|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 8:48:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

jz se zaenkrat tudi držim svojega jedilnika, sadje nam je pa že včeraj pošlo tako, da sem se pred zajtrkom poslužila vode z Ašičevim jabolčnim kisom in sem šla do sedaj že 3x odvajatuser posted image (tako da ponovno uradno potrjujem, da zadeva super funkcionira, pospeši prebavo)



a sam ašičev jabolčni kis je vreduuser posted image




(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 8:49:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.


hehe morrak brez skrbi itag da bom :))) a bi lahko ti posredovala tvoje podatke, da bi jih v tabelo vnesla, da bomo tudi tebe imeli v evidenci user posted image user posted image


sem mislila 10 dni počakat, da vidim, če bom res pridna oz. če mi bo tokrat se uspelo držat več kot teden dniuser posted image . Ja vem ja zagnana sem, potem me pa mine, pa naj bo začetna 71, željena pod 60, sanjska 55 user posted image .



sanja kura kukuruz, moja je istouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 8:53:57   
Anonimen
no dobro jutro


uufff HB nisem edina, sem se že ustašla da sem edina ki se ne more zadržat brez pregrehovuser posted image


no drugače mi čez dan super laufa, sam tejle večeri po 18 uri me matrajo se kar ne morem zadržatuser posted image no včeraj sem pojedla en jogurt LCA navadni, tako da senisem veliko pregrešilauser posted image

drugače pa bomo videli danes kako bo šlo ker gremo na kosilo namreč moj bratec praznuje 30 letuser posted image user posted image user posted image user posted image


tako da če mi danes uspe se zadržat potem sem na konjuuser posted image

lep dan, izkoristite ga ker je res lep sončen dan, uživajteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 603
   [Brisano sporočilo]
3.1.2010 8:54:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:01:30   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

aja da še se vam malo potožim user posted image user posted image user posted image
sma včeraj ostala pri tašči, ker še ma moj vedno tam sobo kjer lahko prespima da se ne vozima domov. pa se jaz zjutraj zbudim in popijem limonado in pojem en kivi.v tistem je tašča segrela sarmo pa so še neka žlahta prišli in ko sem jaz rekla da nebom sarme in bom raje PZ kruh in mrmelado BS, mi je moja "predraga" tašča rekla da itag nebom nič shujšala in da se brezveze tak fino delam....user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je kar volja padla....



Na take besede se ne oziraj. Moja mami je ista. Najprej mi govori, da kdaj bom kaj shujšala, pol k se pa lotim, mi pa moralo zbija, pa zanalašč take stvari kuha kadar sem pri njej, da itak so čisto proti montiju.

Sicer pa je bolje da nobenemu nič ne govoriš. Pač poješ tisto, kar lahko. Mogoče bi pri sarmi pojedla zelje, pa meso, riž pa ven zbrala. Pa brez kruha/krompirja.

Al pa da rečeš, da ti ne paše, pa raj nič ne ješ.



Ja takšni so res najhujši...
Jaz sem samo tiho in se nasmehnem pa si potiho mislim svoje.
Saj ne moreš v enem dnevu ali dveh res ne shujšat. Eni ljudje tega ne razumejo. Ali pa ko poveš da si uspešno dala dol ne vem npr. 2kg v dveh tednih pa rečejo 'ja, saj se ti nikjer nič ne pozna', čeprav mogoče vidiš razliko, da nisi več tako napet. Samo ljudje so raje, da nekomu zbijajo moralo, kot pa da bi malo upoštevali kako in kaj. Sem tudi jaz pojedla sarmo za kosilo, brez kruha brez vsega, ker smo ravno bili na obisku in nisem hotela, da bi si posebaj zame belili glavo, sem pa zato ostala pri eni sarmi brez kruha in obilo čaja pa je to to.
Tudi jaz že kar nekaj časa poslušam na svoj račun kako imam big rit, da malo še pa me bo razneslo itd. ampak to mi le še nabije adrenalin.
tecnobica kar naprej z dvignjeno glavo, takšnim pa le nasmešek nazaj in bodi kar se da vztrajna.user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:06:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.


