|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 11:51:08   
alenkica
Sva bili s sosedo na sprehodu z našimi štirimi otroki
Pridemo k njim domov in je bila tam druga soseda, ki je majhna in močnejše postave. Stara pa je 25 let. Zelo pridna punca, pomaga staršem, pridna v šoli, itn.

Pa začne mama od moje prijateljice ji pravit, da kako je nerodno ker je tako majhna, če bi bila suha, da se ne bi toliko vidlo, da je debela. Pa reče ona: če bi bila bolj velika, pa se mi ne bi toliko poznale moje kile.
Pa poteme soseda: ja, očitno imaš tineke probleme s ščitnico in si potem pač tak štamp, no ampak da boš vedla po svetu je veliko takih kot si ti.

Se mi je tako zasmilila. Govorila je z njo, kot da je nezemljan. Je bila prav boga in je kmalu šla, rekla pa ji ni nič.

Se vam zdi to prav? Ali smo vsi "suhi" ljudje tako žleht doljudi, ki imajo probleme s težo.

Ta punca se mi res smili. Boga je že tolikokrat poskušala shujšat.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:07:12   
anabanana
Ta mati od tvoje kolegice je ena navadna nevzgojena in brezobzirna kmetica very much alike my dear tašča. user posted image  Najhujše pri vsem tem pa je, da tej ljudje ponavadi pozabijo najprej pogledat sebe!

In ne, nismo vsi tako hudobni do močnejših ljudi.

Čeprav včeraj je bila pri meni moja soseda, ki ima sigurno enih 110kg na 1,55m in je razlagala, da so jo na plaži vsi tipi mutijo...mi je šlo ful na smeh resuser posted image user posted image komaj sem se zadržala, ampak sem ji pustila veselje, kaj naj.user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:07:59   
mojca*
res žalostno.
in zakaj je nisi na nek način ti skušala "ven potegnit"? s kako hudomušno pripombo, na nek prijazen način, da ne užališ sosede?
jaz bi vsekakor to skušala in tudi sosedi nekako namignila, da naj raje kar odneha.... 

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:11:31   
matejchy
Boga punca, se mi kr smili. In tudi če ma probleme s ščitnico vem da je hudo, ker se ljudeje fejst zredijo, moja kolegica je mela probleme, sam njej so pol dali ene tablete pa je pol shujšala 30 kg in je zdej kost pa koža, pa še drug problem je da vprašanje kak bo kaj ko bo hotla otroke met, so tud lahko komplikacije, to so ji že tud povedli. 

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:22:18   
alenkica
Ja, mogoče bi morala kaj reči, pa si nisem upala.

Pri njej je tudi problem to, da ni čisto nič samozavestna, in to vse skupaj še poslabša.

Zadnjič mi je rekla, naj bom srečna, ker imam družino, da ona tega ne bo nikoli doživela, kljub temu da je čisto normalna kot vse druge ženske.

Samo to je res zanimivo - moški je lahko grd pa debel in bo dobil lepo žensko. Obratnega primera pa jaz osebno ne poznam.




(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:24:17   
miapia
Ne bom preveč komentirala, ker so predhodnice že povedale prav. Je skrajno nelepo, nespoštljivo, samo žal mi je, da se bo morala punca sama spopasti tako z okolico in na koncu tudi s kilami, če ji bodo ogrožale zdravje. Samo upam, da je zadovoljna s seboj in srečna, ker le tako se bo lahko borila. Ali pa s tem, da bo shujšala.
Jaz bi pa sigurno kaj komentirala na licu mesta. Pa kaj si misli, da je, če je suha? Da lahko druge žali, ki so bolj veliki od nje?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:34:38   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Ja, mogoče bi morala kaj reči, pa si nisem upala.

Pri njej je tudi problem to, da ni čisto nič samozavestna, in to vse skupaj še poslabša.

Zadnjič mi je rekla, naj bom srečna, ker imam družino, da ona tega ne bo nikoli doživela, kljub temu da je čisto normalna kot vse druge ženske.

Samo to je res zanimivo - moški je lahko grd pa debel in bo dobil lepo žensko. Obratnega primera pa jaz osebno ne poznam.


In kaj si ji ti odgovorila? Si jo vsaj malo vzpodbudila ali si modro molčala in se krmila z njeno mizerijo kot danes?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 12:35:44   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Samo to je res zanimivo - moški je lahko grd pa debel in bo dobil lepo žensko. Obratnega primera pa jaz osebno ne poznam.


A daj nehaj user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 13:30:21   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Sva bili s sosedo na sprehodu z našimi štirimi otroki
Pridemo k njim domov in je bila tam druga soseda, ki je majhna in močnejše postave. Stara pa je 25 let. Zelo pridna punca, pomaga staršem, pridna v šoli, itn.

Pa začne mama od moje prijateljice ji pravit, da kako je nerodno ker je tako majhna, če bi bila suha, da se ne bi toliko vidlo, da je debela. Pa reče ona: če bi bila bolj velika, pa se mi ne bi toliko poznale moje kile.
Pa poteme soseda: ja, očitno imaš tineke probleme s ščitnico in si potem pač tak štamp, no ampak da boš vedla po svetu je veliko takih kot si ti.

