|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 13:41:28   
ajataja
2 odrasla 3 otroci perem vsak dan en pralni stroj ,ko je pa še kaj drugega zraven(posteljnina,zavese.....)se pa število poveča,aja imam 6 kg boben

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 13:43:14   
bumerang
Kdaj pa živite? user posted image
Saj samo perete, sušite in likate.

Pri nas operemo od 1 do 3 stroje, odvisno, če so zraven še brisače in posteljnina.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 13:47:11   
piko12
3 sigurno, četrti občasno. 2 odrasla+otrok, od tega jaz in mali veliko zunaj (vrt, gozd, park...) in temu primerno umazana, ati pa vsako stvar obleče točno 1x.user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 13:58:32   
bskrle
Manj kot ste ostale napisale, ker imamo ena oblačila za cel teden.
Otroci gredo kdaj umazani v vrtec, samo se ne sekiram.
Ene 4-5 strojev na teden,s  tem da nas je 6.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:14:22   
Aja32
7 kg boben, 2 odrasla, 2 otroka (4 in 2,5 l.) cca. 1 pralni stoj na dan. Včasih tudi več. 

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:16:50   
Bree
Vsak dan en stroj belega in en stroj pisanega perila.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:22:06   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Nas je 5, pa recimo, da operem vsak dan en stroj.

Me pa zanima, a potem ve komplet garderobo vsem vsak dan zamenjate; tudi  vsak dan sveže hlače; pa npr. jopico ... koliko pa imate potem teh cunj, madoncauser posted image Torej imate za vsakega vsaj 4 pare hlač, in če ste pri hiši 4, torej vsaj 16 hlač tedensko perete ali pa vsaj 8 vsak drugi dan ... dobre steuser posted image ker toliko hlač pa že nekaj košta, če ne drugega.



nekak tako ja, s tem, da midva odrasla hlače še nekak šparava, majice in srajce gredo pa dnevno za pranje. Od tavelke hčere hlače so skoraj vsak dan za v stroj, tako, da ima v omari ziher 7 hlač/za cel teden vrtca + kakšno rezervo če se v vrtcu polije,popacka in še nekaj trenirk. Jz sem na srečo zdaj na porodniški in pridem skozi teden z 2 hlač od trenirke (in 7-imi majicami). Službo imam pa tako, da ni glih "in" če prideš 2x v tednu z istimi hlačami in/ali majico/srajco...Še sreča da je v.d. moža "uniformiranec", da mu lahko samo 1x tedensko operem uniformo.
Cunj imamo toliko, da se nam dela drek iz njih - moramo menjati zimsko/letno garderobo na podstrešje in nazaj, ker za vse skupaj ni prostora - bi rabli cel štuk pomojem...Ej, groza, katastrofa no...Pa vsi po dve bunde najmanj - ena za lepše, ena za šport (smučanje..) in še kakšna za doma oz. za po vasi...............f**king unbelievableuser posted image
No, pa da ne govorim o tem, da ko delam "čistko" mi je blazno težko kakšno cunjo vreči proč..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:23:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Kdaj pa živite? user posted image
Saj samo perete, sušite in likate.

Pri nas operemo od 1 do 3 stroje, odvisno, če so zraven še brisače in posteljnina.


Pere in susi mi stroj,likam pa ne.Ni sansuser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:40:55   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Nas je 5, pa recimo, da operem vsak dan en stroj.

Me pa zanima, a potem ve komplet garderobo vsem vsak dan zamenjate; tudi  vsak dan sveže hlače; pa npr. jopico ... koliko pa imate potem teh cunj, madoncauser posted image Torej imate za vsakega vsaj 4 pare hlač, in če ste pri hiši 4, torej vsaj 16 hlač tedensko perete ali pa vsaj 8 vsak drugi dan ... dobre steuser posted image ker toliko hlač pa že nekaj košta, če ne drugega.