hehe morrak brez skrbi itag da bom :))) a bi lahko ti posredovala tvoje podatke, da bi jih v tabelo vnesla, da bomo tudi tebe imeli v evidenci user posted image user posted image


sem mislila 10 dni počakat, da vidim, če bom res pridna oz. če mi bo tokrat se uspelo držat več kot teden dniuser posted image . Ja vem ja zagnana sem, potem me pa mine, pa naj bo začetna 71, željena pod 60, sanjska 55 user posted image .



sanja kura kukuruz, moja je istouser posted image



no a greva do sanjskeuser posted image



ja probala bom, sam ne bom preveč sanjala k pol se bom zbudila ful slabe voljeuser posted image

tista ki prva doseže sanjsko težo povabi v fitnes za dve uri, pol pa na orenk kosilo z torticouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:13:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

aja da še se vam malo potožim user posted image user posted image user posted image
sma včeraj ostala pri tašči, ker še ma moj vedno tam sobo kjer lahko prespima da se ne vozima domov. pa se jaz zjutraj zbudim in popijem limonado in pojem en kivi.v tistem je tašča segrela sarmo pa so še neka žlahta prišli in ko sem jaz rekla da nebom sarme in bom raje PZ kruh in mrmelado BS, mi je moja "predraga" tašča rekla da itag nebom nič shujšala in da se brezveze tak fino delam....user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je kar volja padla....



Na take besede se ne oziraj. Moja mami je ista. Najprej mi govori, da kdaj bom kaj shujšala, pol k se pa lotim, mi pa moralo zbija, pa zanalašč take stvari kuha kadar sem pri njej, da itak so čisto proti montiju.

Sicer pa je bolje da nobenemu nič ne govoriš. Pač poješ tisto, kar lahko. Mogoče bi pri sarmi pojedla zelje, pa meso, riž pa ven zbrala. Pa brez kruha/krompirja.

Al pa da rečeš, da ti ne paše, pa raj nič ne ješ.



Ja takšni so res najhujši...
Jaz sem samo tiho in se nasmehnem pa si potiho mislim svoje.
Saj ne moreš v enem dnevu ali dveh res ne shujšat. Eni ljudje tega ne razumejo. Ali pa ko poveš da si uspešno dala dol ne vem npr. 2kg v dveh tednih pa rečejo 'ja, saj se ti nikjer nič ne pozna', čeprav mogoče vidiš razliko, da nisi več tako napet. Samo ljudje so raje, da nekomu zbijajo moralo, kot pa da bi malo upoštevali kako in kaj. Sem tudi jaz pojedla sarmo za kosilo, brez kruha brez vsega, ker smo ravno bili na obisku in nisem hotela, da bi si posebaj zame belili glavo, sem pa zato ostala pri eni sarmi brez kruha in obilo čaja pa je to to.
Tudi jaz že kar nekaj časa poslušam na svoj račun kako imam big rit, da malo še pa me bo razneslo itd. ampak to mi le še nabije adrenalin.
tecnobica kar naprej z dvignjeno glavo, takšnim pa le nasmešek nazaj in bodi kar se da vztrajna.user posted image


tuki vama pa dam čist provuser posted image user posted image user posted image user posted image

men tud tast kar naprej govori kakšna sm, pa čeprav mu pokažem da mi ni stopu na živc, se pol ful sekiram in mi vse dol pade zdaj sem se pa odločila da se ne bom sekirala zarad njega k mi volo zbija, tako da ko sem včeraj jedla večerjo ob 17h me je nekaj zbadal kaj tojk jem sem pojedla meso od juhe in kuhan jajček, pa sem se mu sam zasmejala in rekla naj se zase brigauser posted image pa se je obrnu in šol, pol sem pa šla iskat nekaj v klet in ga vidim kako z možekom pijeta pivo in si nisem mogla da mu nisem rekla da pije kalorijeuser posted image user posted image user posted image user posted image   kojk je bil jezenuser posted image user posted image user posted image   možek se mu je pa smejal in mu rekel naj me pusti pri miru, če sem že dobila voljo da poskusim shujšat, pol je pa tast še neki mrmal in reku da mu naj bo in da bo tihouser posted image user posted image user posted image user posted image   danes zjutraj ko me je vidu da sem jedla polnozrnat kruh z namazom, me je pa prosu če mu dam knjigo JEM TOREJ HUJŠAM da jo bo tud on preštuderal in probal po njegovi metodiuser posted image user posted image user posted image user posted image


l.p.

