|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.4.2010 23:15:24   
memole
Čer!

Kako kej?

Ne Di_Di ni še nič javila sam glede na to da so ji že zjutraj delali klistir bi mogla že cartat!

Chi_Pita koliko ur pred porodom so tebi naredili klistir?

Jz upam da bo kmalu kej javla in da se ne matra ker še ni nič javla!user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.4.2010 23:22:43   
memole
Hja jaz o volku volk na vratih!user posted image user posted image

Dobila sms od Di_Di!

Kukuc pa sem tu danes ob 21:47 me je štorklja prinesla mamici in očku!Sem Roko velik 53cm in težek 3670g!Z mamico se oba dobro počutiva!

Di_Di iskrene čestitke ob rojstvu sinčka!user posted image user posted image
Želim vam veliko prespanih noči,cartanja in zdravja!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.4.2010 7:27:48   
Chi_Pita
Dobro jutro ... memole me je spet prehitela user posted image

Di_Di iskrene čestitke ob rojstvu sineka user posted image user posted image user posted image ... pa da bi mali Roko pridno papal in ninal. user posted image user posted image user posted image
Želim ti čimhitrejše okrevanje.

Memole ... meni so dali klistir tam okoli 9.30h ... sam kaj ki sem v porodni potem spala - do predrtja mehurja ob 12ih ali 13ih - ne vem več.

Grem nahranit otroka ... me že kliče user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.4.2010 9:16:13   
Natasssa
Ja super, res lepo..Še enkrat čestitke družinici..in dobrodošlica Rokotu.
V glavnem naša Di_di se dobro počuti in sporoča naj vas vse lepo pozdravim...

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.4.2010 10:13:45   
ooooo
čstitke di_di user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa držim pesti da je danes moretin danuser posted image user posted image

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Nosečke iz obale 2010
24.4.2010 17:25:36   
memole
Ejla!

Kje ste vse?
Zdej bom pa sama a ne ki ste vse že rodile tiste ki ste ble za april!user posted image user posted image

Kako je z moreto?
A je še zmeri v bolnici v enem kosu al je že rodila?
Dejte kej javit!

Jaz sem ok samo utrujena od nedela!user posted image user posted image

No dejte se javit kej tudi ostale ki imaste bolj poleti rok!
Da ne bom sama tu pisala monologe!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Nosečke iz obale 2010
24.4.2010 19:47:26   
krokar
Pozdravljene, primorke!!! Malo brskam po forumu in vidim da se obalne nosečke tudi kratkočasite tu gori!! Po pravici povem, da vas nisem brala za nazaj- ni časa.  Kaj ste tu same pomladanke al ime katera tudi kasneje rok? Mi pričakujemo novega člana v oktobru. Imam pa doma že hčerkico, ki bo dopolnila 10 mesecev. Smo pohiteliuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Nosečke iz obale 2010
24.4.2010 22:22:55   
ooooo
dobrodošla krokar user posted image user posted image
smo pa tu tudi poletne bodoče mamice user posted image

morem priznat da sem se počasi navadla na celodnevni počitek... mi skoraj že ugaja... user posted image vsekakor sem se sprijaznila s tem da je treba počivat in mi dnevi hiitreje minejo...

o moreti pa res ni nič slišat... upam da že veselo carta... če pa ne pa da bi čim prej

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.4.2010 10:51:29   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz sem ok sam utrujena!

krokar dobrodošla in čestitke!user posted image

Sam zdej je pa že kr nekaj časa preteklo odkar je šla moreta v bolnico in ni nobenega glasa od nje!
Jz upam da je vse ok in da carta pa da bo kmalu kdo kej javu o njenem stanju!
Me že malce skrbi!user posted image user posted image

Pa ve kako ste?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.4.2010 10:57:33   
Natasssa
Dober dan punce! Ja ma res naj kdo javi, če je kaj zvedel o moreti, zdaj že dolgo ni bilo nič...Di di bo pa kmalu doma in bo najbrž sporočila kako se je znašla v novi vlogi user posted image .
Danes kaže na lep dan tako, da bomo najbrž kje na sončku...sem zadnjič sončla trebušček pa je kazalo, da dojenčku kar paše user posted image . Memole zdaj čakamo tudi novičke iz tvoje strani...potem pa če se ne motim ni več nobene vmes, razen, če se še katera priključi...potem pa jaz in ooooo, če se ne motim tako, da dobrodošle tudi nove user posted image .