nekak tako ja, s tem, da midva odrasla hlače še nekak šparava, majice in srajce gredo pa dnevno za pranje. Od tavelke hčere hlače so skoraj vsak dan za v stroj, tako, da ima v omari ziher 7 hlač/za cel teden vrtca + kakšno rezervo če se v vrtcu polije,popacka in še nekaj trenirk. Jz sem na srečo zdaj na porodniški in pridem skozi teden z 2 hlač od trenirke (in 7-imi majicami). Službo imam pa tako, da ni glih "in" če prideš 2x v tednu z istimi hlačami in/ali majico/srajco...Še sreča da je v.d. moža "uniformiranec", da mu lahko samo 1x tedensko operem uniformo.
Cunj imamo toliko, da se nam dela drek iz njih - moramo menjati zimsko/letno garderobo na podstrešje in nazaj, ker za vse skupaj ni prostora - bi rabli cel štuk pomojem...Ej, groza, katastrofa no...Pa vsi po dve bunde najmanj - ena za lepše, ena za šport (smučanje..) in še kakšna za doma oz. za po vasi...............f**king unbelievableuser posted image
No, pa da ne govorim o tem, da ko delam "čistko" mi je blazno težko kakšno cunjo vreči proč..



Ampak, daj mi povej, zakaj naj bi bile npr. tvoje kavbojke  umazane, če jih imaš enkrat ali dvakrat oblečene? Saj pozimi švicaš ne, po tleh se verjetno ne valjaš, po travi tudi ne ...

Uf, ene pretiravate v nulo ... bog ne daj, kaj bo z vami, če enkrat resno začne primanjkovati vodeuser posted image A res nimate niti malo občutka do okoljauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:49:06   
Lolek in Bolek
od 4-7 čisto odvisno od tedna do tedna in tega kaj jaz oblečem za v službo. Ker včasih se v stroju pere samo bluza ali pa samo moje "zahtevnejše" spodnje perilo. Tamalček ima pa tudi vsak dan za v vrtec sveže oblačila, pa že ko domov pride ga nemudoma preoblečem, tako da je en stroj samo na teden njegovih oblačil. Strmpiram si pa tako, da se pere ko smo doma (čez noč, obešam zjutraj ali pozno zvečer, da se osvobodim občutka, kot da sem neka gospodinjska pomočnica pri hiši. Vikende iskoristimo maksimalno v naravi, na izletih....pa imamo spet literaturo za "prat"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:51:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko



Ampak, daj mi povej, zakaj naj bi bile npr. tvoje kavbojke  umazane, če jih imaš enkrat ali dvakrat oblečene? Saj pozimi švicaš ne, po tleh se verjetno ne valjaš, po travi tudi ne ...

Uf, ene pretiravate v nulo ... bog ne daj, kaj bo z vami, če enkrat resno začne primanjkovati vodeuser posted image A res nimate niti malo občutka do okoljauser posted image



ne, sej niso umazane, samo po svežem več ne dišijo, pa imam že čuden občutek, kot da sem oblekla umazano gor.user posted image user posted image

Z vodo je pa itak že nekaj let kriza, zato smo kupili okolju prijazen strojuser posted image (kao porabi manj vode in energije..) in biološka pralna sredstva...ampak v osnovi imaš pa prav. Premalo se zavedamo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 14:59:04   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Manj kot ste ostale napisale, ker imamo ena oblačila za cel teden.
Otroci gredo kdaj umazani v vrtec, samo se ne sekiram.
Ene 4-5 strojev na teden,s  tem da nas je 6.



Takle sistem je imela moja mami - cel teden sem hodila v šolo v istih oblačilih, da ne govorim kako sem se morala pazit, da jih nisem že v ponedeljek zamazala, ker bi taka morala hodit do petka v šolo, ker tukaj pa ni bilo "pardona"...Če so bile v soboto dvoje kavbojke v pranju sem se morala že zagovarjat. Včasih sem v šoli slišala tudi kakšno posmehljivko na ta račun...
Tko da si danes rečem - doler imamo za elektriko in za prašek bodo moji otroci (moja družina, pravzaprav) preoblečeni (skoraj) vsak dan...ampak kaj, ko sem pa začela že pretiravat...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 15:00:20   
Raho
Spodnja meja je 10 strojev na teden.user posted image
2 stroja sta 100% samo od mojega uniform.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 15:18:50   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Nas je 5, pa recimo, da operem vsak dan en stroj.

Me pa zanima, a potem ve komplet garderobo vsem vsak dan zamenjate; tudi  vsak dan sveže hlače; pa npr. jopico ... koliko pa imate potem teh cunj, madoncauser posted image Torej imate za vsakega vsaj 4 pare hlač, in če ste pri hiši 4, torej vsaj 16 hlač tedensko perete ali pa vsaj 8 vsak drugi dan ... dobre steuser posted image ker toliko hlač pa že nekaj košta, če ne drugega.