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:14:08   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

aja pa ugotovila sem, da sem totalno brez kondicije. po 10 minutah na sobnem kolesu sem skoraj umrla, zvečer pa še malo trebušnjakov (res malo, ker kondicijo iščemuser posted image )


Hvala enakouser posted image !
Jaz po 10min še komaj stopim z orbitrekauser posted image . Saj bo vedno bolje, počasi lepouser posted image !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:18:39   
Anonimen
jutro!

danes sem pa lepo začela z zajtrkom,...
in stopila na tehtnico, se zgrozila, ker bom morala še dodatno kilo topiti!

torej: ob začetku hujšanja 74 kg,...

pa maximalno izkoristite dan! čuuuuuuuuuudovito sonce je!

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:23:21   
Teya D.

[/quote]

tuki vama pa dam čist provuser posted image user posted image user posted image user posted image

men tud tast kar naprej govori kakšna sm, pa čeprav mu pokažem da mi ni stopu na živc, se pol ful sekiram in mi vse dol pade zdaj sem se pa odločila da se ne bom sekirala zarad njega k mi volo zbija, tako da ko sem včeraj jedla večerjo ob 17h me je nekaj zbadal kaj tojk jem sem pojedla meso od juhe in kuhan jajček, pa sem se mu sam zasmejala in rekla naj se zase brigauser posted image pa se je obrnu in šol, pol sem pa šla iskat nekaj v klet in ga vidim kako z možekom pijeta pivo in si nisem mogla da mu nisem rekla da pije kalorijeuser posted image user posted image user posted image user posted image   kojk je bil jezenuser posted image user posted image user posted image   možek se mu je pa smejal in mu rekel naj me pusti pri miru, če sem že dobila voljo da poskusim shujšat, pol je pa tast še neki mrmal in reku da mu naj bo in da bo tihouser posted image user posted image user posted image user posted image   danes zjutraj ko me je vidu da sem jedla polnozrnat kruh z namazom, me je pa prosu če mu dam knjigo JEM TOREJ HUJŠAM da jo bo tud on preštuderal in probal po njegovi metodiuser posted image user posted image user posted image user posted image


l.p.

[/quote]


user posted image user posted image user posted image

Ja saj, se mi zdi, da kritizirat vedo vsi, kako težko pa je kg dat dol pa je zgodba zase.
Naj le proba, da bo videl kako je težko, ko daš v par tednih komaj nekaj dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:29:53   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

jz se zaenkrat tudi držim svojega jedilnika, sadje nam je pa že včeraj pošlo tako, da sem se pred zajtrkom poslužila vode z Ašičevim jabolčnim kisom in sem šla do sedaj že 3x odvajatuser posted image (tako da ponovno uradno potrjujem, da zadeva super funkcionira, pospeši prebavo)



a sam ašičev jabolčni kis je vreduuser posted image






ne, dober je vsak jabolčni kis, jaz samo reklamo delam user posted image

... meni je Ašičev najokusnejši, je pa malo drag napram ostalimuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   [Brisano sporočilo]
3.1.2010 9:32:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:35:03   
brbončica

Dobro jutro!
Morak HVALAuser posted image .
Sem prespala včerajšnjo slabo voljo, danes je nov dan, pa še tako lep sonček je zunaj, da res ne bom slabe volje več zaradi enega dneva polnega"greškov".
Pa tudi čist iskreno vam povem, da pri meni še bodo takšni dnevi sigurno, se poznam, kakšna sem. Če bi bila sama v tem hujšanju, bi bilo pregreh veliko, ker pa imam vas, ki ste moja volja in motivacija, jih bo pa malo. Obljubim.
Sem pojedla zdrav zajterk, to je PZ kruh, pa marmelado, za naprej pa še ne vem, ker gremo na izlet. Bom pa jedla po Montiju danes, nobeden me ne bo več sprovociral, kot so me včeraj!
pozdravčke in UŽIVAJTE na ta čudoviti zimski danuser posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 9:44:25   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: brbončica


