|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:20:52   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ampak tale nadya je alergična na Raho user posted image user posted image  Sem že na nekaj temah opazila. Nadya, čuvaj okice, ker preveč zavijaš.user posted image user posted image


a resuser posted image

moram biti bolj pozornauser posted image


Jaz tudi. Ej, kajnda, kje si to ugotovila?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 16:22:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:24:17   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image Ne spomnim se teme. Morda na biti mama in gospodinja user posted image


pa kaj sem jaz kriva, če mi je fajn biti oboje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:39:01   
nadya
Prov smešn tole....user posted image

Na nobenga nism alergična, sam včasih ostanem brez besed, pa tale smeško pol vse na mest mene pove.

Vsake oči majo svojga malarja, tko da lepota je zlo relativna. Vsebino ma pa vsak, kakšno je pa vprašanje.
Vse kar sem hotla povedat s tem, da sm skor oči ven veglauser posted image , je to, da mi gre stereotipno razmišljanje mal na živce. Aja....Če sem lepa.....mojmu decu sem všeč, sama s sabo tut nimam problemov....
Sem pa blond, tko da pol vsete kje sem.....user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 17:54:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica



Se vam zdi to prav? Ali smo vsi "suhi" ljudje tako žleht doljudi, ki imajo probleme s težo.



Pa ti povej, ali si? Se ti punca res samo smili, ali jo pomiluješ?

...mislim, pa ene, ko obtožujete netoleranco do močnejših, v isti sapi pa se posmehujete...sej ne morem verjet no...




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 17:56:47   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica



Se vam zdi to prav? Ali smo vsi "suhi" ljudje tako žleht doljudi, ki imajo probleme s težo.



Pa ti povej, ali si? Se ti punca res samo smili, ali jo pomiluješ?

...mislim, pa ene, ko obtožujete netoleranco do močnejših, v isti sapi pa se posmehujete...sej ne morem verjet no...





Saj pravim - raje sem debela **** ko koščena mrhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 18:01:59   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica



Se vam zdi to prav? Ali smo vsi "suhi" ljudje tako žleht doljudi, ki imajo probleme s težo.



Pa ti povej, ali si? Se ti punca res samo smili, ali jo pomiluješ?

...mislim, pa ene, ko obtožujete netoleranco do močnejših, v isti sapi pa se posmehujete...sej ne morem verjet no...





Saj pravim - raje sem debela **** ko koščena mrhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ne, ne, boljše je bit debela mrha, kot koščena ****. Majkemi. user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 12.8.2009 18:02:34 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 18:16:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ne, ne, boljše je bit debela mrha, kot koščena ****. Majkemi. user posted image
¸

A kaksne srednje variante pa nimate v ponudbi user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 18:52:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:11:03   
Anonimen
lepa zival:

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:15:19   
Pikec
user posted image

Ta je s stilom - neki ekstra - kategorija morski ježek...no krava user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:27:20   
alenkica
no, nisem hotla sprožit svetovne vojne.

Da smo si na jasnem. Jaz nimam čisto nič proti močnejšim ljudem.

Ko mi je rekla da sem lahko srečna, da sem poročena. Sem ji rekla naj bo bolj samozavestna in bo vidla da bo dobila fanta.

In je res, nekatere pravite, ja jaz pa ne bi nikoli tega rekla, pol pa se posmehujete za hrbtom. to je meni še hujše kot soseda, ki ji je to nekako v obraz povedala.

in ne grwe toliko za pomilovanje, temveč bolj za ogorčenje kako si eni mislijo da so samo suhi ljudje "normalni" nič drugega nisem hotla s tem postom napisat.

Pa ne se kregat!!!



(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:30:08   
Anonimen
Jaz nimam čisto nič proti močnejšim ljudem.


No ja, jaz sem pa deklarirano nestrpna do debelih (debelih po definiciji ITM).
In frendicam kar direkt povem, naj shujsajo.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:33:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz nimam čisto nič proti močnejšim ljudem.


No ja, jaz sem pa deklarirano nestrpna do debelih (debelih po definiciji ITM).
In frendicam kar direkt povem, naj shujsajo.


Do katerega ITM-ja si pa strpna? user posted image  Jaz imam namreč 26,3. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:35:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz nimam čisto nič proti močnejšim ljudem.


No ja, jaz sem pa deklarirano nestrpna do debelih (debelih po definiciji ITM).
In frendicam kar direkt povem, naj shujsajo.


Do katerega ITM-ja si pa strpna? user posted image  Jaz imam namreč 26,3. user posted image


ti bi itak rada shujšala brez da ti jaz to govorim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 19:38:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz nimam čisto nič proti močnejšim ljudem.


No ja, jaz sem pa deklarirano nestrpna do debelih (debelih po definiciji ITM).
In frendicam kar direkt povem, naj shujsajo.


