|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 14:30:11   
Anonimen
se vam sam na hitrco javim ker že cel dan imam nekaj dopoldne je bila ena kolegica na obisku, zdej pa pridejo še eni prijatliuser posted image user posted image user posted image   tako da imam polno delauser posted image

dobrodošle vse nove, brala bom jutri če bo časuser posted image

moram vam pa povedat da že tri dni ne jem kruha in krompirjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 16:10:29   
katrin***
živjo,

mojedva sončka sta oba zaspala, tako da imam čas se vam javit.

boob...user posted image  bove mogle začet skupej vozičkat pa bo a ne?user posted image  Ta kruh pa tut zlo dobr zgleda - bo treba probat, sam morem najprej v nabavo za vse skupej.

Sm si že včeri zvečer z neta potegnila to knjigo Jem, torej hujšam, da bom vidla kje in kako sploh začeti. Sicer sem mislila začeti z ločevalno dieto na kateri sem bila dve leti nazaj in izgubila ene 5 kg (na 55kg) potem pa tukajle zasledila tole in si rekla, zakaj pa ne bi probala a ne - poskusiti ni greh, še posebej z vami bo lažje.user posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:02:51   
Anonimen
evo mi smo obiske dali skojz in uspelo mi je preživet brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mislim da bom lahko živela brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrin***)
  Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:07:40   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

evo mi smo obiske dali skojz in uspelo mi je preživet brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mislim da bom lahko živela brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO user posted image user posted image user posted image Si pa karakter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:09:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

evo mi smo obiske dali skojz in uspelo mi je preživet brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mislim da bom lahko živela brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO user posted image user posted image user posted image Si pa karakter.



počaki to je šele tretji dan, da bom shujšala rabim najmanj 90dniuser posted image   no še 87dniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:11:53   
viroza
Jaz sm se čist ulenila ne vem kaj bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:15:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Jaz sm se čist ulenila ne vem kaj bo


sej imaš še čas ....... 3 dni up 2in poluser posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:19:46   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Jaz sm se čist ulenila ne vem kaj bo


sej imaš še čas ....... 3 dni up 2in poluser posted image

Ja vem ma so me te dobrote čist ven vrgle. Sem se zaklela da za novo leto ne pečem nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:28:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Jaz sm se čist ulenila ne vem kaj bo


sej imaš še čas ....... 3 dni up 2in poluser posted image

Ja vem ma so me te dobrote čist ven vrgle. Sem se zaklela da za novo leto ne pečem nič.



dej si duška zdej k pol boš trpela, uglavnem se ne smeš sekirat k pol bo še slabšeuser posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 18:34:34   
indijancek
Jutri  grem v nabavo in bom kupila pirino moko in naredila ta kruh.
Zelo radi imamo doma pečen kruh, pa še maladva lahko zraven ustvarjata - 1 leto in pol in 3 leta stara.
Še posebej sedaj, ko so počitnice in imamo čas.


Sicer pa je želja po zmanjšanju kg zelo močna, tako da verjamem, da nam uspeuser posted image

Sreča je
V majhnih stvareh,
toplih ljudeh,
v stisnjenih dlaneh.


(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 19:07:00   
Anonimen
ja pri meni je isto želja po izgubi teže, upam da ratauser posted image

(odgovor članu indijancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 19:53:19   
brbončica

Pozdravljene punce!
Vas redno prebiram, napišem pa bolj malo, bom pol po Novem letu bolj pridna.
Uglavnem, v vsem tem času sem pozabila na Montija čist in veselo papala. Rezultat je pa tak, da po hlačah in trebuščku čutim, da so šle kilce gor. Na tehtnico se sploh ne upam stopiti, se bom 1.1. zvagala, pol me bo pa itak kapuser posted image !
Mojcaz, me zanima, če mi boš lahko začetno kilažico popravila na tvojem seznamčku?

Zdej sem bla čist nepridna, ampak volja in pa želja po izgubi kg je pa tudi pri meni ostala in 1.1. grem v boj z vašo pomočjo!
Pozdravček vsemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 20:04:06   
mamica2009
a 1.1. javimo točno kilažo?

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 20:58:55   
brbončica
Če mojcaz lahko popravi seznamček, potem bi jaz jo javila. Če pa ne bo mogla, pa tudi nič hudega
Kaj pa ostale mislite?
Pa pauser posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 23:23:24   
mojcaz.
hejte punce. kar se tiče spreminjana te teže, če si katera želi spremeniti seznam na začetne kg, tiste ki jih bo imela 1.1 si lahko, jaz ne bom spreminjala 1.1., pa še pol 10.1 ko bo seveda vsako mesečno tehtanje. To spremembo lahko naredi vsaka in je res full enostavna, enostavno citira na zadnje objavljen seznam, pobriše začetne neke kode, ki so itag razvidne kot številke in neki znakeci, spremeni svoje kg in to je to... pač tega ne priporočam,da se full dela ker pol bo prava zmešnjava tuki gor. Jaz bom za sebe navedla težo ki jo bom imela 10.1, pa če tudi bom lahko user posted image user posted image user posted image user posted image

pač to je iz moje strani vse.....