Dobro jutro!
Morak HVALAuser posted image .
Sem prespala včerajšnjo slabo voljo, danes je nov dan, pa še tako lep sonček je zunaj, da res ne bom slabe volje več zaradi enega dneva polnega"greškov".
Pa tudi čist iskreno vam povem, da pri meni še bodo takšni dnevi sigurno, se poznam, kakšna sem. Če bi bila sama v tem hujšanju, bi bilo pregreh veliko, ker pa imam vas, ki ste moja volja in motivacija, jih bo pa malo. Obljubim.
Sem pojedla zdrav zajterk, to je PZ kruh, pa marmelado, za naprej pa še ne vem, ker gremo na izlet. Bom pa jedla po Montiju danes, nobeden me ne bo več sprovociral, kot so me včeraj!
pozdravčke in UŽIVAJTE na ta čudoviti zimski danuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  Tako se dela! To je volja!

Tudi grešiti se mora, ker potem še lažje daš kg dol, če si privoščiš košček nečesa, od česar se tri dni držiš strogo vstran in četrti dan poješ zaradi luštov 3x več.user posted image  Tako pa samo nekaj malega in je lažje.

morrak kolegica kar eno uro brez problema opravi tole?user posted image  ojoj...kje sem še jaz...20min zmernega, ' normalnega' tempa še mi rata, kak začnem bolj hitro sem konec. Prvi dan pa je bilo že 10min res hudooo. Ma saj bouser posted image

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 10:55:25   
_ella_
Jutro, moja spiuser posted image  pa mam čas.

Kot prvo je grešenje pri montiju izrecno dovoljeno (no če tega ni preveč) pomembno je, da potem naslednji pbrok poječ hrano s čim manjšim GI

Mi smo bili včeraj na obisku, pa je seveda na mizo postavila narezek. Sem bila prefrigana in hotela domov, pa je bila skoraj užaljena. No pa sem potem jedla in se najedla, pač vse brez kruha in povem vam, vse skupaj ni problemuser posted image  No sem pa danes zjutraj pregrešila, mislim da sem nekaj narobe kombinirala  ampak sem opazila šele ko sem že pojedlauser posted image  

Sicer pa fantastičen recept za polnozrnate omlete:

Za 1 omlet:
1 jajc
5g PZ pirine moke
10g ovsnenih kosmičev zmeltih
malo soli
25g vode

zraven pa lahko daš skuto ali marmelado BS 

So res dobre jaz jih obožujem.
No jst sem  pa 1 jedla danes zjutraj s panceto in sirom- TT reci če sem pregrešilauser posted image


Jst mam pa doma specjalko namontirano na trenažerja in je to čist druga pesem naprom sobnemu kolesu. Zaenkrat zdržim 30 min brez problema. Potem pa še vaje s utežmi in trebušnjake. Vendar se vedno najde izgovor da ni treba gor.user posted image  Al sem bolana al utrujena al je treba delat. Moram se malo v roke vzet in zdej resno zaštartat.  Mam tko sexi  in postavnega moža doma, jst sem pa kot tank ratala. Ob nosečnosti se zredila za 20kg, pa samo 10 dol dala.user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 11:24:47   
julija30
Pozdravljene
Naj se oglasim še jaz. Ti prazniki pa so res KAtastrofa, vsaj kar se hrane tiče. Sem ful grešila, dobila gor eno kilico, dobro vem zakaj, tako da jo bom zdaj s čim večjim veseljem spravila dol. Moj uradni začetek bo jutri, sicer pa sem se čist malo montija držala tudi te dni.

Današnji jedilnik (sem rekla da bom malo manj jedla, ker sem prejšnje dni preveč, predvsem sladkega)

pomaranča
Z: jogurt 1,5%
K: svinjski zrezki v čebulni omaki (omako zgostim z naribano bučko), dušene bučke in zelena solata
V: jogurt s sadjem

jutri
sadje
Z: ovseni kosmiči z vročim mlekom, dodam nekaj narezanih suhih sliv in okus mi je božanski
K: cvetača s sirom in solata
V: pečena jajka in malo salame

