|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 10:17:12   
TomTaylor
No, koliko? Mi imamo stroj za 8 kg perila, pa se mi zdi da vseeno samo perem in perem...je pa res, da se ne morem otresti navade, da operem tudi perilo, ki je bilo oblečeno npr. samo 1x ker nima več vonja po opranem (npr. čista majica oblečena za v picerijo in diši po picah), pa tamala ne gre v vrtec 2x isto oblečena, vsak dan sveže. Tako da to nanese 4 stroje/teden za 4 člansko družino (dva odrasla, 1 otrok, 1 dojenček).

Meni je to čist preveč,  ampak hkrati se pa ne morem in ne morem odvadit, da ne bi oprala perila četudi je bilo oblečeno samo 1x.user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 10:23:55   
Tejči
Glede na to, da je še dojenček pri hiši, se mi ne zdi, da preveč perete.. Mi smo trije-2 odrasla in 5-letnica, pa operem 2-3 stroje na teden.. Sem pa ista kot ti-majčka se dnevno menja, še posebej če v njej kuham in se naleze vonja, al pa če sem v kaki gostilni, s kom blizu, ki kadi..sem isto občutljiva na te vonjave...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 10:24:46   
Anonimen
1 stroj na dan. veckrat vec kot manj!user posted image


(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 10:40:32   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

No, koliko? Mi imamo stroj za 8 kg perila, pa se mi zdi da vseeno samo perem in perem...je pa res, da se ne morem otresti navade, da operem tudi perilo, ki je bilo oblečeno npr. samo 1x ker nima več vonja po opranem (npr. čista majica oblečena za v picerijo in diši po picah), pa tamala ne gre v vrtec 2x isto oblečena, vsak dan sveže. Tako da to nanese 4 stroje/teden za 4 člansko družino (dva odrasla, 1 otrok, 1 dojenček).

Meni je to čist preveč,  ampak hkrati se pa ne morem in ne morem odvadit, da ne bi oprala perila četudi je bilo oblečeno samo 1x.user posted image user posted image




Tudi mi se preoblačimo kot vi, ko se nekaj oblečem, mora bit iz omare sveže oprano. Tavečja je tudi vedno sveže oblečena in imamo dojenčka (ki po pravici povedano najmanj prispeva v pralni stroj). Operemo 5 strojev na teden + posteljnina in brisače (tega niti štejem zraven, ker gre sam v stroj, sušilc in nazaj na postelje...ni treba likat).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:04:29   
ninocka
Lihkar se mi pere 2 stroj danes, pa se vsaj ene 3-4 imam v planu. Zdej moram dat susit se eno zehto v susilca, ker mi je eno ravno posusil, eno zehto sem pa ze zlikala. Samo popijem mojega yummija in grem peglat naprej....

utapljam se v perilu.....user posted image ...je pe res, da smo bli 2 tedna brez stroja...

Nas je pa 5, 2 odrasla, en 4letnik, en 2 letnik in en 4 mesecnik. Najvec umazanega perila pa doprinese 2 letnik user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:08:40   
Anonimen
Hmmm,veliko.Tko na pamet...10 strojev recimo.Najvec od tamale 18m,pa od moza delavna oblacila.

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:12:04   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

1 stroj na dan. veckrat vec kot manj!user posted image



Pri nas isto.Je gospod športnik in že trening cuje nanesejo skor stroj na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:13:26   
špelin@
Preveč user posted image Sploh, odkar imamo sušilca in posledično hitreje suho perilo.

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Nas je pa 5, 2 odrasla, en 4letnik, en 2 letnik in en 4 mesecnik. Najvec umazanega perila pa doprinese 2 letnik user posted image

Ej, tudi pri nas največ perem za ta srednjo user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:23:36   
dalin
Nas je 6.Koliko strojev operemo na teden,hm...,po pravici povedano,jih še nisem štelauser posted image user posted image Danes sem enga že oprala,zdaj sušilc laufa.Belo perilo čaka na pranje,ni še poln stroj,ampak do večera bo.Drugač pa enkrat-dvakrat tedensko perem kimone,ki jih imajo tavečji trije za judo,pa enkrat tedensko moževe kombinezone,ponavadi jih ob petkih domov prinese,posteljnina vsakih 10 dni približno.Če je "nabit" teden in in nimam časa stroja naštimat(tudi to se zgodi pri nas),stroj cel vikend laufa.Pa še kakšne bunde vmes se najdejo za oprat. 

