|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:12:16   
kalbo
Eno je, če najdeš šop bankovcev na travi nekje, drugo pa če to najdeš na bankomatu oziroma kar skupaj z vsemi dokumenti. Eno ja najdba drugo pa kraja.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:12:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:13:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: mika
A zato pol pri vas tako dobro finančno laufa?

Seveda, kaj si pa mislila? user posted image


A ti lahko pridem za sosedo???user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:13:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:16:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: RinkyDinkyDoo


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada
In če bi jaz na bankomatu zagledala denar, bi ga samo vzela, transakcije pa tam ne bi opravljala, saj bi se od bankomata po hitrem postopku odmaknila, preden bi morebiti prišel nazaj lastnik denarja.


To me je pa čist šokiralo zdej....user posted image user posted image user posted image

Kap ej!  Se ne, da ti prvoščim ampak bi se smejala, če bi se enkrat tebi to nardilo al pa da jutri izgubiš 200 € in jih nikoli več ne najdeš........! Kok bi blo potem tebi, a???

LP






Pa sej se pol ponavadi  to zgodi...mogoče ne ravno na bankomatu...ampak bi jo npr. dobili policisti, ker je prehitro vozila in bi plača 2x več, kot bi vzela na bankomatu...

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:16:40   
FLASK_A
Tejči, upam da denar dobiš nazaj. Meni bi bilo tudi hudo v taki situaciji... Bi se tolkla po glavi ker sem podarila denar drugemu, več kot to mi pa itak ne bi ostalo...

Če bi bila jaz za tabo na bankomatu, bi te opozorila da denar vzameš  (če bi ti kar oddivjala stran). Če pa te ne bi več bilo, bi pa vzelauser posted image Kaj čem zdaj na policijo nosit... In to ni kraja. Nekdo je pozabil, jaz sem našla. Nevem no, al sem pa jaz čudnauser posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:17:45   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: mika
A zato pol pri vas tako dobro finančno laufa?

Seveda, kaj si pa mislila? user posted image

ravno to sem mislila

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:19:15   
FLASK_A
Itak pa denar bankomat hitro nazaj vzame. Tako da je moral nekdo res suniti in te je videl, da si odvihrala stran brez keša.

Navijam pa za to možnost, da ni bilo nikogar takoj za tabo in boš jutri dobila denar nazajuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:19:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:22:02   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Pa sej se pol ponavadi  to zgodi...mogoče ne ravno na bankomatu...ampak bi jo npr. dobili policisti, ker je prehitro vozila in bi plača 2x več, kot bi vzela na bankomatu...

Vse se vrača, vse se plača - točno tako. In ni dvakrat za reči, da jih točno zato dobivam po pi*ki. user posted image


Pa to ti hočem povedat ja......sam če bi ti direkt povedala, bi takoj dobila svetniški naziv supeRR mame

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:23:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:28:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Eno je, če najdeš šop bankovcev na travi nekje, drugo pa če to najdeš na bankomatu oziroma kar skupaj z vsemi dokumenti. Eno ja najdba drugo pa kraja.


Kalbo ne moraliziraj. Jaz sem tudi zgubil denarnico, sicer je bila prazna in mi jo je najditelj pošteno vrnil. Le nobene kinte ni zraven priložil. Hočem reči, zadoščenje v tem primeru ni bilo popolno (kot bi bilo če bi noter našel kakšen bankovec) - počutil sem se kot bi me nekdo okradel.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:29:36   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: mika
Pa to ti hočem povedat ja......sam če bi ti direkt povedala, bi takoj dobila svetniški naziv supeRR mame

Saj ne, da nisi svetniška supeRR mama, ampak... veliko konkurence imaš pri tem, veš? user posted image


Tebe se ravno ne bojim user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:32:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 14:50:32   
timoteja
Draga Tejči, vem, da je smotano, ampak lahko bi se ti zgodilo še tisoč bolj zoprnih stvari, npr. jaz sem pred tedni možu na domačem parkingu ruknala avto, danes bo težil, da mora hči na plavanje, čeprav njej ni do tega, skratka. takoj zamenjamo tvoj položaj za moj. Objemček, jutri bo bolje, sigurno. "

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 15:00:38   
kaya2007
joj kako spet moralizirate user posted image  same svetnice so tukaj na ringaraji, amen user posted image

če bi jaz nekje pozabila denar, sploh ne bi pričakovala, da ga bo kdo vrnil..bi bila pa seveda prijetno presenečena.
letos sem uspela zgubiti že kar nekaj stvari, mes drugim precej draga sončna očala z dioptrijo, 2 prstana-enega z diamanti...pa mi tudi nihče ni nič prinesel nazaj, kaj čmo.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 16:04:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller
Tejči a ni kamere na bankomatu? Kaj pa številke transakcij na bankomatu, ki so bile izvedene za tabo? Mogoče je tisti ki je bil takoj za tabo vzel?