Za malico si jaz privoščim kak sadež ali jabolčno čežano. Pijem veliko vode, sedaj bom zjutraj poskusila še malo tekočine s kisom. Ja pa migati bo treba.
Lep sončen dan vsem.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 12:02:12   
aurora_5
Punce, najprej naj vam zaželim vse dobro v letu 2010 - predvsem velik zdravja in pa seveda motivacije v boju s kilogramčki user posted image
Zdaj pa izrekam močni "kaaaapooooo doooool" vsem tistim, ki ste dejansko začele s 1.1. user posted image user posted image user posted image

Saj me je kar malo sram user posted image sem rekla, da moram najprej vse potičke in ostale dobrote, ki so še ostale od praznikov pobasat. No, prejle sem naredila likof user posted image user posted image se pa držim glede kruha in krompirja - ju tut povoham ne user posted image user posted image edin sladkarije morm še skenslat pa taprave kombinacije hrane poštudirat. Al k vem - samo začet je treba, potem bo laufalo kar samo od sebe user posted image sam k je tako težko začet ........ bi rabila eno ornk brco v tazadnjo. A se katera javi za to izvest? user posted image user posted image

Ne res, punce, ful ste pridne!! Svaka čast!!! Upam, da se vam jutri pa zares pridružim user posted image



Lepo nedeljo!! Izkoristite jo!! Zunaj je res fantastično user posted image

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 12:10:28   
mojcaz.
Tak punce.. zajtrk je spet uspel po montiju, tudi malico sem imela, zdaj bo pa kosilo, ki bo itag po reglcih, saj bom dans jedla testenine v zelenjavni omaki user posted image user posted image
zdej sem lih pršla iz enga dolgega sprehoda, sem skoro 1 urco intenzivno hodla po naših bregih okoli user posted image za eknrat se še počutim spuer, je pa me malo strah popoldneva, ko si nebom mela kaj za začet, pa še sama sem doma ker je moj user posted image že spet v  službi, in upam da me ne bo premagala kakšna grešna misel na kakšne dobrotice, saj sem še zelo zelo šibka user posted image

to je za enkrat vse iz moje strani, bi pa bila zelo vesela kaj naj ju3 naredim  za jest ker se bo vsa moja žlahta vspiala in prišla na rojstni dan....

uživajte, pa kasneje poročam kako mi gre pri premagovanju samega sebe user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 13:04:12   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

Punce, najprej naj vam zaželim vse dobro v letu 2010 - predvsem velik zdravja in pa seveda motivacije v boju s kilogramčki user posted image
Zdaj pa izrekam močni "kaaaapooooo doooool" vsem tistim, ki ste dejansko začele s 1.1. user posted image user posted image user posted image

Saj me je kar malo sram user posted image sem rekla, da moram najprej vse potičke in ostale dobrote, ki so še ostale od praznikov pobasat. No, prejle sem naredila likof user posted image user posted image se pa držim glede kruha in krompirja - ju tut povoham ne user posted image user posted image edin sladkarije morm še skenslat pa taprave kombinacije hrane poštudirat. Al k vem - samo začet je treba, potem bo laufalo kar samo od sebe user posted image sam k je tako težko začet ........ bi rabila eno ornk brco v tazadnjo. A se katera javi za to izvest? user posted image user posted image

Ne res, punce, ful ste pridne!! Svaka čast!!! Upam, da se vam jutri pa zares pridružim user posted image



Lepo nedeljo!! Izkoristite jo!! Zunaj je res fantastično user posted image



Jaz se javim...user posted image
Sam prideš k nam živet pa boš takoj dala kg doluser posted image user posted image user posted image . Ti boš pa mene gnala na orbiju, ker si nisva neka najboljša prijatelja, že kar nekaj časa.user posted image Ko se jaz odločim, da je treba kg dat dol je konec. Takrat pospravim hladilnik, sladkarije tako že majo mesto daleč od mojih oči, kar ne vidiš te ne mika a ne.user posted image
V trgovinah pa komaj čakam, da sem mimo poličk, ki ponujajo takšne in drugačne čokoladice. Niti nisem ljubiteljica vseh vrst čokolade ampak kakšen snikers pa bi sigurno skočil v košaricouser posted image .

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 15:28:16   
Teya D.
Sem našla eno sladico, ki je zapisana v knjigi.
Ne vem, če jo imate vse ( knjigo ), pa bom vseeno zapisala gor.
Je zelo preprosta za naredit.

