|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.10.2009 10:50:20   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: KATY&TIMMY


IZVIRNO SPOROČILO: silvy

Ma, ne morem verjet. 10.5.07 je rojen moj tamali- Nik. Lep datum!
Tista stvar je stekla naprej. Boste obveščeni.
Ja, mi pa bomo februarja zibali. Bo pestro o še enem 2,5 letniku.


Ja glede na velikost bo takrat, lep datumuser posted image
Vi boste pa res pestro imeli, jaz imam srečo, ki je Timi že toliko samostojenuser posted image
So me že klicali iz šole in me ovestili, da je steklo oz da se bo urgiralouser posted image


nisem nosečka,ne...malo smetim tukajuser posted image

pozdravljene babnce...Katty in silvyuser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.10.2009 12:27:32   
Chi_Pita
Ejla ... danes je pa res lep sonček ... včeraj zvečer sem se pa sprehajala v bundi in s šalom user posted image Se je začela zima, se bo treba navadit ...

Drugače kako je kaj? Sem opazila, da vas je dosti ki se že poznate med sabo ... lepo user posted image
Evo jaz sem zadnje dneve polna energije, zvečer pa ob 10h že zaspim, pa ni važno kje, tudi na kavču pred obiski user posted image

Te ki že imate otroka, kdaj ste pri prvih začele nabavljat voziček, oblekice in vse kar rabi? Jaz bi kar zdaj že vse imela doma (zaenkrat nimam še nič)... drugi me čudno gledajo, češ saj se ti trebuh komaj pozna. Kam hitiš? user posted image

Lep dan user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 12:47:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.10.2009 12:51:31   
somic
jaz tudi!

PDP 29.1.2010! fantka čakamo!

trenutno sem "uvožena" portorožanka, se pa selim nazaj v svoje konce na dolenjsko, ampak še ne vemo točno kdaj.

do takrat sem nosečka z obale, če me sprejmete seveda???!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 12:57:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.10.2009 13:39:33   
Chi_Pita
hm valen, jaz mislim in upam, da bom vse zrihtala iz druge roke - edino voziček si po tihem želim nov (sej veste kako je ko pričakuješ prvega dojenčka) user posted image ...
ne vem, dinarčke raje porabim za rihtanje stanovanja (da bomo z dojenčkom že na svojem, ker bit skupaj s starši, si ne predstavljam- čeprav se razumemo, sam ... ), kot pa za nakup vse nove opreme. Ne vem, to je moje mnenje.

E ja oljke, lih 2 dni nazaj smo se s tastom pogovarjali, kdaj jih bomo pobirali ... uh, mislim da bo na sredini novembra že prava zima ... user posted image
Seveda se lahko pridružiš somic user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.10.2009 13:51:46   
KATY&TIMMY
VAlen jaz imam rahlo spremembo od včeraj in sicer PDP je 10.5.2009user posted image
Upam, da ne bo še kaka sprememba, pri prvem sinu sem imela namreč ene 3-4 PDP-je, nikakor se niso mogli odločituser posted image

JA nekaj se nas pozna, in sicer ugotovimo, tukaj gor da se poznamouser posted image

Šnuca, sej ne bi rabla smetit, še je čas.....user posted image se hecamuser posted image

_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 13:51:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 13:55:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.10.2009 13:59:07   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: KATY&TIMMY

VAlen jaz imam rahlo spremembo od včeraj in sicer PDP je 10.5.2009user posted image
Upam, da ne bo še kaka sprememba, pri prvem sinu sem imela namreč ene 3-4 PDP-je, nikakor se niso mogli odločituser posted image

JA nekaj se nas pozna, in sicer ugotovimo, tukaj gor da se poznamouser posted image

Šnuca, sej ne bi rabla smetit, še je čas.....user posted image se hecamuser posted image


ja,da bi bila prva beseda namesto mama-nona?????user posted image

hehe...bi pa bila z veseljem še enkrat user posted image ...samo to so bolj pobožne želje...realnost je daleč od njih

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 13:59:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.10.2009 8:21:25   
somic
jutro!

namesto vprašajčka tamle na seznamu, lahko dopišete, da jih imam 27. sem bila pa kar šokirana, ko sem vidla, da sem na prvem mestu! user posted image  ben, upam, da ne za dolgo, da me katera prehiti.

sicer pa imam za našega malega že čisto vse... no, plenice bo treba kupit, pa alkohol, fiziološko pa takšne malenkosti.

sicer pa sem kar nekaj stvari kupila iz druge roke. se kar dosti prišpara na ta način. in prav nič se ne vidi da bi kaj bilo rabljeno, sicer pa tako mali otročki niti ne uničijo dosti.

voziček je pa seveda nov! tudi pri nas računamo še vsaj na enega!

pri meni so tudi obljubljali, da mi bodo ne vem kaj vse dali, pa od tega ni bilo nič. pa sem se kar lepo lotila po svoje in v enem mesecu sem imela vse! še dobro da sem na bolniški, da to lahko vse lepo v miru pripravim. čaka me še pranje cunjic in vsega ostalega, kar se pač pere, ampak to bom delala predvidoma v začetku decembra-  bi že sedaj, ampak bi si tak veretno delala dvojno delo. je pa zanimiva omara, polna miniaturnih cunjic!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.10.2009 14:44:51   
saruška
čau punce!

da malo uletim na vašo stran... želim vam čimlepšo user posted image in zdrave otročičke... se vidimo ko rodiste na Mamicah iz obale user posted image user posted image user posted image !

lep pozdrav pa uživajte!