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.4.2010 11:27:37   
memole
Evo jaz sem pisala Di_Di in jo povprašala kako je z moreto!
Moreta je rodila en dan za njo je bla pa 14 ur v porodni!
Mi je pa poslala sms na eno drugo št. ki sem ji dala in se mi je tisti tel ugasnil pa nisem vedla,ker sem pol mojega dobila nazaj!
Tako da moreta ima sinčka z imenom Luka,zdej morem sam še mere izvedet!
Zdej imam uni tel uklopljen pa čakam da bo zapiskal pa še kr noče!user posted image user posted image

Moreta iskrene čestitke za sinčka še tukaj!user posted image user posted image user posted image
Želim vam veliko prespanih noči,cartanja in zdravja!

Ja zdej od aprilčic sem sam še jz in upam da bo to noč kej al pa vsaj v tem tednu in da se mi ne zavleče tja v maj!
Sicer mi je po UZ dal rok 1.5. oz še kakšen dan kasneje sam jz upam da ne bom tko dolgo čakala!

Pa Di_Di vas prav lepo pozdravlja!

< Sporočilo je popravil memole -- 25.4.2010 11:28:08 >


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.4.2010 11:39:15   
memole
Evo zdej javljam sms!

Moreta je rodila 23.4. ob 17:15 fantka z imenom Luka težkega 3290g in 52cm!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.4.2010 12:00:15   
ooooo
čestitke moreti user posted image user posted image user posted image user posted image

memole vsi ti želimo da hmalu dobiš svojo štručko v naročje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Nosečke iz obale 2010
26.4.2010 9:13:49   
Natasssa
Čestitke Moreti in čim več lepih nepozabnih trenutkovuser posted image ! Memole najbrž boš počakala luno, a?user posted image

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   [Brisano sporočilo]
26.4.2010 11:14:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Natasssa)
  Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Nosečke iz obale 2010
26.4.2010 21:23:45   
memole
Čer!

Evo mene!
Še sem tu nič ne dogaja!

Bla na pregledu vse ok kljub temu da mi je blo za znoret vroče in me je bolela glava sem imela super pritisk!user posted image user posted image user posted image
Ctg pokazal 3 popadke dva sta bla 20 eden pa skor 50 itak sem vse tri čutila že unedva za 20 sem čutla kar v redu tko da moj prag je zelo nizek in že vidim da bom spet kakšen v redu glas spustila v porodni!user posted image user posted image user posted image
Če do sobote ne bo nič morem v ponedeljek v bolnico na pregled vsega mogočega!
Jz upam da bo do sobote kej in da še ujamem april!user posted image user posted image
Za streptokok sem negativna!

Z možekom sva danes sama se je Lara odločla da gre k noni spat!
Tako da danes se lahko začne kej dogajat ker varstvo za jutri imamo!user posted image user posted image user posted image

Smo bli pa popoldan zunaj na sončku in je blo prav lepo sam vroče zdej pa dež!
Eh ta april!user posted image user posted image

Zdej si grem pa privoščit en kos toplega kruha z nutelo!user posted image user posted image

Pa ve kako ste?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Nosečke iz obale 2010
27.4.2010 10:15:14   
ooooo
dobro jutro punce.

joj memole... sem bla prepričana da že rojevaš ker se nisi cel dan nič javila... no, mogoče pa boš danes user posted image

e ja, zdej po memole bo malo zatišja in ena 2 meseca ne bo nobenga otročička... razen če bo kateri prehiteval ven - upajmo da ne...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Nosečke iz obale 2010
27.4.2010 12:20:34   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz imam od 10h na 5,7 10 minut popadke!user posted image
Upam da se kej začne dogajat če ne zdej čez dan pa vsaj ponoči ker če me bo zdej tko zezalo cel teden se počim!user posted image user posted image user posted image user posted image

Lara je še zmeri pri noni,je punca spala do 9:30 ko je pa doma pa je že ob 7h pokonci user posted image mali!user posted image user posted image
Ko pa je treba v vrtec bi pa ona spala!grrr