ČOKOLADNA TORTA

SESTAVINE:
310g na koščke nalomljene temne čokolade ( 70% kakavnih delcev ),
dodatno 185g za preliv
10 velikih jajc, ki jih ubijemo in ločimo beljake od rumenjakov


POTEK
Okrogel tortni model premera 20cm obložimo s papirjem za peko. Papir, s katerim je obložen obod modla, naj sega nekaj cm čez model. Pečico segrejemo na 250'C.
Veliko suho posodo postavimo nad kozico z rahlo vrelo vodo tako, da se dno ne dotika vode. V posodo damo 310g čokolade in jo med zmernim mešanjem stopimo ( 15-20 min).
Jajčne beljake stepemo v trd sneg, tako da se delajo vršički.
Skledo s topljeno čokolado odstavimo na delovno površino, Stepemo rumenjake in jih narahlo zmešamo v čokolado. Dodamo dve žlici snega in zmešamo. Nato na hitro vmešamo še preostali sneg, da nastane rahla penasta zmes. Ne smemo mešati predolgo, saj se nam lahko zmes sesede.
Čokoladno mešanico nalijemo v model in pečemo natanko 8 minut.
Model vzamemo iz pečice in 30 minut hladimo, nato postavimo za 12ur ali za čez noč še v hladilnik.
Preden torto ponudimo jo zvrnemo na veliki pladenj ali na prozorno folijo. Preostalo čokolado stopimo in jo na tanko prelijemo po torti. Postavimo za 5min v hladilnik da se čokolada strdi in nato razrežemo z nožem, ki ga pomakamo v vročo vodo.


njammm njammmmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 15:33:33   
Anonimen
evo skoraj mi je uspelo, do sladice sem lepo jedla, juho brez nudelnov, meso s kuhano zelenjavo in solato, no čist na koncu pa je pršla sladica, in se ji nisem mogla upretuser posted image   ampak se počutim super, čist drugače kot pred enim tednom ko sem še zraven jedla krompiruser posted image   tako da sem zadovolna s sama seboj, jezna pa sem zato k se nisem mogla upretuser posted image

me pa neki zanima a posebno salamo se lahko jeuser posted image k nisem nikjer zasledila da se je ne smeuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 3.1.2010 15:46:59 >

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 15:59:32   
mamica2009
Po moje se posebna salama lahko je, če se hrenovke lahko, s posebna tudi lahko, po moje ni večjih sprememb v sestavi, ali se mogoče motim?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 16:13:17   
Anonimen
ja sej po moje je res isto kot pr hrenovkiuser posted image   sam pol jo lahko samo za zajterkuser posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 16:27:25   
Anonimen
zdej pa ne vem kaj naj za večerjo jem k sem se tojk pregrešila, HB nisem nič lačna tako da bom vidla, če bom lačna do 18h boj jedla drugače pa neuser posted image grem pol ob 19h na orbitrek ga moram spet mal zalaufatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.1.2010 16:50:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

zdej pa ne vem kaj naj za večerjo jem k sem se tojk pregrešila, HB nisem nič lačna tako da bom vidla, če bom lačna do 18h boj jedla drugače pa neuser posted image grem pol ob 19h na orbitrek ga moram spet mal zalaufatuser posted image


ej, ej, ne delat te napake, da ne boš jedla! Moraš jesti - ne smeš biti lačna! če greš zvečer na orbitrek spij pred tem črno kavo BS - kava pred aktivnostjo deluje kot doping (boš imela več energije) in pospešuje topljenje maščob (1 ura aerobne vadbe). Po vadbi pa obvezno pojej nekaj beljakovinskega, lahko riomare, jogurt. ..zato da se ti mišice regenerirajo. Pa še lačna ne boš.
Lačne pa res ne bit, ker bo telo potem paniko delalo in shranjevalo vsak vnos v zaloge (maščobo)...tako da le jejte - kadar je fejst kriza izberite nekaj z zelo nizkim GI in jejte!
brez skrbi, boste ravno tako shujšale! Ravno zaradi tega je meni Montignac najljubši ker ne smeš biti lačeni, kile gredo pa vseeno doluser posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 3.1.2010 16:53:35 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?