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.10.2009 15:18:02   
Chi_Pita
Punce samo da nas malo dvignem ... user posted image

A ni nobene nove več user posted image ...

Drugače punce kako smo kaj? Počuje, zdravje, nakupovanje,... user posted image
Jaz sem super, v bistvu kot da nisem noseča ... sem pa dala v albumček slikice moje pikice in bušija, ki počasi raste ... moram dat še kakšno novejšo, ko se malo boljše vidi vse skupaj user posted image Glede nakupovanja pa javim ju3 pri čem sem, mama me je namreč danes povabla na shoping user posted image ...

Pa vaši malčki (te ki jih imate), pridno rastejo ... kako pa pikice v trebuščku, a ste imele kakšne preglede? Jaz že nestrpno čakam torek (27.10.) ko imam pregled user posted image , sam mislim, da mi UZ ne bo delala user posted image

Ragazze uživajte, pa javite se kaj user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
20.10.2009 15:52:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
20.10.2009 16:02:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.10.2009 16:50:40   
somic
valen, tole žuborenje zna kar biti to, da se baby premika. pri emni je bilo podobno. niti ne vem točno kdaj sem začutila, vem pa da sem kar lep čas krivila prebavo, tako, da malo opazuj, pa boš vidla kaj in kako bo.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
21.10.2009 9:22:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
21.10.2009 9:28:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.10.2009 9:28:44   
somic
ja, ja... cene so obupne. sploh za zimske cunje. tega sem se jaz najbolj bala. sem bila v lj, v zari, katastrofa! sem gledala en plašček, nič posebnega, pač za nosečnice, je bil cca 150 eur.
v h&m imajo kar ok cunje, sicer sem se jaz znašla tako, da sem šla k šivilji. kupila sem navadne hlače, ona mi je odrezala pas in prišila gor elastiko in to je to.
to, da si gledala hlače za 50 eur je še dobro. jaz jih nisem našla izpod 70eur!

pedi v lj al pa v ita! tukaj ne boš našla veliko. če še nimaš velik buši, potem se ti ne mudi tako, ampak vseeno ti res priporočam da pejdi pogledat

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
21.10.2009 9:48:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.10.2009 9:53:40   
somic
ti tudi max, kaj? hahahahaah super!!!

v ita nisem bila nič, ker je bila prijateljica, ko je tudi pričakovala, pa je domov nosila samo trenerke, ker da kao ni bilo drugega za dobit, tako, da se niti nisem kaj preveč utrujala s tem.

rudnik je zakon.

res pa je, da najdeš kar precej stvari na klasičnih oddelkih, samo malo večjo številko vzameš pa je. in tam na rudniku imaš tega precej. je pa res odvisno kakšen stil imaš. jaz sem si nekaj vzela tudi v takko in kiku. prav iz nosečniškega oddelka nimam veliko.

predvidevam pa da bom morala kar kmalu spet v nakupe user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
21.10.2009 10:10:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.10.2009 11:19:00   
somic
no, upam, da dobiste to kar si želite. pri nama ta metoda ni uspevala. moj je bil prepričan, da bo punčka- meni je bilo skoraj vseeno, ker sem imela drugih težav precej, potem pa sem zvedela, da bo lulček...

ko sem mojemu povedala je bil tako šokiran, da se ni hotel pogovarjat z mano kar nekaj časa. dolgo dolgo ni prišel k sebi.

zdaj je bolje.

važno, da bo baby zdrav pravim jaz.

mi je pa že obljubil da se bo v drugo bolj potrudil, da bo punčka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.10.2009 12:52:26   
moreta
Pozdravljene user posted image ...

No jaz tudi nisem še kupila nič nosečniškega, a bom kmalu morala. Vsaj hlače... Zaenkrat mi je še dvoje hlače prav.
Glede spola jaz še ne vem nič. Nazadnje sem imela UZ 2.10., ko se ni še nič videlo, tako da moram počakati do naslednjega. Pravzaprav se še nisem odločila ali bom vprašala za spol... Moj fant noče vedet niti slučajno, mene pa malo mika, ker potem lahko nakupujem stvari za otroka v tej smeri...

Glede premikov pa ne vem točno, zdi se mi da čutim metuljčke, samo da nisem prepričana, da je to to. user posted image

Počutje pa je v redu, slabosti so večinoma mimo, pretirane lakote nimam, niti nekih posebnih želj po posamezni hrani. Nekatere hrane pa ne jem več, če mi je bilo po njej slabo.

No, lepo se imejte in pišite kaj. user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?