Se mi je tako zasmilila. Govorila je z njo, kot da je nezemljan. Je bila prav boga in je kmalu šla, rekla pa ji ni nič.

Se vam zdi to prav? Ali smo vsi "suhi" ljudje tako žleht doljudi, ki imajo probleme s težo.

Ta punca se mi res smili. Boga je že tolikokrat poskušala shujšat.





Kaj zdaj to nas sprašuješ......user posted image

Ti si bila tam in se naslajala nad njenim trpljenjem zdaj te pa kao peče vest in se želiš prikazati kot dobra duša, ker si ti smili dekle, ki ima nekaj kg preveč in katero si vaške čavse privoščite za obrekovanje kako je ubožica boga, ker je mala in debela in še grozno nesamozavestna......ve, poročene in z otroki pa se zato  pokroviteljsko do nje obnašate, ker vam vsaj nekdo daje občutek, da ste grozno pomembne, lepe in pametne......

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 13:33:59   
muki1
Liliana, evo, čisto enak občutek sem dobila tudi jaz user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 13:35:45   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Ali smo vsi "suhi" ljudje tako žleht doljudi, ki imajo probleme s težo.



Ja, ste. Sem bila suha, pa sem se za 35 kg zredila. o tem, kakšne pripombe sem dobivala, ne bom tukaj komentirala, ker sem šele tedaj videla, kako so nekateri ljudje žleht (kot da sem si sama želela, da bom debela). Sedaj se mi kilogrami končno počasi topijo. Sedaj pa spet vsi lajajo vame: O, kaj si bolna? Ali pa si na kaki hudi dieti??? No, saj bo kmalu tako kot je bilo pred letiuser posted image

Mamicu jim vidim!

In še pod liliano se podpišem.
Še sreča, da sem jaz bila že poročenauser posted image , ker bi me potem povrhu vsega še take kot ste ve, pomilovale


< Sporočilo je popravil Raho -- 12.8.2009 13:36:51 >

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 13:52:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Ta mati od tvoje kolegice je ena navadna nevzgojena in brezobzirna kmetica very much alike my dear tašča. user posted image  Najhujše pri vsem tem pa je, da tej ljudje ponavadi pozabijo najprej pogledat sebe!

In ne, nismo vsi tako hudobni do močnejših ljudi.

Čeprav včeraj je bila pri meni moja soseda, ki ima sigurno enih 110kg na 1,55m in je razlagala, da so jo na plaži vsi tipi mutijo...mi je šlo ful na smeh resuser posted image user posted image komaj sem se zadržala, ampak sem ji pustila veselje, kaj naj.user posted image


pa kaj si ti prebrala, kaj si v svojem postu napisalauser posted image  

tudi ti si ena navadna nevzgojena in brezobzirna kmetica very much alike your dear tašča....samo da si še hinavka za povrh.....user posted image

in naj ti ne bo tak smešno....ena moja sošolka je od nekdaj za 3 mene....pa veš kaj?

nikoli, pa čisto nikoli ni imela problema dobiti tipa (razen mojega možauser posted image ) pa naj je bil še taki mačo, je bil njen....če je ona to hotela....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 14:01:02   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Samo to je res zanimivo - moški je lahko grd pa debel in bo dobil lepo žensko. Obratnega primera pa jaz osebno ne poznam.



Seveda, ker najbolj važno pri moškemu je, da je lep.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 14:04:58   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Ta mati od tvoje kolegice je ena navadna nevzgojena in brezobzirna kmetica very much alike my dear tašča. user posted image  Najhujše pri vsem tem pa je, da tej ljudje ponavadi pozabijo najprej pogledat sebe!

In ne, nismo vsi tako hudobni do močnejših ljudi.

Čeprav včeraj je bila pri meni moja soseda, ki ima sigurno enih 110kg na 1,55m in je razlagala, da so jo na plaži vsi tipi mutijo...mi je šlo ful na smeh resuser posted image user posted image komaj sem se zadržala, ampak sem ji pustila veselje, kaj naj.user posted image


pa kaj si ti prebrala, kaj si v svojem postu napisalauser posted image  

tudi ti si ena navadna nevzgojena in brezobzirna kmetica very much alike your dear tašča....samo da si še hinavka za povrh.....user posted image



user posted image  user posted image ...samo res. Anabanana, eni moški prav radi tiča dajo med dve meloni, drugi majo pač raje dva pljunka na deski. Belive me, mutijo jo, mutijo.



_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 14:17:16   
anabanana
ma ja dol padajo, dejuser posted image

Pa da ne bo kdo mislu, da se za mano neke trume slinijo user posted image  Sam moja sreča, da sem poročenauser posted image

Sem pa bila z njo večkrat zunaj in vem kakšne dobiva od moških, posmehljive pripombe, ki jih ona vzame za komplimente pa se nisem nikoli obremenjevala s tem.

