|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 11:43:36   
higuys
se sploh ne obemenjujem s fleki, če gre z vanišom dol, pač gre. Če ne pa mirna....

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 13:07:14   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

W5 odstranjevalec madežev iz Lidla


Jst sem tud s tem najbolj zadovoljna user posted image user posted image user posted image

Raho, jst mam Candy-ja (ko sva kupovala pralni stroj je bil top model), pa ti povem, da mi 100x slabse pere, kot ta drug, ki je iz Hoferja.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 14:34:16   
bumerang
Moj ruski je s Hoferja. Je bil najprej za na vikend namenjen, ko sem ga pa enkrat sprobala ga ne dam več. Tako dobro mi še noben stroj ni pral.
Samo ni za kake bloke in majhna stanovanja, ker je centrifuga tako glasna kot da ti tank po kopalnici vozi. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 14:58:32   
Anonimen
Se ne zamudim prav dost s fleki. So čistilnice za to.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 15:39:40   
ZARA
Pri nas imamo flekomat doma.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 17:02:31   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Z venišem ... pa če prvič ne gre ven, jo pa šeenkrat za par ur namočim v veniš potem ponavadi gre ven. Je pa od mojga sestra blazno navdušena nad rumenim Megliotom in ga bom tudi ob priliki sprobala.


Samo ne predolgo jaz sem si najboljšo majco uničla, sem predolgo namakala pa so modri fleki noter nastali, prej je bila majca vijolična.

Ta rumeni Meglio pa meni tudi pomaga samo zadnje čase tudi ta več ni to kar je bil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 18:08:17   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pri nas imamo flekomat doma.


Saj mi imamo flekomat tudi, celo dva, ampak sedaj bi pa jaz rada še odflekomatuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: S čim odstranjujete fleke
3.8.2009 22:13:29   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Je pa šit, kadar flek spregledam in ga zaperem. Potem ga lahko pa samo še izstrižem.



Hehe, se spomniš Teatra paradižnik, ko so delali reklame za 'pralni prašek'? So izrezali flek s škarjami in rekli: In madeža ni več!!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil picola1 -- 3.8.2009 22:14:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




fantek
petrcaaa

Katero ime vam je bolj všeč?

ian (13%)

jan (31%)

primož (21%)

tim (35%)


Število vseh glasov: 94

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!