|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 11:35:06   
Tejči
..dobesedno...pa še nihče drug ni kriv za to, kot sama..čisto sama... Danes zjutraj, ko sem hitela kot zmešana, da bi dobila smučarske hlače in bundico v Lidlu za hčerkico, sem šla na bankomat, dvignila 150 evrov in jih pustila na bankomatu. Odrvela v Lidl, ki se odpre ob 8ih, jaz sem mislila, da ob 9ih in seveda ostala brez vsega, ker se je itak vse razgrablo in na odhodu iz Lidla ugotovim, da nisem vzela denarja. Grem hitro nazaj do bankomata in logično denar me ni čakal tam..grem vprašat, če je slučajno ga kdo prinesel v trgovino ali v kiosk sadje-zelenjava...nič..ostala brez...na računu pa 9 €user posted image Položnice treba plačat do jutriuser posted image Kaj narediti? Ni kaj, enega sem mega razveselila, vsaj nekaj dobrega.... Meni pa še kr tečejo krokodilje solze, kako sem lahko taka zmešana kura...user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 11:39:33   
Anonimen
Pravzaprav sem naštel samo 140 EUR. Mater mu njegovo, bankomat pokvarjeni. Bi blo preveč če te prosim za teh 10 EUR al` kar pozabim???

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 12.11.2009 11:41:06 >

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 11:39:56   
Anonimen
TEJCI, TAKOJ POKLICI NA POLICIJO.
MOJ JE 1X NASEL 30.000 SIT. JIH JE VZEL. SVA KLICALA NA POLICIJO, POLICAJI SO PRISLI ČO DENAR. IN SO REKLI, DA CE SE ( SE MI ZDI 1EM LETU) NIHCE NE JAVI, DOBIVA DENAR NAZAJ. IN VA GA RES.
POKLICI TAKOJ, KER TO SE SMATRA KOT KRAJA!

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 11:40:46   
Anonimen
SORI ZA CRKE!

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Pravzaprav sem naštel samo 140 EUR. Mater mu njegovo, bankomat pokvarjeni.


user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 12.11.2009 11:41:08 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 11:42:02   
Anonimen
eh, se mi zatika caps lock!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 11:42:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:04:31   
Tejči
miska_mccute: na policiji ni nič..v ponedeljek še moram za vsak primer 1x poklicat...Na banki tudi ni nič, tudi še moram v ponedeljek enkrat vprašat. Sem pa pustila listek pri bankomatu in upam, da se najditelj javi, mu magari 100 evrov pustim...Če ne pa upam, da ga bo vsaj malo vest pekla, ko bo zapravljal tuj denar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

miska_mccute: na policiji ni nič..v ponedeljek še moram za vsak primer 1x poklicat...Na banki tudi ni nič, tudi še moram v ponedeljek enkrat vprašat. Sem pa pustila listek pri bankomatu in upam, da se najditelj javi, mu magari 100 evrov pustim...Če ne pa upam, da ga bo vsaj malo vest pekla, ko bo zapravljal tuj denar.


100 za 150. Poštena kupčija!!!

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 12:09:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:22:11   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

V katerem kraju pa se ti je to zgodilo, če smem vprašati?


V Mariboru-na Goriški pri trgovini Maxina.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:25:11   
srki
Kaj češ, tudi to se zgodi. Jaz vem, da si jih ne bi upala vzet, sem pa res preveč poštena za kaj takega. Pa kamere in vse to. Človek je pač zamišljen, raztrešen, pol pa sam sebe kaznuje še bolj.

Ne verjamem, da ti jih bo kdo nazaj prinesel, če bi bil pošten, jih tudi vzel ne bi.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:26:45   
Kliki
Tajči pojdi v banko in poprašaj če v dveh minutah za teboj ni nihče prišel na bankomat je bankomat denar vzel nazaj in bo jutri ali pa pojutrišnem tvoje stanje enako dvik se pa seveda zabeleži.

Se mi je to že zgodilo in sem na srečo imela srečo in sem denar dobila.

SREČNO

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:28:19   
Oceania
Tejči a ni kamere na bankomatu? Kaj pa številke transakcij na bankomatu, ki so bile izvedene za tabo? Mogoče je tisti ki je bil takoj za tabo vzel?


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:29:13   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Tajči pojdi v banko in poprašaj če v dveh minutah za teboj ni nihče prišel na bankomat je bankomat denar vzel nazaj in bo jutri ali pa pojutrišnem tvoje stanje enako dvik se pa seveda zabeleži.