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:30:23   
Korina1
Perem skoraj vsak dan, tako da v povprečju 5 strojev na teden ali 6. Samo moj boben je samo 3.5 kg.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:31:57   
jera3
Povprečno 1 stroj na dan, 2 odrasla in 1 otrok.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:32:33   
gita10
Tričlanska družina in vsak ima vsaj en stroj na teden - minimalno.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:36:27   
Anonimen
UH, čez vikend sm oprala 5 strojev, pa čez teden bom 3-4.user posted image Se pa tut pri nas vsak dan preoblačimouser posted image . No, ne prenesem, da so malčki dva dni v istih cunjah, mora bit vsak dan sveže. Pa ne zarad imidža ampak zarad dobrega počutja(če se tuširajo vsak večer, pol pašejo zraven sveže cunje user posted image ). Aha, nas je pa 5 (2 odrasla, en devetletnik, en dveletnik in en štirimesečni dojenček).

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:40:26   
mama_milchy
ma, v povprečju je stroj na dan; smo 2 odrasla, 4letnik in 8mesečnica; imamo pa 5kg stroj; tako da se recimo da hitro napolne; stroj rjuh, pa 1stroj do 2 belega perila na teden, potem je še tukaj 2-3stroji plavega perila pa moževe uniforme nekje stroj na teden al 10dni;
naš mali hodi v vrtec in so veliko zunaj na travniku, sprehodih in v takem vremenu je pač trenirka, hlače kr vsak dan umazana potem še doma uživa ko koplje in se igra v pesku tko da še popoldan trenirka pade in zato tudi največ njegovih trenirk in cunj operem

tudi mi imamo vsak dan sveže cunje na sporedu; zvečer se tuširaš in ja ne boš spet drug dan v ˝umazanih˝ cunjah

tko da nekje 7strojev tedenko; kaj čmo

< Sporočilo je popravil mama_milchy -- 16.11.2009 11:41:55 >

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:41:12   
aluš
Preveč, tako kot vse ostale pred mano.
Ker imam isto napako. 1x rabljeno ne znam dat nazaj v omaro, če nekam odložim, da je še "dobro", itak tam ostane. Pa gre tako in tako v stroj čez tri dni. Tudi otroka najrajši oz. samo tako znata jemljeta perilo iz omare, ne tisto kar se še kje valja kot še uporabno.

Tako, da povprečno vsaj en stroj na dan: en dan belo (to je brisače, serveti, sp. perilo bele majice), en dan pisano (trinerke, hlače, puloverčke, nogavice). To je v bistvu za mene "tekoča žehta".
Potem pa pride še izredno ob vikendih: posteljnina min. 1 stroj (pozimi peremo na 14 dni, en teden najino, drug teden od otrok), moja oblačila za v službo 1-2 stroja, moževe delovne cunje 1 stroj, pa kašne budne, velurje, zdaj v tem vremenu imamo v obtoku vse od velurjev do bund, posledično je seveda vse umazano. Ta vikend sem prala še deke, pa zaveso od banje v kopalnici, pa ne vem kaj še vse. V glavne se mi zdi, da soboto oz. nedeljo stroj skoz pere. Jaz pa seveda vštric z njim obešam , sušim in likam.

Smo pa štirje, dva odrasla in dva otroka (12 in 6 let-fanta).

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:50:08   
felicia
pri nas smo trije (dva odrasla in en dvoletnik) pa peremo recimo tam do tri stroje na teden, recimo dvakrat barvasto in enkrat belo perilo.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:51:02   
zvesta
tudi mi smo trije... 2 odrasla in en dvoletnik... 5 strojev na teden nekje....

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 11:54:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: luan


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

1 stroj na dan. veckrat vec kot manj!user posted image



Pri nas isto.Je gospod športnik in že trening cuje nanesejo skor stroj na dan.


enako

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 12:11:09   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

1 stroj na dan. veckrat vec kot manj!user posted image



Isto. En stroj belih cunj na teden imam samo moževih službenihuser posted image   To je redno, brez posteljnine....

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 12:15:55   
Anonimen
Smo tirje tam pet,šest strojev na teden.

(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 12:17:26   
Mateja4
3-4 stroje na teden.. 

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 12:51:54   
emaa
Vsak dan, včasih tudi več na dan, če je mož na treningu, pa še več. 

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 12:56:48   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

pri nas smo trije (dva odrasla in en dvoletnik) pa peremo recimo tam do tri stroje na teden, recimo dvakrat barvasto in enkrat belo perilo.

Isto.... včasih 4....odvisno. Smo pa štirje.

_____________________________

So what....

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 13:01:43   
nejcko
Nas je 5, pa recimo, da operem vsak dan en stroj.

Me pa zanima, a potem ve komplet garderobo vsem vsak dan zamenjate; tudi  vsak dan sveže hlače; pa npr. jopico ... koliko pa imate potem teh cunj, madoncauser posted image Torej imate za vsakega vsaj 4 pare hlač, in če ste pri hiši 4, torej vsaj 16 hlač tedensko perete ali pa vsaj 8 vsak drugi dan ... dobre steuser posted image ker toliko hlač pa že nekaj košta, če ne drugega.

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko pralnih strojev tedensko operete?
16.11.2009 13:20:39   
Aja1
3 na teden. Smo pa trije.

_____________________________




(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!