|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 15:51:54   
Anonimen
ja kje pa steuser posted image jz jem pico, da jo bo zmanjkalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 16:24:55   
mojcaz.
pa mi je le ratalo domov prit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem tudi pico jedla, vendar samo košček ker še mi vedno nič ne paše zarad prebave....user posted image user posted image

uživajte, jaz pa grem zdaj pospravljat, da bom ju3 popoldne fraj in da bom ga lahko začagala s kolegico v novo leto ker je moj  user posted image na žalost v službi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 16:27:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

pa mi je le ratalo domov prit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem tudi pico jedla, vendar samo košček ker še mi vedno nič ne paše zarad prebave....user posted image user posted image

uživajte, jaz pa grem zdaj pospravljat, da bom ju3 popoldne fraj in da bom ga lahko začagala s kolegico v novo leto ker je moj  user posted image na žalost v službi user posted image user posted image user posted image user posted image



ja nimaš kej, služba je pač službauser posted image user posted image

drugač pa uživajteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 16:28:29   
_ella_
ja jst sem si pa naredila porovo juho s papriko in paradajzom, potem pa še tofu s gobami v cari omaki. mi je še ostalo od včeraj.Potem pa 2 koščka 85% čokoladeuser posted image  , k nebi smela Sem tudi spekla tisti kruh, k ga je boob gor prlepla. Javim jutrij, če je kaj slastnega ratal.  Za večerjo pa bodo juhca od kosila in solata s pečenim kozjim siro. Še malo, pa bom mela vse recepte iz knjige skoz. S malo sem zdaj bila na sprehodu in zdaj še vedno spi v vozičku. Le razdekat jo ne smem preveč, k če ne se zbudi. Samo očitno ji paše tako toplouser posted image   Ajd fajn se imejte, grem še mafine spečt. Upam da bodo kaj ratale

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 16:47:46   
Anonimen
ella:  super za kosilceuser posted image user posted image user posted image user posted image   joj muffini, jz bi jih tud spekla pa se mi ne dauser posted image  
moja tud ful rada spi v vozičku, ji tud izgleda paše toplouser posted image user posted image   uživaj


(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 18:08:16   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

super pica je v želodcu, njami je bla dobrauser posted image user posted image


Ti zavidam en tak ogromen kosuser posted image ...

Danes sem jedla zmerno, prebirala montija še na wc-juuser posted image user posted image user posted image . Upam, da ga bom naštudirala do 1.1. da se nekako not damuser posted image .

user posted image user posted image user posted image gremo, gremouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 18:23:53   
TomTaylor
Punce, jaz imam pa en predlog! Kaj če bi vsaka sestavila 1 celodnevni jedilnik, sestavljen po Montignacovih načelih za 1. stopnjo. Potem jih pa fliknemo skupaj in imamo skoraj za cel mesec jedilnik? A, a ste za to?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 20:21:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Punce, jaz imam pa en predlog! Kaj če bi vsaka sestavila 1 celodnevni jedilnik, sestavljen po Montignacovih načelih za 1. stopnjo. Potem jih pa fliknemo skupaj in imamo skoraj za cel mesec jedilnik? A, a ste za to?


ja jz se strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image


moj jedilnik za prvi dan bo:

instant kava z 1.3% mlekom

Z:  2x LC probijozični jogurt 1,3% + 1kos polnozrnatega kruha
M: voda, 2klementini
K: naravno pečen puranji zrezek, zelena solata
M: voda
V: 1x LC probijotični jogurt
pol pa samo še voda


< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 30.12.2009 20:22:51 >

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 20:22:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

super pica je v želodcu, njami je bla dobrauser posted image user posted image


Ti zavidam en tak ogromen kosuser posted image ...

Danes sem jedla zmerno, prebirala montija še na wc-juuser posted image user posted image user posted image . Upam, da ga bom naštudirala do 1.1. da se nekako not damuser posted image .

user posted image user posted image user posted image gremo, gremouser posted image user posted image user posted image


ja jz sem si še zadnjič prvošla pico, k zdej naprej je ne bom smelauser posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 20:32:31   
Teya D.
[[/quote]

ja jz sem si še zadnjič prvošla pico, k zdej naprej je ne bom smelauser posted image

[/quote]

Samo ressssuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 20:33:29   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Punce, jaz imam pa en predlog! Kaj če bi vsaka sestavila 1 celodnevni jedilnik, sestavljen po Montignacovih načelih za 1. stopnjo. Potem jih pa fliknemo skupaj in imamo skoraj za cel mesec jedilnik? A, a ste za to?


ja jz se strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image


moj jedilnik za prvi dan bo:

instant kava z 1.3% mlekom

Z:  2x LC probijozični jogurt 1,3% + 1kos polnozrnatega kruha
M: voda, 2klementini
K: naravno pečen puranji zrezek, zelena solata
M: voda
V: 1x LC probijotični jogurt
pol pa samo še voda

Jaz bom šla kar po vidki sej je podobna.Bom tudi jaz prvi dan tvojo udarla. Drug dan pa:                          Z: 2kozarca vode kava in grenivka                                                                                                                            M: jabolko,pomaranča                                                                                                                                                K:   krožnik juhe,košček mesa iz juhe 20 dag,bušene bučke s česnom                                                                      M: trdo kuhano jajce in grenivka                                                                                                                                 V: navaden jogurt s kosmiči in grenivka  Vmes pa ful vode al pa čaji                                                                                                                     


< Sporočilo je popravil viroza -- 30.12.2009 20:38:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 20:47:45   
Teya D.
Bom dodala še svoj jedilnik.