Se mi je to že zgodilo in sem na srečo imela srečo in sem denar dobila.

SREČNO


Tudi moja mami je pozabila vzeti denar, bankomat ga je vzel nazaj, drugi dan pa je zopet imela pravo stanje na računu, ampak je šla na banko.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:29:56   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Tajči pojdi v banko in poprašaj če v dveh minutah za teboj ni nihče prišel na bankomat je bankomat denar vzel nazaj in bo jutri ali pa pojutrišnem tvoje stanje enako dvik se pa seveda zabeleži.

Se mi je to že zgodilo in sem na srečo imela srečo in sem denar dobila.

SREČNO


Sem klicala na banko in mi niso znali nič povedat o tem. A če je bankomat denar vzel nazaj, potem se mi bo stanje avtomatsko popravilo, ali morajo na banki kaj urediti??? Ker gospod s katerim sem se pogovarjala mi ni znal nič prav povedatuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 12:32:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:33:06   
Oceania
Tejči najprej ugotovi, če je bankomat od iste banke kot imaš ti račun. Vsekakor se moraš obrniti na lastnico bankomata. Verjetno ga polnijo vsak dan, tako da jih še danes obišči in bodo vedeli kam paše razlika, če je denar pospravil bankomat.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:34:31   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller
Tejči a ni kamere na bankomatu? Kaj pa številke transakcij na bankomatu, ki so bile izvedene za tabo? Mogoče je tisti ki je bil takoj za tabo vzel?

Dobra ideja. Preveri, od katere banke je bankomat ter jih pokliči in jim razloži situacijo. Verjetno bo potreben osebni obisk v banki (naknadno), ampak če ob bankomatu ni kamere, potem tistega, ki je prišel na bankomat opravit transakcijo za tabo, ne morejo obtožiti, da je vzel ta denar. Četudi ga je, mu brez kamere tega ne morejo dokazati.
In če bi jaz na bankomatu zagledala denar, bi ga samo vzela, transakcije pa tam ne bi opravljala, saj bi se od bankomata po hitrem postopku odmaknila, preden bi morebiti prišel nazaj lastnik denarja.


Če bi jaz tako razmišljala, se s tem ne bi izpostavljala. Če bi, seveda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:36:51   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Tajči pojdi v banko in poprašaj če v dveh minutah za teboj ni nihče prišel na bankomat je bankomat denar vzel nazaj in bo jutri ali pa pojutrišnem tvoje stanje enako dvik se pa seveda zabeleži.

Se mi je to že zgodilo in sem na srečo imela srečo in sem denar dobila.

SREČNO


Sem klicala na banko in mi niso znali nič povedat o tem. A če je bankomat denar vzel nazaj, potem se mi bo stanje avtomatsko popravilo, ali morajo na banki kaj urediti??? Ker gospod s katerim sem se pogovarjala mi ni znal nič prav povedatuser posted image

Mislim da moraš na banko. Ja sej oni ne bodo vedli dokler zvečer bankomata ne zaklučijo.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 12:41:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:41:33   
Anonimen
In če bi jaz na bankomatu zagledala denar, bi ga samo vzela, transakcije pa tam ne bi opravljala, saj bi se od bankomata po hitrem postopku odmaknila, preden bi morebiti prišel nazaj lastnik denarja.


To pa je nasvet leta.user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:44:08   
Tejči
Bankomat je od moje banke, a nima kamere. Bom pa šla potem še na banko, pa upam, da bom zvedela kaj koristnega.

Hvala vam vsem za informacije!!!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 12:48:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:50:33   
PIRANJA
točno tako. Danes ti to še ne bodo znali povedati. Povedali pa bodo takrat, ko bo prvi obisk bančnega uslužbenca na bankomatu in bo videl da ne gre skupaj. Isledijo vse. Tako da nekako v dveh dneh boš vedela, ali ga je bankomat vzel nazaj, ali ga je nekdo vzel namesto tebe. Sem pa takole enkrat telovadila že sama z bančno kartico. Tudi bančno kartico potegne po dveh minutah nazaj k sebi. Držim pesti, da je bilo v tvojem primeru tudi tako, ker 150 € ni tako malouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:51:42   
Oceania
Lisička, a te smem vprašat nekaj. Če nimaš razloga zakaj bi lagala, zakaj in kakšen imaš pa razlog, da bi kradla?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?