Dobra ideja. Preveri, od katere banke je bankomat ter jih pokliči in jim razloži situacijo. Verjetno bo potreben osebni obisk v banki (naknadno), ampak če ob bankomatu ni kamere, potem tistega, ki je prišel na bankomat opravit transakcijo za tabo, ne morejo obtožiti, da je vzel ta denar. Četudi ga je, mu brez kamere tega ne morejo dokazati.
In če bi jaz na bankomatu zagledala denar, bi ga samo vzela, transakcije pa tam ne bi opravljala, saj bi se od bankomata po hitrem postopku odmaknila, preden bi morebiti prišel nazaj lastnik denarja.


Če bi jaz tako razmišljala, se s tem ne bi izpostavljala. Če bi, seveda.


Jaz sem lisičko razumela bolj v tem smislu, da je razložila kaj bi morebiti lahko naredil človek, ki bi prišel za Tejči ali pa tudi za mano, če bi sama pozabila denar.....in se poslužil tistega, kar se mu nudi

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 16:06:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

joj kako spet moralizirate user posted image  same svetnice so tukaj na ringaraji, amen user posted image

če bi jaz nekje pozabila denar, sploh ne bi pričakovala, da ga bo kdo vrnil..bi bila pa seveda prijetno presenečena.
letos sem uspela zgubiti že kar nekaj stvari, mes drugim precej draga sončna očala z dioptrijo, 2 prstana-enega z diamanti...pa mi tudi nihče ni nič prinesel nazaj, kaj čmo.


Jaz sem enkrat našla ena sončna očala....že pred leti....pa jih tudi nisem nesla na policijo ali dajala oglasa v časopis in na radio.....sem jih oprala in nosila.....user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 16:09:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 16:11:15   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz sem lisičko razumela bolj v tem smislu, da je razložila kaj bi morebiti lahko naredil človek, ki bi prišel za Tejči ali pa tudi za mano, če bi sama pozabila denar.....in se poslužil tistega, kar se mu nudi

Drži, samo istočasno sem še dodala, da bi tako pač jaz naredila. Vem, da nisem edina, sem pa očitno ena redkih (vsaj na RR), ki to upa priznati, kar pa ne pomeni, da ne spoštujem ljudi, ki tega ne bi naredili. Pravzaprav jih zelo spoštujem, saj sama tega nisem sposobna.


Dvomim, da bi naredila....je mala razlika, če najdeš 100 EUR na cesti ali pa na bankomatu.....tiste na cesti pobereš.....tiste na bankomatu pa nesešeš na policijo....ker nikoli ne veš, kje je kamera in te lahko posname.....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 16:13:49   
KIKI****
Meni se je enkrat zgodilo, da sem hotla na bankomatu dvignt denar in nikakor ni šlo, ker je nekdo notri pozabil kreditno kartico in če bi hotela bi lahko dvignila denar z njegove kartice, pa nisem, ampak sem preklicala kar je pač nekdo pred mano hotel uredit in odšla na banko ki je takoj zraven, stopila čez celo kolono k okencu, kamor sem hotela vrnit kartico (itak, da ne bi stala tam pol ure zaradi tega ker je nekdo nekje "izgubil" kartico) in kako me je una za šaltrom nadrla, ko sem se lepo opravičla da bi rada samo nekaj dala kar sem našla. Od takrat sem se zaklela, da če se mi to še enkrat zgodi, jo raje nesem na policijo kot na banko.

Sej pol se je opravičla in 5 x zahvalila ampak jaz bi jo najraj čez eno šipo enkrat mahnla. Pa vem (vsaj upam) da sem nekomu rešila mnogo letanja in mogoče tud finančni primanjkljaj.



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 16:13:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 16:23:32   
liliana
Vidiš, jaz bi pa te z bankomata odnesla.....user posted image Ne raskiram toliko....odgovornost do otroka pa to......kako naj potem otroku obrazložim, da sem ječi in ne na izletu v hribih......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 16:24:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 16:26:35   
liliana
In če kazni ne moreš plačati......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?