|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 12:51:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Florina
In če bi jaz na bankomatu zagledala denar, bi ga samo vzela, transakcije pa tam ne bi opravljala, saj bi se od bankomata po hitrem postopku odmaknila, preden bi morebiti prišel nazaj lastnik denarja.

To pa je nasvet leta.user posted image user posted image

To ni bil nasvet, temveč sem napisala, kaj bi jaz naredila. user posted image


Saj vem ja ampak ni slabo razmišljanje...jaz napr.,če bi našla bi še svojega dvignila potem pa bi me res dobli...to pa je dober nasvet,da potem nesmeš dvigovat.user posted image user posted image


Vem enim nam je smešno Tejči pa ni..meni tudi nebi bilo,če bi se mi tole zgodlo.Sem pa enkrat pustila kartico kar tam...ampak jo našla kasneje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 12:55:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 12:56:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:00:15   
Tejči
Punce prosim ne se kregat. Naj vam bo moja izkušnja dobra šola, da boste previdne z denarjem, bančnimi karticami ipd. OK?user posted image

Jaz pa samo bogeca molim, da se bo prisvetlo teh 150 evrov nazaj, ali pa vsaj 50..bolje išta nego ništa..saj veste, vsak evro je danes še kako pomemben in vreden...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:01:49   
Oceania
Razlika med krajo in najdbo je v tem, da če vzameš denar, ki ni tvoj in o tem obvestiš policijo, ki ta ga zaseže, dokler se ne ugotovi, če ga kdo pogreša - v tem primeru gre za najdeno stvar.

Pri kraji pa gre za protipravno ravnanje, vzeti tujo stvar z namenom, da si jo prilastiš - glede na tvoj namen, da nikogar ne obvestiš o najdeni stvari in jo zadržiš zase. Bistvena razlika je.

< Sporočilo je popravil Lady Birdkiller -- 12.11.2009 13:02:31 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:02:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:02:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Punce prosim ne se kregat. Naj vam bo moja izkušnja dobra šola, da boste previdne z denarjem, bančnimi karticami ipd. OK?user posted image

Jaz pa samo bogeca molim, da se bo prisvetlo teh 150 evrov nazaj, ali pa vsaj 50..bolje išta nego ništa..saj veste, vsak evro je danes še kako pomemben in vreden...



Vidiš zdaj pa si samo svajo naredila pa kreganje...user posted image user posted image user posted image

No upam,da dobiš kaj nazaj ali,da je avtomat nazaj vzel.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:03:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Punce prosim ne se kregat. Naj vam bo moja izkušnja dobra šola, da boste previdne z denarjem, bančnimi karticami ipd. OK?user posted image

Jaz pa samo bogeca molim, da se bo prisvetlo teh 150 evrov nazaj, ali pa vsaj 50..bolje išta nego ništa..saj veste, vsak evro je danes še kako pomemben in vreden...



uPAJ SAMO, DA ni bila na BA oseba podobna lisički Dadi, ki denar vedno potrebuje in se ji očitno je'be za druge.

držim pestiuser posted image .

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:03:55   
Oceania
Poštena nagrada najditelju ponavadi znaša 10 procentov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:04:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:05:22   
Tejči


IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Vidiš zdaj pa si samo svajo naredila pa kreganje...user posted image user posted image user posted image



Šmenta polenta..to je bil moj namenuser posted image user posted image user posted image user posted image

Malo heca, da ne bo vse tako črnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:05:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:05:42   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

..dobesedno...pa še nihče drug ni kriv za to, kot sama..čisto sama... Danes zjutraj, ko sem hitela kot zmešana, da bi dobila smučarske hlače in bundico v Lidlu za hčerkico, sem šla na bankomat, dvignila 150 evrov in jih pustila na bankomatu. Odrvela v Lidl, ki se odpre ob 8ih, jaz sem mislila, da ob 9ih in seveda ostala brez vsega, ker se je itak vse razgrablo in na odhodu iz Lidla ugotovim, da nisem vzela denarja. Grem hitro nazaj do bankomata in logično denar me ni čakal tam..grem vprašat, če je slučajno ga kdo prinesel v trgovino ali v kiosk sadje-zelenjava...nič..ostala brez...na računu pa 9 €user posted image Položnice treba plačat do jutriuser posted image Kaj narediti? Ni kaj, enega sem mega razveselila, vsaj nekaj dobrega.... Meni pa še kr tečejo krokodilje solze, kako sem lahko taka zmešana kura...user posted image user posted image user posted image



nauk te zgodbe: Nikoli ne hiti v Lidl, ker na koncu te lahko še tako poceni nakup veliko stane.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:05:58   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada


Sicer pa... ne poznam nikogar, ki bi bil 100%-no pošten.