Ja rija, kaj pa naj bi ji jaz rekla, ko mi je to razlagala, sem jo pustila, da verjame v to, evo upam, da je to celo resuser posted image . Res nebi bilo na mestu, da bi kaj komentirala. Ni moj problem.

Pravico, do lastnega mišljenja imam pa še vedno in tudi do izražanja le-tega.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 15:25:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

ma ja dol padajo, dejuser posted image

Pa da ne bo kdo mislu, da se za mano neke trume slinijo user posted image  Sam moja sreča, da sem poročenauser posted image

Sem pa bila z njo večkrat zunaj in vem kakšne dobiva od moških, posmehljive pripombe, ki jih ona vzame za komplimente pa se nisem nikoli obremenjevala s tem.

Ja rija, kaj pa naj bi ji jaz rekla, ko mi je to razlagala, sem jo pustila, da verjame v to, evo upam, da je to celo resuser posted image . Res nebi bilo na mestu, da bi kaj komentirala. Ni moj problem.

Pravico, do lastnega mišljenja imam pa še vedno in tudi do izražanja le-tega.


Pravijo, da imajo eni moški raje lepše kot pametne.......user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:01:02   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

ma ja dol padajo, dejuser posted image

Pa da ne bo kdo mislu, da se za mano neke trume slinijo user posted image  Sam moja sreča, da sem poročenauser posted image

Sem pa bila z njo večkrat zunaj in vem kakšne dobiva od moških, posmehljive pripombe, ki jih ona vzame za komplimente pa se nisem nikoli obremenjevala s tem.

Ja rija, kaj pa naj bi ji jaz rekla, ko mi je to razlagala, sem jo pustila, da verjame v to, evo upam, da je to celo resuser posted image . Res nebi bilo na mestu, da bi kaj komentirala. Ni moj problem.

Pravico, do lastnega mišljenja imam pa še vedno in tudi do izražanja le-tega.


Pravijo, da imajo eni moški raje lepše kot pametne.......user posted image



za dol dat se z njimi...

Ko pa pomislijo, da bi morali s talepo brez vsebine celo življenje živeti, pa verjemi, da si hitro premislijouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:11:53   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

ma ja dol padajo, dejuser posted image

Pa da ne bo kdo mislu, da se za mano neke trume slinijo user posted image  Sam moja sreča, da sem poročenauser posted image

Sem pa bila z njo večkrat zunaj in vem kakšne dobiva od moških, posmehljive pripombe, ki jih ona vzame za komplimente pa se nisem nikoli obremenjevala s tem.

Ja rija, kaj pa naj bi ji jaz rekla, ko mi je to razlagala, sem jo pustila, da verjame v to, evo upam, da je to celo resuser posted image . Res nebi bilo na mestu, da bi kaj komentirala. Ni moj problem.

Pravico, do lastnega mišljenja imam pa še vedno in tudi do izražanja le-tega.


Pravijo, da imajo eni moški raje lepše kot pametne.......user posted image



za dol dat se z njimi...

Ko pa pomislijo, da bi morali s talepo brez vsebine celo življenje živeti, pa verjemi, da si hitro premislijouser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:17:26   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

ma ja dol padajo, dejuser posted image

Pa da ne bo kdo mislu, da se za mano neke trume slinijo user posted image  Sam moja sreča, da sem poročenauser posted image

Sem pa bila z njo večkrat zunaj in vem kakšne dobiva od moških, posmehljive pripombe, ki jih ona vzame za komplimente pa se nisem nikoli obremenjevala s tem.

Ja rija, kaj pa naj bi ji jaz rekla, ko mi je to razlagala, sem jo pustila, da verjame v to, evo upam, da je to celo resuser posted image . Res nebi bilo na mestu, da bi kaj komentirala. Ni moj problem.

Pravico, do lastnega mišljenja imam pa še vedno in tudi do izražanja le-tega.


Pravijo, da imajo eni moški raje lepše kot pametne.......user posted image



za dol dat se z njimi...

Ko pa pomislijo, da bi morali s talepo brez vsebine celo življenje živeti, pa verjemi, da si hitro premislijouser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image


Kaj je, nadya, ti si lepa?

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:18:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Kaj je, nadya, ti si lepa?



Rahojca, pa gde ti je sad logikauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 16:19:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:19:42   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Kaj je, nadya, ti si lepa?



Rahojca, pa gde ti je sad logikauser posted image


Kakša logika?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:20:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ampak tale nadya je alergična na Raho user posted image user posted image  Sem že na nekaj temah opazila. Nadya, čuvaj okice, ker preveč zavijaš.user posted image user posted image


Ji bodo vn padle, pol pa več ne bo lepauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:20:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ampak tale nadya je alergična na Raho user posted image user posted image  Sem že na nekaj temah opazila. Nadya, čuvaj okice, ker preveč zavijaš.user posted image user posted image


a resuser posted image

moram biti bolj pozornauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se mi je prav zasmilila
12.8.2009 16:20:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Kaj je, nadya, ti si lepa?



Rahojca, pa gde ti je sad logikauser posted image


Kakša logika?




srce....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?