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 23:26:42   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

evo mi smo obiske dali skojz in uspelo mi je preživet brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   mislim da bom lahko živela brez kruhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO user posted image user posted image user posted image Si pa karakter.



si pa res opasna cveka. Jaz pa si dam duška, oziroma jem kot prej user posted image user posted image

mam pa že od sobote full probleme s prebavo user posted image user posted image user posted image če ne drugo me je vsaj spucalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pridne bit, jaz pa montija še zadnje študiram kar na wc-ju ker sem tam nadpovprečno veliko user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.12.2009 23:51:12   
_ella_
Ja mojcaz maš pravo pucanjem pred pričetkom. user posted image   Jst bi tud
Cveka si pa res pridna, jaz zjutraj kar jem PZ kruh s marmelado. Sicer pa se pozna da v tej metodi ni veliko sladkorja, se mi poželi vse sladko. Še dobro da nimam kaj veliko doma. Imam že v pripravljeno 85% čokolado. Sicer je "dopustno zjutraj piti vroč kakav" Si ga bom malo privoščila, da se malo posladkam.   Čokolada je še zaprta. Se pa vsak večer pregrešim s čokoladnim pudingom s smetano. Še dva lončka sta v hladilniku, mož pa tud nič ne pomagauser posted image  Poj moram pa sama pospraviti.user posted image  No tolk o pričetku metode, drgač se kar fino držim redauser posted image    Baj punce

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 8:03:16   
Anonimen
jutro

no spali ..... ne bom o temuser posted image

ja men tud možek ponavadi nič ne pomaga, tako da moram pol jz vse pojestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja jz sem tud učeri imela tapravo klistiranjeuser posted image madonca me je pregnalo na WC, sem sedela najmanj pol ure na WCuser posted image
me je mož uprašu, če nisem že cel let šla na WC k sm tojk dolh bla notuser posted image user posted image user posted image

kaj boste danes kuhale, jz še ne vem, vem da bo juhica, za ostalo pa ne vemuser posted image

lep danuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 8:13:16   
mojcaz.
jutro tudi iz moje strani...
Najprej ena vlka user posted image z sladkorjem ali brez, zdaj še lahko pijemo vsaj meni taboljšo varianto user posted image user posted image

Uh cveka, te popolnoma razumem, mam jaz tudi občutek kot da sploh nisem nilč uporabljala WC-ja celo leto in moram zaj nadoknadituser posted image ah upam, da bo obema boljše user posted image


Am danes ne bom kuhala, po zelo zelo dolgem času. Grem jaz z mojo svakinjo v maribor, pa boma verjetno šle tam kaj pojest, moj user posted image pa dela od 7 do 19, pol pa grema k tašči user posted image , ker ima od mojega seka rojstni dan  user posted image uh bomo spet jedli user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 8:16:07   
Anonimen
jz sem pa glihkar spila eno kavicouser posted image user posted image

kam pa bomo šli oz. kaj bomo počeli pa nimam pojmauser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 8:59:27   
mojcaz.
pusti se presenetit.

in privošči še si kaj, ker še samo dans in ju3, pol pa je konc z dobrotami user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 9:28:33   
brbončica
Jutro vsem!
Mojcaz oprpsti, jaz sem čist pozabla, da se bomo 10-tega v mesecu vagale. To bi blo pa res brezveze spreminjat za tistih deset dni.
danes sem bla malo bolj pridna pri zajtrku kot ostale dni, sem jedla PZ kruh pa marmelado brez sladkorja. Zraven pa seveda eno belo kavo, ki se ji ne bom odpovedala tudi ko bom na montiju. Jo že skos pijem brez sladkorja, tako da ne bo panike.
Pozdravčke vsemuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 9:47:05   
Teya D.
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.



VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT


mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                       63 kg (-10)                     /
*raci*             95 kg                      70kg (-25)                     /
mamica2009  105 kg                     80kg (-25)                    /
rokipoki          73 kg                      68kg (-5)                       /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                  60 kg (-13,5)                    /
brbončica     72 kg                       60kg (-12)                      /
viroza           76 kg                       66kg (-10)                      /
Dali*                ???                             ???                            /
nebo            67,3kg                       58 kg (-9)                     /
_andreja_        ???                             ???                           /
julija30          77kg                       67kg (-10)                      /
Detece           70kg                      58kg (-12)                      /
_ella_            79 kg                      64kg (-15)                     /
Tanchy           90 kg                      70kg (-20)                    /
brkn83           66kg                       58kg (-8)                     /


ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image










No, odločitev je padla!

Tudi jaz se vam pridružim in tokrat upam, da bom kaj bolj vztrajna. Tudi bom hvaležna za kake ideje za jedilnik, sem pa opazila že da jih je ogromno.
85kg imamuser posted image  želim pa priti do 66kg! Upam, da mi rata.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 13:57:27   
Anonimen
no super teya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobrodošla


no mi pa zadnjič v letošnjem letu pečemo zadnjič picouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teya D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.12.2009 14:17:27   
Anonimen
super pica je v želodcu, njami je bla dobrauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?