj bi zraven k nimam leče, aja a pečeno papriko lahko? pa solata zelena zraven za možeka pa tenstan krompir al pa kar pečen, še ne vemuser posted image

a bučke grejo tud zraven, to pa nisem še nikol delala, madonca moram probatuser posted image
hvala drnulauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:42:03   
Drnula
Men bučke zelo pašejo v polpetih, to zmeri prakticiram.
Morda če nimaš leče imaš čičeriko? Meni je leča mnogo bolj všeč ampak čičerika tud gre. Sam meni je preveč suha in jaz ji zato vedno dodam prepraženo zelenjavo, pa magari če je to samo čebula, paradajz in npr. brstični ohrovt. Včasih pa raztopim fetko na malo mleka in dam čez (če imam dodam še malo paradajza). Hecni recepti a ne? Dokler nisem probala sem zavijala z očmi za kaj takega. Zdaj mi je dobro in jem veliko takega. Sicer sem pa jaz tiste sorte, ki kuha prosto po prešernu, odvisno kaj je v hladilniku in pečem tudi precej 'na pribižno'. Nekaj kar je šlo mojim staršem vedno blazno na živceuser posted image

Še neki kar zelo pogosto prakticram: malo čebule, por in šampinjoni. Meni nekaj najboljšega. To dodam ali k mesu ali k leči / čičeriki ali k testeninam. Drugim dodam še sladko smetano, je še boljše.

Ja paprika itak da gre zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:56:12   
Anonimen
čudni recepti ja sam se jih bo pač treba navadit, če želimo zdravo jesti in živeti je treba poskusit vseuser posted image

sej jz se moram kr pohvalit smo bili včeraj na kosilu in je bila zraven kuhana zelenjava, prej je nisem nikol jedla zdej sem jo pa snedla, svojo in moževouser posted image user posted image user posted image user posted image kaj se spremeni vse če imam res močno željo po hujšanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Drnula)
  Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 11:56:33   
Anonimen
nč grem kuhatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 13:29:42   
mojcaz.
PUNCE KO BOMO 10. STOPILE NA VAGO NAS NE SME DOBEN REZULTAT SPRAVIT V SLABO VOLJO!!!


ČE BO KAKŠEN KG ZRAVEN BOMO MALO DLJE RABLE DA PRIDEMO DO IDEALNE TEŽE VENDAR BREZ SKRBI Z MALO POTRPLEJNJA BO VSAKA PRIŠLA DO ŽELJENE TEŽE, ČE PA BO PRI KERI KAKŠEN KG MANJ PA BO ONA V SPODBUDO TISIM KI ŠE NIMAJO VIDNEGA USPEHA, SAJ ČE SE BOMO MOTIVIRALE NAS NIČ NE BO SPRAVLO V SLABO VOLJO, OZIROMA BOMO HITRO POZABILE NA SLABO VOLJO IN SE USMERILE NA USPEHE, KI PRIHAJAJO!!!!

VEDNO PA IMEJTE V GLAVI NAJBOLJ VAŽNO JE DA SE DOBRO POČUTITE, IN VRJAMETE ALI NE JAZ SE ŽE MALO BOLJE POČUTIM, SAMO ZATO KER JEM BOLJ ZDRAVO IN KER Z DRUGAČNIMI OČMI GLEDAM NA ŽIVLEJENJE!!!

BODIMO MOČNE IN SKUPAJ USPEVAJMO!!!!!!

user posted image naši dragi nam bodo hvaležni ko bodo lahko kupovali novo garderobo za nas user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 13:35:53   
mamica2009
Mene pa nekaj zanima:
Kaj od študentske hrane se lahko je, če se sploh lahko kaj npr: mandeljni, bananin čips, lešniki, pa ne vem kaj je še vse not.
V glavnem vidla sem da bananin čips in lešniki imajo visok GI, tak da odpade,
kaj je sploh mišljeno da lahko ješ oreščke.
Mi lahko kera pomaga.

She marelice se lahko jej, ne?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 13:36:35   
mamica2009

Suhe marelice se lahko jejo, ne?
[/quote]
Malo mi škrat nagajauser posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.1.2010 13:48:22   
_ella_
ja pa suhe slive in fige ter indijske oreščke

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?