Punce prosim, če je narobe kje kaj me prosim popravite!

Z: rženi ali polnozrnat kos kruha, nemastni sir, čaj
M: mandarine, čaj
K: solata, piščančji zrezek popečen na žaru, limonada
M: čaj
V: solata z jajcem in voda

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 21:28:30   
viroza
Mene je že razneslo-dokazano zgoraj!!!!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 22:42:18   
_ella_
ob teh vaših jedilnikih bom jaz umrla od lakoteuser posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 22:52:02   
_ella_
Moj jedilnik danes:
 7 00 predzjutraj- 2 mandarini ,brezkofeinska kava s svežim mlekom
10 00 zajterk 2 kos PZ kruha s nesladkano marmelado in vitalinea jogurt ,brezkofeinska kava s svežim mlekom
14 00 kosilo- zelenjavna juha, tofu s gobami , brezkofeinska kava s svežim mlekom , 2 koščka 85% čokolade ( nebi smela)
17 30 malica - jabolko
2100 večerja- zelenjavna juha in solata s kozjim sirom in panceto
 
 No pa veliko pit, kar se mi ne zdi posebej omembe vredno.
Jaz s manj ne morem živeti , še pol no dojim.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 22:54:21   
_ella_
Aja kruh je kar dober, malo kisel na začetku, ampak potem OK , vsaj veš kaj je notrij.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 0:13:43   
indijancek
http://shrani.si/f/2v/m2/18VAQFdF/slomichelmontignac-jem.pdf

Knjiga Jem, torej hujšam

Počasi se daleč pride.
Vse, ki ste se že začele prehranjevati po Montiju user posted image user posted image user posted image , kako vam gre, ste kaj lačne..

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 8:04:54   
Anonimen
jz sem že poskusila, in nisem bila lačna sam sem zdej dva meseca čist zabluzila, tiste dva meseca ko sem poskusila, sem se počutila ful boljš pa še prebava se mi je poštimala, zato pa bom zdej res orenk začela se prehranjevat po monttejuuser posted image

(odgovor članu indijancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 8:07:27   
Anonimen
knjigo jem torej hujšam jo pa imamuser posted image user posted image user posted image

samo še en dan in začnemuser posted image   danes ko pa je star dan si bom pa še mal privošlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 8:34:59   
brbončica
Dobro jutro!
Zadnji dan, ko si lahko privoščimo, kajne.
Še jaz dodajam moj jutrišnji jedilnik:

Z: polnozrnat kruh, lahka skuta, bela kava
K: sarmice ( vsako leto jih imamo, samo da letos bodo moje malo drugačne, samo z mesom, brez riža)
V. kakšen jogurt in sir

Vmes pa za malico sadje, pa upam da ne bom lačna preveč.
Uživajte na ta predpraznični dan in SREČNO 2010user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 10:51:52   
Anonimen
sem hotela vse jedilnike skup dat pa jih ne znam, a kera druga znauser posted image user posted image

(odgovor članu brbončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 11:29:28   
mojcaz.
evo in še moj jedilnik...

predzajtrk: limonada in pomaranča ali mandarina
zajtrk: polnozrnat kruh z mrmelado bs in pravi čaj bs
malica: sadje, vendar še ne vem kakšno
kosilo: porova juha, piščančje prsi, zelena solata
večerja: porova juha, ki bo ostala od kosila, kakšna solata

ker nisem oboževalka večerj bom verjetno vedno malo improvizirala user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 12:10:29   
katrin***
Živjo,

na kratko da poročam mojo situacijo. Še vedno prebiram Montija in nism še prišla do konca in mi je kar všeč, po moje ne bom lačna. Ne bom pa začela jutri, ker nimam v hladilniku čisto nič primernega, razen sira user posted image  Tako da začnem v ponedeljek, ko bom prišla do trgovine in nabavila vse potrebno.

Vsem želim lepo zadnjo najdaljšo noč, v novem letu pa čim več uresničenih želja in s pomočjo Montija in vseh nas tudi manj kguser posted image

SREČNO 2010!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 16:24:54   
_ella_
No moja dieta je po vodi splavala, vsajnaslednje 2 dni!!
Mi je tašča tole zdej prinesla:
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.12.2009 18:10:45   
viroza
Sm se odločla de začnem hujšat najpozneje v pondelk. Mi bo ostalo hrane da glava peče- je naš nabavljal kot nor. Vglavnem drage moje:srečnega pa zdravga,veselga in ne debelga ampak shujšanga.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?