A pol ste sami tatovi na kupu al kako....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:07:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada


Sicer pa... ne poznam nikogar, ki bi bil 100%-no pošten.


A pol ste sami tatovi na kupu al kako....


na RR? pa ti si nora! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:08:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada


Sicer pa... ne poznam nikogar, ki bi bil 100%-no pošten.


A pol ste sami tatovi na kupu al kako....


user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem enkrat na cesti našla 5 evrov pa kaj čem pustit,da drugi pobere...sem gledal,če bo ker kje šel nazaj al gledal pa nikjer nikogar in kaj sem vzela pač.
Kolko pa se pobere v diskoteki zjutraj tega okol šanka pa na plesišču....več kot zaslužiš,če celo noč strežeš tam.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:08:52   
PIRANJA
Lady sej nebi kradla. Najdla bi podarjenouser posted image user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:09:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:09:47   
Oceania
Ja piranja tudi tako se lahko reče.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:10:27   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Lady Birdkiller
Razlika med krajo in najdbo je v tem, da če vzameš denar, ki ni tvoj in o tem obvestiš policijo, ki ta ga zaseže, dokler se ne ugotovi, če ga kdo pogreša - v tem primerju gre za najdeno stvar.

Pri kraji pa gre za protipravno ravnanje, vzeti tujo stvar z namenom, da si jo prilastiš - glede na tvoj namen, da nikogar ne obvestiš o najdeni stvari in jo zadržiš zase. Bistvena razlika je.

Seveda je razlika, vendar jaz pač ne vrnem vsega, kar najdem (oz. ne obveščam policije o vsem, kar najdem). To pač ne pomeni ničesar drugega, kot to, da nisem 100%-na poštenjakinja.

Sicer pa... ne poznam nikogar, ki bi bil 100%-no pošten.


Dada, na RR smo pa ja vse poštene. Mal ven sekaš, vešuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:11:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: mika
A pol ste sami tatovi na kupu al kako....

Zbiramo se na Ringaraji. user posted image  Predvsem na forumih "Družinska zakonodaja" in "Finančne dileme starševstva".


A zato pol pri vas tako dobro finančno laufa?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:11:40   
RinkyDinkyDoo

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada
In če bi jaz na bankomatu zagledala denar, bi ga samo vzela, transakcije pa tam ne bi opravljala, saj bi se od bankomata po hitrem postopku odmaknila, preden bi morebiti prišel nazaj lastnik denarja.


To me je pa čist šokiralo zdej....user posted image user posted image user posted image

Kap ej!  Se ne, da ti prvoščim ampak bi se smejala, če bi se enkrat tebi to nardilo al pa da jutri izgubiš 200 € in jih nikoli več ne najdeš........! Kok bi blo potem tebi, a???

LP





_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 13:11:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zmešalo se mi bo...
12.11.2009 13:11:54   
Klemy82
Jaz sem enkrat najdla 200 eur na bankomatu, pa sem vse skupaj s potrdilom, ki je bilo tudi tam, nesla na banko, od katere je bil bankomat. Ženska na šalterju me je ful čukasto gledala in sem rabila 3x povedat, zakaj sem tam... ne vem, al je bila bolj ona šokirana, ker sem prinesla denar nazaj, ali jaz, ko mi je rekla, da je to bolj izjema kot pravilo, da kdo vrne denar. Ne vem, meni je to čisto logično. Tudi jaz bi bila vesela, če bi kdo moj denar pošteno vrnil. user posted image
Drugače pa sem hotela pokomentirat še to... kako user posted image si lahko kakšna banka danes še privošči imet nezavarovane bankomate. Brez kamere... halooo...


_____________________________

Jst.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?