Nejcko, mi imamo za punčko ene 6 hlač, zdaj dobila še 3 debele - za zimo - za tamalega pa - khm - ene 16 parov hlačuser posted image user posted image user posted image   (ampak čisto vse so 'pojirbane')....
Tako da nam ne zmanjka zlahka....user posted image


Mi operemo cca 5 strojev na teden, 4-čld.
Če je otrok čist iz vrtca ins e tudi doma ne umaže, nimam nekih večjih pomislekov, da ga na bi isto oblekla še 1. dan. Perilo + nogavičke oz. štrample so itak sveže... Že iz ekološkega stališča gledano pač na 'čistočo' gledam malo bolj 'rahlo' kot večinauser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 15:21:59   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Če je otrok čist iz vrtca ins e tudi doma ne umaže, nimam nekih večjih pomislekov, da ga na bi isto oblekla še 2. dan. Perilo + nogavičke oz. štrample so itak sveže... Že iz ekološkega stališča gledano pač na 'čistočo' gledam malo bolj 'rahlo' kot večinauser posted image





(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 15:25:07   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Manj kot ste ostale napisale, ker imamo ena oblačila za cel teden.


Vsi, ali samo otroci?



Pri nas operemo za kakih 5 strojev perila, povprečno.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 15:51:54   
witch
Preveč user posted image
čez vikend sigurno ene 5 - 6 strojev. Če je posteljnina še 1 - 2 stroja več.
Med tednom pa kako je. V ponedeljek ponavadi ni nič user posted image potem pa recimo stroj na dan.
Tak da v povprečju na teden 10 strojev. Nas je pa 5 odraslih oseb.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 16:00:27   
Mija79
Pri nas eden odrasli 2 otroka približno 5-6 strojev tedensko imamo pa bosch maxx za 6 kg....je potrebno ker so otroci ogromno na zraku, tekajo padajo tako da je nuja dokler so še majhniuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 16:38:05   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Mateja4

3-4 stroje na teden.. 

mi tudi

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 18:18:24   
Splišni
Ene 5 strojev, smo pa trije.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 18:20:00   
Fleka
Pri nas stroj pere 6-8x na teden+posteljnina.user posted image

< Sporočilo je popravil Fleka -- 16.11.2009 18:21:42 >


_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 18:20:35   
picola1
Tam nekje 3 pralne stroje na teden. Mi se tudi ne preoblačimo vsak dan, ker se mi že z ekološkega vidika zdi to čisto pretiravanje...pa še od doma sem navajena, da nisem skor sterilna. Smrdim ne, umazana ne hodim naokoli in to mi je najbolj pomembno.
Mal razmislite tiste, ki daste kaj na ekologijo oz. na prihodnost vaših otrok...Kaj je bolj pomembno-vaš dober občutek ali naš planet? Dobr...danes je mogoče tole še vedno rahlo čudno vprašanje...ampak kmalu drage moje bo to čista kruta resničnost...Na žalost.
Drugače pa boste mogoče imele boljši občutek, če boste dale malo mehčalca in vodo v tisto flašo, s katero lahko posprejaš. In pač naslednji dan, ko se perilo razdiši, enostavno pošpricaš po perilu in ima spet lep vonj...user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 18:36:43   
matejchy
3 do 4

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 18:53:11   
Teya D.
Nas je 5, operemo 4-5 strojev kakor kdaj, je kater dan ko tudi več.
Je kar nekaj perila in non stop se mi zdi da ga samo zlagam. Je pa res, da tudi jaz perem perilo, ki je bilo že enkrat oblečeno, od vseh. Taka je navada od nekdaj.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 19:20:16   
Isabellabina
Mi smo sedem članska družina.Imam pa kar skoraj vsak dan po 2 ali tudi 3 stroje.En stroj obvezno vsak dan belih ,en pisan in zdaj še eden iz sistema pulover.Se pa naredi da perem tudi 4× ,ko imam še stroj črnih cot.Ja pri nas stroj laufa kar veliko in posledično tudi sušilec.Ampak kaj čem,imam najstnico,ki mora bit vsak dan preoblečenauser posted image ,saj tako narekuje ljubljanska modauser posted image ,potem dva osnovnošolca in še dva majhna fantina ,ki zunaj umažeta cote takoj ,ko stopimo venuser posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ema ali Ana ?
Mijavček

Katero ime vam je bolj všeč, za kombinacijo z dvojčkom, ki bo Tristan?

Ana (41%)

Ema (59%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!