Do katerega ITM-ja si pa strpna? user posted image  Jaz imam namreč 26,3. user posted image


ti bi itak rada shujšala brez da ti jaz to govorim.


no, mogoče pa tista gospodična iz prvega posta tudi user posted image  mogoče pa rabi kakšno šok terapijo (tako kot jaz) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 20:48:55   
katipi
Samo to je res zanimivo - moški je lahko grd pa debel in bo dobil lepo žensko. Obratnega primera pa jaz osebno ne poznam.
Alenčica, evo me, jaz sem tak primer! Moj user posted image je od mene mlajši več kot 10 let, je atlet (stometraš), super zgleda, jaz  pa imam krepko preveč kg; tukaj ne mislim le na kakšnih 5 ampak 35 in več! Brigalo naju je, kaj si mislijo o nama. Nikdar se nisem kaj dosti sekirala, mogoče občasno, sedaj pa sem se popolnoma sprijaznila sama s seboj, vedno sem nasmejana, urejena, naličena, oblačim se v žive barve, ni me sram na plaži ali na bazenu. Le zakaj!?!? Imava štiri lepe in zdrave otročke, rada se imava in še vedno mi pravi, da sem zanj najlepša! Pa ne misli, da je moje življenje pravljica, da ni nikoli nič slabega, kje pa! Ampak, da bi se obremenjevala še s tem, ali me bodo ljudje sprejeli "nesuho"?! Briga me za take!!! Svoji znanki svetuj, naj se ne sekira zaradi drugih ljudi, naj se sprejme takšno, kakršna je, naj bo samozavestna, naj gre k frizerju, naj se naliči, lepo obleče, takoj se bo počutila bolje! Ne pa da se skriva pred ljudmi in posluša opazke o svoji teži in si slika črno in samotno prihodnost.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 21:00:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Samo to je res zanimivo - moški je lahko grd pa debel in bo dobil lepo žensko. Obratnega primera pa jaz osebno ne poznam.
Alenčica, evo me, jaz sem tak primer! Moj user posted image je od mene mlajši več kot 10 let, je atlet (stometraš), super zgleda, jaz  pa imam krepko preveč kg; tukaj ne mislim le na kakšnih 5 ampak 35 in več! Brigalo naju je, kaj si mislijo o nama. Nikdar se nisem kaj dosti sekirala, mogoče občasno, sedaj pa sem se popolnoma sprijaznila sama s seboj, vedno sem nasmejana, urejena, naličena, oblačim se v žive barve, ni me sram na plaži ali na bazenu. Le zakaj!?!? Imava štiri lepe in zdrave otročke, rada se imava in še vedno mi pravi, da sem zanj najlepša! Pa ne misli, da je moje življenje pravljica, da ni nikoli nič slabega, kje pa! Ampak, da bi se obremenjevala še s tem, ali me bodo ljudje sprejeli "nesuho"?! Briga me za take!!! Svoji znanki svetuj, naj se ne sekira zaradi drugih ljudi, naj se sprejme takšno, kakršna je, naj bo samozavestna, naj gre k frizerju, naj se naliči, lepo obleče, takoj se bo počutila bolje! Ne pa da se skriva pred ljudmi in posluša opazke o svoji teži in si slika črno in samotno prihodnost.



user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 21:26:13   
katipi
TomTaylor, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 21:46:52   
khurde
ni vse sam v podobi (telesu), ampak v glavi (samozavesti). mam eno kolegico, "malo" močnejšo in ona dobi 80% tipov, v katere se zapiči. a mislite, da si ona reče, o šit, moje kile, zdej me pa ne bo maral user posted image

glede prvega posta. če bi se men oseba zasmilila, bi kaj drugi sosedi nazaj rekla, ne bi mogla bit kar tiho; tut zato, k ob taki osebi, k se na tak žaljiv nivo spušča, se mi j.ebe za mnenje, k ga ima potem o meni user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 22:07:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

TomTaylor, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ampak moje občinstvo hitreje ploska user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 22:15:31   
Anonimen


Saj je itak sama kriva, da je tok debela, bi rekle nekatere RRejevke, sam da ona ne jamra tako, kot me. Meni je samo hudo, da take primerke ne odstranijo, sploh ko imaš tako mater, da ti to govori. Maš zafuran cel življenje. Nikoli ne bo ta škamp ženska, nikoli. Ker jo je že sprogramirala mati, kdo je. Škamp, one, karkoli si in to ostaneš.....pa če imaš otroke, moža.....škamp si, one in pika.
Pa veš kaj je ona mislila ko si bila ti tiho......da je samcata na svetu, ki jo tujci samo opazujejo (s tem ji dajo samo potrditev nezemljana) in postanejo še bolj sami samozavestni, ker niso taki, ker bi jih pobralo od sramu.







(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 22:36:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Škamp, one, karkoli si in to ostaneš.....pa če imaš otroke, moža.....škamp si, one in pika.


Sori, samo ne razumem. Kaj je misljeno s tem škampom?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 22:38:37   
katipi
ampak moje občinstvo hitreje ploska

Ja, to pa res!! Kot da tekmujejo v hitrostnem ploskanju!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 22:38:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Škamp, one, karkoli si in to ostaneš.....pa če imaš otroke, moža.....škamp si, one in pika.


Sori, samo ne razumem. Kaj je misljeno s tem škampom?


Al si škamp ali imaš pa kakšno drugo ime...človek nisi.....Aja, saj tebi je res to bolj neznano, ja....HB.


< Sporočilo je popravil decembrka -- 12.8.2009 22:40:22 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?