In ve kako kej?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Nosečke iz obale 2010
27.4.2010 12:27:54   
somic
memoe potem boš pa le verjetno aprilska user posted image user posted image user posted image

midva sva se vrnila s potepanja. sva imela kar pošteno turo, potem sem pa ker moraa pohiteti domov, je na sredi poti takoooo začel jokat da je bila groza. pa še zdaj ne vem zakaj. user posted image

sva prišla domov je bilo vse ok. sem ga previla, nič, preslekla, da je bil bolj udobno. sem mu dala jest, ni hotel user posted image user posted image user posted image res ne vem, no. zdaj je zaspal. se je matral revež skoraj eno urico. se je sicer zabaval po svoje, se je trudil, da ne bi imel zaprtih oči, pa ga je vse skupaj premagalo.

v četrtek imava uz kolkov, v petek pa gremo na morje, na morje, na morjeuser posted image user posted image user posted image

jupi!!!

< Sporočilo je popravil somic -- 27.4.2010 12:28:31 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 8:43:02   
memole
Jutro!

Kako kej?

Se vidi da je bolj zatišje tu!

Jaz sem še kar tu ja,popadki pristoni sam niso na 5 minut da bi lahko šla ker drugo se itak ne dogaja voda ni odtekla čep se tudi ni odlušču tko da čakam!
Edino pikico ne čutim,včeraj zvečer se je pa še neki migala ko sem šla spat!
Jz upam da bo kmalu kej ker me tok bolijo da mi še dihanje ne pomaga da bi kej ublažilo al pa je to sam lari fari!

Možek je v službi in je v pripravljenosti da ga pokličem ko bojo na 10minut sam vprašanje če bojo!

Pa ve kako ste kej?
Mamice dejte se kej oglasit pa povedat kako vam gre!
Di_Di,Chi_Pita,moreta pa ostale!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 9:23:24   
memole
Punce grem v P!
Se mi je čep odluščil tko da kr grem!
Držte pesti da bo še danes kej in da bo kmalu za mano!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 10:36:58   
Natasssa
Memole user posted image drži se...želim ti čim lažji in čim hitrejši porod! Sem vedela jaz, da  luna dela svoje user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 11:35:03   
ooooo
memole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi jaz želim da čim hitreje mine in da bo čim lažje...
spet bom hodla vsako uro gledat če je kej novega user posted image

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 11:39:14   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: memole

Evo zdej javljam sms!

Moreta je rodila 23.4. ob 17:15 fantka z imenom Luka težkega 3290g in 52cm!


moreta ... iskrene čestitke za fantiča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

memole tebi pa ... čimprej opravi user posted image Navijamo punca user posted image


Drugače pa se jaz javljam po dolgem času ... me ni bilo, ker sem mogla iti nazaj v P ... sem 2 dni kuhala 40 vročine pa ne vejo zakaj! user posted image No v glavnem z Gaiči smo bile 2 dni na opazovanju in zdaj smo kot nove. Še vedno je tak angelček! Zdaj pa gremo na en sprehodek po Izoli ... juhuhuuu

Punce uživajte v takem vremenu. user posted image




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.4.2010 13:55:39   
Di_Di
Pozdravljene obalne nosečke in mamice,

naj se vam malček javim. Mi2 z Rokotom sva prišla že v pon domov, tko da sedaj uživamo v troje. Moram priznat da sem kr pošteno pogrešala mojega user posted image ta čas ko sva bila v porodnišnici in komaj dočakala da sva prišla domov. Zdaj se mamo fajn, se razvajamo, catamo, hranimo, previjamo, spimo (kr vsi trije tudi podnevi)...

Danes nas je obiskala tudi patronažna sestra, če bo za vikend lepo vreme bomo šli tudi na prvi 10 oz 15 min sprehodek, pol pa počasi na bl dolge.. komi čakam da bova lahko šla tudi za kakšno urco ali več da se lahko kej dobimo. user posted image

Drugače pa hvala vsem, ker ste držale pesti pa  za lepe želje in čestitke. user posted image

moreta čeprav sem ti čestitala že v porodnišnici naj ti še tu! tvoj luka je pravi cukrček user posted image

memole se je le začelo user posted image user posted image user posted image držim pesti in navijam, da bo šlo čim lažje skozi in da bosta s pikico ob ok!

dobrodošla tudi nova članica user posted image

chi_pita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dej pazi nase in počivaj

pozdravček od mene in rokota

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?